>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Kobiece ligi 2021/2022

Fortuna bonus
M 2,1K

mazinho87

Użytkownik
Miasto
Gorzów Wlkp.
No ile to info masz pewne ? Póki co nigdzie nie ma żadnych informacji a kursy wcale nie spadają
100 % pewne, pisałem do jednej z zawodniczek gorzowskiego klubu (znam się prywatnie) o powterdzenie. Klub zapewne będzie milczał w tej kwestii do samego meczu. Jeśli chcesz się utwierdzić, mozesz zawsze poczekać do 16-16:30 to na stronie Eurocupu wskoczą składy. Wtedy też pewnie lawinowo wszystko pójdzie w dół.

P 26,4K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Bydgoszcz - Orenburg 2 -16.5 2.50

Stawiam na wyzsze niz 16-toma punktami wygrana druzyny z Rosji. Bydgoszczanki sa ostatnie w grupie z kompletem porazek, trener Kulpeksza da dziś odpocząć swoim podstawowym zawodniczkom - szanse dostają rezerwowe i młode. Tam może sie skonczyc nawet 30stioma

Powodzenia!
Nadezhda zapewne przyleci najmocniejszym składem bo zaczynają cykl meczów wyjazdowych. Pytanie jakim składem zagrają skoro mają pewny awans.

luken7 104

luken7

Użytkownik
Miasto
Poznan
Oki dzięki . Czyli z takim składem mówisz że Gorzow przegra ? Ten Mińsk też słabo wygląda . Co sądzisz bo wyszedłbym w to mocniej

M 2,1K

mazinho87

Użytkownik
Miasto
Gorzów Wlkp.
Nadezhda zapewne przyleci najmocniejszym składem bo zaczynają cykl meczów wyjazdowych. Pytanie jakim składem zagrają skoro mają pewny awans.
To jest właśnie słowo klucz - jaki skład wystawią. Ja mam też info z pierwszej ręki, że dziś kluczowe zawodniczki Bydgoszczy jak - Houser, czy środkowa Alleyne odpoczywają. Szanse dostaną rezerwowe i młode. Trzeba zobaczyć tuż przed meczem jakim składem zagra Orenburg i wtedy ewentualniej mocniej wejść w jakiś handicap.

A co do Mińska. Mińsk ma doświadczone białoruskie koszykarki, które grały w kadrze. Nie jest to slaby zespół. Tak jak pisałem Gorzów ma ledwie 4 dobre zawodniczki do gry. Gorzów może będzie się trzymał do przerwy, ale później gospodynie kondycyjnie zajadą gorzowski zespół.

T 1K

trynek85

Użytkownik
To jest właśnie słowo klucz - jaki skład wystawią. Ja mam też info z pierwszej ręki, że dziś kluczowe zawodniczki Bydgoszczy jak - Houser, czy środkowa Alleyne odpoczywają. Szanse dostaną rezerwowe i młode. Trzeba zobaczyć tuż przed meczem jakim składem zagra Orenburg i wtedy ewentualniej mocniej wejść w jakiś handicap.

A co do Mińska. Mińsk ma doświadczone białoruskie koszykarki, które grały w kadrze. Nie jest to slaby zespół. Tak jak pisałem Gorzów ma ledwie 4 dobre zawodniczki do gry. Gorzów może będzie się trzymał do przerwy, ale później gospodynie kondycyjnie zajadą gorzowski zespół.
Zajadą jak im się będzie chciało,przy prowadzeniu np. 10 pkt i widocznej przewadze kondycyjnej zespoły z Mińska ich trener również może dać ogrywać się słabszym zawodniczkom, które grają ogony podczas meczów ligowych, a pamiętajmy też to tylko, albo i aż,, baby", a z nimi wiecie jak to jest😜🙃😜🙃

M 2,1K

mazinho87

Użytkownik
Miasto
Gorzów Wlkp.
Niech ktoś da znać co z tym składem Gorzowa jak się pojawi .
Gorzow zagrał bez Hristowej (covid), a Makurat jest chora i byla wpisana do protokołu. Gorzów i tak cudem ugrał tak dobry wynik - grajac praktycznie cały mecz jednym skladem - rotowanym w ogole nie doświadczonymi juniorkami. https://www.flashscore.pl/mecz/dSe7xi8K/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Będę w kontakcie z dziewczynami i dam znać jak kadrowo będą stać na mecz z Poznaniem. Jak zagrają tak wąskim skłądem, trzeba lapac over punktowy Poznania (a wystawią pewnie linię w okolicach 63-64 punktów).

I tak jak mówiłem - Bydgoszcz mocno rotował składem i został rozgromiony przez Orenburg. Czasem bede podrzucal jakieś info z obozów dobrze mi znanych: gorzowskich i bydgoskich.

Otrzymane punkty reputacji: +136
luken7 104

luken7

Użytkownik
Miasto
Poznan
Super info kolego 😁 taka dobra wróżka z Ciebie 😁
Aczkolwiek wiadomo to jest sport i było nerwowo praktycznie do ostatniej akcji

T 1K

trynek85

Użytkownik
I co z tym składem Gorzowa na jutrzejszy mecz? Chyba zawodniczki wracają, bo kurs na Poznań urósł już do 4,1 w Fortunie

P 26,4K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Shanghai - Xinjiang 4.05 BestBet24

Za wiele to ja nie powiem o tych drużynach. Oczywiście mogę wejść na stronę internetową (notabene mają dużo bardziej czytelną niż liga CBA mężczyzn) i coś pościemniać ale wolę w tym przypadku skupić się na dokonaniach w tym sezonie
Xinjiang (5-1) 5 zwycięstw ze słabymi rywalami i wysoka porażka z Jiangsu
Shanghai (4-2) ale zwycięstwa ze Zheijang czy Shanxi, porażki tylko z niepokonanymi Shandong i Sichuan

Już raz w tym tygodniu zawierzyłem swoje pieniądze dziewczynom z Shanghaiu po podobnym kursie właśnie w meczu z Shanxi i się nie zawiodłem. Dzisiaj robię to ponownie.

Ostatnia edycja: