>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Kilka pytań Neteller

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Prosze o odpowiedz:
1. Mam konto Neteller STANDARD. Czy moge z takiego konta przlewac pieniadze do innych uzytkownikow Netellera? Jezeli nie, to jaki status jest wymagany zeby moc tak zrobic?
2. Co sie bardziej oplaca - karta do Neteller czy Moneybookers?
3. Czy jezeli posiadam rozne adersy e-mail u buka i na Neteller to otrzymam wyplate? W koncu na Neteller glownym identyfikatorem wyplaty jest numer Netellera (IDENTYFIKATOR).
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
1. jesli nie weryfikowales to nie jedynie wplaty wyplaty, 2 chyba neteller co do mb mam mieszane uczucia duze przewalutowania;) 3. tak liczy sie numerek rachunku ;)
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
czesc
zweryfikowałem konto netellera i ot co mi przysłali po paru dniach mam rozumieć że obciążą mój rachunek 30$ jak nie wpłacę im czegoś przez 15 miesięcy &gt;??

Dear ........
Our records indicate the last transaction made with your NETELLER account was on 5/22/2007. Your current account balance is 0 USD and your current NETPoints balance is ......
If you do not use your account by the 15th of next month, the following actions will be taken on your account:
* An administration fee of up to 30 USD will be applied to the remaining balance in your account*
* Your NETPoints balance will be reduced to zero
Avoid the fee and keep your NETPoints
Try out any of these services and your account will be automatically reactivated:
* Deposit, withdraw or transfer with any merchant
* Download music, play games and buy books online with the Net+ Virtual Card
* Cash out quick with the Net+ Prepaid Card
* Send money securely online to anyone around the world with Money Transfer
Sign in and see what you can do with your account today.
To speak directly to a NETELLER representative, please contact us.
The NETELLER Payment Network


dzięki z góry za odpowiedź
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
15th of next month, - oznacza to &quot;do 15 nastepnego miesiaca&quot;. Dziwna sprawa moj znajomy to samo dostal, a konto ma juz dlugo i nie wplacal na nie nic przez 2 lata...
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
w moim wypadku podobno mają mi zabrać punkty, ale mam cykora że mi wejdą na - 30$ , tylko że w mailu jest napisane że mogą zabrać niby max 30$ z konta a jak jest zero to nic nie zabiorą ???? bo co niby, przykład( że jak by było na konci netellera 12.53$ to by wyzerowali konto a nie dali bilans na &quot;-&quot;)
może ktoś coś dodać byłem na ich LC i tak to zrozumiałem.
 
Do góry Bottom