>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Play-Off - Puchar Gagarina 2022!

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pierwszego marca startuje faza play-off Ligi Kontynentalnej! Zapraszam do dyskusji. Mile widziane również typy długoterminowe!

1645550780596.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +592
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Nieoficjalnie Jokerit rezygnuje z udziału w play-offach ze względu na bestialskie zachowanie Rosji w stosunku do Ukrainy. Jak podaje rosyjski dziennikarz Artur Chajrullin, Jokerit przekazał już swoją decyzję lidze KHL. Wieczorem ma odbyć się specjalne posiedzenie przedstawicieli Klaunów. W jakich my czasach żyjemy…

Źródło: hokej.net
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zastąpić ma go Torpedo, które już rozwiązało kontrakty z obcokrajowcami.
Niedługo okaże się że KHL wystartuje bez graczy zagranicznych bo też taki scenariusz istnieje.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Mam takie przeczucie, że Jokerit wycofa się z KHL w przyszłym sezonie i w kolejnych, powracając do rodzimej ligi. Zdanie kibiców ma spore znaczenie w tym projekcie i wielu buntuje się przeciwko KHL od dłuższego czasu, a teraz już w ogóle. Nie rozegranie play-off w tej kampanii jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Co do Torpedo to bez zagranicznych graczy nie ma większych szans na walkę z SKA.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Prezes Jokeritu - Jari Kurri podjął decyzję o zawieszeniu klubu na sezon 2021-22 KHL. W obecnej sytuacji na świecie kontynuowanie sezonu byłoby niemożliwe.

- "Moje stanowisko w sprawie zakończenia sezonu było jasne w czwartek rano. Jednak zgodnie z polityką KHL musiałem podjąć rozmowy z ligą. Jest to powód dla którego dopiero teraz możemy ogłosić tę decyzję" - powiedział Kurri.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
a co oni tak sobie nagle zakonczyli sezon i zaczynaja playoffy niz gruszki ni z pietruszki?

Przebili tym nawet kolegow murzynkow koszykarzy , ktorzy nagle zaczeli grac bez zegara w ASG NBA

Co sie z tym sportem dzieje przeciez to kpina ,z jakiej paki
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zamiast planowanego udziału Torpedo, które miało zastąpić Jokerit w pierwszej rundzie podjęto decyzję, że Spartak automatycznie awansuje do rundy drugiej.

Według mnie to zła decyzja. Lepiej byłoby dać szansę zespołowi z Niżnego Nowogrodu niż oddać awans za darmo Spartakowi, ale w tym sezonie ciężko o racjonalne decyzje ligi.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ciekawy jestem co teraz myślą Finowie z Ufy, Sibiru, innych drużyn ..Za chwilę jak gdyby nigdy nic zabawka oligarchów zacznie PO, a wczoraj putin groził Finom i Szwedom, że jeśli wejdą do NATO, to pożałują. Cieszę się, że Jokerit nie będzie brał w tym udziału, ani teraz, ani w kolejnym sezonie, ani...
Nad rosyjskimi miastami nie latają pociski, więc można grać, a co tam...
Oddzielam rosje putina od Rosjan, rozumiem zasady kontaktowe zawodników, umowy sponsorskie i cały szereg innych spraw...ale w obecnej chwili moralnie, etycznie, jakkolwiek inaczej... sezon nie powinien być kontynuowany. Dla mnie rozpoczęcie PO, to coś bardzo niefajnego hdjsienslw :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Zamiast planowanego udziału Torpedo, które miało zastąpić Jokerit w pierwszej rundzie podjęto decyzję, że Spartak automatycznie awansuje do rundy drugiej.

Według mnie to zła decyzja. Lepiej byłoby dać szansę zespołowi z Niżnego Nowogrodu niż oddać awans za darmo Spartakowi, ale w tym sezonie ciężko o racjonalne decyzje ligi.
A czemu by mieli ich dopuszczac skoro nie wywalczyli sobie meijsca w PO. I jeszcze druzyna ktora nie potrafila sie na sportowo zakwalifikowac do PO wygra caly puchar i co by bylo?

Wiekszym skandalem jest zakonczenie przedwczesne sezonu, co maja powiedziec druzyny ktore tracily np 3 punkty do 8 miejsca na 3 kolejki przed koncem? W normalnych okolicznosciach zjadlyby lige w sadzie

Ale tak to jakis kabaret powinni sie wszyscy normalni wycofac
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
W związku z obecną sytuacją.... postuluje o zamknięcie przynajmniej do końca obecnego sezonu działów: KHL, VHL, MHL...Chociaż poszedłbym dalej i zamroził zupełnie sport rosyjski na tym forum. Decyzja oczywiście należy do moderatorów, których bardzo szanuje. Lubię to forum, udzielam się jak mogę ( ostatnio mniej ) ale patrzenie na wszystko co bezpośrednio lub pośrednio związane jest z rosyjskim sportem, to dla mnie za dużo.
Traktujcie ten post jako prośbę, nie temat do dyskusji. Jeśli dyskusja się wywiąże, to ja nie wezmę w niej udziału.
W przypadku decyzji, że jednak sport rosyjski zostaje na forum, proszę o natychmiastowe usunięcie mojego konta ( Waldi1979 Waldi1979 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Mimo wczorajszej deklaracji....zostaję na forum. Przekonali mnie koledzy rasijskij rasijskij i mark1973 mark1973.
Proponuję jednak usunięcie działów związanych z rosyjskimi bukami. Sam temat KHL wiem, że zostaje. Ja staram sie pomagać głównie w ligach skandynawskich. W KHL też troche pisałem ( dawniej ) ale teraz odcinam się od tej ligi i całego rosyjskiego sportu.
Dzięki za komentarze poparcia w związku z tym o co postulowałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1350
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Temat KHL zostanie aktywny. Posłuży głównie do zamieszczania informacji związanych z sytuacją wokół ligi, ale również IIHF i ogólnie środowiska hokejowego. Zastanawiam się, czy nie utworzyć odrębnego tematu na czas zaistniałej sytuacji, ale muszę się zastanowić, czy się przyda. Generalnie lepiej jest być na bieżąco niż nie być niezależnie od sytuacji. Informacje i newsy zamieszczane w dziale hokejowy w żaden sposób nie zaszkodzą, a pomogą być na bieżąco zainteresowanym. Również jeśli ktoś będzie miał ochotę zamieścić typ to tylko i wyłącznie jego sprawa. Ja osobiście nie mam ochoty aktualnie rozmyślać kto wygra mecz, ale jeśli ktoś będzie miał okazję na tym skorzystać - niech korzysta. Istnienie tematu w żaden sposób nie pomoże sytuacji na Ukrainie, ani nie przeszkodzi w napaści Rosjan. W pełni popieram bojkotowanie usług / mediów świadczonych przez przedsiębiorstwa federacji, ale samo rozmawianie o obecnej sytuacji samo w sobie nie może być zabranianie. To tak jakby zabronić rozmawiać o wojnie na Ukrainie, a to nie o to w tym chodzi. Podejrzewam, że nikt nie będzie tutaj pochwalał działań federacji, a poza tym jesli kogoś tak bardzo razi obecność tematu można ograniczyć się do użytkowania pozostałych działów Forum. Oczywiście chętnie przeczytam każdy sensownie uzasadniony argument jesli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2871
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Może nie dotyczy to co napisze KHL, ale dotyczy IIHF. Ktoś z was pamięta sytuacje jak prezydent IIHF pan Rene Fasel wielki przyjaciel Putina narobił zamieszania z organizacja mistrzostw świata niższej dywizji? Mistrzostwa miały być wstępnie przyznane Polsce a ten komuch szanowny zadziwił wszystkich przyznając mistrzostwa dla Ukrainy i o zgrozo w Donbasie gdzie trwała juz zawierucha wojenna ... Wtedy jeszcze Ukraina rządzona zdajsie była przez Janukowycza... Podobna szuja sa ludzie w Fifa szczegolnie ten łysy lubujący swojego prezydencika komuniste Liczę że IIHF podejmie rozsądne decyzje nie to co Fifa... Na fanpagu iihf ludzie komentowali wtedy decyzje o wyborze Ukrainy pisząc w stylu mafia kgb itd.. Ja również otrzymałem wtedy ban od tej organizacji na stałe...
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może nie dotyczy to co napisze KHL, ale dotyczy IIHF. Ktoś z was pamięta sytuacje jak prezydent IIHF pan Rene Fasel wielki przyjaciel Putina narobił zamieszania z organizacja mistrzostw świata niższej dywizji? Mistrzostwa miały być wstępnie przyznane Polsce a ten komuch szanowny zadziwił wszystkich przyznając mistrzostwa dla Ukrainy i o zgrozo w Donbasie gdzie trwała juz zawierucha wojenna ... Wtedy jeszcze Ukraina rządzona zdajsie była przez Janukowycza... Podobna szuja sa ludzie w Fifa szczegolnie ten łysy lubujący swojego prezydencika komuniste Liczę że IIHF podejmie rozsądne decyzje nie to co Fifa... Na fanpagu iihf ludzie komentowali wtedy decyzje o wyborze Ukrainy pisząc w stylu mafia kgb itd.. Ja również otrzymałem wtedy ban od tej organizacji na stałe...
Pamietam to wydarzenie. Kraków przegrał rywalizacie z Donieckiem, gdzie już źle sie działo a Pan Fasel był nieugięty. I pamietam tez ostatni mecz na tych mistrzostwach, który był z Ukraina i decydował o awansie ale nieststy przegralismy go.
O reszcie szkoda pisać.........
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podobno za kilka godzin zostanie opublikowana informacja o wydaleniu Rosji i Białorusi z IIHF.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
A obcokrajowcy rozumiem wszyscy grają w PO?
Np Shengelia jeden z najlepszych zawodników Euroligi zrezygnował z gry w CSKA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom