>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 14:28 przez sixerosPanowie mam zwykłą karte skrill. Czy mogę jakoś zrobić z niej karte żeby można było płacic zbliżeniowo?
Zamówić nową.

Chociaz nie wiem jak Ty to zrobiłeś, że masz kartę bez paypassa, bo w 2014 czy tam 2013 skrill wprowadzil nowe karty, z paypassem, a z tego co pamiętam karty skrilla maja ważność 5 lat... 
 
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Czy jest jakiś sposób żeby wypłacić pieniądze z bankomatu przez kartę wirtualna? Ewentualnie czy mogę w sklepie stacjonarnym zapłacic taka karta? 
 
N 0

nasada

Użytkownik
czy coś sie zminilo jesli o chodzi o oplate za karte ? kiedys bylo 10 euro rocznie a teraz nie ma zadnej informacji jasno na stronie w dziale "oplaty" to jak to jest ??

jesli ta oplata nadal jest to dlaczego nie jest ona jasno opisana na stronie a jedynie gdzieś ukrywana w faq ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema
Mam kartę Skrill ważną do końca 2021, ale ostatnio dostałem nową, którą muszę aktywować do 17 czerwca.
Problem w tym, że nowe karty są podobno w walucie EURO, a nie PLN? Zgadza się?
Ktoś z forum ma nową kartę i może napisać czy jest jakieś niekorzystne przewalutowania przy wypłacie z bankomatu czy płaceniu zakupów?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Oczywiście że jest niekorzystne przewalutowanie. O d kilku miesięcy cwaniaczki już nie wysyłają kart w PLN i jak masz konto w PLN a kartę ci przyślą EUR to spore opłaty będą. Zarówno w sklepie jak i w bankomacie.
 
G 0

gyguss

Użytkownik
Oczywiście że jest niekorzystne przewalutowanie. O d kilku miesięcy cwaniaczki już nie wysyłają kart w PLN i jak masz konto w PLN a kartę ci przyślą EUR to spore opłaty będą. Zarówno w sklepie jak i w bankomacie.
W niedzielę spróbowałem wypłacić na próbę 100 zeta kartą skrill w bankomacie pko bp
pobrało 101,75 zł pisze ze 22,73€ karta skrill waluta € transakcja nadal czeka na akceptację -wpis wypłata za bankomatu
w poniedziałek-wczoraj znowu pobrało 100 zeta z waluty pln -wpis wypłata z bankomatu (tylko że ja wczoraj nic nie wypłacałem) nie rozumiem dlaczego?, o dziwo transakcja zaakceptowana z waluty pln jak karta jest tylko w € o_O
Nic z tego nie rozumiem dlaczego wzięło mi ponad 200 zeta,ktoś może pomóc będę wdzięczny za pomoc
 
Ostatnia edycja:
sven@ 808

sven@

Użytkownik
W niedzielę spróbowałem wypłacić na próbę 100 zeta kartą skrill w bankomacie pko bp
pobrało 101,75 zł pisze ze 22,73€ karta skrill waluta € transakcja nadal czeka na akceptację -wpis wypłata za bankomatu
w poniedziałek-wczoraj znowu pobrało 100 zeta z waluty pln -wpis wypłata z bankomatu (tylko że ja wczoraj nic nie wypłacałem) nie rozumiem dlaczego?, o dziwo transakcja zaakceptowana z waluty pln jak karta jest tylko w € o_O
Nic z tego nie rozumiem dlaczego wzięło mi ponad 200 zeta,ktoś może pomóc będę wdzięczny za pomoc
Wybierałeś może kurs jaki Ci proponował bankomat czy pomijałeś?
 
G 0

gyguss

Użytkownik
Wybierałeś może kurs jaki Ci proponował bankomat czy pomijałeś?
oddało mi po paru dniach te pobrane 101,75 zeta uff,ale dodam nowy problem
Na początku napiszę że mam dwa salda na koncie skrill w złotówkach i €.
Byłem parę dni na Słowacji i karta w skrill wiadomo jest tylko w walucie €,waluta Słowacji € , ucieszony że wybiorę z salda € idę do bankomatu banku VUB a tam się o dziwo szok wybrałem 300€, a na koncie skirll pobrało mi z salda w złotówkach przeliczając 1€ po 4.51zł rozbój w biały dzień wtedy kurs był 1€/4.40 zł
Moje pytanie dlaczego nie pobrało w skrill te 300€ z salda € tylko z salda w złotówkach, później gdy chciałem wybrać jeszcze 50€ a saldo w złotówkach wynosiło chyba 15 zeta bankomat odmówił mi wypłaty, napis był niewystarczające środki na koncie.Nie rozumiem jak działa teraz ten skrill???o co tu chodzio_O
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Ostatnio wypłacałem z Euronetu 900pln karta MB w Euro, pobrało mi dodatkowo za przewalutowanie jakieś 16pln, także wydaje mi się że to całkiem niewiele.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
ja za przewalutowanie z tego co pamietam place 22,50zl w Euronecie od kazdego tysiaca, ale nie pamietam dobrze. Odliczam sobie zawsze ok 2% bez zbednego liczenia
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Witam, chciałbym przelać EURO ze Skrilla na Revoluta, ale wyskakuje komunikat, że mam niewystarczające środki, mimo, że mam EURO, ale nie mam złotówek. Jak to zmienić, żeby od razu pobierało euro, a nie wyskakiwał ten komunikat?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Spróbuj doładować Revoluta za pomocą karty Skrill, w apce Revoluta wybierz walutę i podaj dane karty. Jeżeli nie masz fizycznej możesz użyć wirtualnej z apki Skrilla.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Czy ktoś podpowie jak najlepiej teraz korzystać z karty skrill? Wiadomo jest ona w euro, i fizyczna i wirtualna. Posiadam konta w PL i w euro. Jeżeli mam kasę w euro to przewalutowywać ją na złotówki i płacić w sklepie jako normalnie złotówkami a skrill już sobie będzie naliczał jakiś procent? Czy lepiej ograniczyć transakcję i np wypłacać z bankomatów? Dzisiaj po długiej przerwie wzialem kartę wirtualną i planuje nią zapłacić skąd moje zagwozdki jak to zrobić by jak najmniej stracić.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Witam

Dziś przez te cyrki z much better odświeżyłem skrila aktywowałem wirtualną kartę i wpłaciłem na Unibet na próbę 50 zł , karta jest w euro wzięło 52 z groszami, kasa doszła i wszystko było by fajnie ale nie da rady wypłacić z powrotem na kartę , tylko na rachunek . I tu pytanko czy tak samo będzie gdybym wyrobił fizyczna kartę ? Są to karty MasterCard teoretycznie powinno dać radę wypłacać .
 
Do góry Bottom