>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Jeton

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pieniądze z konta Jeton są wysyłane przelewem SEPA (w EURO) na litewskie konto właściciela karty, dlatego trwa to mniej więcej 24h od momentu zatwierdzenia transakcji. Limit to 300 euro wypłat z bankomatu dziennie ustalony odgórnie przez VISA (nie przez Jeton). Aby zwiększyć limit Jeton wysyła zapytanie do VISA o zwiększenie limitu.


IBAN - litewski

Bank Name

UAB FINANSINĖS PASLAUGOS CONTIS

Kraj

Lithuania


CARD LIMITS
LimitsValue
Load Limits
Minimum initial load€ 0**
Maximum account balance (point in time)€ 12,000
Card Limits (Subject to Visa approval)
ATM transaction limit (daily)€ 300
Daily POS transaction limit€ 11,700
Daily Cash Limit€ 300
Daily E-Commerce Limit€ 11,700
Daily spend limit€ 12,000


*If there is minimum €10.000 load/deposit/purchase in yearly basis, annual fee will not be applied.

**Preferably equal or more than €5.

Glossary of terms


TermDefinition
Allowing a payment despite lack of fundsThe account provider allows a payment to be made from the customer’s account although there is not enough money in it (or it would take the customer past their arranged overdraft limit).
Arranged overdraftThe account provider and the customer agree in advance that the customer may borrow money when there is no money left in the account. The agreement determines a maximum amount that can be borrowed, and whether fees and interest will be charged.
ATM balance enquiryThe customer views the account balance at a cash machine.
Card cancellation The account provider charges a cancellation fee if the customer cancels the card order within the first 14 days and a card has already been ordered in the customer’s name.
Cash withdrawal in euros in EuropeThe customer takes cash out of the customer’s account in euros at a cash machine in Europe.
Cash withdrawal in a foreign currency outside EuropeThe customer takes cash out of the customer’s account in foreign currency at a cash machine outside Europe.
Debit card payment in eurosThe customer uses their debit card to make a payment in euros. This can be in a shop, online or over the phone.
Debit card payment in a foreign currencyThe customer uses their debit card to make a payment in foreign currency. This can be in a shop, online or over the phone.
Issuing of debit cardThe account provider sends a debit card to the customer.
Issuing of additional debit cardThe account provider sends a debit card to the customer for an additional user.
Maintaining the accountThe account provider operates the account for use by the customer.
Receipt of international paymentsWhen money is sent to the customer’s account from an account not using a SEPA transfer.
Receipt of payments in euros – SEPAWhen money is sent to the customer’s account from an account using SEPA.
Refusing a payment due to lack of fundsThe account provider refuses a payment from the customer’s account because there is not enough money in it.
Replacement debit cardThe account provider sends a replacement debit card to the customer.
Sending money in euros – SEPAThe account provider transfers money, on the instruction of the customer, from the customer’s account to another account using SEPA.
Sending money outside of SEPA zoneThe account provider transfers money, on the instruction of the customer, from the customer’s account to another account outside of the SEPA zone.
Unarranged overdraftThe customer borrows money when there is no money left in the account (or the customer has gone past their arranged overdraft limit) and this has not been agreed with the account provider in advance.


Pieniądze z konta Jeton są wysyłane przelewem SEPA (w EURO) na litewskie konto właściciela karty, dlatego trwa to mniej więcej 24h od momentu zatwierdzenia transakcji

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przed chwilą na chacie dopytywałem o zwiększenie limitu wypłat (300e). Odpowiedź negatywna... Na pytanie, dlaczego nie mogą mi podnieść limitu odpowiedź: Na ten moment limit wypłat to 300e


Umut
Hello, Welcome to Jeton Wallet. Let me check your account. Please wait a moment.
avatar

ok, thank you!
Umut
Thank you for waiting, unfortunately you can not increase the limits
avatar

why not? :(
300 euro is VISA limit why i cannot increase limit?
Umut
At the moment maximum withdraw limit is 300 euro
avatar

yes... but i have others e-wallet and whan i try increase limits they wrote to VISA and increase limit
Are you ok Umut?
Umut
Unfortunately at the moment to maximum limit is 300 euro Sir, we can not increase it.

Może to wina nieogarniętych ludzi na chacie 🤷‍♂️

Wypłata z bankomatu 1000zł to ~240e (w zeszłym tygodniu 239 w tym 241) plus opłata administracyjna 0,5% tej kwoty (1.2e). Liczy po kursie 4.17 w bankomatach euronetu oraz planetcash
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.pkobp.pl/poi/

Potwierdzam, że PKO BP ma najlepsze kursy wymiany. >4,60 plus opłata 17zł (wypłacać jak najwyższą kwotę, wtedy mniejsze oddziaływanie tych 17zł jest). Bankomaty znajdują się nie tylko tam gdzie jest bank. Trzeba wybierać "odrzuć przeliczenie". Przy przeliczeniu i wypłacie 1300zł pobiera 311e (tak się wyświetla na bankomacie, albo 316e nie pamiętam dokładnie) bez przeliczenia ~282e...
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Jak to jest z tą kartą Jeton. Chciałem zrobić zakupy perzez internet kartą Jeton, ale okazało się, że bajpierw trzeba przelać pieniądze na kartę. Byłem przekonany, że to będzie odrazu i zapłacę po kilku minutach. Jak się jednak okazuje trwa to nawet do 48 godzin. Pytanie czy jak mam zasiloną kartę to czy mogę z powrotem przeżucić pieniądze z karty na konto?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Jak to jest z tą kartą Jeton. Chciałem zrobić zakupy perzez internet kartą Jeton, ale okazało się, że bajpierw trzeba przelać pieniądze na kartę. Byłem przekonany, że to będzie odrazu i zapłacę po kilku minutach. Jak się jednak okazuje trwa to nawet do 48 godzin. Pytanie czy jak mam zasiloną kartę to czy mogę z powrotem przeżucić pieniądze z karty na konto?
mozesz tylko musisz im zglosic ze anulujesz przerzucenie kasy o ile zrobisz to w porę :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pytanie czy jak mam zasiloną kartę to czy mogę z powrotem przerzucić pieniądze z karty na konto?
można zrobić depozyt na portfel jeton kartą jeton, bo karta jest na Twoje dane ;) 3% prowizji xd przynajmniej na chacie powiedzieli, że tak można przerzucić pieniądze z karty Jeton na konto Jeton, nie sprawdzałem na własnej skórze to nie potwierdzę na 100%🤷‍♂️ zawsze może być jakiś "myk" z miejscem wydania karty (Litwa) i krajem pochodzenia użytkownika (Polska) uniemożliwiający takie rzeczy, dlatego 100% pewności nie mam.

Jak masz już zasiloną kartę to nie jest możliwe fizycznie anulowanie przelewu bankowego typu SEPA (ani chyba żadnego innego, który bank zaksięgował w sesji wychodzącej), który wyszedł i został juz zaksięgowany z jednego konta na drugie, no bo jak? :) Możesz anulować zanim Jeton zaakceptuje Twój wniosek o przelew, ale jak już masz pieniądze na karcie to nie anulujesz.
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
można zrobić depozyt na portfel jeton kartą jeton, bo karta jest na Twoje dane ;) 3% prowizji xd przynajmniej na chacie powiedzieli, że tak można przerzucić pieniądze z karty Jeton na konto Jeton, nie sprawdzałem na własnej skórze to nie potwierdzę na 100%🤷‍♂️ zawsze może być jakiś "myk" z miejscem wydania karty (Litwa) i krajem pochodzenia użytkownika (Polska) uniemożliwiający takie rzeczy, dlatego 100% pewności nie mam.

Jak masz już zasiloną kartę to nie jest możliwe fizycznie anulowanie przelewu bankowego typu SEPA (ani chyba żadnego innego, który bank zaksięgował w sesji wychodzącej), który wyszedł i został juz zaksięgowany z jednego konta na drugie, no bo jak? :) Możesz anulować zanim Jeton zaakceptuje Twój wniosek o przelew, ale jak już masz pieniądze na karcie to nie anulujesz.
No tak, zawsze konto można doładować karta Jeton, racja. Chociaż trochę to dziwne jest z tą kartą i przezucaniem tych pieniędzy. Na Skrill jest to lepiej rozwiązane 😅
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Z konta jeton na kartę przelew idzie do 48h, a jak to w praktyce wygląda? Miał ktoś np po 5 h czy na ogół pod koniec terminu przychodziło na kartę jeton?
To jest normalny przelew z konta na konto więc jeton musi najpierw zaakceptować przelew i już samo to trwa kilka godzin. Do tego oni pracują 8-16 i tylko w tych godzinach mogą Ci zaakceptować a potem wysłać. Więc ciężko żeby to trwało krócej niż 24 godziny. Swego czasu dużo przelewalem i nigdy się nie zdarzyły żeby kasa doszła tego samego dnia co zlecałem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeszcze takie pytanie dość amatorskie, czyli kasa na karcie pojawia się w godzinach 8-16?
To są przybliżone sesje dla przelewów Sepa, w systemie SEPA jest ich 5. Czas jest litewski, więc godzinę odjąć trzeba ;)

Ogólna tabela przybliżonych czasów


Na przykład, jeśli wykonasz przelew o 02:38 w nocy zostaną zaksięgowane w następnym banku około godziny 11:15. następny dzień roboczy. Pieniądze nie są przelewane na konto odbiorcy w weekendy i święta. Czasy przelewów obowiązują na Litwie iw krajach UE przy wykonywaniu prostego przelewu w euro (SEPA).

Czas transferuPrzybliżony czas kredytowania
23:00 - 9:3011:15
9:30 do 12:0013:45
12:00 - 14:3016:15
14:30-16:0017:45
16:00 - 23:0009:00
Banki działające na Litwie wskazują, że pieniądze są uznawane tego samego dnia roboczego, jeśli przelew zostanie wykonany przed godziną 16:00.

 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czy to kolejna litewska firma? Hmm, to by było bardzo ciekawe, że dalej utrzymujemy ścisłe ze sobą relacje. Byłoby to mądre o tyle, o ile Muchbetter się nie spertolił.

Mają tylko IBAN na Litwie, a tak to turecka firma. Ma ciekawe recenzje. Trzeba poszukać godnych bukmacherów pod ten Jeton lub nie.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
można zrobić depozyt na portfel jeton kartą jeton, bo karta jest na Twoje dane ;) 3% prowizji xd przynajmniej na chacie powiedzieli, że tak można przerzucić pieniądze z karty Jeton na konto Jeton, nie sprawdzałem na własnej skórze to nie potwierdzę na 100%🤷‍♂️ zawsze może być jakiś "myk" z miejscem wydania karty (Litwa) i krajem pochodzenia użytkownika (Polska) uniemożliwiający takie rzeczy, dlatego 100% pewności nie mam.

Jak masz już zasiloną kartę to nie jest możliwe fizycznie anulowanie przelewu bankowego typu SEPA (ani chyba żadnego innego, który bank zaksięgował w sesji wychodzącej), który wyszedł i został juz zaksięgowany z jednego konta na drugie, no bo jak? :) Możesz anulować zanim Jeton zaakceptuje Twój wniosek o przelew, ale jak już masz pieniądze na karcie to nie anulujesz.
Myk xD próbował ktoś doładować kartą jeton konto jeton z przeznaczeniem na hazard? JA próbowałem i się nie da... wyskakuje błąd 500 blacklist czyli pewnie chodzi o miejsce wydania karty i miejsce zamieszkania. Problem zgłoszony na chacie jetonowi (zgłosiłem, że błąd wyskakuje podczas próby doładowania konta jeton kartą i screena wysłałem). PRzekazali do odpowiedniego działu i odpowiedź na email, że problem został rozwiązany. Błąd dalej wyskakuje, na różnych urządzeniach i ponowne zapytanie wysłane do jeton z pytaniem czy chodzi o moją lokalizację i miejsce wydania karty (są takie obwarowania czasem) i teraz czekam na odpowiedź.

Kiedy dostanę odpowiedź edytuję tego posta.

"What does it mean if card is blacklisted?


What does it mean when a customer is blacklisted? If a customer is blacklisted, any order they place will be automatically declined. Sometimes, if the customer has made several questionable transactions with a merchant, their information will be passed on to the credit card network as a fraudulent account.17 sie 2022"

edit: te supporty to jakiś żart xD dalej blacklisted xD a oni mi mówią, zebym zaznaczył gambling... to nagrałem im filmik i wysłałem xD na bank chodzi o to, że karta jest wydana na Litwie i kolejny raz im zadałem to pytanie, żeby naprowadzić ich na trop xD to samo mam z advcash i inne karty też wydane w innym kraju niż miejsce zamieszkania mają takie obwarowania z tego co pamiętam.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dobra, miałem tamtego posta edytować, ale zrobię to w nowym jakby kogoś interesowało xD


Your Request is Approved
You can see amount you deposited in your Jeton Wallet.
Amount & Currency
10.3 EUR
Payment Method
Credit / Debit Card
Date
18.06.2023, 15:55:19

pobierają 3% doładowanie Jeton kartą Jeton jest instant. Nie wiem w czym tkwił problem, po prostu go naprawili po wysłaniu filmiku i podważaniu mojej wiarygodności (na początku się pomyliłem i wysłałem im filmik z jakiejś nawałnicy :LOL: )
 
Do góry Bottom