>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

ranczo0123 453,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak patrze na linie u bukow na Biedrona ustawiona na poziomie 4.5%. Wydaje mi sie, ze elektorat lewicy spokojnie powinien pokryc over mimo takich a nie innych sondazy na dzien dzisiejszy. No juz nizszych sondazy Biedron nie moze chyba miec wiec poparcie raczej w jego przypadku bedzie roslo. Ciezko mi sobie wyobrazic aby tych przynajmniej 5% nie wykrecil.
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Może kogoś z Was zainteresuje. Każdy zna historię z Betfanem, ale... znów pokazali ciekawe zakłady na wybory. Ja wam proponuję jeden z nich. Zapowiada się, że Trzaskowski wejdzie do drugiej tury i pokona Hołownię, ale że wygra z nim aż 11%? Moim zdaniem handicap na Hołownię korzystny i kurs 1.87 chyba warty zagrania.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +2
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Trzaskowski under 24,5% - 1,93

Zmiana kandydata i wynik wywindowany z 3% do 25? Nie robmy jaj. Platforma to partia ktora nie ma zadnej idei a jej poglady sa w 100% uzaleznione od tego co powie pis. Przy tym kompromituje sie na kazdym kroku . Jedyna gadka politykow platformy to mowienie o rzadzie pisu. Bardzo bezpieczna linia. Wydaje mi sie ze 20% to max co wyciagnie a stawialbym bardziej w okolice 15.

Biedron over 4,5% 1,83
Rowniez wzglednie bezpieczna linia, SLD ma jakis tam elektorat. Pelno jest dodatkowo socjalistow i homosiów ktorych wogole nie obchodza inne postulaty - wazne zeby wprowadzic malzenstwa homoseksualne i opodatkowac kosciol. Na cuda Biedron nie ma co liczyc ale wydaje mi sie ze okolo 6-8% osiagnie. Rzadko sie zdazalo w historii zeby lewica zdobywala mniej niz 5% glosow. Postulaty oczywiscie absurdalne ale realnie to nie wydaje mi sie zeby wynik byl az tak slaby
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Może kogoś z Was zainteresuje. Każdy zna historię z Betfanem, ale... znów pokazali ciekawe zakłady na wybory. Ja wam proponuję jeden z nich. Zapowiada się, że Trzaskowski wejdzie do drugiej tury i pokona Hołownię, ale że wygra z nim aż 11%? Moim zdaniem handicap na Hołownię korzystny i kurs 1.87 chyba warty zagrania.
W STS masz handicap 12,5% i kursy po 1.84 więc bardziej się opyla.

Jak przewidujecie procentowy wynik Andrzeja Dudy w pierwszej turze?
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
2.37 mimo wszystko value na Trzaskowskiego.

Duda moj prezydent ale 1.44 to slabo. Presja jest spora. Tvn juz w ogniu piekielnym i swoim zywiole.

W drugiej rundzie niestety Czaskoski ma szanse.




Polsko nie popelnij bledu Warszawy.
 
chamberlain 438,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czy któremukolwiek z kandydatów zostanie wyłączony mikrofon (pkt 9 reg. Debaty Prezydenckiej 2020)?
Tak @ 2.50 Betfan

Myślę, że jeden z ciekawszych zakładów na debatę, które się pojawiły, w Betfanie mamy zakład wprost na temat wyłączonego mikrofonu, w Lvbet mamy zakład 'Podczas debaty zostanie wyłączony mikrofon jednemu z kandydatów z powodu "złamania prawa"' i w tych ostatnich słowach może być pies pogrzebany. Oczywiście w normalnych okolicznościach przerywanie wypowiedzi kandydatowi przez prowadzącego nie miałaby miejsca, ale specjalnie na tą debatę powstał punkt w regulaminie, który daje taką władzę prowadzącemu. Nie spodziewałbym się, że Adamczyk wyłączy mikrofon jednemu z kandydatów liczących się partii (chociaż kto wie), ale bardziej spodziewałbym się takiego ruchu z tymi mniej liczącymi się kandydatami. Gdy przypomnimy sobie pierwszą debatę i wypowiedzi nie na temat, od razu nachodzi na myśl nachodzi nazwisko Tanajno, któremu może nie wprost, ale prowadzący zwracał uwagę o wypowiedzi na temat. Od tamtej pory Pan Paweł był bardzo aktywny, został między innymi zatrzymany podczas strajku przedsiębiorców, które de facto sam zorganizował. Teraz, gdy prowadzący może wyłączyć mikrofon, gdy uzna, że kandydat nie wypowiada się na temat, Tanajno jeszcze bardziej może to wykorzystać, chcąc do tego sprowokować (a może nie tylko on, w końcu jak to będzie wyglądało, gdy w telewizji PiS zostanie odebrane prawo głosu, któremuś z kandydatów, bo ten wypowie coś, co telewizji nie podpasuje). Podczas pierwszej debaty za dużo się nie działo, ta może skończyć się nawet małym skandalem, dzięki temu kontrowersyjnemu punktowi w regulaminie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
etoto tez ma oferte na debate. co do wylaczenia mikrofonu to raczej nie bedzie tego robil za wypowiedzi nie na temat.

Robert Biedroń (4.5) (uwaga : zakłady dotyczą wyniku w 1. turze wyborów) sts -

szkoda, ze nie ma linii 3,5, bo kurs moglby byc ladny i wokol tego biedron powinien sie zakrecic. biedron bardziej kojarzy sie z lewactwem nie lewica. do gry wszedl trzaskowski, ktorego tvp tez kojarzy z lewactwem i zabiera glosy biedroniowi... najlepszy czas dla biedronia to byly wybory do europarlamentu pozniej juz bylo gorzej. nie jest to postac nowa w polityce a efekt swiezosci nie bedzie trwal wiecznie. w wyborach parlamentarnych najwiecej glosow dostawali czlonkowie partii razem na listach sld i to oni kojarza sie z lewica i jej elektoratem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jak sądzicie taki zakład Kamysz handicap +5% przeciwko Hołowni.

@1.80 spadło na @1.70

Wszędzie w tych konkretnych a nie na zlecenia sztabów to nawet 2% nie ma, a nawet Kamysz go wyprzedza u niektórych.

Marcin Palade widzi obecnie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak sądzicie taki zakład Kamysz handicap +5% przeciwko Hołowni.

@1.80 spadło na @1.70

Wszędzie w tych konkretnych a nie na zlecenia sztabów to nawet 2% nie ma, a nawet Kamysz go wyprzedza u niektórych.

Marcin Palade widzi obecnie podobnie.
w forbecie masz linie 2,5 procent... na moje miedzy kk, kb, sh nie bedzie wiecej niz 2 procent roznicy. w sts taki handi, bo linie procentowe maja stare.

Ile procent- (11.5)+ (11.5)data
Szymon Hołownia Wybory Prezydenckie 2020
1.75

fortuna, holownia ponizej 11,5. na moje to trojka sh, kk, kb zakreci sie wokol 8procent. holownia juz mial swoj moment w tej kampanii, kiedy do spolki z kolegami konsumowal kb. teraz sytuacja sie odwrocila i to trzaskowski konsumuje cala trojke na opozycji. palade pisal, ze zaczniemy ogladac rownanie wszelkiej masci sondazy w najblizszych tygodniach do normy. nie ma juz tyle aomalii a srednia sondazowa idzie w dol.

Handicap1 (-28.5)2 (+28.5)data
Andrzej Duda - Szymon Hołownia Wybory Prezydenckie 2020
1.85

handi na dude. na moje to 40 plus u dudy i pod 10 u holowni. no i kursy w fortunie w sts 1,5 na to samo... w forbecie linia 31,5...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wybory prezydenckie. Wynik procentowy , Polska - Czwartek 18.06.2020
Andrzej Duda (40.0) (uwaga : zakłady dotyczą wyniku w 1. turze wyborów)
23:55

nie no bez jaj... duda powyzej 40 w 1 turze. zaden normalny sondaz nie pokazal ponizej 40 teraz stabilizuja sie pozostale i dazy on do 42,5 mniej wiecej w 1 turze. inne buki daja 42,5...

Rafał Trzaskowski (30.0) (uwaga : zakłady dotyczą wyniku w 1. turze wyborów)
23:55

to samo co wyzej. 30 procent to psychologiczna granica, ktorej trzaskowski nie moze przelamac. raczej tutaj 28,5 jak maja inni jest prawidlowa linia i wokol tego sie zakreci a nie wokolo 30.


Ile procent- (11.5)+ (11.5)data
Szymon Hołownia Wybory Prezydenckie 2020
1.75

holownia sztucznie napompowany i nazarty kidawa. sondaze na zlecenie pokazujace mu 15 procent... dlatego linia jest jaka jest a juz dazy do 8 srednia i taka powinna byc. teraz odbywa sie rownanie do prawidlowych linii sondazowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom