>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie 2020

A 861

amigo007

Użytkownik
Cześć, mam do Was dwa pytania...
na jakie rzeczy polityczne czy inne poza wyborami warto jest zwracać uwagę ,żeby sobie dorobić?
Powiem Wam,że przyglądałem się typom na piłkę nożną i raz się wygrywa, drugi raz przegrywa, słabo w ciul.
Jeśli chodzi o walki typu ksw to też róznie bywa bo czasami same oczywistości a czasami niespodzianki.

Potem widzie się ludzi grających "pewniaka" za grubo z piłki po kursie 1.4 pln i topią gruby hajs (ja też tak robiłem kiedyś)

Teraz wpadłem na wybory, popatrzyłem pomyślałem i zagrałem frekwencję bo zwycięstwa się bałem . Oczywista oczywistość to dla mnie było tylko kwestia była jak duża frekwencja będzie (które linie wejdą) i weszły nawet największe hardory) ich nie grałem) akurat).
swoje zarobiłem i zastanawiam się co poza sportem można analizować,żeby miało to sens.


druga sprawa... bardziej na priv pewnie. Chcę z betclic wypłacić kilka k. jakoś na jakieś zagraniczne konto można ? albo jakiś bankomat czy inne btc. ? :)
Kolego chyba nie doczytałeś że betclic jest teraz "polskim" bukmacherem. Więc gramy u niego legalnie z podatkiem, a także wypłacamy w pełni bez obaw na konto bankowe, czy jakąkolwiek inną opcją. Bukmacher jest w pełni legalny w Polsce, więc można bez obaw wypłacać każdą metodą.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Rozliczyli Wam u jakiegoś buka już wynik wyborów? Protokoły na PKW od wczoraj wiszą z oficjalnymi wynikami.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
paga paga ja rozumiem, że się tak bardzo cieszysz, że wygrał twój idealny Prezydent, że 5 razy bez żadnego związku cytujesz mnie kiedy pisałem, że wygra Trzask i NIESTETY się pomyliłem, ale... to trochę dziecinne... Każdy wie kto wygrał, każdy wie, że moja prognoza się nie sprawdziła, ale niesprawdzających się prognoz/betów na tym forum są tysiące... Napisałem to ale nie grałem czystego zwycięstwa i to było raczej NIESTETY życzeniowe myślenie... Jak chcesz być obiektywny zacytuj moje wszystkie bety jakie tu podawałem i są rozliczone na plus. Dziękuję...
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witaj paga paga zmien Sygnatura bo jest to jawna prowokacja do klutni innego uzytkownika, obserwuja mnie management forum a takie cos nie jest dopuszczalne, pozatym liczy sie caloksztalt a nie to ze ktos sie "raz" pomylil, u mnie masz szczescie ze odrzucilem propozycje mod-a bo bys dostal ostrzezenie i odrazu mnialbys zmienina syganture, wiec badz wyrozumialy do ludzi , kazdy sie myli ja tez sie myle -pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
trzaskowski wygralby gdyby 1 tvn nie odwolal debaty a trzaskowski by to rozegral w odpowiedni sposob np. zapraszajac kandydatow, ktorzy odpadli do debaty... 2 poszedlby na debate w tvp, ktora ogladalo 4 miliony... a gdyby poszedl to byloby 7 milionow. nie wiem czego sie bal... mial wszystkie atuty w swoich rekach. tvp go jechalo non stop a ludzie tego nie lubia... wiec powinien to wykorzystac. ja bym puscil filmik podczas debaty jak duda w 2015 mowi o rownym udziale wszystkich kandydatow w mediach publicznych... a potem dobijalbym gwozdzie do trumy... nie wykorzystal okazji do gamechanger... nastepne wybory za 3 lata a trzaskowski nie jest zadnym liderem... ludzie glosowali przeciw dudzie a nie za trzaskowskim. nienawisc to bardzo silne uczucie...


co do limitow... bah, jak wiekszosc bukmacherow ma limity na wygrana nie na stawke... dlatego im nizszy kurs tym wieksza stawka, ale dopuszczalna wygrana netto jest taka sama jak tego co gral za mniej po wyzszym kursie. sts i fortuna - walic po 50, 100 razy az przyjma... betfan i inne buki grac za 150zl 10 razy a nie za 1000, pisalem o tym na jednej z pierwszych stron. jak ktos gra za 500zl to zapala sie im czerwona lampka... jak ktos nie ma odgornych limitow na koncie to sie moze pobawic. jak buk daje do recznej weryfikacji kupon to nie odpuszczac po pierwszym odrzuceniu a do skutku meczyc...

co do frekwencji to pierwsza wychylila sie fortuna dajac linie 65,5 co bylo poruszone w tym temacie. ludzie ja zrzucili do 63,5 bo mysleli ze wyborcy holowni nie pojda na wybory i w ogole nikomu sie nie bedzie chcialo... co 5 lat sytuacja sie powtarza i co 5 lat w 2 turze jest wyzsza frekwencja. chyba tylko raz byla nizsza.
nie wiem czy tutaj pisalem na jednej z pierwszych stron, ze kandydatura holowni nie jest po to aby wygral a po to aby kandydat po mial z czego zbierac glosy niezdecydowanych wyborcow w 2 turze.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
paga paga ja rozumiem, że się tak bardzo cieszysz, że wygrał twój idealny Prezydent, że 5 razy bez żadnego związku cytujesz mnie kiedy pisałem, że wygra Trzask i NIESTETY się pomyliłem, ale... to trochę dziecinne... Każdy wie kto wygrał, każdy wie, że moja prognoza się nie sprawdziła, ale niesprawdzających się prognoz/betów na tym forum są tysiące... Napisałem to ale nie grałem czystego zwycięstwa i to było raczej NIESTETY życzeniowe myślenie... Jak chcesz być obiektywny zacytuj moje wszystkie bety jakie tu podawałem i są rozliczone na plus. Dziękuję...
Nie masz chłopie nawet pojęcia, że to sygnatura. Idź swoje spiskowe teorie toczyć wśród znajomych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
co do frekwencji to pierwsza wychylila sie fortuna dajac linie 65,5 co bylo poruszone w tym temacie. ludzie ja zrzucili do 63,5 bo mysleli ze wyborcy holowni nie pojda na wybory i w ogole nikomu sie nie bedzie chcialo... co 5 lat sytuacja sie powtarza i co 5 lat w 2 turze jest wyzsza frekwencja. chyba tylko raz byla nizsza.
nie wiem czy tutaj pisalem na jednej z pierwszych stron, ze kandydatura holowni nie jest po to aby wygral a po to aby kandydat po mial z czego zbierac glosy niezdecydowanych wyborcow w 2 turze.
Nie było co samemu wymyślać... Były sondaże, analizy przepływu elektoratów, sondaże na frekwencję... Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale buki, na całe dla nas szczęście, co wybory robią takie rzeczy... Pamiętam 5 lat temu pamiętne referendum Komora w czasie kampanii żeby zdobyć wyborców Kukiza gdzie poszło na nie jakieś 5% ludzi.... Hahaha :D a linie zaczynały się po najwyższych kursach jak mnie pamięć nie zawodzi od 10-15%.... oczywiście na under...

Choć w I turze nic nie zagrałem bo bałem się, że z uwagi na pandemię ludzie nie pójdą i nawet nie interesowałem się sondażami, ale jak zobaczyłem ile poszło zająłem się II turą...

A co do analizy politycznej, choć to nie ten temat to odpowiedź jest prosta: TVPiS będąca częścią sztabu wyborczego Dudy łatwo przekonała te 75% ludzi po szkołach zasadniczych i 60+ nawet nie tyle do Dudy ile do pokazania Trzaska jako diabła wcielonego co zabierze 500+ choć jak by choć trochę ruszyli mózgiem to by widzieli, że Prezydent nie ma możliwości zabrania tego programu bo rządzi w Sejmie PiS i to on stanowi prawo a nie wycofałby się z tego... Ale przecież społeczeństwo jest tak mało wykształcone, że nawet ludzie po studiach nie wiedzą jakie kompetencje ma Prezydent... Do tego Chołownia i Kamysz którzy rozgrywają własne ambicje polityczne i mamy co mamy... Od 1989 do 2005 r prawica była bardzo podzielona, aż zdaje się Kaczyński ok 2004 r. ogłosił hasło "nie ma wroga na prawicy" i się zjednoczyli, a teraz z kolei opozycja jest podzielona... Ale liczę na to, że Duda i Gowin zahamują najgorsze rzeczy jaki może zrobić PiS bo na tle Szydło czy Ziobro oni są bardziej ogarnięci...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
spoleczenstwo mamy dobrze wyksztalcone tylko slabo wyedukowane. duda i gowin niczego nie zahamuja. gowin bez pisu nie istnieje, rodzina dudy tez. dudzie nie przeszkadzalo tvp i przeszkadzac nie bedzie. przeciez on bral w tym czynny udzial... tvp zrobilo swoje, ale wszystko dziala w dwie strony... te wybory byly do wygrania przez trzaskowskiego. mi to wisi co sie stanie, postawilem overy a frekwencje i nie poszedlem na wybory. jestesmy w takiej sytuacji, ze wygrywa zlo, nie mniejsze ani wieksze a zlo. politycy wlasnie dostali mandat od spoleczenstwa do jeszcze wiekszej napier... w mediach, wiec gratulacje :) 'dobro jest niewystarczajaco zle aby media sie nim zainteresowaly'
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
paga paga ja rozumiem, że się tak bardzo cieszysz, że wygrał twój idealny Prezydent, że 5 razy bez żadnego związku cytujesz mnie kiedy pisałem, że wygra Trzask i NIESTETY się pomyliłem, ale... to trochę dziecinne... Każdy wie kto wygrał, każdy wie, że moja prognoza się nie sprawdziła, ale niesprawdzających się prognoz/betów na tym forum są tysiące... Napisałem to ale nie grałem czystego zwycięstwa i to było raczej NIESTETY życzeniowe myślenie... Jak chcesz być obiektywny zacytuj moje wszystkie bety jakie tu podawałem i są rozliczone na plus. Dziękuję...
Zabawne co piszesz, bo mi typ na mecz Borussia Dortmund-PSG wypominałeś przez kilka dni... Kolegę nazywasz dziecinnym, a w stosunku do mnie zachowałeś się jeszcze gorzej.

Do tego pamiętam, że jak paga podał typ na Dudę, to go wyzywałeś od słabych typerów tylko dlatego, że dał taki typ. Po fakcie oczywiście nie przeprosiłeś, nie stać cię na odrobinę przyzwoitości. Śmieszny jesteś z tym swoim zachowaniem i jeszcze śmiesz wypisywać wzniosłe teksty o tolerancji jak sam nie masz z tolerancją NIC wspólnego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zabawne co piszesz, bo mi typ na mecz Borussia Dortmund-PSG wypominałeś przez kilka dni... Kolegę nazywasz dziecinnym, a w stosunku do mnie zachowałeś się jeszcze gorzej.

Do tego pamiętam, że jak paga podał typ na Dudę, to go wyzywałeś od słabych typerów tylko dlatego, że dał taki typ. Po fakcie oczywiście nie przeprosiłeś, nie stać cię na odrobinę przyzwoitości. Śmieszny jesteś z tym swoim zachowaniem i jeszcze śmiesz wypisywać wzniosłe teksty o tolerancji jak sam nie masz z tolerancją NIC wspólnego.
Jak masz coś do mnie to pisz na priv a nie zaśmiecaj forum swoimi osobistymi wycieczkami... Niewiele osób to interesuje...

Kolegę paga nie mam za co przepraszać i cały czas uważam go za słabego typera bo w becie na Dudę nie było żadnego value... Granie go po 1,45 gdzie jak się okazało wygrał 2%, w dłuższej perspektywie jest zabójcze... Ja wiem, że sam pisałem wielokrotnie, że lepiej wygrać 10 zł grając Barcelonę po kursie przeszacowanym 1,30 niż stracić 10zł grając po super niedoszacowanym "value" kursie na Levante - 2,90 i wiem, że pisałem, że value nie jest dla mnie najistotniejszym czynnikiem, ale to nie oznacza, że go w ogóle nie biorę pod uwagę.. Po prostu po tym kursie tego bym nie zagrał i kolejny raz... Ale z 2 strony nie skusiłem się na value na Trzaska...

I jak byś uważniej czytał widziałbyś co dokładnie pisałem o tym becie... Ale nie ważne co ja napiszę - masz ze mną jakiś problem więc będziesz w każdym jednym miejscu na forum podważał moje zdanie... No cóż jakoś to przeżyję... ;)
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja mam wrażenie, że z Tobą @
adamo80 adamo80

wielu userów ma problem, zastanawiam się czym jest to spowodowane.....

jak tak czytam to forum raz częściej raz rzadziej
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
To może pogdybamy jeszcze trochę w tym temacie, bo ciekawa rzecz wyszła dziś w nocy.
Zgadzam się z tezą postawioną przez prawicowy profil "Żelazna logika" - gdyby to nagranie wyszło tydzień wcześniej, mielibyśmy w kraju innego prezydenta.
I to byłby w moim mniemaniu prawdziwy game changer

Gdyby ktoś był nie w temacie - dwóch jutuberów z Rosji zadzwoniło do Andrzeja Dudy podając się jako sekretarz ONZ, ten im uwierzył, resztę zobaczcie sami... Obiektywnie patrząc spora kompromitacja.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam wrażenie, że z Tobą @
adamo80 adamo80

wielu userów ma problem, zastanawiam się czym jest to spowodowane.....

jak tak czytam to forum raz częściej raz rzadziej
Bo zawsze odpowiadam ? Bo zawsze mam argumenty ? Bo dyskutanci oprócz wycieczek personalnych nie mają nic więcej do zaproponowania ? Bo umiem przeprosić jak się pomylę a inni nie ? Bo czytają moje wypowiedzi po łebkach albo cytują wypowiedzi wyrwane z kontekstu ?

.... Na końcu i tak najważniejsze jest kto jakie podaje typy, jaką ma skuteczność i yield, a to łatwo sprawdzić w moim temacie czy jak gra LM czy są jakieś mistrzostwa - w działach tematycznych... Bo np na MŚ też ładnie zarobiłem, ale nie podawałem typów w swoim temacie tylko w dziale tematycznym...
Post automatycznie złączony:

To może pogdybamy jeszcze trochę w tym temacie, bo ciekawa rzecz wyszła dziś w nocy.
Zgadzam się z tezą postawioną przez prawicowy profil "Żelazna logika" - gdyby to nagranie wyszło tydzień wcześniej, mielibyśmy w kraju innego prezydenta.
I to byłby w moim mniemaniu prawdziwy game changer

Gdyby ktoś był nie w temacie - dwóch jutuberów z Rosji zadzwoniło do Andrzeja Dudy podając się jako sekretarz ONZ, ten im uwierzył, resztę zobaczcie sami... Obiektywnie patrząc spora kompromitacja.
Akurat myślę, że elektorat, który na niego głosował czyli 60+ wybaczyłby mu to i nic by to nie zmieniło... Zresztą odpowiadał przyzwoicie...
 
Do góry Bottom