>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jeton Wallet - opinie

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ok. Ja zawsze wysylam wyciagi i nie ma z tym problemu wiec nie wiem czego sie boisz. Zaloz sobie konto przez internet i wyslij im wyciag z tego konta. Ja wysylam z konta ktorego od lat nie uzywam.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Zweryfikowali😂😂bez wyciągów bankowych.Pytanie.Przy wpłacie na 22 przez Beton mam opcję suma i nr konta.Z Jettona mam podany nr , ważność i 4 cyfry niby cvv.Jak wpłacać
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
lepiej nic nie wplacaj do ruskich bo jak sie pdfa boisz wyslac do jetona to weryfikacja u ruska jak poprosza Ciebie to bedziesz 3 dni nie spal ze strachu
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 451

kolba121

Użytkownik
Ja podobnie jak Ziemba wysłałem wyciąg bankowy, dowód i zdjęcie. Zweryfikowali za pierwszym razem po chyba kilkunastu minutach, czyli jak dla mnie bardzo szybko.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Pierwszy raz dziś chce wypłacić z 1xbet na Jetona w EURO jeżeli pieniądze będą to od razu zlecam wypłatę na konto ING i teraz pytanie orientacyjnie kiedy pieniądze będę miał na koncie i jeżeli wypłata będzie sumą 1000 euro to ile będzie złotówek na moim banku?

Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź :)
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nigdy nie będzie! Zacznijcie lenie czytać temat, to pytanie pojawiło się tutaj już z 50 razy razem z odpowiedziami. Co za naród leniwy
 
Do góry Bottom