>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

M 603

mariuszck

Użytkownik
Próbowałeś wpłacić Jeton, zrobić obrót po 1.01 kwoty. Po czym wpłacić ecopayz min. kwotę zrobić obrót 1.01 i zlecić wypłatę? W betsafe wypłaty zleca automat, także nie powinno być z tym problemu jak np. w marathonbet bo tam akurat tak jak mówisz % liczą to ile wpłacisz jaką metodą - akurat po usunięciu ecopayz od nich można wszystko Jeton pchać - ale to marginalna sprawa jak przypuszczam.



Betsafe nie puszcza wypłat na inne portfele
 
H 430

hanii

Użytkownik
Działa wam jeton bez VPN? Zarejestrowałem konto ale po zalogowaniu nie ładuje mi strony, apka na telefon nie chce się pobrać.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Próbowałeś wpłacić Jeton, zrobić obrót po 1.01 kwoty. Po czym wpłacić ecopayz min. kwotę zrobić obrót 1.01 i zlecić wypłatę? W betsafe wypłaty zleca automat, także nie powinno być z tym problemu jak np. w marathonbet bo tam akurat tak jak mówisz % liczą to ile wpłacisz jaką metodą - akurat po usunięciu ecopayz od nich można wszystko Jeton pchać - ale to marginalna sprawa jak przypuszczam.



Betsafe nie puszcza wypłat na inne portfele
To dziwne bo ja tak wpłacam i wypłacam w Betssonie a to jest to samo. Tzn wpłacam tam Jetonem, obracam po 1,01 i wypłacam całą kwotę na ecopayz
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
To dziwne bo ja tak wpłacam i wypłacam w Betssonie a to jest to samo. Tzn wpłacam tam Jetonem, obracam po 1,01 i wypłacam całą kwotę na ecopayz
Co do eco to nie trzymaj tam wiekszej kasy. Blokuja ostatnio masowo konta i maja w tylku Twoje pieniadze. Ja juz 3 tygodnie mam bloka. Odpisuja, na maile co 3-4 dni i pytaja o smieszne rzeczy typu po co wysylam komus pieniadze albo po co ktos mi je wysyla. Z tego co czytalem to wiele osob tak ma dlatego ostrzegam.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Czy można wypłacać z buka na Jetona, jeśli ten jeszcze nie zweryfikowany?
Czy zdjęcie paszportu i pdf rachunku za prąd wystarczą?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czy można wypłacać z buka na Jetona, jeśli ten jeszcze nie zweryfikowany?
Czy zdjęcie paszportu i pdf rachunku za prąd wystarczą?
Mysle, ze nie. A nawet jak sie uda to bym nie ryzykowal. Bedzie problem z weryfikacja i kasa zablokowana. Ja np weryfikuje juz tydzien konto na mifinity. Problem maja bo adres zamieszkania jest inny niz zameldowania.
Paszport i prad powinny wystarczyc. Ja wyslalem dowod i wyciag z konta w pdf.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No w pln. Wyplata z buka idze ok 10 minut. Puzniej niestety dlugo sie zchodzi zanim jeton zaakceptuje wyplata na konto. Trwa to kilka godzin. U mnie wyglada to tak, ze jak o 8 wyplace kase z buka na jetona to nasteonego dnia kolo 12 mam pieniadze na revo.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Jeśli dostanę przelew od buka w PLN na Jeton w PLN to i tak nie uniknę przewalutowania, gdyż rejestrując konto Revolut w UK nie ma możliwości, aby dodać w nim konto PLN i dostać polski IBAN. Jedynie mogę dostać w funtach, by następnie wypłacić w PLN. Totalnie bez sensu. A ecoPayz ma zapis, że nie akceptuje wpływów z buka. Więc te wszystkie portfele to nie dla mnie i muszę wypłacić przez SEPA...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli dostanę przelew od buka w PLN na Jeton w PLN to i tak nie uniknę przewalutowania, gdyż rejestrując konto Revolut w UK nie ma możliwości, aby dodać w nim konto PLN i dostać polski IBAN. Jedynie mogę dostać w funtach, by następnie wypłacić w PLN. Totalnie bez sensu. A ecoPayz ma zapis, że nie akceptuje wpływów z buka. Więc te wszystkie portfele to nie dla mnie i muszę wypłacić przez SEPA...
Nie wiem czy ktoś w Polsce dostaje polski IBAN. Ja u siebie teraz patrze i mam litewski LT, bo tam Revolut przeniósł konta klientów
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jeśli dostanę przelew od buka w PLN na Jeton w PLN to i tak nie uniknę przewalutowania, gdyż rejestrując konto Revolut w UK nie ma możliwości, aby dodać w nim konto PLN i dostać polski IBAN. Jedynie mogę dostać w funtach, by następnie wypłacić w PLN. Totalnie bez sensu. A ecoPayz ma zapis, że nie akceptuje wpływów z buka. Więc te wszystkie portfele to nie dla mnie i muszę wypłacić przez SEPA...
Co Wy wszyscy z tym przewalutowaniem🙉 Te 100 czy 200zl to jest naprawde taki majatek? Co do eco to chyba bajki piszes bo przeciez eco sluzy wiekszosci uzytkownikom tylko do bukmacherki.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Faktycznie, przesadziłem. Logowałem się na eco ostatnio, by postudiować stronę, chciałem dodać konto bankowe i pojawił się monit, że ta metoda nie jest na zakłady i żeby alternatywnie użyć zestpay, ale to nie temat na eco.
Co do Jettona chciałem napisać, że dostałem od nich ładne powiadomienie z zakończoną pozytywną weryfikacją.
Zedytuję ten post, jak uda mi się przelać z buka i na Revo. Ale tu obawiam się, bo naczytałem się doświadczeń innych, że jak wypłacali na J i natychmiast przelewali na Revo, to był bloki. Więc jak tego uniknąć? Nie od razu przelewać na Revo, tylko czekać z 2 dni?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Faktycznie, przesadziłem. Logowałem się na eco ostatnio, by postudiować stronę, chciałem dodać konto bankowe i pojawił się monit, że ta metoda nie jest na zakłady i żeby alternatywnie użyć zestpay, ale to nie temat na eco.
Co do Jettona chciałem napisać, że dostałem od nich ładne powiadomienie z zakończoną pozytywną weryfikacją.
Zedytuję ten post, jak uda mi się przelać z buka i na Revo. Ale tu obawiam się, bo naczytałem się doświadczeń innych, że jak wypłacali na J i natychmiast przelewali na Revo, to był bloki. Więc jak tego uniknąć? Nie od razu przelewać na Revo, tylko czekać z 2 dni?
Jakichś bredni się naczytales. Ja kase z buka od razu z jeton przelewam na konto bankowe albo Revolut
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Heh, za duzo czytasz tych for. Kase od buka wyplacam raz w miesiacu, na ogol robie to na poczatku kazdego miesiaca. Zlecam wyplate na jeton, pieniadze sa po 20 minutach i odrazu zlecam wyplate na revo. Przeciez portfele typu eco czy jeton sa glowinie uzywane do bukmacherki. Co do eco, to nie wiem jak jest z kontem bankowym. Ja przelewam z eco zawsze na skrilla albo revo.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Witam a powiedzccie mi dokladnie jak wypłacić z Jetona na revoult , bo ja mam sytacje komorniczo-sądowe i nie moge do banku bo mi wszystko zajebią :) , było eco to było spoko karta i płatności i wyplaty z bankomatu za prowizje 7zl(drobne) puki co to mi dokumenty werifykuje , dzis powinno juz być Si.

czyliwypłacam do revoluta przez przelew bankowy , ale wtedy co tam im podaje numer karty revolut , czy ten niby numer konta revolut , tylko że ten numer konta revolut ma 20 cyfr ,a nr zwyklego konta 26 , przykladowo wkleje wam moj z zamazaniem
IBAN
LT*0 *25* **21 79** *9*6 - to 20 cyfr to jak tozrobić , prosze o opisanie tego , kur byl eco bylo spoko , wplaty paysafcard , zaden urząd nie widzi . a własnie nie wiecie czy mozna paysafcard wplacac na Jeton? i czy naprawde da sie na revoluta , bo to by bylo spoko , karta platnicza,karta do wypłat , wtedy tez by nie było problemu , ja nie moge wypłacać do banków . Pzdro :)

podaje kartę Visa , czy własnie to 20 numerowo konto do wyplat na revolut? , bo tu ktos pisal ze na revoluta przez konto bankowe z jeton wyplaty.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam a powiedzccie mi dokladnie jak wypłacić z Jetona na revoult , bo ja mam sytacje komorniczo-sądowe i nie moge do banku bo mi wszystko zajebią :) , było eco to było spoko karta i płatności i wyplaty z bankomatu za prowizje 7zl(drobne) puki co to mi dokumenty werifykuje , dzis powinno juz być Si.

czyliwypłacam do revoluta przez przelew bankowy , ale wtedy co tam im podaje numer karty revolut , czy ten niby numer konta revolut , tylko że ten numer konta revolut ma 20 cyfr ,a nr zwyklego konta 26 , przykladowo wkleje wam moj z zamazaniem
IBAN
LT*0 *25* **21 79** *9*6 - to 20 cyfr to jak tozrobić , prosze o opisanie tego , kur byl eco bylo spoko , wplaty paysafcard , zaden urząd nie widzi . a własnie nie wiecie czy mozna paysafcard wplacac na Jeton? i czy naprawde da sie na revoluta , bo to by bylo spoko , karta platnicza,karta do wypłat , wtedy tez by nie było problemu , ja nie moge wypłacać do banków . Pzdro :)

podaje kartę Visa , czy własnie to 20 numerowo konto do wyplat na revolut , bo tu ktos pisal ze na revoluta przez konto bankowe z jeton wyplaty.
Dokladnie podajesz ten IBAN: LT.... i BIC/SWIFT z revoluta. Wszystko
 
Do góry Bottom