>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

B 0

bazyl720

Użytkownik
Mam takie pytanko, bo chcę zrobić przelew w EUR z Jetona i nie wiem dlaczego przelicza na PLN po niskim kursie i przelewa w PLN a nie w EUR mimo że wypłacam z konta EUR, miał ktoś taki problem ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
U mnie problem na jeton. Po założeniu konta wszystkie wyplaty sa anulowane i nie mogę nic wyplacic. Zaczyna się to robić denerwujące bo obsługa jeton nie jest zbyt pomocna.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A wypłacałeś już wcześniej ? Czy to pierwszy raz.
Pierwszy raz. Konto zweryfikowane w pełni. Wplacilem na próbę 100pln. Wyslalem do innego użytkownika. On po kilku dniach mi odeslal kase i kazda wypłatę zlecona odrzucają po kilku godzinach tłumacząc ze nie mogę wyplacic od razu pieniadzy które wplacilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mike123 217

mike123

Użytkownik
Pierwszy raz. Konto zweryfikowane w pełni. Wplacilem na próbę 100pln. Wyslalem do innego użytkownika. On po kilku dniach mi odeslal kase i kazda wypłatę zlecona odrzucają po kilku godzinach tłumacząc ze nie mogę wyplacic od razu pieniadzy które wplacilem.
Na Revo też nie możesz wpłacić i wypłacić odrazu środków bo mogą zamknąć ci konto. To jest standrad. Obracałeś na buku? Bo chyba robisz g burze
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Na Revo też nie możesz wpłacić i wypłacić odrazu środków bo mogą zamknąć ci konto. To jest standrad. Obracałeś na buku? Bo chyba robisz g burze
Na revolut to akurat od roku wplacam karta kredytowa i wyplacam od razu na konto. Także. Problemów nie robią. Tak samo ecopayz. A tutaj Problem w jeton
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Niestety ale Eco zaczelo robic wielkie problemy i trzeba od nich uciekac. Konto mam zablokowame juz 3 raz w tym miesiacu. Nanpierw sie przyczepili o to, ze wplacilem pieniadze i zaraz je wyplacilem. Kwota 500zl. Drugi raz sie przyczepili o to, dlaczego ktos mi wyslal od siebie z eco 1k. Byl to przelew od koligi z ktorym juz setki razy robilismy przelewy po kilka stowek. A teraz juz 5 dni czekam bo tez zablokowali, ale nie potrafia okreslic dlaczego. Dodam, ze eco uzywam na codzien od lat do placenia w sklepach, necie itp. Nigdy nie bylo problemow. Troche poszukalem w necie uk i to podobno przez brexit. Eco wycofuje sie od bukow bez licencjii od 1 kwietnia. No i zaczyna robic takie problemy wlasnie jak mi. Wiec uwazajcie teraz na eco. Na revolut wplacam i wyplaca odrazu bez problemu. Na jetona dzisiaj wplace i jutro wyplace. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
To czekaj aż revolut ci zablokuje bo blokują często za takie coś. Póki co masz szczęście, ten revolut to jest jeszcze gorszy od Eco. Są ludzie co mają po 50k zablokowane. Takie czasy, ustawa antyterrorystyczna itp. Niby 21 wiek, wolność, łatwa dostępność do wszystkiego, tysiące aplikacji ułatwiających życie a z drugiej strony totalna inwigilacja i czepianie się o 100 złotych. A sasin przewalił 70 milionów i jest ok 😅
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a czytal ktos z was warunki umowy jakie zawarl z jetonem czy nie bardzo? to samo w revolucie czytal ktos umowe na jaka sie zgodzil? o ecopayz nie pytam, bo juz wiem, ze nie...
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Wirtualna karta jetona działa na płatności apple pay, czy nie?
Oni nie mają wirtualnej karty. Mają coś co się nazywa JetonCash ale gdzie tym można płacić to nie wiem, jeszcze się nie spotkałem z płatnością tym nigdzie. Ten Jeton to bubel jednym słowem, 2 dni trzeba w ogóle czekać na przelew na konto
 
Do góry Bottom