>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

G 88

Gebss

Użytkownik
Panowie,

Jest opcja, że po częstych wypłatach z Jetona na Revolut, ten drugi zapyta skąd pochodzą środki? I w razie takiego pytania, odpowiedź, że z gier hazardowych, mogą zablokować te środki? Zaczynam się zastanawiać nad uczciwością i wiarygodnością tego "banku", bo dużo osób jednak pisze, że konto nagle zablokowane, że środki przepadły itd. Ewentualnie, gdzie bezpieczniej można wypłacać z Jetona? Karta z tego co czytałem tu nie sprawdza się niestety :) czy jest jakaś alternatywa?
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Kto Ci każe odpowiadać że z gier hazardowych? Miałem taką sytuację jakiś czas temu. Tylko Muchbetter zablokował mi konto po przelewie z Jetona. Napisałem im w meilu że środki pochodzą z mojego innego portfela internetowego i po chwili odblokowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Co sądzicie o wypłatach z jetona na bankowe? Raczej kombinujecie np z przelewami na muchbetter? Czy bezpośrednio na bankowe? Co na to takie wypłaty US, czy może się w końcu takim przyjrzeć?
 
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Skorzystałem z opcji wypłaty pay to jetton card bo myślałem że to wypłata na kartę jettona. Wczoraj zleciłem wypłatę dzisiaj już nie można jej anulować, jest potwierdzona a jak wchodzę na kartę to stan konta to 0.00 euro. O co chodzi?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
W takim razie jedyna opcja to wypłata z jetona w krypto i depozyt w krypto do muchbetter, ale prowizje trochę bolą.
 
Do góry Bottom