>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

N 1,3K

nika888

Użytkownik
nie jest...

https://www.podatki.gov.pl/pozostal...klady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet

Druga sprawa jest taka, czy udalo Ci sie juz kiedykolwiek wyplacic z vulkanbet? :) jest kilka kasyn pod ta nazwa i z tego co wiem czesc z nich to zwykly scam (chyba wykorzystuja "fame" oryginalnego vulkanbet).
Udało mi się, tylko wtedy mieli opcje muchbetter. Teraz ją zlikwidowali. A ktoś wie może jak działa wypłata : mifinity voucher? Bo z tego co support pisał, to wyslą na email voucher w ramach wyplaty no i ja mam Mifinity i tam jest opcja: depozyt-->voucher i czy w ten sposob dodam sobie srodki do konta Mifinity i potem z mifinity bede je mogla dalej wyplacic na konto etc? Czy tym voucherem bede mogla tylko placic online?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
U mnie w apce klikam wypłata, potem crypto withdraw, wpisuje kwotę i po kontynuuj jest do wyboru bitcoin/ethereum/tether.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Zazwyczaj na portfel wypłacam, ale bezpośrednio na giełdę też można.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jeton rozsyła mailem ofertę zamówienia tej ich karty. Zachwalają tam m.in.
  • Natychmiastowy dostęp do pieniędzy.
Czyżby to oznaczało, że w końcu poprawili ten idiotyczny system z pierwszych miesięcy funkcjonowania tej karty, kiedy posiadanie środków na koncie Jeton wcale nie równało się możliwości ich wypłacania kartą, bez wcześniejszego "przelewu na kartę"?
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Jeton rozsyła mailem ofertę zamówienia tej ich karty. Zachwalają tam m.in.
  • Natychmiastowy dostęp do pieniędzy.
Czyżby to oznaczało, że w końcu poprawili ten idiotyczny system z pierwszych miesięcy funkcjonowania tej karty, kiedy posiadanie środków na koncie Jeton wcale nie równało się możliwości ich wypłacania kartą, bez wcześniejszego "przelewu na kartę"?
Ja to samo miałem na advanced cash i nie sprawiało mi kłopotów. Różnica polegała na ty że tam po kliknięciu wyślij pieniądze natychmiastowo pojawiały się na karcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Q 0

Qady00

Użytkownik
Dzien dobry.
Pytanie o wypłatę z jeton na revoult.
Jakie dane trzeba podać konkretnie w jeton aby zlecic przelew w PLN Na Revolut.
CHodzi mi o nazwa banku?
IBAN , nie wiem czy ten lokalny z revoulta czy ten litewski?
kod swift??
nr konta, z której zakładki ten lokalnie czy swift w revult podać
kod oddziału??
Prosiłbym osoby, które wypłacały, które informacje i jakie podawały aby bez problemu środki trafiły na Revoult.
Z góry dziękuję.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Czy obecnie można wypłacać z Jetton na polskie konto bankowe (Millennium lub Santander)? Jaka wówczas jest prowizja pobierana i czy jest to w pełni legalne? Kwota niewielka - kilkaset złotych.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Czy obecnie można wypłacać z Jetton na polskie konto bankowe (Millennium lub Santander)? Jaka wówczas jest prowizja pobierana i czy jest to w pełni legalne? Kwota niewielka - kilkaset złotych.
jak masz na jetonie pieniądze w złotówkach to bez prowizji. Jest to legalne ale jak się US przyczepi (jest to mało prawdopodobne) to będziesz się tłumaczył z pochodzenia tej kasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Ja karty nie mam, nawet się nie interesowałem jak tam jest. Przelej bezpośrednio na konto i nie zawracaj sobie głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +223
Do góry Bottom