>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

S 1,9K

syach

Użytkownik
Nawet jeżeli Ci odrzucili to dobrze by było jakbyś pisał metodę czyli czy bank Transfer czy trustly i miejsca docelowego, polski bank (który?) revolut?
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Juz słabo pamiętam ale po przeslaniu dokumentow to chyba w ciągu kilka/kilkanaście godzin wszystko chodziło. Tylko ja napewno nie robiłem tego w weekend. Oni w weekend raczej dyżurują niż pracują.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Najlepiej i najpewniej podaj wszystkie wymagane pola w obsłudze Twojego banku i powoedz że potrzebujesz do otrzymania przelewu międzynarodowego. Napewno kod oddziału to "XXX", kody oddziałów obowiązują jedynie w USA.

Swift ING to napewno "INGBPLPW" IBAN to nic innego jak Twój nr rachunku poprzedzony PL.

Czyli wg mnie

ING Bank Śląski
PL123456789itd
INGBPLPW
1234567itd
XXX

Proszę, dziękuję.

Ps. Doładuj telefon :)
 
Z 0

zyzyx

Użytkownik
Najlepiej i najpewniej podaj wszystkie wymagane pola w obsłudze Twojego banku i powoedz że potrzebujesz do otrzymania przelewu międzynarodowego. Napewno kod oddziału to "XXX", kody oddziałów obowiązują jedynie w USA.

Swift ING to napewno "INGBPLPW" IBAN to nic innego jak Twój nr rachunku poprzedzony PL.

Czyli wg mnie

ING Bank Śląski
PL123456789itd
INGBPLPW
1234567itd
XXX

Proszę, dziękuję.

Ps. Doładuj telefon :)
Dziekuje :)
Bardzo!
 
waska 131

waska

Użytkownik
Długo jetton akceptuje wypłaty na manual i trustly? Zleciłem jedna na jedno druga na drugie i ciekaw jestem która przyjdzie szybciej
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Sankcje za Ukrainę?? Jeton jest brytyjski. Dzis zapowiadali, ze pojda po calosci. Support jednak twierdzi, że to tymczasowa niedogodność... zobaczymy.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Oby wrócił . a przelewał z was ktos przelewem SEPA do banku , albo do revoluta ?

a jak bym chciał spróbować przelać z ruska na revolut za pośrednictwem SEPA, to jaki kraj banku wpisać ? Revolut ma LT

ps: jest juz JETON
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom