>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
Wypłaciłem bez problemu na 1 raz 2000zł i na drugi 900 , max moge jednorazowo 2000zł , a robie zawsze wypłaty odrazu jak przychodzą z jetona na revolut , ponieważ nie lubie trzymac kasy na revolut , bo jak przegram to co mam na buku , mogę z tamtąd kartą wpłacić na buka spowrotem :p a jak mam gotówke w domu to to juz nie cyferki na koncie a prawdziwy pieniądz i mozna sie opamiętać , no i ochłąnać po przegranej ;p Na razie nie robią problemów jak wypłacam takim systemem ten revolut
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Z tymi pieniędzmi w ręce to racja 😀 Inaczej się obstawia wklepując cyferki w klawiaturę a inaczej jak się 2k wyciąga z portfela 😀
w rzeczy samej :) jak zablokują mi revoluta(oby nie) bede musial z jetona na konto i z konta kartą haha :) jedynie jakas stowke czy 2 zostawic
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeton mial karte jak jeszcze byla to inna forma dzialalnosci u nich. Wtedy mial tylko karte. Z ich badan wynika, ze 90% transakcji w Polsce poprzez internet odbywa sie bez uzycia karty, wiec moga nie zmierzac w tym kierunku.

Transfer Money Online from Poland
Poland’s eCommerce market has grown substantially over the past few years. Only 10% of online transactions in the country are made with credit cards. Polish people prefer using bank transfers, mobile billing and eWallets as their main payment method.

This post is a quick guide of how to use Jeton Wallet in Poland.

Sending money to family and friends is faster and cheaper with Jeton. You can now make fast, secure deposit with 0% fee in Poland with our trusted payment service.


napisalem na ich tt, ze wielka wada jetona jest brak karty, moze to skomentuja xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 0

koz10

Użytkownik
Czesc
Jak zlecić wypłatę z Jeton na revolut?

Trzeba wybrać manual bank transfer czy trustly withdraw?

Przy uzupełnianiu danych do przelewu nazwa banku to po prostu revolut?

co wpisać w rubryce kod oddziału?
 
H 4

holek7

Użytkownik
Nie mogę wypłacić z Jeton przez Trustly - też tak macie ? Tylko normalny przelew jest aktywny.
Post automatycznie złączony:

K koz10 jak wypłacałem z Jeron przez Trustly to na koncie było gdzieś po godzinie.
 
K 0

koz10

Użytkownik
Nie mogę wypłacić z Jeton przez Trustly - też tak macie ? Tylko normalny przelew jest aktywny.
Post automatycznie złączony:

K koz10 jak wypłacałem z Jeron przez Trustly to na koncie było gdzieś po godzinie.
U mnie trustly jest aktywne. Czy możesz mi podpowiedzieć co wpisać w rubryce kod oddziału i nazwa banku jeżeli chce zlecić na revolut ?
IBAN i BIC mam
 
H 4

holek7

Użytkownik
Niby mam aktywne Trustly ale po wybraniu wpisaniu kwoty i wybraniu portfela przycisk kontynuuj nie jest aktywny.
Post automatycznie złączony:

Kod oddziału to XXX a nazwa REVOLUT LTD
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z tym trustly to odpuśćcie. Cos tam nie działa jak trzeba. Lepiej wybrać manual bank. Kod oddziału do revolut nieistotny. Możesz wpisać byle co
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wypłaciłem bez problemu na 1 raz 2000zł i na drugi 900 , max moge jednorazowo 2000zł , a robie zawsze wypłaty odrazu jak przychodzą z jetona na revolut , ponieważ nie lubie trzymac kasy na revolut , bo jak przegram to co mam na buku , mogę z tamtąd kartą wpłacić na buka spowrotem :p a jak mam gotówke w domu to to juz nie cyferki na koncie a prawdziwy pieniądz i mozna sie opamiętać , no i ochłąnać po przegranej ;p Na razie nie robią problemów jak wypłacam takim systemem ten revolut
2k to nie sa pieniadze. Sprobuj tak zrobic z np 20k to wtedy zobaczysz. Mi konta nie zablokowali ale napisali zeby tak nie robic. Koledze natomiast kazali wyslac swoj pit za zeszly rok i umowe o prace zeby wiedzieli skad pochodza pieniadze. Nie wyslal i wtedy zablokowali konto ale pieniadze pozwolili wyplacic w firmie przelewu na inne konto. Z bankomatu nie pozwolili wyolacic.
Jak zlecam wyplate z jetona przez trustly to po ok godzinie zostaje zawsze cofnieta. Dlatego wyplacam bank transfer.
 
K 0

koz10

Użytkownik
2k to nie sa pieniadze. Sprobuj tak zrobic z np 20k to wtedy zobaczysz. Mi konta nie zablokowali ale napisali zeby tak nie robic. Koledze natomiast kazali wyslac swoj pit za zeszly rok i umowe o prace zeby wiedzieli skad pochodza pieniadze. Nie wyslal i wtedy zablokowali konto ale pieniadze pozwolili wyplacic w firmie przelewu na inne konto. Z bankomatu nie pozwolili wyolacic.
Jak zlecam wyplate z jetona przez trustly to po ok godzinie zostaje zawsze cofnieta. Dlatego wyplacam bank transfer.
1)A jak weźmiesz bank transfer to ile czasu czekasz ?

2)Z jakiego banku przychodzi przelew ?

3) czy muszę być wlascicielem konta na które zlecam wypłatę czy mogę wysłać na konto kolegi na przykład?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie musisz być właścicielem konta na które zlecasz manualny przelew. Nikt nie ma wglądu jak się robi przelew na obojętnie jakie konto, kto jest właścicielem konta. Możesz wpisać swoje dane a numer konta Wałęsy i też dojdzie hajs do Bolka
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie musisz być właścicielem konta na które zlecasz manualny przelew. Nikt nie ma wglądu jak się robi przelew na obojętnie jakie konto, kto jest właścicielem konta. Możesz wpisać swoje dane a numer konta Wałęsy i też dojdzie hajs do Bolka
A nie trzeba weryfikowac nowego konta? Podajesz jakiekolwiek dane i normalnie wysylaja? Szczerze to juz nie pamietam jak to bylo u mnie. Ale zaraz zrobie test i sprobuje zrobic przelew na konto zony. Podac moje dane a tylko nr konta inny?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom