>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

S 1,9K

syach

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
fazesky fazesky 15 minut?!?!? To pewnie niezła awanturę na support uprzednio zrobiles... i potraktowali Ciebie wyjątkowo. Ja wczoraj po raz pierwszy wypłacałem Manual Bank Transfer, zleciłem chwilę po 12, w samo południe. Kasa na koncie dnia następnego czyli dzisiaj na pierwszej sesji księgowania.


Pytanie do osób, które mają spięty swój Jeton z ING Bank Śląski - przechodzą wam może szybciej wypłaty? Tzn w innych dziwnych godzinach niż sesje księgowania przychodzących? Tak jak ktoś wcześniej w wątku napisał - Jeton na polski rynek operuje kontem w ING - zatem przelew niejako wewnętrzny z ING na ING powinien rzeczywiście przechodzić w czasie rzeczywistym. Oczywiście najpierw musi być przemielony w samym Jetonie.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dla kogoś może kto szuka takiego info i podobnie jak ja dopiero co zaczął z Jetonem. Porównałem dwie metody wypłat pod względem realizacji - oczywiście mógł to być przypadek ale...

Wypalta poprzez BANK MANUAL TRANSFER - zlecona we wtorek godzina punkt 12:00, pieniądze na koncie następnego dnia 10:30.


Wypalta poprzez TRUSTLY - zlecona również we wtorek, tydzień później, również punkt 12:00, pieniądze tego samego dnia o godzinie 16:55.

Obie metody wypłaty dotyczyły 1000pln, obie były kierowane na to samo moje konto w Banku Santander.

Napisałem, bo sam zaczynając z Jetonem szukałem takiej prostej i klarownej informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
Po raz trzeci robię tam wypłatę na konto bankowe, i tym razem minęły już 3 dni robocze, a kasy na koncie bankowym wciąż nie ma. Napisałem do suportu, musiałem przesłać wyciąg z banku i zgłoszą to do departamentu swojego w celu zbadania sprawy. Hmmm. Napiszę tutaj jaki będzie finał
 
Ostatnia edycja:
waska 131

waska

Użytkownik
Wypłacał ktoś stąd pieniążki na konto revolut na ich konto litewskie? Chodzi mi o metody trustly nie o zwykły przelew. Jak długo szły pieniądze? Parę godzin jak na zwykle polskie konto?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wypłacał ktoś stąd pieniążki na konto revolut na ich konto litewskie? Chodzi mi o metody trustly nie o zwykły przelew. Jak długo szły pieniądze? Parę godzin jak na zwykle polskie konto?
Wszyscy raczej maja Litewskie konta wiec kazdy na nie wyplaca. Ja wyplacam przelewem i tez w ciagu jednego dnia dochodzi na revo. Wszystko zalezy od tego kiedy jeton zatwierdzi transakcje. Jak np zatwierdza mi o 9 to do 15 kasa jest na revo. Co do trustly to wyprobuje to na poczatku miesiaca bo wyplaty z buka robie raz na miesiac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Wszyscy raczej maja Litewskie konta wiec kazdy na nie wyplaca. Ja wyplacam przelewem i tez w ciagu jednego dnia dochodzi na revo. Wszystko zalezy od tego kiedy jeton zatwierdzi transakcje. Jak np zatwierdza mi o 9 to do 15 kasa jest na revo. Co do trustly to wyprobuje to na poczatku miesiaca bo wyplaty z buka robie raz na miesiac.
Wszyscy nie mają litewskiego konta bo mają revolut na zasadach polskiego banku. W weekend jeton wypłaca na konto revolut???
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszyscy nie mają litewskiego konta bo mają revolut na zasadach polskiego banku. W weekend jeton wypłaca na konto revolut???
Mozesz rozwinac? Bo z tego co sie orientuje to Revolut od jakiegos czasu dziala z Litvy dla Polakow i ja jak i wszyscy moi znajomi mamy iban Litevski. Wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz🤔
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mozesz rozwinac? Bo z tego co sie orientuje to Revolut od jakiegos czasu dziala z Litvy dla Polakow i ja jak i wszyscy moi znajomi mamy iban Litevski. Wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz🤔
Parę miesięcy temu revolut wysyłał komunikaty czy zostajesz na takich zasadach że konto jest zagraniczne i nie podlega polskiemu prawu czy zgadzasz się na to żeby konto było jako zwykle bankowe tak jak działają nasze banki w kraju. Także nie wiem czy Ci co przeszli na ten bank mają litewskie konto czy normalnie jako polskie
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Parę miesięcy temu revolut wysyłał komunikaty czy zostajesz na takich zasadach że konto jest zagraniczne i nie podlega polskiemu prawu czy zgadzasz się na to żeby konto było jako zwykle bankowe tak jak działają nasze banki w kraju. Także nie wiem czy Ci co przeszli na ten bank mają litewskie konto czy normalnie jako polskie
Mylisz chyba sytuacje. Revolut pytal, czy chcesz przejsc do banku czy nie ale o przejsciu na Litewski iban informowal, bez pytania. Tu wyboru nie ma i wszyscy klienci przeszli na Litwe.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Szczerze to różnie. Od akceptacji Jetona przelew idzie juz standardowo jak sesje z elixir czyli max 1 dzień. Najdłużej na akceptację czekalem 30h a najkrócej 3h. A srednio ok 8-10h. Także nie ma jakiejś normy . Jesli zaakceptują do południa to kase będziesz miał popoludniu . Jesli później to kasa bedzie następnego dnia. Tak to u mnie wyglada
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Sprawa wyglada tak jak Aronek opisal. Co do wyplat dana metoda ro nie sa glupoty. Na poczatku jak eco zniknelo to ruski robil problemy z wyplata inna metoda wiecej niz wplaciles. Ale po czasie zrozumieli "swoj blad" i juz nie kaza obracac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Daj znać jak z tą akceptacja i jak dojdą pieniądze na revolut :)
 
B 648

brof123

Użytkownik
no mam teraz w jetonie approved :) zaakceptowali 15 minut temu to dzis powinna dojsc tak na revo?

chociasz 13 to nie do południa :) to moze jutro ?
 
B 648

brof123

Użytkownik
Panowie zdaje relacje doszlo :) bezproblemowo , okolo 21 wczoraj z 1xbeta poszlo na jeton w 15 minet :) zlecilem na revolut i mam kase o 14:30 . szybko i bezproblemowo - Polecam.

ktos mi powie jaka jest prowizja i przewalutowanie przy wypłatach z bankomatu . Np przy 100zl to ile dostane? lub przy 1000zl , orientacyjnie ? ktos wyplacal i wie ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie zdaje relacje doszlo :) bezproblemowo , okolo 21 wczoraj z 1xbeta poszlo na jeton w 15 minet :) zlecilem na revolut i mam kase o 14:30 . szybko i bezproblemowo - Polecam.

ktos mi powie jaka jest prowizja i przewalutowanie przy wypłatach z bankomatu . Np przy 100zl to ile dostane? lub przy 1000zl , orientacyjnie ? ktos wyplacal i wie ?
800zl w miesiącu wypłacisz za darmo z bankomatu. Później 2%
 
Do góry Bottom