>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jeton Wallet - opinie

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Uważajcie na tych oszustów i nie wpłacajcie tam kasy. Od soboty chce wypłacić srodki i bez odzewu. Oszuści!!!
Sadzac po masie Twoich pytan na forum pewnie nie potrafisz zrobic wyplaty i tu jest problem. Co miesiac wyplacam regularnie od bukow pieniadze na Jetona a potem na konto i nigdy nie bylo problemu. Jak czytam, ze od soboty probujesz wyplacic pieniadze to juz wszystko rozumiem. Jestes poprostu kolejnym Januszem bukmacherki😁
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Sadzac po masie Twoich pytan na forum pewnie nie potrafisz zrobic wyplaty i tu jest problem. Co miesiac wyplacam regularnie od bukow pieniadze na Jetona a potem na konto i nigdy nie bylo problemu. Jak czytam, ze od soboty probujesz wyplacic pieniadze to juz wszystko rozumiem. Jestes poprostu kolejnym Januszem bukmacherki😁
Stawiałem pierwszy kupon jak Cię w planach nie było.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Stawiałem pierwszy kupon jak Cię w planach nie było.
Moze i tak. Czyli musisz juz byc w wieku przedemerytalnym. W takim razie nie dziwie sie, ze tak trudno ogarnac Ci niektore rzeczy. Ale obrazasz sie jak by Ci bylo blizej do 20 lat niz do 60.Przyjmij krytyke na klate i przemysl to co piszesz. Jeton nie pracuje w weekendy wiec jak zlecisz wyplate w piatek po poludniu to zaakceptuja Ci ja dopiero w poniedzialek kolo poludnia.
 
H 0

hazardok

Użytkownik
Pytanie o jeton. Ugralem większą sumę. Wyplacic to na jetona i potem po 4-5tys. co kilka dni na konta bankowe? Czy jak najlepiej to zrobić?
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kto korzysta regularnie i wypłaca kasę z Jetona? Orientujecie się czy bardziej się opłaca manual bank transfer czy trustly withdraw? Wypłacam pierwszy raz korzystając z manual bank transferu i od momentu jak klepnęli i transakcja ma status „approved” minęły już 3 dni robocze robocze; zastanawiam się czy trustly withdraw nie będzie szybsze niż ten ich przelew

przy trustly zaznaczają 1-2 dni robocze, przy manual bank transfer 0-48h, ale już mamy ponad 72 h; jeszcze do nich nie pisałem, ale kolejny raz chyba skorzystam z wypłaty Trustly, bo trochę długo już
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Witam, poczytałem trochę forum i czekam na zlecenie pierwszej wypłaty do poniedziałkowego popołudnia - pierwszy raz będę wypłacał - na swoje konto bankowe (Manual Bank Transfer), ktoś tutaj napisał o jakieś weryfikacji konta bankowego - rozumiem czy należy do mnie etc. Ja potwierdzałem swój adres za pomocą wyciągu to może to im wystarczy? W tej zakładce "Karty i konta" powprowadzałem sobie moje dwa rachunki PLN i EUR w Banku Millenium.

Jak wygląda weryfikacja konta? Znowu wyciąg się wysyła?

Zależy mi żeby kasę mieć absolutnie najpóźniej w środę przed południem to będzie 3 x 15k albo jeden w euro - 10 k - ale to może przypał to raz a dwa między subkontami w jettonie tzn. przelew pomiędzy moim PLN a moim EUR w jettonie mogę dokonać tylko poprzez tą "Giełdę"??? czy tak?? a tam znowu limit 2000 PLN - zapewne jednorazowy - ktoś tego używał w ogóle - tutaj to się już chyba nie czeka na żadną akceptacje itp??

Ktoś tam wyżej napisał, żeby jednorazowo wypłacić sobie na konto bankowe 30k - jednorazowo to się chyba nie da - można dwa razy po 15 000. Czy oni mają kolejne statusy i zwiększanie limitów jak ecopayz?


Widzę, że naprawdę różnie jest u nich z oczekiwaniem na akceptację przelewu a i post wyżej widzę, że również z samą realizacja przelewu może być różnie.

I tak jest progres bo kilka lat temu z jakiegokolwiek portfela na konto bankowe czekało się minimum te 5 dni.
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
W zeszłym tygodniu wypłacałem pierwszy raz kasę na konto poprzez Trustly (tą metodą można wypłacić jednorazowo 90k). Zleciłem przelew o 06:32, a przed11:00 tego samego dnia miałem już kasę na koncie (WBK). Także mega szok.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Czyli w skrócie lepiej korzystać z trustly wypłat, a nie manual bank transfer, bo ja zlecałem wypłatę w nocy pon/wt w zeszłym tygodniu i kasy jeszcze nie mam na koncie (wypłata zatwierdzona we wtorek koło 12). Kontaktowałem się z supportem i chcą wyciągów bankowych do zweryfikowania czy rzeczywiście tej kasy nie dostałem, więc dzisiaj jeżeli nic się nie zmieni, to pewnie wieczorem im wyślę
 
K 451

kolba121

Użytkownik
co wpisujecie w rubryczkę do przelewu wychodzącego z Jeton - jako "Kod Oddziału"? np. w Millenium albo Santanderze(BZWBK)?
Z tego co pamiętam to w ING podawałem nazwę miejscowości, nie wpisywałem żadnych cyferek bo bank takich nie miał odnośnie oddziałów. Nie wiem jak to jest w bankch jakie podałeś ale nie wydaje mi się żeby było inaczej. W banku powiedzieli mi, że nie mają żadnych numerów oddziałów, które trzeba wpisać do przelewu a mają numery ale one służą tylko i wyłącznie do ich wewnętrznych regulacji.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Chciałem wypłacić pierwszy raz kase z Jetona na Revolut, i anulowało wypłatę z informacją: "nie udało się utworzyć konta bankowego". Ktoś wie o co może chodzić ? Coś źle podałem ?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom