>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jeton Wallet - opinie

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Euronet rządzi się swoimi prawami, tam są zawsze prowizje. Jak próbowałem wypłacać z karty Eco która miałem w walucie euro to brało spore prowizje i tak.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Euronet rządzi się swoimi prawami, tam są zawsze prowizje. Jak próbowałem wypłacać z karty Eco która miałem w walucie euro to brało spore prowizje i tak.
Nikomu nie polecam tych bankomatow. Wyplacalem tam ostatnio ze skrilla 1k to zabralo mi 120zl jakiejs tam oplaty😲 Moze cos zle wcisnalem, nie wiem. Ale nawet ja ktory nigdy nie patrze na prowizje to zauwazylem.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Euronet rządzi się swoimi prawami, tam są zawsze prowizje. Jak próbowałem wypłacać z karty Eco która miałem w walucie euro to brało spore prowizje i tak.
Dzięki w takim razie za ostrzeżenie. To już chore, kasować takie prowizje przy wypłacie euro z konta w euro. Najwyżej raz spróbuję i dam znać, czy nadal kroją.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Na czacie piszą ze od nowego roku mają być karty
Ja się dowiedziałem z supportu - karty od stycznia, a dokładnie jedna do konta w PLN. Czyli bez względu na ilość subkont karta do konta tylko jedna. Limit w bankomacie równowartość 250 funtów dziennie, płatności kartą do 45 funtów (maks 5 transakci) to też limit dzienny. O % czy opłatach z transakcji nic mi nie wiadomo. Co do wydania, nie z automatu - ma być po prostu gdzieś w opcjach "wnioskuj o karte".
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Serio takie limity dadzą? Nie wierzę ... przecież ludzie ich zasypią w moment spamem o zwiększenie. A ci ogarniający czat sami często niedoinformowani są, więc mogą pisać byle co.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
U mnie to nawet cisza z wypłatami. Zlecilem 2stycznia rano o 8:00 rano dzis patrze, że dalej jest oczekujaca na zatwierdzenie ale zlecenie wyplaty zmienilo się na 3stycznia 19:10. Zazwyczaj max 1dzien i była zatwierdzona
Miałem podobnie , wczoraj o 6 rano zleciłem wypłatę a dopiero dzisiaj o 14 zatwierdzili. Pewnie przez okres noworoczny taka obsuwa.
 
M 198

marasking99

Użytkownik
Karty się zesrały , cicho sza w temacie. Miały być koniec grudnia, później początek stycznia. Teraz nawet nie ma na stronie reklamy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pytanie. Czy kasę z Jetona można wypłacić na konto bankowe Revolut? Czy tylko na polskie konta?

Kiedyś próbowałem to zrobić i odrzucili. Wybrałem wtedy Trustly i nie pamiętam czy były jakieś inne opcje żeby puścić ta Jetona na Revolut. Może da się na kartę R. wypłacić?

Będę wdzięczny za info :)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Pytanie. Czy kasę z Jetona można wypłacić na konto bankowe Revolut? Czy tylko na polskie konta?

Kiedyś próbowałem to zrobić i odrzucili. Wybrałem wtedy Trustly i nie pamiętam czy były jakieś inne opcje żeby puścić ta Jetona na Revolut. Może da się na kartę R. wypłacić?

Będę wdzięczny za info :)
Można. Trustly ostatnio mialo problemy, ale od jakiegoś czasu dziala bardzo dobrze. Kasa na revolut za pomocą Trustly w 1dzien roboczy
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam, mam pytanie do osob ktore posiadaja jeton wallet dopiero zalozylem konto

Ile czasu idzie wyplata z 1xbet na jeton oraz w jaki sposob najlepiej/najszybciej wyplacac srodki do siebie. Na konto bankowe idzie do 48h? Pozdrawiam
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
ja gram w 22bet a to klon 1xbeta , więc u mnie wypłata na jeton trwa maksymalnie kilka minut , później z jetona na konto wypłacam poprzez trustly , jak zlecę wypłate do południa to do wieczora tego samego dnia mam , jeśli później , to kolejnego dnia około południa wpada na konto ;)
 
Do góry Bottom