>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jestem w kropce ...

kochan 0

kochan

Użytkownik
Witam
Stoję przed trudnym wyborem, ponieważ muszę wybrać z podanej niżej dwójki, którego buka wybrać. Z pośród wielu zainteresowały mnie tylko te 2 mianowicie :
- Expekt
oraz
- Gamebookers
Czytałem wiele opinii dotyczących w/w buków, ale nie jestem pewny, który z nich wybrać. Kierowałem się międzyinnymi : bogatą ofertą (i w jednej i w drugiej jest spora oferta), dobrymi kursami (tutaj także można o obu powiedzieć że są niezłe kursy), żadnych wałków z wypłatą jak ktoś tam miał w Bwin ???? ⛔, kursy LIVE oraz ładną, przejrzystą stronkę w jezyku PL. Wszystkie kryteria spełniają oba buki, więc musze jeden z nich wybrać. Interesują mnie zakłady na : Piłkę-Nożną, NBA, NHL, Siatkówkę, Skoki Narciarskie itd. Proszę fachowców o dobrą radę !
Pozdrawiam i Wesołych Świąt !!!
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Karlos83 możesz powiedzieć dlaczego akurat polecasz Bet365 ?
jemjogurt o tym że przeliczają na euro to nie wiedziałem ????

orientujecie się może jak jest z wypłatą ? bo słyszałem cos że w GB zamkneli odział w Polsce oraz wiecie może jak z ofertą w GB i Expekt&#39;cie w sensie która ma bogatsza wraz z wyższymi kursami ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Noo i się pojawia kolejny problem, ponieważ jestem zainteresowany tym Bet365 jednocześnie dalej nie wiem czy nie lepiej iść do Expekt&#39;a ????
echhh za dużo tych buków jest :p
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Tez miałem taki dylemat.... i jednak w Nowym Roku wpłacam kase do Expekta. Jak napoczątek to według mnie najlepszy buk. Fajna stronka przejrzysta, szeroka oferta(moze troszke małe kursy na hokej sie zdarzą). Myśle ze na początek najlepszy.

PzDr nowak.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Ja niedawno założyłem również konto. Dylemat był prawie taki sam. Tylko że ja wybierałem między Expekt&#39;em, Unibet&#39;em i Sportingbet&#39;em. Ostatecznie wybrał to ostatnie. Fajna stronka, czytelna, kursy bardzo dobre, przyzwoita oferta tenisowa. Polecam!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Interesują mnie zakłady na : Piłkę-Nożną, NBA, NHL, Siatkówkę, Skoki Narciarskie itd. Proszę fachowców o dobrą radę !
Pozdrawiam i Wesołych Świąt !!!
Jeśli chodzi o tego rodzaju zakłady to uważam, że Expekt jak najbardziej ... Ogólnie jak kiedyś tam grywałem to nigdy nie miałem problemów ... Czasami długo rozliczali mi kupon, ale tak to jak najbardziej na ✅ Oferta na NBA i NHL niezła chociaż odbiega od tych z Betssona czy też na przykład BetGuna jednak ... jeśli chodzi o piłkę nożną to oferta bardzo dobra bez zbędnych &quot;dziwactw&quot; które posiada na przykład BWIN ;) Solidny buk, wyrobił już chyba sobie dobrą opinię u wielu z Nas tak więc ja polecam ...
PS. Najlepiej to mieć konto na każdym buku wtedy mamy nieograniczone możliwości ... To takie małe przemyślenie ... :jezora: (skierowane do buków aby w miarę się ustabilizowały i wprowadzały podobne oferty ... Heh ... marzenia ... )
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem jak mozecie porownywac expekta do bet365 naprawde, to jest zupelnie inna liga. Porownajcie live expekta i bet365, porownajcie wybor handicapow na ilosc bramek, azjatyckich handicapow (w expekcie praktycznie ich nie ma) i w ogole pobocznych zakladow.
To tak jak porownywanie mercedesa z maluchem serio...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie wiem jak mozecie porownywac expekta do bet365 naprawde, to jest zupelnie inna liga. Porownajcie live expekta i bet365, porownajcie wybor handicapow na ilosc bramek, azjatyckich handicapow (w expekcie praktycznie ich nie ma) i w ogole pobocznych zakladow.
To tak jak porownywanie mercedesa z maluchem serio...
Ja wybrałem Expekta bo kolega na początku napisał, ze wolał by wybrać z tych 2 tak więc .. Oczywiście, że jest wiele więcej dobrych/gorszych bukmacherów ... Jednak jak ktoś pyta to ja odpowiadam tylko na jego pytanie ... :jezora:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja polecam Betsson...są solidni, czytaj : Twoje pieniądze, napewno nie przepadną... mają pracowity support, zawsze możesz pod telefonem spotkać Polaka, czat często nie działa...ale na angielskim też możesz się porozumieć i załatwić swoje problemy. Mi nie działało konto...okazało się, że coś im się w bazie z loginem pomieszało i już działa... robili to 15 minut w niedzielę ????
Oferta Live może jest słaba, ale co tam...ważna jest funkcjonalność.
Ma także ciekawą szatę graficzną. Ludzie polecają expekt, ale np. mi bardziej pasuje Betsson ???? Kwestia gustu...

(aha! i w betssonie nie chcą ksera dowodu przy wypłacie, zdarzają się przypadki, że zażądają, ale to ewenementy)
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Ja wybrałem Expekta bo kolega na początku napisał, ze wolał by wybrać z tych 2 tak więc .. Oczywiście, że jest wiele więcej dobrych/gorszych bukmacherów ... Jednak jak ktoś pyta to ja odpowiadam tylko na jego pytanie ... :jezora:
Znaczy napisałem Expekt&#39;a i Gamebookers, ponieważ te odrazu mi się spodobały i mnie zainteresowały, do reszty już wtedy nie przywiązywałem tak wielkiej uwagi, ale teraz widzę, że się troche myliłem

Wszystko zależy jakie grasz Ligi itd. Bo jeżeli tylko te Główne to Bet Gun ma wysokie kursy w miare , Szybki i sprawny. A jeżeli większa ofertę to pozostaje Expekt bądz Bwin.
Gram raczej te główne, ale czasami zdarzy się, że zagram coś z 2 ligi angielskiej, holenderskiej i francuskiej ;]
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
tak na przyszłośc, jeśli nie ma sie konta bankowego to można wypłacić pieniądze np na kogoś z rodziny?? bo slyszałem ze tylko na swoje ;/ chodzi głownie o expect
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
dokładnie jezeli jesteś nieletni (nie masz skończonych 18 lat) mozesz złożyć wniosek o rachunek (konto) bankowe w mBanku. Konto nazywa się &quot;Izzy konto&quot; i mozna je miec juz od 13 roku zycia. Dobrym ✅ jest fakt ze nie ma zadnej prowizji (nic nie płacisz za miesiąc (za utrzymanie karty)).
Tak na marginesie zrezygnowałem z Gamebookers zmieniłem teraz poglądy. Myślę pomiędzy Expektem a Bet365 (lub ewentualnie jeszcze coś innego) [nie mówiąc o bwin,bah i GB] ... ?
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
tzn mam skonczone 18 lat ale konta bankowego brak bo mi niepotrzebne a i tak puste by było ???? ;/ wiec jakim sposobem mogę wypłacić??
 
Do góry Bottom