>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jawne oszustwo unibet przy rozliczaniu zakładu

P 10

pk95

Użytkownik
Witam,

Wczoraj odbył się mecz siatkówki plażowej w meksykańskim Cancun, organizowany przez FIVB - Rudol/Szalankiewicz vs. Boermans/De Groot.
Mój typ był na drużynę polską. W pierwszym secie przy wyniku 3:3 Szalankiewicz doznał kontuzji, czego wynikiem było przerwanie meczu - krecz.

Ku mojemu zdziwieniu unibet rozliczył zakład jako przegrany.

No więc uderzyłem na ich czat. Otrzymałem od Pana o imieniu Aleksander link do regulaminu: https://a1s.unicdn.net/polopoly_fs/1.1139209.1552408267!/menu/standard/file/Kambi T&C v1.7 - Polish.pdf, w którym na stronie 29 znajdują się zasady rozliczania siatkówki plażowej. Jest tam jasno napisane:

"2. Zakłady typu „Mecz” zwykle obejmują awans w turnieju lub wygranie turnieju, w zależności od tego, którą fazę danego turnieju obejmuje zakład typu „Mecz”. Drużyna, która przejdzie do następnej rundy, lub wygra turniej, jest uznawana za zwycięzcę zakładu, niezależnie od długości meczu, wycofania się drużyny, dyskwalifikacji itd. Aby zakłady te były ważne, musi zostać rozegrany przynajmniej jeden set."

Jak widać gołym okiem zakład powinien zostać rozliczony jako ZWROT, ponieważ w meczu nie został rozegrany przynajmniej jeden set, ponieważ gra zakończyłą się kontuzją przy wyniku 3:3 w 1szym secie.

Link do streama z meczu potwierdzającego sytuacje opisaną wyżej:
- proszę włączyć od 9:20:00


Dodatkowo, podam tu jeszcze przykład z ich regulaminu dotyczący tenisa:

2) Zakłady typu „Mecz” zwykle obejmują awans w turnieju lub wygranie turnieju, w zależności od tego, którą fazę danego turnieju obejmuje zakład typu „Mecz”. Uczestnik (zawodnik lub drużyna), który przejdzie do następnej rundy, lub wygra turniej, jest uznawany za zwycięzcę zakładu, niezależnie od długości meczu, wycofania się zawodnika lub zawodników, dyskwalifikacji itd. Aby zakłady te były ważne, musi zostać rozegrany przynajmniej jeden set.

IDENTYCZNA ZASADA jak przy siatkówce plażowej - słowo w słowo.

Na potwierdzenie niedawno rozegrany mecz Hurkacz/Aliassime vs. Arneodo/Nys w Monte Carlo. Zakład postawiony na Arneodo/Nys. W pierwszym secie przy wyniku 2:5 krecz i co?
I unibet zgodnie ze swoją zasadą mecz rozliczył jako ZWROT.

Czy jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć zachowanie unibet?
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Heh, ludzie to naprawde maja problemy. Robisz taka burze o jeden mecz? Wez to olej i tyle. Odegrasz sie przy nastepnnym meczu. Mi buk juz wielokrotnie zmienial kurs na postawionym juz zakladzie ale to olewam bo i tak go ogrywam. Ty tez nie rob gownoburzy bo nie ma o co.
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
zadziwiające podejsciew do tematu Zięby_ a ja myślałem że u bukmachera gra się na przejrzystych zasadach ale jak Zieby lubią być dymani to ich sprawa - ja nie!
 
P 10

pk95

Użytkownik
I właśnie przyszedł mail:

Przepraszamy za pomyłkę. Zakład został rozliczony jako anulowany.

Warto walczyć o swoje :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
zadziwiające podejsciew do tematu Zięby_ a ja myślałem że u bukmachera gra się na przejrzystych zasadach ale jak Zieby lubią być dymani to ich sprawa - ja nie!
Heh, juz samo to, ze grasz u Pl bukow swiadczy o tym, ze dajesz sie dymac. A jak grasz u zagranicznych to mozesz sobie pomarzyc o przejrzystych zasadach. Mnie to nie boli jak buk mnie oszukak bo i tak wiem, ze go za to trzy razy ogram. A Ty jak trafisz cos raz na tydzien to sie wlasnie tak klocisz.
 
Do góry Bottom