>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakimi stawkami gracie ?

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Cześć !

Wiem, że to prywatna sprawa i dosyć niechętnie ujawniania przez forumowiczów, ale może ktoś, szczególnie ze stałych bywalców forum, ujawni jakimi gra stawkami ? Ma to o tyle znaczenie, że nowi gracze mogą mniej więcej określić właściwie swój budżet i dowiedzieć się jakimi stawkami się średnio gra. Z drugiej strony warto wiedzieć za ile ktoś gra jak np na czacie lub w typach lub w dziale tematycznym bardzo namawia do jakiegoś typu. Za ile tak naprawdę taki typ zagra sam ?

Ja jak grałem aktywnie jakieś kilka lat temu grałem z reguły stawką: 100zł . Jeśli byłem pewny typu dawałem 500zł lub 1000zł. Jak byłem mniej pewny to stawką 50zł. For fun grałem po 10zł. Ale w mojej karierze zdarzało się, że do bardzo długo analizowanych typów do jakich przygotowywałem się np. 2 miesiące grałem i stawkami po 2000zł czy nawet 4000zł.

Temat też zakładam z tego powodu, że jako nowicjusz często nabierałem się na słowa na tym forum, że ktoś gra mocno, a potem wychodziło, że dla niego mocno to 10zł :mad::ROFLMAO::mad:...... Jest też spora część fantastów/dzieci co podają typy a grają za kompletne grosze lub w ogóle wirtualnie... Dla każdego gracza dosyć istotne jest za ile ktoś gra typ z jednego powodu. Nic tak nie weryfikuje doskonałej analizy i typu jak zaangażowanie własnych środków. Bo nawet najpiękniejsze słowa bez czynu (czyli postawienia swoich własnych pieniędzy) nic tak naprawdę nie znaczą....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jaka to różnica? Dla jednego mocno to będzie 100zl , dla drugiego 1000zl, a dla innego 10000zl.
No jest różnica bo są jednak jakieś obiektywne kryteria. Bez względu na to czy zarabia się tysiące czy setki zł jest różnica między betem za 10zł a 1000zł.... Uważasz, że jak ktoś zarabia dużo to lubi wywalać kasę w błoto ? Absolutnie tak nie jest ! Mnie zawsze było żal każdej przegranej zł bez względu czy to było 10zł czy 1000zł. Stawka pokazuje jak ktoś wierzy w siłę typu... Prosiłem zresztą żeby ktoś się podzielił jakimi gra stawkami, a nie polemiką co do mojej prośby.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Sama kwestia wysokości granych stawek niewiele wnosi właśnie dlatego, że dla jednego np. 100zł to będzie dużo, a dla kogoś innego mało. W mojej ocenie wartościowsza byłaby informacja o wysokości stawki w odniesieniu do dysponowanego budżetu, czyli jaki procent budżetu jest stawiany. Bo stawiając np 100zł, dla kogoś kto ma budżet 1000zł to stawka wyniesie 10% budżetu, a dla kogoś kto ma budżet 5000zł, to będzie 2%. Jak widać, stawka ta sama, ale różnica w odniesieniu do budżetu już spora.

Stawka pokazuje jak ktoś wierzy w siłę typu...
Stawka ale w odniesieniu do wysokości budżetu. Ktoś ma budżet 100zł, a ktoś inny ma budżet 1000zł. Pierwszy z nich postawił 10zł, a drugi 100zł. Czy to oznacza że ten drugi bardziej wierzy w siłę typu bo postawił więcej? W odniesieniu do budżetu postawili tyle samo, czyli 10% swojego budżetu. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok to można pisać zamiast stawek jakim gracie budżetem, a żeby było jeszcze dokładnie - jaki % środków przeznaczonych na budżet to wasze dochody z pracy ? No chyba, że ktoś zarabia wyłącznie na bukmacherce. Chodzi mi o to na ile wierzycie w swoją wiedzę na temat bukmacherki i za ile gracie. Pytanie głównie do stałych bywalców forum udzielających się praktycznie codziennie na czacie, w typach live i często w działach tematycznych.

Bo z całym szacunkiem dla tomcia (którego bardzo lubię) jak pisze, że marznie na chodniku sprzedając czosnek, a później podaje 30 typów na dzień to człowiek się zastanawia jak on gra ? To przykład jaskrawy, ale na przestrzeni lat takich osób na forum przewinęły się setki...
 
Do góry Bottom