>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie Gumki Preferujecie Obecnie?

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Z racji,że na Forum bukmacherskim powinny,lub znajdują się same pełnoletnie osoby,a w 21 wieku Sex nie powinien być tematem tabu,zakładam temat o prezerwatywach ???? Co chwilę pojawiają się jakieś nowości,ciężko przetestować wszystkie:cool:Jakich gumek obecnie używacie?które przypadły Wam do gustu,może jakieś mniej znane,lub po prostu standardowe,otwieram temat,dzielmy się wrażeniamy w sposób kulturalny ????
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Sex w kaloszu można porównać do lizania loda przez szybę ????
dawniej używałem tylko durexów
 
mariweso 0

mariweso

Użytkownik
Sex w kaloszu można porównać do lizania loda przez szybę ????
dawniej używałem tylko durexów
Jak masz w miarę stałą partnerkę to ok, bez &quot;kalosza&quot; można jechać i jest miodzio ale jak powiedzmy zdarzają Ci się jednonocne przygody to jak dla mnie &quot;kalosz&quot; obowiązkowo a wtedy trzeba sie orientować mniej więcej które nie zawodzą...:razz:
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Tylko Szakal odniósł się do mojego pytania:grin:panowie,ja nie pytałem o radę,także dzięki,zadałem po prostu pytanie na temat,a nie &quot;Jak jest w gumie&quot; bo takie rzeczy wie każdy ???? Pzdr
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Durex Arouser były tez inne modele ale te mi i nie tylko mi najlepiej przypadły do gustu, zadnych niespodzianek nie miałem z firma Durex więc polecam.
 
Do góry Bottom