>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak zostałem oszukany przez Totolotek SA

Status
Zamknięty.
pebry 0

pebry

Użytkownik
Gram dużo w sporty wirtualne.
Przeniosłem się do nich z STSa z racji na większe kursy konkretnych wyników.
Wczoraj jak to się często zdarza ustrzeliłem ofertę na spotkanie ze zredukowanymi kursami.
Przykład: można było tylko obstawić wyniki 1:1, 2:2 oraz INNY
Obstawiłem INNY po kursie 17zł za 800zł
Mecz skończył się wynikiem 2:1, czyli trafiłem INNY
Cieszyłem się jak dziecko przez parę sekund, po czym ujrzałem że kupon jest PRZEGRANY
Parę minut później pojawił się kolejny mecz (tym razem zrobiłem screen), gdzie można było obstawić tylko 2:3, 3:3 oraz INNE
Zagrałem wszystkie 3 opcje za sumę 1000zł.
Mecz skończył się 1:0, znów się kilka sekund cieszyłem, po czym patrzę KUPON PRZEGRANY



Obecnie po awanturze mailowej i telefonicznej moja sprawa jest rozpatrywana priorytetowo. Jak usłyszałem przed chwilą, nastąpi zwrot stawki, powołując się na punkt regulaminu:
- zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów (np. takie zdarzenie nie miało się odbyć),

Można? Można. Nie rozumiem co tu zostało błędnie określone przez spółkę. Były trzy opcje, zagrałem wszystkie 3 - powinienem wygrać.
I tak marzenie o wygranej łącznie 16.000zł poszło do kosza
Zastanawiam się czy warto iść z tym do sądu. Jak myślicie?
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ja myślę ze warto zawsze dochodzić swoich praw choć masz regulamin i maja tam taki punkt ze mogą anulować... ja tez sie z nimi sądziłem ale to w innej sprawie i doszło do ugody wiec...
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Dobrze się czujesz?
Chcesz, żeby wypłacili Ci wygraną, gdy NIE MOGŁEŚ przegrać?
Ja rozumiem, że buki często lecą w kulki i próbują z ludzi robić wariatów, ale tu nie masz żadnych podstaw do reklamacji. Będę BARDZO zdziwiony gdy dostaniesz zwrot.
Jeśli na mecz Polska-Włochy (ten w piątek) wystawią tylko kursy (po 30) na wyniki 1:0 i 0:1 oraz kurs 6 na opcję Inny wynik i padnie rezultat 1:1 będziesz domagał się wygranej?
Moim zdaniem nie dostaniesz nawet zwrotu. Aczkolwiek życzę Ci tego, żeby Cię potraktowali łaskawie, może Cię to czegoś nauczy na przyszłość.
Pozdrawiam i powodzenia
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Ludzie w 2018 roku nie potrafia już nawet samodzielnie myślec. Takie pytanie w 2000 roku było nierealne, a dziś to norma. Ale co sie dziwić, to tylko &quot;gracz&quot; totolotka. Ponadto toto czyta to forum, a temat Ci tylko zaszkodzi ????
 
pebry 0

pebry

Użytkownik
Błąd pochodził od zagranicznego dostawcy usług.
Źle rozliczały się wyniki meczów.
Zwrot stawki to podstawa, co zresztą sam od nich wczoraj usłyszałem.
Rano jeszcze były rozmyślania, czy uznać wygraną, dziś mam nadzieję się wszystko wyjaśni.
Zwrot stawki mnie satysfakcjonuje
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
jak to nie rozumiesz? w wirtualnych wynik masz po 2 minutach, w piłce trzeba czekać całe 90, w tenisie czasem i 3 godziny.
po to to wymyślili, dla niecierpliwych hazardzistów
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom