>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak to Betfan wybiera sobie komu wypłacić wygraną, a komu nie...

R 0

rafff

Użytkownik
Zdarzyło Wam się kiedyś, że postawiliście dokładnie to samo co kolega, i jemu wypłacili wygraną, a Wy dostaliście zwrot stawki (screeny w załącznikach)? Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim u żadnego bukmachera, support oczywiście nic nie przyjmuje do wiadomości, i tylko odsyła do złożenia reklamacji, i czekania prawie miesiąc na decyzję.

Przy okazji chciałbym Was ostrzec przed tym bukmacherem, może komuś zaoszczędzę zawodu.
 

Załączniki

R 0

rafff

Użytkownik
Mają status wygrany, ale na drugim kuponie jest stawka 600zł, i wygrana 600zł... rozliczyli sobie po kursie 1.0...
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Przecież na czacie nic nie mogą z takimi rzeczami robić
Napisz maila najlepiej to po prostu przekierują sprawę do odpowiedniego działu
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powinni bez problemu przyjąć reklamację, tylko niestety będziesz długo czekał. Nie chce mi się wierzyć, że pozostawią zupełnie inaczej rozliczone dwa identyczne zakłady.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gracie w polskich krzakach gdzie licencje wydaje sie po koleżeńsku...to tak później jest.
Abstrahując od Betfana, to akurat nie kwestia polskości firmy. Spójrz choćby na temat Unibetu, który rozlicza zakłady statystyczne z posiadania piłki na podstawie pierwszego raportu meczowego, który jest niedokładny, a gdy wychodzi poprawiony i dobry, to już tego nie uwzględniają.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Abstrahując od Betfana, to akurat nie kwestia polskości firmy. Spójrz choćby na temat Unibetu, który rozlicza zakłady statystyczne z posiadania piłki na podstawie pierwszego raportu meczowego, który jest niedokładny, a gdy wychodzi poprawiony i dobry, to już tego nie uwzględniają.
Unibet: Zakłady rozliczane przy użyciu danych Opta
Przy każdym typie statystycznym jest o tym wzmianka. Nie korzystają z oficjalnej strony UEFA.
 
R 0

rafff

Użytkownik
Podsumowując temat... godzinę po napisaniu postu zakład rozstał rozliczony poprawnie (pisze dopiero teraz, bo nie miałem pewności czy mi tego nie cofną). Konto zlimitowane. Mam wrażenie, że jakiś marketingowiec z firmy Betfan zainterweniował, żeby nie było antyreklamy.
 
Do góry Bottom