>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak radzą sobie klienci kasyn?

Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Problem losowości na rynkach finansowych i wynikających z niego szczęścia i pecha w generowaniu wyników inwestycyjnych ma istotne znaczenie ponieważ bardzo utrudnia ocenę jakości procesu inwestycyjnego.

Badania przeprowadzone przez czwórkę naukowców z uniwersytetów w Barcelonie i w Sydney pokazują, że trudności te mogą leżeć głębiej niż można tego oczekiwać a część ludzi może mieć poważny problem z odróżnieniem losowości i umiejętności, nawet w oczywistych sytuacjach.

http://blogi.bossa.pl/2013/10/28/jak-radza-sobie-klienci-kasyn/

polecam ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja w kasynie naziemnym widziałem wyniki &quot;badań&quot; które wyświetlały się na monitorze LCD i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Marketingowcy chcieli wywołać u ludzi , że granie w kasynach jest ok. i ci co nie grają nie wiedzą co tracą. Podam przykłady :
- badania wykazały , że 40% bywalców kasyn kupiło nowy samochód w ostatnich 2 latach, wsród niegrających odsetek ten wyniósł 23%
- bywalcy kasyn częsciej z optumizmem patrzą na życie ( 60% do 35%)
- gracze częściej są zadowoleni ze swojej sytuacji finansowej niż osoby nie grające
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja w kasynie naziemnym widziałem wyniki &quot;badań&quot; które wyświetlały się na monitorze LCD i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Marketingowcy chcieli wywołać u ludzi , że granie w kasynach jest ok. i ci co nie grają nie wiedzą co tracą. Podam przykłady :
- badania wykazały , że 40% bywalców kasyn kupiło nowy samochód w ostatnich 2 latach, wsród niegrających odsetek ten wyniósł 23%
- bywalcy kasyn częsciej z optumizmem patrzą na życie ( 60% do 35%)
- gracze częściej są zadowoleni ze swojej sytuacji finansowej niż osoby nie grające
 
Do góry Bottom