>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak i gdzie zapisać się do klubu piłkarskiego w Warszawie w wieku 22 lat aby coś osiągnąć.

QXQ DIVO 0

QXQ DIVO

Użytkownik
Nie wiem czy mając 22 lata to problem, ale jest we mnie talent jak u Messiego, dosłownie jak Messi umiem okiwać/przecisnąć się między graczami, przez całe boisko, nie tracąc piłki i strzelić gola. Od zawsze byłem najlepszy na boisku, czy to na dworzu, czy to w szkole, a nawet ci, którzy trenowali piłkę kilka lat, mieli ze mną problem. Gdy byłem młodszy na podwórku wołali do mnie „Messi” po meczu 2 vs 11, co prawda przegrałem 9 do 10 (graliśmy do 10), ponieważ nie miałem już sił biegać od bramki do bramki za piłką a mój bramkarz czyli mój młodszy brał był kiepski i mały. Po gimnazjum stałem się jeszcze lepszy i przez kolejne lata byłem nie do zatrzymania. Moje umiejętności szybkich nóg, kiwania, przewidywania ruchów przeciwnika, oraz piłki itp, zaskakują nawet mnie. :) Nigdy nie trenowałem piłki po prostu mam to coś w sobie i nie mogę tego tak zostawić. Od roku, mam przerwę, pokopię raz w tygodniu, ale nie mogę tego znieść, że nie mogę już pograć w piłkę i że marnuje się we mnie taki talent. Czuję w sobie to coś. Czuję że mógłbym zajść wysoko. I chce trenować od rana do wieczora, codziennie.
I pytam się może ktoś z was wie jak i gdzie najlepiej zapisać się aby trenować i wspinać się coraz wyżej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gdziekolwiek... skauting klubów jest tak rozbudowany, że ogarniają nawet A i B klasę (już dawno tak było...). A jak nie to w przerwie między sezonami będzie pewnie ogłaszany nabór do różnych klubów z okręgówek etc. i na testy. Zawsze możesz podpisać jakiś kontakt z Fabryka futbolu czy coś i mieć swojego menago, który sam Ci wszystko ogarnie ;) ewentualnie do weszło się zapisz ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ile Żubrów już dziś wypite? Bajkopisarstwo na poziomie wybitnie wysokim. Dwóch szczyli gra przeciwko 11 i przeygrywa tylko jedną bramką, nie ma absolutnie żadnego poziomu wiekowego, żeby było to możliwe. Chłopie, 22 lata to już nie żaden młodzik, a dorosły chłop, sugerujesz, że wyjdziesz w składzie pierwszoligowego klubu i objedziesz jedenastkę przeciwnika, bo "masz talent"? Polecam zrobić sobie kanapki do roboty na rano a nie zawracać ludziom głowy durnotami.
 
QXQ DIVO 0

QXQ DIVO

Użytkownik
Ile Żubrów już dziś wypite? Bajkopisarstwo na poziomie wybitnie wysokim. Dwóch szczyli gra przeciwko 11 i przeygrywa tylko jedną bramką, nie ma absolutnie żadnego poziomu wiekowego, żeby było to możliwe. Chłopie, 22 lata to już nie żaden młodzik, a dorosły chłop, sugerujesz, że wyjdziesz w składzie pierwszoligowego klubu i objedziesz jedenastkę przeciwnika, bo "masz talent"? Polecam zrobić sobie kanapki do roboty na rano a nie zawracać ludziom głowy durnotami.
XD
 
Do góry Bottom