>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać najlepiej za małe stawki?

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Jak pisałem w poprzednim temacie gram w bukmacherkę od niedawna. Nie traktuję jej jako zarobek czy coś w tym stylu (ale jak coś się wygra i trochę kasy wpadnie to też jest fajnie:-D). Traktuję ją przeważnie jak zabawe, dlatego chciałbym znalezc pytanie na takie pytanie: Jak grać najlepiej za małe stawki? Gram przeważnie w zakresie od 2 do 6 zł (zależy jakie są mecze). Jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo bym prosił. Z góry dzięki.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Na takie pytanie jest wiele odpowiedzi, a właściwie niema żadnej. Część ludzi powie ci abyś grał 2, 3 zdarzenia na kuponie kursy powyżej 1,5. Inni, że lepiej grać jedno zdarzenie o wysokim kursie np. na dokładny wynik. Reszta będzie miała jeszcze jakieś inne złote sposoby. Ale według mnie, to czy wygrywasz zależy tylko od tego jakie skuteczne są twoje typy i czy w dłuższym czasie wyjdziesz na ✅.
Tak więc trzymaj się tego, że grasz dla zabawy. Mogą ci też na początku (dopóki nie będziesz miał większego doświadczenia) pomóc typy z różnych stron.
Pozdro ????
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Ja staram się nie przekraczać 6 meczy w kuponie i przeważnie obstawiam piłkę nożną po różnych kursach, ale jak narazie nie przynosi mi to zbyt dużo zysków i chciałbym trochę zmienić swój system choć tak jak mówiłem nie przejmuje się tym bo gram za małe stawki i traktuje to jak zabawe. Prosiłbym o pisanie propozycji jak najlepiej grać małymi stawkami by coś wygrać. Dzięki Esio-police za radę. Pozdro
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Kolego lepiej odpuść sobie na jakiś czas bukmacherkę. Poczytaj trochę literatury o tej profesji, zgłębiaj wiedzę o sporcie i zbieraj kapitał na grę. Gra za dwa złote jest nieopłacalna. Lepiej kumuluj pieniądze, a gdy to Ci się uda wystartuj z nieco większym kapitałem niż teraz posiadasz. W przeciwnym wypadku ciężko Ci będzie zaistnieć w tej branży ...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Moim zdaniem też powinieneś uzbierac trochę większy kapitał na start, ale zanim to zrobisz, graj za te kilka zł na kupon, żebyś miał jakieś doświadczenie gdy zaczniesz operować większymi pieniędzmi ;-)
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Według mnie jedynymi sensownymi &quot;czytankami&quot; o bukmacherstwie są fora. Nie ma co kupować, żadnych książek. Na forach masz opinie wielu graczy, a w książce słowa jednego gostka, który próbuje jakoś dorobić w życiu bo w bukmacherstwie mu się nie udało.
Oczywiście to tylko moja opinia, pozdrawiam:-D
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Niby tak, ale niektóre ebooki warto przeczytać, są w nich czytelnie opisane systemy na pewno zrozumiesz np.systemy bukmacherskie 2006 ile to się trzeba było naszperać za tym. Są również wszystkie handicapy opisane a te pozycje świetnie się czyta.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Niby tak, ale niektóre ebooki warto przeczytać, są w nich czytelnie opisane systemy na pewno zrozumiesz np.systemy bukmacherskie 2006 ile to się trzeba było naszperać za tym. Są również wszystkie handicapy opisane a te pozycje świetnie się czyta.
no podstawowy bukmacherstwa typu o co chodzi w handikapach i inne tym podobne sa opisane i wyjasnione. Tylko po co kupowac skoro za darmo to samo a nawet wiecej mozna znalezc w necie? A co do systemow(strategi) grania to tez nic nowego, najpopularniejsze systemy, tj progresja ktore predzej czy pozniej zrobia z Ciebie bankruta
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Według mnie jedynymi sensownymi &quot;czytankami&quot; o bukmacherstwie są fora. Nie ma co kupować, żadnych książek. Na forach masz opinie wielu graczy, a w książce słowa jednego gostka, który próbuje jakoś dorobić w życiu bo w bukmacherstwie mu się nie udało.
Oczywiście to tylko moja opinia, pozdrawiam:-D
Przyłączam się do tej opinii.
Jest tylko jedna wada... czasami można przeczytać wypowiedzi strasznie bzdurne i nie mające pokrycia w rzeczywistości.
Dlatego warto szukać potwierdzenia tez przez innych piszących a nie tylko przez jednego usera.
Pozdr.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Widze, że wiele osób zaczeło mówić o poście napisanym przezemnie ale w innym temacie. Po głębszym przemyślemu uznałem, że jednak nie watro kupować książki, gdyż właśnie tak jak mówi wiekszość osób w tym temacie najlepszym sposobem do zwiększenia wiedzy na temat bukmacherki jest forum. Wielkie dzięki, że pomogliście mi rozwiązać te dylemat. Pozdo
 
Do góry Bottom