>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów - REWANŻE [29-30.09.2020]

Status
Zamknięty.
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dynamo K. - Gent 1 @ 2.05 Fortuna


Jestem mocno zdziwiony kursem jaki wystawiła fortuna na to spotkanie dlatego łapie już teraz. Stawiałem na zwycięstwo Dynama trzy dni temu , tym bardziej zagram teraz na własnym terenie. To że wygrali Ukraińcy w Belgii 2:1 nie znaczy ze odpuszczą mecz w domu. Taki wynik to wręcz woda na młyn dla gospodarzy bo Gent jedynie co może to mocno zaatakować od początku gdyż jak wiadomo musi wygrać zdobywając przy tym minimum dwie bramki. Jestem przekonany że
w ten sposób będą próbowali zagrać bo niby czego mają bronić i na co czekać?

Dynamo jest dla mnie lepszym zespołem , bardziej doświadczonym i na pewno wykorzysta wynik osiągnięty w Belgii.
Liczę na spokojną wygraną gospodarzy który dwumecz mają ustawiony po pierwszym spotkaniu. To Gent musi kombinować co zrobić by dobrać się do skóry gospodarzom. Wymusi to otwarta , odważna grę z ich strony za co zostaną skarceni.
Dla mnie ten kurs to prezent. Na pewno będzie leciał w dół bez dwóch zdań.


Ferencvaros - Molde 1 @ 2.05 Fortuna


Analogiczna sytuacja z kursem jak wyżej. Uważam że bardzo atrakcyjny i będzie spadał. Liczyłem na dobry występ Węgrów w Molde o czym pisałem i grałem opcję BTTS/+2.5 . Wynik jaki uzyskali (3:3) uważam za bardzo dobry przed rewanżem.
Generalnie muszą postarać się o to by nie przegrać w domu i raczej awansują gdyż nie przewiduję powtórki z Norwegii i czegoś w rodzaju 3:3 lub 4:4. Tym samym goście też muszą szukać zwycięstwa. Skromne 1:0 da im awans ale Ferencvaros u siebie będzie jeszcze trudniejszy do pokonania niż w Norwegii. To bardzo solidna ekipa o czym przekonał się Celtic.
Myślę że miejscowi wykorzystają nadarzającą się okazję na udział w fazie grupowej LM , co za tym idzie duże pieniądze i możliwość wypromowania się na zewnątrz. Liczę na wygraną Węgrów i przypieczętowanie historycznego awansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Omonia - Olympiakos
Typ: over azjan 5.0 kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Rewanzowe spotkanie o wejscie do LM. Tydzien temu Olympiakos u siebie wygral 2:0 i wydaje sie, ze ma bezpieczna zaliczke ale wystarczy jeden gol gospodarzy i zrobi sie nerwowo na co licze. Sedzia meczu bedzie niezawodny Antonio Mateu Lahoz znany kartkowicz z LaLigi. Przy 5 kartkach zwrot. Probuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Kijów - Gandawa Gładko 3:0
Typ : Kijów -1
Kurs: 3,25
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Witam serdecznie. Przed tygodniem, kijowianie wygrali w Gandawie 2:1, wyraźnie dominując w meczu. Dynamo jest faworytem tego spotkania. Bez dwóch zdań. Obecny lider ukraińskiej ligi dobrze wszedł w sezon. Szczególne wrażenie zrobiło na mnie zwycięstwo z AZ Alkmaar w poprzedniej rundzie eliminacji. Gandawa z całym szacunkiem, to jednak półka niżej. Po siedmiu kolejkach, dopiero 15 miejsce w ligowej tabeli z bilansem 2-0-5. Moim skromnym zdaniem - mecz formalność. Ekipa z Belgii zwyczajnie nie ma kim postraszyć, a i forma bardzo daleka od optymalnej. Jeśli tylko pycha nie podąży przed upadkiem..... to Dynamo spokojnie wygrywa. Oczekuje meczu bez historii.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Molde więcej niż 4.5 rożnych @1.62
etoto


Kurs bez szału. Do dubelka myślę, że jak znalazł i wydaje się dosyć pewnym typem. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Węgrzy pokazują się z bardzo dobrej strony, o czym przekonał się drużyny Celticu oraz Dinamo Zagrzeb.
faworytem spotkania są oczywiście gospodarze, ale to nie jest tak, że Molde jest w tym spotkaniu bez szans. Stać ich na pewno na zwycięstwo.
Dryżyna Molde w pierwszym spotkaniu nabiła aż 11 rzutów rożnych. W lidze idzie im ostatnio średnio. Trzy porażki pod rząd. W meczu z Valerenga nabili 6 "korków"; przeciwko Vikingom również 6; w wygranym me z Odd nabili 8 rożnych i 4 rożne przeciwko Sarpsborg.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Molde więcej niż 4.5 rożnych @1.62
etoto


Kurs bez szału. Do dubelka myślę, że jak znalazł i wydaje się dosyć pewnym typem. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Węgrzy pokazują się z bardzo dobrej strony, o czym przekonał się drużyny Celticu oraz Dinamo Zagrzeb.
faworytem spotkania są oczywiście gospodarze, ale to nie jest tak, że Molde jest w tym spotkaniu bez szans. Stać ich na pewno na zwycięstwo.
Dryżyna Molde w pierwszym spotkaniu nabiła aż 11 rzutów rożnych. W lidze idzie im ostatnio średnio. Trzy porażki pod rząd. W meczu z Valerenga nabili 6 "korków"; przeciwko Vikingom również 6; w wygranym me z Odd nabili 8 rożnych i 4 rożne przeciwko Sarpsborg.
Jeżeli szybko nie strzelą to na luzie powinno wejść. W fortunie kurs 1.74 w dublu z btts ako 2.60😁
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ferencvarosz - Molde
Ferencvarosz over 1.5 gola
@1.86 Fortuna

Coś mi mówi, że gospodarze, którym brakuje do awansu niski (0:0, 1:1, 2:2) remis bądź jednobramkowe zwycięstwo, pokuszą się o więcej bramek niż jedna. Nie jest to zespół, który po uzyskaniu minimalnego prowadzenia często cofa się do obrony. W lidze węgierskiej strzelaj gol za golem, i nie jest niczym nadzwyczajnym strzelenie przez nich 5 goli w meczu ze słabszym przeciwnikiem. Przeciwnko Djurgarden - dwie bramki, Celtic - dwie bramki, Dinamo Zagrzeb - znowu dwie, i wreszcie trzy gole na wyjeździe z Molde. Molde też jest bardzo bramkostrzelnym zespołem w swojej lidze, ale ustępuje pod tym względem Bodo/Glimt. Ferencvarosz zaś potrafi strzelać przeciw wielu, a skorow Norwegii pokusili się o trzy bramki, to dlaczego nie mieliby zdobyć dwóch u siebie? Nawet mimo tego, że tylko jedna plus gra na zero z tyłu wystarczyłyby im do zwycięstwa. Jest jednak spora szansa, że goście zdobędą co najmniej jedno trafienie, i zwyczajnie tych goli Węgry - dla bezpiecznego awansu - będą musieli zdobyć dwa. Jestem przekonany, że nie nastawiają się na szybkie objęcie prowadzenia i wycofanie się do obrony.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PAOK Saloniki ponad 2.5 kartek @1.62
etoto


Pierwsze spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem (2:1) drużyny z Rosji. Na pewno PAOK nie jest na straconej pozycji. Jednak nie chcę stawiać na kto kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania. Ciekawą opcją wydaje mi się być zakład na kartki w kierunku gospodarzy. W pierwszym spotkaniu drużyna z Grecji ujrzała 4 żółte kartoniki. W tym spotkaniu, to oni muszą wygrać. Spotkanie poprowadzi Włoch Daniele Orsato, który to w poprzedniej edycji LM prowadził 6 spotkań pokazując 41 żółtych kartek. Łącznie gwizdał w 47 spotkaniach pokazując 149 żółtych kartoników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
B 648

brof123

Użytkownik
Midtjylland (Den) - Slavia Praga (Cze) 1 Draw No Bet 1,85@

slavia u siebie nie potrafiła wygrać a wiadomo że duńczycy sa mocni u siebie , grałbym czysty Win , albo Awans Duńczyków , ale zagrałem bezpieczniej , myślę że napewno nie przegrają, a prawdopodobnie wygrają już w podstawowym czasie . Polecam

do tego Paok 1 DNB po 1,55@
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom