>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (rewanże) 26-27.08.2014

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
IV rewanżowa runda eliminacji Ligi Mistrzów


Widzę, że nikt nie garnie się do założenia tematu a początek rewanżów już jutro, więc sam założę wątek. We wtorek najciekawiej powinno być w Portugalii, gdzie Porto będzie broniło swojej zaliczki (1:0), zdobytej na trudnym francuskim terenie. Interesująco także zapowiada się rewanż za naszą wschodnią granicą, gdzie po pierwszym meczu BATE remisuje ze Slovanem 1:1. Bezapelacyjny hit w środę w Londynie, gdzie Arsenal zmierzy się z Besiktasem. Jak bardzo wyrównane jest to widowisko, widać po wyniku pierwszego meczu. Skazywani na pożarcie Turcy, stawili udany opór. Ciężkie zadanie stoi przed Napoli, które u siebie tylko zremisowało z Bilbao 1:1.
Zapraszam do typowania i dyskusji.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Bate Borisov - Slovan Bratislava under 2 2,06 ⛔ 3:0
Powtarzam typ z poprzednij rundy, gdzie de facto tempo meczu i jego przebieg wskazywały na taki wynik jednak bramka z niczego na 1:1 dałą tylko zwrot. Niemoc i praktycznie zerowe możliwości w ataku Slovana mnie tutaj przekonują, że ten mecz będzie zdecydowanie underowy. Bate nic nie musi a Slovan nie ma co zaoferować w ofensywie. Grają prosto i myślę, że Bate tutaj również nie będzie niepotrzebnie forsować tempa. Pewnie pograją piłką ale bez angażowania sporej ilości graczy a Slovan pewnie się cofnie i będzie liczyć na cud.
Porto - Lille under 2 2,29 zwrot 2:0
Trochę podobnie jak wyżej. Goście nie mają potencjału ofensywnego by mieć tutaj argumenty do strzelenia bramki. Ok wpaść zawsze może ale Porto tutaj na pewno będzie grać piłką a Lille skupi się by nie stracić a przy okazji może coś wpadnie ze stałego fragmentu gry, bądź kontry. Porto też nie powinno forsować tempa, chociaż oni na pewno mogą i gdyby chcieli to by ich zmietli tylko, że to dwumecz i nie widzę powodu, dla którego mieliby się rzucać na gości. Jedyny nie chciany przeze mnie scenariusz to szybko strzelona bramka przez Porto, ale mam nadzieję, że Lille zagra przynajmniej w obronie solidnie a wtedy under raczej murowany.
Value spore w mojej opinii.
Malmo - Salzburg who wil advance to CL ? Malmo 5,83 ✅
Lol rly 5,83 ? Bez jaj Malmo wystarczy 1:0 a pokazali w pierwszym meczu, że potrafią sobie stworzyć dobre okazje, chociaż de facto bramka padła w kuriozalnych okolicznościach ale to też pokazuje nieporadność bramkarza i linii obrony. Dlatego na własnym terenie przy bardzo nieprzewidywalnym przebiegu meczu taki kurs to spore value i ja zamierzam skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
BATE – Slovan

Pierwszy meczy zakończył się bramkowym remisem 1:1 i trzeba przyznać, że przed Slovanem bardzo trudne zadanie. Mimo w miarę wyrównanego pierwszego spotkania wg mnie faworytem do awansu jest drużyna gospodarzy. W zasadzie wynik pierwszego spotkania ich zadowala dlatego myślę, że nie będą się za bardzo „otwierać”. Z tego co wyczytałem na wieczór zapowiadane są obfite opady deszczu więc gra zapewne nie będzie płynna i raczej nie będzie sporo goli, przynajmniej to są moje odczucia. Dlatego myślę, że warto rozważyć dwie opcję do gry. Kursy małe ale do dubla proponuję:

BATE awans, kurs: 1,40 (buk:bet365) ✅
Under 2.5, kurs: 1,57 (buk:bet365). ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
Jak dla mnie Bate i Celtic to dwa dosyc pewne typy. Ogladalem ich pierwsze mecze i zarowno Slovan jak i Maribor zaprezentowali sie strasznie slabo zero pomyslu na gre, glupie bledy w obronie Celtic i Bate kontrolowali mecz. Teraz u siebie powinni spokojnie postawic kropke na i.
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
APOEL- Aalborg
W pierwszym meczu padł remis 1:1, chociaż to Aalborg miał przewagę. Grał składniej, stworzył więcej sytuacji, oddał więcej strzałów, ale i stracił bramkę. Obydwa zespoły odpoczywały w ten weekend, więc nie ma mowy o zmęczeniu, przynajmniej przed meczem, bo, jak wiadomo, warunki cypryjskie nie są przyjemne dla gości, że przypomnę Wisłę Kraków. APOEL na pewno nie będzie czekał na to, co Aalborg zrobi, tylko sam spróbuje strzelić, a Duńczycy mają niezły potencjał w ofensywie, stąd też mój typ.
BTS, kurs: 1,91
Buk: STS
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Na początek uwaga: grube stawki chowamy głęboko w kieszeń przed przeczytaniem tego posta ????
Ciężkie te rewanże do typowania... Osobiście biorę pod lupę kolejny raz Zenit - Liege, o sytuacji w tym dwumeczu pisałem trochę przed tygodniem:
http://forum.bukmacherskie.com/f44/iv-runda-eliminacji-ligi-mistrzow-19-20-08-2014-a-111115-2.html#post4718092
Dzisiaj obieram inny front. Standard po tym meczu może mówić o wielkim szczęściu, 1 gol straty to najłagodniejszy wymiar kary, jednocześnie bądź co bądź wrota do fazy grupowej jeszcze się dla nich nie zatrzasnęły. Sytuacja kadrowa w porównaniu z pierwszym meczem nieco się poprawiła, do pierwszego składu awizowany jest Mbombo, a w międzyczasie mecz ligowy od początku zaczął Mujangi-Ba (2:2 z Westerlo, 2 karnych nie strzelił M&#39;poku). Z kolei w Zenicie niepewny występu Hulk, a po zawieszeniu wraca Witsel.
Przewidywane składy prezentują się tak:
Lodygin; Criscito, Lombaerts, Garay, Smolnikov; Tymoshchuk, Witsel, Danny, Shatov; Rondón, Kerzhakov
Kawashima; Ciman, Teixeira, Arslanagic, Van Damme; Mpoku, Faty, Louis, Mbombo; De Camargo, Watt.
W Standardzie wygląda to ofensywniej niż przed tygodniem - trójka z przodu Mbombo, Watt, De Camargo, z kolei w Zenicie wygląda na to, że któryś z dwójki Rondon-Kerzhakov będzie grał cofniętego napastnika, lub na skrzydle. Zarówno jednego jak i drugiego nie widzę na żadnej z tych pozycji.
Ok, zmierzając do typów widzę tutaj dużą szansę na bramkę dla Liege, jak pisałem potencjał ofensywny poszczególnych ich zawodników jest duży, tylko ta defensywa słabiutka... O ile przed tygodniem ostrożne granie Standardu miało sens o tyle dzisiaj nie ma czego bronić. Przypomniały mi się zeszłoroczne eliminacje gdzie Zenit grał z Ferreirą - mając pewny awans dopuścili w końcówce do straty dwóch goli w rewanżu. Dzisiaj scenariusz może się powtórzyć. I bądź co bądź może się zdarzyć, że Liege szybko zdobędzie bramkę i Zenitowi zacznie palić się grunt pod nogami, ofensywa bez Hulka może różnie wyglądać i widzę tu duże value w typie na awans Liege - 17.0! Gdzie na awans Lille, które również u siebie przegrało 0:1 jest 7.0.
Zenit - Standard
Typ: Czyste konto Zenitu: Nie Kurs: 1.83 bet365 ⛔
Typ: Awans Liege Kurs: 17.0 bet365 ⛔
edit. Wynik: 3:0, Liege gratulujemy Kawashimy ;)

Są składy, różnią się trochę od przewidywanych, ale typów nie zmieniam...Lodygin — Criscito, Lombaerts, Garay, Smolnikov — Fayzulin, Witsel, Shatov, Danny (c), Hulk — Rondon.
Kawashima, Van Damme, Faty, Teixeira, Ciman, Mujangi Bia, Mpoku, Trebel, Louis, De Camargo, Watt.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Celtic - Maribor
Po blamażu z Legią jak twierdzą na Wyspach Celtic ma dziś udowodnić że zasłużył na awans sam trener mówi przed spotkaniem że mogą udowodnić że zasługują na grę w lidze mistrzów ja natomiast twierdzę że będzie o to bardzo ciężko oglądałem oba spotkania z Legią i dwa spotkania ligowe z Dundee oraz Inverness (W którym postawiłem na Celtic) i się zawiodłem ponieważ ekipa Deila zagrała poniżej oczekiwań fakt że grało kilku dublerów ale Celtic to Celtic tym bardziej że mieli tak świetne H2h z tą ekipą, niestety ale z Celticu pozostaje powoli nazwa i warto o tym pamiętać dziś co prawda grają z Mariborem drużyna ze Słowenii która regularnie zajmuje miejsca premiowane pucharami i zdobyli cztery razy pod rząd mistrzostwo, liczę że dzisiaj zaskoczą w ostatnim meczu ligowym wygrali 3;0 jadą do Szkocji po wygraną ja natomiast cieszyłbym się z remisu 2:2 co dawałoby awans właśnie drużynie ze Słowenii próbuję w tę stronę.
x2 @@ 2.50 ✅ ✅
2:2 dw @@ 16.00 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
@up chyba nie widziales pierwszego meczu. Maribor nie mial w ogole pomyslu na gre, w 6 dni sie raczej nic nie zmienilo. I co z tego ze wygrali u siebie w lidze 3;0 skoro ich liga jest nawet slabsza od polskiej i szkockiej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
@up chyba nie widziales pierwszego meczu. Maribor nie mial w ogole pomyslu na gre, w 6 dni sie raczej nic nie zmienilo. I co z tego ze wygrali u siebie w lidze 3;0 skoro ich liga jest nawet slabsza od polskiej i szkockiej.
Pomysłu nie miało ale bramkę strzeliło ... skoro Legia potrafiła ich strzelić tyle to liczę że im się też uda, spotkanie z Legią pokazało jak &#39;&#39;mocny&#39;&#39; jest Celtic i ryzykuje tym typem ale kto nie ryzykuje Szampana nie pije ???? Także spokojnie. Jak się nie uda to trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 40

mareczek666

Użytkownik
No teraz i ja cos dodam.
Pierwszy meczyk pod lupe biore, ktory odbedzie sie na Cyprze. Na papierze lepsza ekipa moze wydawac sie Aalborg, ale gospodarze latwo tego nie oddadza, miedzy prawda. a Bogiem, kompletnie nie bede sugerowal sie pierwszym meczem jak dla mnie kursy podpowiadaja remis i w ta strone tez ide.
Apoel-Allborg. X 3.40 bet365
Solo kuppnow nie robie, wiec dokladam do tego mecz BATE, ktory dla mnie bedzie opiewal w remis, pierwszy mecz nie porwal i tak bedzie i tym razem, fakt faktem kusi mnie tutaj dokladny wynik 1-1 , ale rozum podpowiada, ze dogrywka bedzie na Cyprze, a nie tutaj, wiec 2-2.
BATE-Slovan X 3.40 bet365
Skromna stawka 100. Powodzenia ;)
e:przed samym rozpoczeciem meczow zmienilem remis BATE na remis Porto.
plus podbicie, sam nie wiem po co za 50 remis Aalborg. Mimo 2-0 moze sie podniosa ;0
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
APOEL - Aalborg
Czyste konto APOEL TAK @2.45 bwin
✅ ✅

OK. Zobaczymy co Aalborg zagra na Cyprze, gdzie jest mega gorąco. Gospodarze mają bdb wynik, bo bezbramkowy remis ich urządza. Defensywa to ich główna broń od paru lat i do tego atut własnego boiska. Wiele dużo lepszych zespołów tu poległo, APOEL może już trochę niższy poziom niż parę lat temu, ale cały czas swoje robi. Rywal dobrze się zaprezentował z Dinamo, aczkolwiek to chyba Chorwaci bardziej się ku temu przyczynili swoją statyczną grą. APOEL nie powinien tego powtórzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
APOEL - Aalborg
Czyste konto APOEL TAK @2.45 bwin


OK. Zobaczymy co Aalborg zagra na Cyprze, gdzie jest mega gorąco. Gospodarze mają bdb wynik, bo bezbramkowy remis ich urządza. Defensywa to ich główna broń od paru lat i do tego atut własnego boiska. Wiele dużo lepszych zespołów tu poległo, APOEL może już trochę niższy poziom niż parę lat temu, ale cały czas swoje robi. Rywal dobrze się zaprezentował z Dinamo, aczkolwiek to chyba Chorwaci bardziej się ku temu przyczynili swoją statyczną grą. APOEL nie powinien tego powtórzyć.
też to rozważałem ale...
dzisiaj tam temperatura wynosi 25 *C więc niezbyt dużo, jak grała wisła to było 35
zresztą ważniejsza jest wilgotność a ta wynosi dzisiaj 75 % jak grała wisła było prawie 90 % :grin:

w sumie ciężkie te mecze dzisiaj to typowania, kursy na under 2.5 też marne i zawsze loteria, ciężki dzień :-|
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W meczu Porto-Lille sędziuje Norweg Moen - 18 meczy,55 kartek. Dla mnie ciekawym betem jest zakład na to,że Indi dostanie kartkę kurs 5.00. Sorry,że krótko ale mecz zaraz. Kurs w Unibet
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Arsenal - Besiktas JK
Najciekawsze starcie ze wszystkich środowych spotkań IV rundy eliminacyjnej do LM. Pierwszy mecz w Stambule niezwykle &quot;szczęśliwy&quot; dla ekipy Wengera. Przy takiej dyspozycji defensywy Arsenalu Besiktas zasłużył przynajmniej na jedną bramkę, która ustawiłaby Turków w niezwykle korzystnym położeniu przed rozstrzygającą batalią w Londynie. Bardzo duże spustoszenie w szykach defensywnych Arsenalu siał Ba, który dał popis swoim umiejętnościom już na starcie spotkania.
Ostatnia potyczka Arsenalu w lidze tylko utwierdziła mnie w przekonaniu o słabości ich bloku defensywnego (na czele z przecenionym polskim bramkarzem - W. Szczęsnym). Środek obrony Arsenalu szczególnie przy akcjach kontrujących delikatnie mówiąc - kuleje. Efektem tego były dwie bramki dla The Toffies. Na podobną grę nastawi się również Besiktas, który swoich szans powinien upatrywać głównie w atakch z kontrataku. W formie jest Ba i myślę, że to właśnie on jutro może przesądzić o awansie tureckiej ekipy do fazy grupowej LM. Ponadto już w rozgrywkach III rundy eliminacyjnej Besiktas pokazał, że na wyjazdach strzelać potrafi o czym boleśnie przekonał się Feyenoord.
Dlatego polecam wam typ, który chodził mi po głowie już od weekendu - bramka dla Besiktasu. Przy wystawieniu kursów faworyzujących Arsenal pokuszę się również na azjany w stronę Turków oraz na bramkę Ba.

Arsenal czyste konto - NIE @1.80 ⛔
Besiktas +0,5 (AH) @3.00 ⛔
Besiktas 0.0 (AH) @6.10 ⛔


Demba Ba strzeli @4.0 ⛔

Bet365
Edit: Biję się w pierś, przeceniłem możliwości Besiktasu. Arsenal skasował Turków doświadczeniem i bardzo dobrze ustawioną defensywą, której możliwości bardzo negowałem u góry postu. Gratulacje dla tych, którzy nie poszli za podanymi przeze mnie wybujałymi kursami, które same w sobie niosły spore value i zagrali na awans/zwycięstwo The Gunners.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Przeceniasz chyba siłę Besiktasu. Od razu zaznaczam, że po takim kursie może i warto zagrać gola Turków i typu nie neguję, ale chciałbym zwrócić uwagę na kilka czynników, które wymieniłeś.
Po pierwsze postawa Besiktasu w pierwszym meczu dobitnie pokazała, jak nędzną ofensywa dysponuje ta drużyna. Arsenal zagrał totalną żenadę, nie potrafili wyprowadzić piłki z własnej połowy, gubili się w obronie, a gospodarze i tak z tego nie skorzystali. Śmiem twierdzić, że klasowa drużyna wygrałaby tamto spotkanie co najmniej 3-0. Poza tym każdy wie, że kluby tureckie to typowe drużyny swojego boiska i na 100% obejrzymy jutro inny mecz, gdzie zapewne Besiktas stworzy sobie góra 1 lub 2 sytuacje bramkowe i nie wierzę, że po tym jak Demba Ba stwarzał takie zagrożenie tydzień temu, oddadzą mu tyle samo swobody w polu karnym.
Piszesz o meczu z Evertonem, ale gdzie Besiktasowi do klubu z Goodison Park? Przecież ofensywa klubu z Liverpoolu to co najmniej 2 klasy wyżej. Poza tym w ostatnim czasie Arsenal nie potrafi grac z Evertonem i ta drużyna wybitnie im nie leży.
Dlatego w ogóle nie sugerowałbym się sobotnim meczem.
Argument o meczu Besiktasu z Feyenoordem zostawię bez komentarza, bo widziałem tą drużynę kilka razy w tym sezonie i moim zdaniem to i Legia w obecnej formie wyrzuciłaby Holendrów z LM, więc nie ma co ich porównywać do Arsenalu, bo Kanonierzy nawet w obecnej nędznej formie to inny poziom.
Jeśli miałbym coś grać w tym meczu to pierwszą opcją jest over kartkowy, bo sędziuje Proenca, który lubi sypać żółtkami jak z rękawa.
Oprócz tego poszukałbym jakiegoś overa bramkowego, bo równie dobrze może być tu gładkie 3-0, jak również męczarnie Arsenalu, choć bardziej skłaniałbym się do tej pierwszej opcji, bo chyba niektórzy przeceniają Besiktas.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Arsenal - Besiktas
W Arsenalu w stosunku do spotkania sprzed tygodnia zabraknie podstawowych zawodników pierwszej &quot;11&quot; Artety i Giroud. Dalej kontuzje leczy Walcott i Gibbs. Powróci natomiast Ozil lecz czy w drugim meczu po powrocie będzie w stanie zmienić oblicze meczu? W drużynie Besiktasu zabraknie prawdopodobnie (ale nie jestem pewien) menagera Slavena Bilica, który w pierwszym meczu został odesłany na trybuny.
Myślę, że Besiktas jest w stanie strzelić bramkę Arsenalowi. W Stambule pokazali, że nie boją się londyńczyków i byli lepszym zespołem. Tylko czy Arsenal w takiej sytuacji stać na strzelenie dwóch? Wątpie. Takie kursy oferowane na tak wyrównane szanse to promocja. W głowie typuje wynik 1-1 a gram na awans Besiktasu.

awans Besiktas @ 4,00 (bwin)⛔⛔⛔
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dlatego w ogóle nie sugerowałbym się sobotnim meczem.
A czymże innym miałbym się sugerować odnośnie dyspozycji danego zespołu jak nie ostatnim rozegranym spotkaniem tej drużyny? Jest nawet takie powiedzonko - jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. A starcie z Evertonem tak jak napisałem wyżej tylko utwierdziło mnie w tym jak dziurawą obronę ma na tą chwilę Arsenal i na jak dużo może pozwolić przeciwnikowi w jego akcjach ofensywnych.
Przy wyniku 0:0 z pierwszego spotkania w Stambule, każda bramka ze strony Besiktasu na Emirates to wyrok i kłopoty dla Arsenalu dla którego remisowy wynik z bramkami zamyka możliwość gry w LM.
Piszesz, że Arsenal to nie ta sama para kaloszy co Feyenoord. Rzeczywiście tak jest, ale sam też stwierdzasz, że ekipa Wengera jest obecnie w &quot;nędznej formie&quot;. Nie dajesz również konkretnych kontrargumentów na grę przeciwko Besiktasowi. Dlatego polecam spojrzeć trochę chłodniejszym i obiektywniejszym okiem na to spotkanie i spróbować po fajnych kursach pograć na stronę Turków.
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Pokrótce mój punkt widzenia na dzisiejsze mecze…

Arsenal – Besiktas

Pierwszy mecz pokazał, że Besiktas potrafi grać z zespołami teoretycznie silniejszymi. Arsenal zagrał poniżej oczekiwań lekko to ujmując. Po rozlosowaniu par nie miałem wątpliwości kto awansuje dalej. Ale teraz? Lista nieobecnych w drużynie Wengera w tym meczu jest długa: Ospina, Giroud, Serge Gnabry, Mikel Arteta, Kieran Gibbs, Theo Walcott oraz pauzujący za czerwoną kartkę Aaron Ramsey. Besiktas bez większych osłabień przystąpi do tego meczu, jedynie Atiba Hutchinson zmagał się z lekkim urazem ale wyczytałem, że jego występ nie jest jeszcze wykluczony. Szybka bramka dla Besiktasu może pokrzyżować sprawę awansu. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żeby Arsenal nie awansował, fani Arsenalu też ale rozsądne jest według mnie zagranie za niską stawkę:

Besiktas strzeli gola, kurs: 1,80 (buk: bet365). ⛔

Bilbao – Napoli

Bardzo trudne zadanie stoi przed Napoli. Każdy wie, że Baskowie u siebie są bardzo silni. 12 zawodnik to bez wątpienia ich kibice przy, których grają zdecydowanie lepiej. Przekonała się w tamtym sezonie o tym chociażby Barcelona ulegając na stadionie Basków oraz Real, który zremisował. Ale mimo wszystko nie skreślał bym awansu Napoli. Mimo, iż w pierwszym meczu nie zachwycili potrafią grać zespołowo i zdobywać gole nawet w ciężkich spotkaniach. Dlatego myślę, że trzeba rozważyć:

Napoli strzeli gola, kurs: 1,40 (buk: bet365) ✅
BTS, kurs: 1,73 (buk: bet365). ✅

Leverkusen – FC Copenhagen

Myslę, że sprawa awansu jest już przesądzona. Zaliczka z pierwszego spotkania i dominacja nad rywalem zdecydowanie słabszym. Leverkusen pokazał, że jest mocny chociażby weekendowym meczem z BVB. Copenhaga w lidze póki co też słabo więc nie wyobrażam sobie by Leverkusen nie awansowało. Myslę, że Leverkusen będzie chciał od początku narzucić swoje tempo i strzelić gola by nie było żadnych wątpliwości stąd też typuje:

Leverkusen strzeli gola w pierwszej połowie, kurs: 1,40 (buk: expekt) ✅

Ludogorets – Steaua Bucharest

Krótko. Skromna zaliczka z pierwszego meczu Steaua. Czy to wystarczy? Hmmm sam nie wiem. Chyba najmniej wiem o tych zespołach z wszystkich jakie dziś grają w LM. Jedni i drudzy w lidze pokazują, że potrafią strzelać gole więc skłania mnie to do zagrania po dobrym jak na ten typ kursie:

Over 1.5, kurs: 1,44 (buk: bet365). ⛔

Malmo – Salzburg

Forsberg strzelając gola w 90 minucie pierwszego meczu dał na pewno Malmo sporo wiary w awans, który jest jeszcze sprawą otwartą. W lidzę Malmo na własnym stadionie spisuję się bardzo dobrze. O sile ofensywnej Salzburgu też pisać nie trzeba. Myslę, że goli w tym meczu nie zabraknie i typuję:

BTS, kurs: 1,57 (buk: bet365). ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Ludogorets Razgrad - Steaua Bukareszt ⛔⛔⛔
Typ: X2
Kurs: 1,50
Bet-At-Home
Na dziś wybieram do grania mecz drużyn bułgarskiej i rumuńskiej. W pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla drużyny z Bukaresztu. Drużyna rumuńska ma więcej doświadczenia i ogrania w lidze mistrzów niż drużyna bułgarska więc myślę że skromnej zaliczki z pierwszego meczu nie wypuszczą z rąk. No a gra się toczy nie tylko o walkę w elitarnych rozgrywkach a także o całkiem sporą kasę, więc myślę że zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Motywacji na pewno nie zabraknie. Ludogorets nie grało jeszcze w LM, odpadali w przedbiegach i wydaje mi się że dziś im też się nie uda, chociaż boisko wszystko zweryfikuje ;)
I boisko wszystko zweryfikowało ???? brawa dla obrońcy co wybronił 2 karne :p
W tym meczu można pokusić się o DNB na Steaua. Kurs: 2,20. Również Bet-At-Home.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ludogorets - Steaua
W pierwszym spotkaniu tylko 3 kartki ale rewanż w Bułgarii to może być rzeź.Stawka meczu zrobi swoje i powinna być ostra gra.Pamiętam mecze Ludo w poprzednim sezonie,w LE z Valencią czy Lazio i tam było sporo kartek,często zdarzało im się wyrwać jakieś czerwo na co dzisiaj też jest szansa.Sędzią będzie Alberto Undiano Mallenco,który sędziuje mecze Primera Division i puchary.Kartkami raczej mocno nie szasta ale jak trzeba więcej pokazać to to robi.Prowadził w poprzednim sezonie np.mecz Real-Barca (7 żółtych i 1 czerwona) czy Levante-Malaga (10 żółtych).Tutaj można sobie zobaczyć : http://pl.soccerway.com/referees/alberto-undiano-mallenco/45076/
Myślę,że dzisiaj też będzie zmuszony często sięgać po kartki bo w rewanżu gra się może mocno zaostrzyć,podobnie jak w niektórych wczorajszych spotkaniach.Linia jak na te drużyny do ogarnięcia bo w końcu gra toczy się o fazę grupową LM.
Powyżej 5,5 kartek (azjany) @ 1.95 ✅ 9 żółtych

Malmo - Salzburg
W pierwszym spotkaniu 13 rogów.Malmo w rewanżu musi zaatakować bo 2:1 premiuje awansem zespół z Austrii.Salzburg wiadomo drużyna usposobiona ofensywnie więc siłą rzeczy cornerów nie powinno zabraknąć.Oba zespoły potrafią nabijać rożne.Malmo w poprzedniej rundzie ze Spartą dwukrotnie pokrywało over,na styk ale pokrywali.Z Salzburgiem może być podobnie więc warto spróbować po dobrym kursie.
powyżej 10,5 rzutów rożnych (azjany) @ 2.00 ✅ 14
Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom