>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami IV runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png.​


Przed nami IV runda PGE Ekstraligi. Wystartujemy w Lesznie, gdzie leszczyńskie byki będą chciały nadziać na swoje rogi Apator Toruń. Zadanie będzie o tyle trudne, że u gospodarzy zabraknie wbitego ostatnio w bandę Holdera. W drugim piątkowym meczu gorzowska Stal gościć będzie Mistrzów Polski z Lublina. Najważniejszym wydarzeniem tego meczu będzie powrót do Gorzowa Bartka Zmarzlika. W niedzielę najpierw Sparta pojedzie z Włókniarzem i patrząc na formę obu zespołów Spartanie powinni pewnie wygrać. Rundę zamkniemy w Krośnie, gdzie Wilki podejmą GKM Grudziądz i będzie to bardzo ważne starcie w kontekście walki o utrzymanie. W tym temacie dyskutujemy o IV serii oraz podajemy typy podparte przynajmniej kilkoma słowami.

• 28.04, godz 18:00 Unia Leszno - Apator Toruń
• 28.04, godz 20:30 Stal Gorzów - Motor Lublin
• 30.04, godz 16:30 Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
• 30.04, godz 19:15 Wilki Krosno - GKM Grudziądz
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dzisiaj dwa fajne mecze ode mnie kilka typów.

Krosno - Toruń 2 2,00 STS

Uważam że mimo słabego meczu z Wrocławiem Torunianie nie są aż tak słabi. Drużynowo wyglądają solidniej i indywidualności powinny tu zdecydować.

J.Doyle powyżej 10,5 1,75 Fortuna

Doyle jest mocny. Jeśli Krosno dzisiaj liczy że powalczy to ich lider powinien się zakręcić w okolicach 12-14pkt. Taka linie pobieram.

P. Przedpełski powyżej 5,5 1,62 STS
Paweł ma łatwy bieg 12. Do tego w pozostałych powinien zabierać pojedyncze punkty a miewa czasami bardzo dobre biegi. Linia niska a Paweł nie jest slabiakiem.


Lublin - Wrocław (+4,5) 2 1,57 STS
Według mnie mecz na styku. Nie widzę tutaj meczu gdzie by miała być jakaś duża różnica. Laguta, Bewley bardzo mocni. Tajski też mocny. Janowski chyba kolejnego takiego słabego meczu jak w Toruniu nie pojedzie.

Piotr Pawlicki powyżej 5, 5 1,94 STS
Trochę jestem zaskoczony taka linia na Piotrka. Jezdzi dobrze. Czasem brakuje chłodnej głowy ale ogólnie to Walczak który nie odpuszcza. W Toruniu dobry mecz. Wczoraj na IMP też wygadał ok więc zaufam i taka linie powinien pokryć bez większych problemów.

A.Laguta powyżej 10,5 -1,80 Fortuna

Artiom w bardzo dobrej dyspozycji od początku. Dzisiaj mimo że rywal wymagający to dwucyfrowe wyniki przy jego nazwisku w każdym meczu powinniśmy ogladac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1409
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
J. Kolodziej powyżej 11,5 1,70 STS / Fortuna

Janek w wybitnej formie. Toruń ze swoimi problemami. Kołodziej na swoim torze wyczynia cuda. Wchodzę w to śmiało.

Sz. Woźniak powyżej 8,5 1,70 Fortuna

Szymek dobrze wszedł w sezon. U siebie na torze zna ścieżki i myślę że będzie w dniu dzisiejszym jednym z liderów drużyny z Gorzowa. Ciężki mecz. Wymagający rywale. Ale jedzie na Hampela, Holdera w parze z Oskarem więc tutaj widzę spore szanse. Dodatkowo liczę na ciut łatwiejszy bieg 14.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Krosno - Grudziądz (+8.5) 1.72 sts
Mecz o dużym ciężarze gatunkowym, w nomenklaturze piłkarskiej mecz o "6 punktów". Jestem zdania, że kto dziś wygra znacznie przybliży się do utrzymania. Według mnie to nie będzie taki łatwy mecz dla Krosna jak ten z Toruniem i jak wskazują na to kursy.
Spodziewam się dużo walki, wykluczeń i raczej wyniku oscylującego na styku. Może się okazać że bonus będzie mocno istotny.
Pobieram za średnią stawkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1429
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
N.Pedersen zdobędzie pkt w każdym biegu kurs 1.72 etoto
Nicki klasa sama w sobie,jeszcze w tym roku nie przyjechał na końcu stawki,a jechał z dużo lepszymi rywalami niż ma ich dzisiaj.Po takim kursie warto w to iść
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Juniorzy Czewy zdobędą 4 pkt....Tak kurs 1.8 STS
Bet dnia jak dla mnie ,muszą tylko dojechac do mety tak uważam....to 4 mają niejako z urzędu przy całym szacunku dla Andrzejewskiego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2079
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Doyle nie przegra z żadnym z rywali - NIE @1,7 sts ✅ już po pierwszym biegu ;)

Doyle lider Krosna, ale nie sądzę żeby wygrał wszystkie biegi pokonując każdego z rywali. Z Toruniem przegrał z Emilem dwa razy i raz z Dudkiem. Tutaj aż 3 razy zmierzy się z Nickim Pedersenem, poza tym Fricke też jest groźny. Jakieś straty muszą być.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2329
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Juniorzy Czewy zdobędą 4 pkt....Tak kurs 1.8 STS
Bet dnia jak dla mnie ,muszą tylko dojechac do mety tak uważam....to 4 mają niejako z urzędu przy całym szacunku dla Andrzejewskiego...
Typ fajny,choć nie ma już zbytnio co do niego dołożyć, większość fajnych linii dostępnych o godz.9 już dawno podniesione(choćby Bloedern).Typu nie neguję,ale pewnie jakiś bieg zabierze młodemu Kowalski,a on jest nieuchwytny dla juniorów Czewy.Zieloności wszystkim,bo jest dzisiaj w czym wybierać.
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Typ fajny,choć nie ma już zbytnio co do niego dołożyć, większość fajnych linii dostępnych o godz.9 już dawno podniesione(choćby Bloedern).Typu nie neguję,ale pewnie jakiś bieg zabierze młodemu Kowalski,a on jest nieuchwytny dla juniorów Czewy.Zieloności wszystkim,bo jest dzisiaj w czym wybierać.
Ale jak może mu zabrać bieg....jedynie gdy Wrocław będzie przegrywał 6 oczkami a wątpię żeby doszło do tego....
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Typ fajny,choć nie ma już zbytnio co do niego dołożyć, większość fajnych linii dostępnych o godz.9 już dawno podniesione(choćby Bloedern).Typu nie neguję,ale pewnie jakiś bieg zabierze młodemu Kowalski,a on jest nieuchwytny dla juniorów Czewy.Zieloności wszystkim,bo jest dzisiaj w czym wybierać.
Jak ma niby młodemu zabrać bieg Kowalski? Raczej Wrocław nie będzie przegrywał, żeby stosowali taktyczne. Także Andrzejewski te swoje biegi odjedzie. Typ wydaje się formalnością.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jak ma niby młodemu zabrać bieg Kowalski? Raczej Wrocław nie będzie przegrywał, żeby stosowali taktyczne. Także Andrzejewski te swoje biegi odjedzie. Typ wydaje się formalnością.
A nie ma u młodzieżowców możliwości RZ ?wydawało mi się, że w miarę potrzeb można min.raz dokonać takiej zmiany.Jak ktoś zna na tyle regulamin to proszę o info.Czy junior może pojechać 6 razy w meczu?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
A nie ma u młodzieżowców możliwości RZ ?wydawało mi się, że w miarę potrzeb można min.raz dokonać takiej zmiany.Jak ktoś zna na tyle regulamin to proszę o info.Czy junior może pojechać 6 razy w meczu?
Kurs i tak już jest nieopłacalny. Byłaby chyba możliwość RZ gdyby Andrzejewski doznał kontuzji, a uraz byłby spowodowany wykluczeniem zawodnika Włókniarza. Niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę.
 
Ostatnia edycja:
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Juniorzy Czewy zdobędą 4 pkt....Tak kurs 1.8 STS
Bet dnia jak dla mnie ,muszą tylko dojechac do mety tak uważam....to 4 mają niejako z urzędu przy całym szacunku dla Andrzejewskiego...
Super Typ bo andrzejewski to „kewlar „
Byłem w Lublinie na meczu ,Dla mnie obecnie sukcesem jest przejechanie 4 kołek bez upadku :)
Post automatycznie złączony:

Typ fajny,choć nie ma już zbytnio co do niego dołożyć, większość fajnych linii dostępnych o godz.9 już dawno podniesione(choćby Bloedern).Typu nie neguję,ale pewnie jakiś bieg zabierze młodemu Kowalski,a on jest nieuchwytny dla juniorów Czewy.Zieloności wszystkim,bo jest dzisiaj w czym wybierać.
Żeby Kowalski pojechał za niego bieg musiałby być rezerwa taktyczna co jest bardzo wątpliwe
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Czewa +14.5 kurs 1.57 STS
Do dubla myślę że fajny typ,nie no Czewa coś tam pojedzie to nie ogórki,ten tor będzie im pasować,wiadomo Sparta mega mocna ale po wczorajszym GP może forma falować u wszystkich,jednak liczę na 2 linie w postaci Woryny oraz Drabika....że zrobią trochę punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
W Unibecie jest 1,40 na Krosno i 1,80 na -4,5 i ja to biorę. Moim zdaniem Lebedev dziś też dobrze zapunktuje bo formę ma tylko ostatnio cały czas jakieś pechowe straty punktów. Dziś powinna być dwucyfrówka
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Krosno Gkm
Typ gkm
3.25
Unibet
.z telefonu będzie krótko gkm ma już ciepło jednak jedzie do drużyny która potencjał ma podobny i nie może mylić mecz z Toruniem który jest dramatyczny. Do grudziądza wraca Taras i to duże wzmocnienie pytanie tylko o formę. Ponadto juniorzy gołębi to już byle kto jak afflet czy lewy bez formy. Dodatkowo mega lider na 6 startów i max który wczoraj w go pojechał na miarę swoich możliwości. To wszystko stawia mi na znak równości zadecyduje detale a kurs bardzo atrakcyjny
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
5 bieg i juniorzy Czewy mają 4 pkt😉😉...dawno takiej promocji STS nie zrobił...jak oni to obliczyli to ja naprawdę niewiem że wystawili taką linie...😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
5 bieg i juniorzy Czewy mają 4 pkt😉😉...dawno takiej promocji STS nie zrobił...jak oni to obliczyli to ja naprawdę niewiem że wystawili taką linie...😉
Po prostu STS jako pierwszy buk daje kursy a że mają słabych analityków do tego sportu to są owe kursy przesadzone i jak je ktoś zagra to moment robią korektę!!!
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Po prostu STS jako pierwszy buk daje kursy a że mają słabych analityków do tego sportu to są owe kursy przesadzone i jak je ktoś zagra to moment robią korektę!!!
Zgadza się ,ale nawet tutaj oni bardzo długo po postawieniu 1.8 -kurs o dziwo trzymali 1.5 a potem 1.4 do dubla też pograłem a to było też po sporym czasie....jak na nich to zaspali mocno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom