>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
I ja swoje dwa grosze dorzucę:
IV Liga Kujawsko Pomorska
Lech Rypin - Kujawiak Kowal - Typ: 1 / Fortuna @2,96

Masakra te kursy na Rypin u buków, rano nawet zaczynały się na czystą jedynkę od 4,20, teraz pospadały, bo Forbet wystawił kursy na niższe ligi. Wystawił na Rypin słusznie 1,80. Rypin dostał ostatnio w czapę od 3 drużyn, które w tym sezonie będą walczyć o awans, od Zawiszy, Sportisu i Wdy. Wszystko to za sprawą kontuzji, które gnębiły zespół, m.in. pierwszego bramkarza, co spowodowało, że między słupkami musiał wskoczyć junior. Teraz zespół zakontraktował poważnego bramkarza jak na tę ligę, czyli Wiktora Beśkę. Grał on wcześniej m.in. w Warcie Poznań, Górniku Konin, czy Mieszku Gniezno. Kujawiak Kowal natomiast to beniaminek, są wyżej w tabeli, bo podejmowali u siebie dwóch innych beniaminków, czyli Brzozę i Start Pruszcz, dwóch kandydatów do spadku. Natomiast w meczu z rywalem o podobnej klasie jak Rypin dostał w plecy, czyli z Chemikiem Bydgoszcz zgarnęli 0:3. Natomiast umówmy się, że Chemik to głównie utalentowani juniorzy i ciągnący ich z przodu Kot. Także kurs bardzo dobry, uważam, że w tym meczu Rypin powinien się odbudować i zgarnąć trzy punkty, bo prezes przebąkiwał o włączeniu się do walki o awans na stulecie klubu.

IV Liga Kujawsko Pomorska
Włocławia Włocławek - Start Pruszcz - Typ 1 / Fortuna @1,45
Kolejna mega promka od Fortuny. Dla porównania kurs w Forbecie @1,12. Włocławia napakowana gwiazdami (jak na ten poziom) z mega zawodnikami z przodu jak Kuropatwiński i Witucki musi takie mecze wygrywać, tym bardziej że celem przedsezonowym jest awans. Start to beniaminek, który jedyne co może to pokusić się o niespodziankę na własnym boisku (już to zrobił z Liderem Włocławek). Ale umówmy się, boisko w Pruszczu to dramat. Wąskie, nie za długie. Idealne dla drużyn z niższych lig, które ustawią w bramce u siebie autobus i nie muszą się trudzić jeśli chodzi o bieganie.
Elegancko, Lech wszedł, a Wrocławia 4:0 prowadzi w 60 minucie. Plusik
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kacper091097 193,6K

kacper091097

Użytkownik
GKS Ksawerów- Konstantynów 1 kurs 2.00

Gram na Ksawerów bo to solidna ekipą, kas jest wysoko Ale dostał walkower, nie przekonuje mnie kas do drużyny Ksawerów która miała 3 miejsce w poprzednim sezonie.
Niby kumasz te ligę, a nie wiesz pewnej rzeczy. "Kas jest wysoko, ale dostał walkower." Co ma piernik do wiatraka? Wygrali 5:2 na boisku, a wynik zmieniono po vo na 5:0 i co to dzieki temu są wysoko? Siedzę też w tej okregówce i uważam, że argumentem, który przemawiał za GKS-em dziś jest fakt, że KAS miał po prostu dużo meczów u siebie i to ze słabymi drużynami i dlatego są tak wysoko w tabeli.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Dzisiaj mega zawiodła mnie Unia Tarnów :/ zepsuli mi super tasiemke :/ Warta Sieradz tak myślałem ze mogą dostać jezeli zejdzie ktoś z glównej ekipy .. wiec zamiast miec 80 zł jest 0 :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Niby kumasz te ligę, a nie wiesz pewnej rzeczy. "Kas jest wysoko, ale dostał walkower." Co ma piernik do wiatraka? Wygrali 5:2 na boisku, a wynik zmieniono po vo na 5:0 i co to dzieki temu są wysoko? Siedzę też w tej okregówce i uważam, że argumentem, który przemawiał za GKS-em dziś jest fakt, że KAS miał po prostu dużo meczów u siebie i to ze słabymi drużynami i dlatego są tak wysoko w tabeli.
Ale o co chodzi Ksawerów wygrał 6-0.
Nie mam czasu opisywać.
Chcesz to graj
 
M 439

michax100

Użytkownik
Dziś z 4 ligi wlkp mam dwa typy
Kalisz ll- Warta Międzychód typ 1 kurs 2.5 1-1
Kalisz ma młoda dobra ekipę a dziś będą grali również zawodnicy z pierwszego zespolu którzy mniej grali wczoraj w sparingu z Bełchatowem
Centra Ostrów - iskra Szydłowo typ 1 kurs 2.1 1-2
Centra ma wielu doświadczonych graczy która ograna jest na tym i 3 ligowym poziomie i w meczu u siebie z aktualna forma powinni spokojnie beniaminka pokonać


Niestety dziś nie poszło :(w następny weekend będzie lepiej
 
Ostatnia edycja:
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Jeszcze taki kupon, te kursy z Ostrzeszowem i tarnovia, buki się mylą zdecydowanie

Ostrzeszów 2-0 wygrał :)
Tarnovia 5-1 a Wielka lipa 4-0 kto grał ten wygrał :)))
Ładnie weszło, w tym pierwszym z sts na 7 typów tylko kornik niestety chyba nie wejdzie (0-0) :(
Jutro też są mecze z 4 ligi wlkp więc coś postaram podać dobrego
Wielkie dzięki, wspaniała robota, kurs 72 trafiony
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska Grupa II
Grom Różaniec - Victoria Żmudź - 2 - @4.38 Fortuna 0:1


Bardzo ciekawe spotkanie i kurs zupełnie nie adekwatny do tego co prezentują obydwa zespoły . Kurs na wygraną Żmudzi na forbet wynosi 1.75 a w Fortunie aż 4.38 więc trzeba to wykorzystać . Znam paru chłopaków co grają w drużynie Żmudzi , jest to bardzo solidny zespół , a świadczy o tym to że potrafili pokonać mocną Bychawe oraz Świdniczanke . O drużynie gospodarzy niewiele wiem , natomiast oni dotychczas grali z zespołami z dolnej części stawki które będą walczyć o utrzymanie stąd punktowali . Gram czystą 2 i mocno polecam ten typ !

Tomasovia - Gryf Gmina Zamość - 1 - @1.40 Forbet 6:0

Lider tabeli z kompletem wygranych i tylko 1 straconą bramką podejmie beniaminka , który zanotował 1 wygraną , 2 remisy i 1 porażkę . Obie drużyny dzieli niewiele km stąd myślę że znają się na wylot i Tomasovia udokumentuje swoją przewagę piłkarską i organizacyjną na boisku .

4 liga Lubelska Grupa I
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie - 2 - @2.45 Fortuna 8:1


Mega ciekawe spotkanie odbędzie się o 13 w Końskowoli . Zmierzą się w nim 2 zespoły z czołówki tabeli . Obydwa zespoły dokonały pewnych roszad przed sezonem , obie bardzo dobrze zaczęły sezon , ale dużo więcej wiem o drużynie gości . Mają ambitnego trenera , wielu zawodników przewyższających tą ligę np. Były zawodnik Motoru Lublin czy Hetmana Zamość Filip Drozd czy grający przez wiele lat na poziomie 2 ligi greckiej Kamil Król , a w drużynie Powiślaka takich indywidualności moim zdaniem brakuje dlatego typuję wygraną gości . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
K 40

kolo1212

Użytkownik
4 liga Lubelska Grupa II
Grom Różaniec - Victoria Żmudź - 2 - @4.38 Fortuna


Bardzo ciekawe spotkanie i kurs zupełnie nie adekwatny do tego co prezentują obydwa zespoły . Kurs na wygraną Żmudzi na forbet wynosi 1.75 a w Fortunie aż 4.38 więc trzeba to wykorzystać . Znam paru chłopaków co grają w drużynie Żmudzi , jest to bardzo solidny zespół , a świadczy o tym to że potrafili pokonać mocną Bychawe oraz Świdniczanke . O drużynie gospodarzy niewiele wiem , natomiast oni dotychczas grali z zespołami z dolnej części stawki które będą walczyć o utrzymanie stąd punktowali . Gram czystą 2 i mocno polecam ten typ !

Tomasovia - Gryf Gmina Zamość - 1 - @1.40 Forbet

Lider tabeli z kompletem wygranych i tylko 1 straconą bramką podejmie beniaminka , który zanotował 1 wygraną , 2 remisy i 1 porażkę . Obie drużyny dzieli niewiele km stąd myślę że znają się na wylot i Tomasovia udokumentuje swoją przewagę piłkarską i organizacyjną na boisku .

4 liga Lubelska Grupa I
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie - 2 - @2.45 Fortuna


Mega ciekawe spotkanie odbędzie się o 13 w Końskowoli . Zmierzą się w nim 2 zespoły z czołówki tabeli . Obydwa zespoły dokonały pewnych roszad przed sezonem , obie bardzo dobrze zaczęły sezon , ale dużo więcej wiem o drużynie gości . Mają ambitnego trenera , wielu zawodników przewyższających tą ligę np. Były zawodnik Motoru Lublin czy Hetmana Zamość Filip Drozd czy grający przez wiele lat na poziomie 2 ligi greckiej Kamil Król , a w drużynie Powiślaka takich indywidualności moim zdaniem brakuje dlatego typuję wygraną gości . Powodzenia !
Post automatycznie złączony:

4 liga Lubelska Grupa II
Grom Różaniec - Victoria Żmudź - 2 - @4.38 Fortuna ani w sts ani w fortunie juz tego meczu nie ma w ofercie :(
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
no niestety dzis po dupie ladnie bedzie, Kalisz remis, Opolanin 1-0 mial, ale chlopaki nie istnieja i juz w dupe 1-3
Jedyna nadzieja w Victorii.

Powislak 8-1, niezle baty
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom