>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
IV Liga Lubelska , Grupa 1

Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw - 1 - @1.45 - Forbet 3:1


O 12 rozpocznie się mecz pomiędzy Opolaninem a Startem Krasnystaw . Będzie to spotkanie 3 drużyny w tabeli z ostatnim . Tydzień temu Opolanin grał na wyjeździe z Bizonem Jeleniec , a więc przedostatnią ekipą w stawce i wygrał pewnie 6:0 , więc myślę że dziś również nie powinno być problemów ze zgarnięciem 3 oczek . W STS na ten mecz kurs na Opole wynosi zaledwie 1.12 więc warto łapać .
 
Ostatnia edycja:
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska, godz.15:00

Obra Kościan - Polonia Leszno

Typ: X, Kurs: 3.65 (STS), 3.55 (LVbet)

Mecz dwóch spisujących się podobnie w tym sezonie drużyn. Obra z dorobkiem 15 pkt. zajmuje 14.miejsce, a Polonia ma na koncie 14 pkt. i plasuje się na 16 pozycji. Można powiedzieć, że to mecz derbowy bo oba miasta dzieli od siebie ok. 35km. Dlatego też w spotkaniach tych drużyn, znających się jak "łyse konie" jest zawsze dużo emocji, pojedynki są bardzo zacięte i często padają wyniki 1:0, 2:1 itp. Remis więc też może się zdarzyć, szczególnie że w ostatnim pełnym sezonie, czyli 2018/19 mieliśmy wyniki 0:0 i 1:1. Ryzykowny typ bo remis jest zawsze ciężki do trafienia, ale sądzę, że przy odrobinie szczęścia może to wejśćj
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska , Grupa I

POM Piotrowice - Opolanin Opole Lubelskie - 2 - @1.90 - STS 1:2


Starcie dwóch beniaminków , którzy w poprzednim sezonie grali w Lubelskiej Klasie Okręgowej , lepiej w tym sezonie spisują się dzisiejsi goście , i mają zdecydowanie mocniejszą kadrę i lepszych zawodników oraz apetyty na wysokie miejsca są wyższe . Gospodarze radzą sobie dobrze aczkolwiek dla nich z pewnością najważniejsze jest utrzymanie , natomiast goście myślę że będą walczyć o czołowe lokaty .
 
Ostatnia edycja:
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska, godz.14:00

Olimpia Koło - Odolanovia Odolanów

Typ: 1, Kurs: 2.56 (STS)


Mecz dwóch sąsiadów w tabeli. Olimpia ma na koncie 22 pkt. i zajmuje 10 miejsce (bilans u siebie 3-0-3). Goście są oczko niżej i mają w dorobku 20pkt (bilans wyjazdowy 3-1-3). Przewiduję, że mecz będzie na styku, a o wyniku może przesądzić jedna bramka. Ja uważam, że większe szanse na zdobycie tego gola mają gospodarze i to na nich stawiam. Zespół, który powinien grać ligę niżej (utrzymał się dzięki abolicji covidowej - 2 zdobyte punkty w 18 meczach!) przed sezonem dokonał znaczących wzmocnień. Przyszło kilku graczy z doświadczeniami trzecioligowymi, zdobytymi głównie w Górniku Konin i Sokole Kleczew. Tacy piłkarze jak Robert Jędras, Krystian Sobieraj czy wieloletni kapitan trzecioligowego Sokoła Kleczew Jakub Dębowski to nazwiska dobrze znane kibicom w regionie konińskim. Dzięki takim wzmocnieniom Olimpia z kandydata do spadku stała się póki co ligowym średniakiem. Początek sezonu był dla kolan idealny. Trzy zwycięstwa i czołowe miejsce. Potem przyszła zadyszka i teraz wyniki są w kratkę. Na pewno gospodarze będą też walczyć o zmazanie plamy z ostatniej kolejki kiedy polegli w Międzychodzie aż 0:7. Oczywiście beniaminek IV ligi - Odolanovia tanio skóry nie sprzeda bo też ma kilku fajnych piłkarzy w składzie. Ale wg mnie przewaga jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie jest po stronie kolskiej drużyny. Ewentualnie można spróbować zagrać 1X po kursie 1.43 na fortunie.

Wynik live ma być na profilu Olimpii -> https://www.facebook.com/MKS-Olimpia-Koło-1729355027289876
 
Ostatnia edycja:
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Radomiak II-Grójec Radomiak sts 1.85[/ICONMINUS][/ICONMINUS]
W niedzielę o godz. 11 drużyna rezerw Radomiaka podejmie Mazowsze Grójec. „Zieloni” będą mieli za co się rewanżować rywalom, bowiem na inaugurację sezonu przegrali na wyjeździe aż 4:0. Tym razem podopieczni Jarosława Czupryna będą faworytami starcia, bowiem zostaną wzmocnieni wieloma zawodnikami szerokiej kadry pierwszego zespołu.

Kurs spada ja jeszcze złapałem w sts po 2.10.Dla porównania w forbet na Radomiak 1.6
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
4 Liga Lubelska , Grupa 1

Huragan Międzyrzec Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie - X2 - @2.44 - STS 0:0


Spotkanie lidera z piątą drużyną w tabeli , w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami w Opolu padł wynik 3:4 dla Huraganu , ale oglądałem ten mecz i był to wynik dość pechowy dla Opolanina , Huragan w ostatniej kolejce przegrał u siebie 1:3 z Piotrowicami , z tego co słyszałem wypadł im ze składu czołowy zawodnik i prawdopodobnie dziś nie zagra . Opolanin może czuć się podrażniony ponieważ w ostatnim tygodniu dostali walkowera za mecz właśnie z Piotrowicami który wygrali na boisku 2:1 dlatego myślę że dziś powalczą , a mają do tego możliwości i nie przegrają dzisiejszego spotkania .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Działoszyn-Zelów Typ Działoszyn sts 2.88
"Włókniarz boryka się z problemami kadrowymi i przegrywa u siebie
Od pewnego czasu w zespole Włókniarza Zelów pojawiają się kolejne kłopoty kadrowe. Tym razem w domowym starciu ze Zjednoczonymi Stryków do dyspozycji Dawida Wnuka było zaledwie 11 zawodników, co oznaczało, że na ławce rezerwowych nie było żadnych zmienników. Widnieli oni jedynie w protokole meczowym, a jednym z nich był sam trener zelowskiego klubu"
Ze strony Bełchatów.naszemiasto.pl
Co prawda ostatni mecz Zelów grał w sobotę. Nie znalazłem aktualnych informacji na temat braków kadrowych w Zelowie. Myślę że przez 3 dni wiele się nie zmieniło. Typ i Kurs wart ryzyka.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Działoszyn-Zelów Typ Działoszyn sts 2.88
"Włókniarz boryka się z problemami kadrowymi i przegrywa u siebie
Od pewnego czasu w zespole Włókniarza Zelów pojawiają się kolejne kłopoty kadrowe. Tym razem w domowym starciu ze Zjednoczonymi Stryków do dyspozycji Dawida Wnuka było zaledwie 11 zawodników, co oznaczało, że na ławce rezerwowych nie było żadnych zmienników. Widnieli oni jedynie w protokole meczowym, a jednym z nich był sam trener zelowskiego klubu"
Ze strony Bełchatów.naszemiasto.pl
Co prawda ostatni mecz Zelów grał w sobotę. Nie znalazłem aktualnych informacji na temat braków kadrowych w Zelowie. Myślę że przez 3 dni wiele się nie zmieniło. Typ i Kurs wart ryzyka.
Rozmawiałem właśnie z kimś z Zelów i mają dziś większą kadrę, bo wracają z zawieszeń zawodnicy
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
4 Liga Lubelska , Grupa 1

Opolanin Opole Lubelskie - Sparta Rejowiec Fabryczny - 1 - @2.15 - forbet 1:1


O 11 rozpocznie się mecz pomiędzy 5 a 6 drużyną lubelskiej 4 ligi , grupy 1 . Dalej z uporem maniaka idę w stronę drużyny z Opola Lubelskiego . Znam dość dobrze ten zespół i uważał że mają większy potencjał niż obecnie zajmowane miejsce , w ostatnim meczu zremisowali bezbramkowo u lidera . Sparta gra solidnie , aczkolwiek zdarzają jej się wpadki na wyjazdach typu 0:7 z Włodawianką , 0:4 z Huraganem czy 0:3 z Lublinianką . Liczę na 3 oczka Opolanina .
 
Ostatnia edycja:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Radomiak II Radom - Oskar Przysucha
typ: Radomiak II
kurs: 4.50

STS

Mocno przeszacowany kurs na Radomiaka II. W obecnych rozgrywkach Oskar to zdecydowanie jedna z najsłabiej punktujących drużyn na boiskach rywali. Przysuszanie w 5 wyjazdowych spotkaniach "ugrali" ledwie 2 oczka. Dodatkowo w minionym tygodniu zespół zaatakował COVID, i spotkanie z Mszczonowianką zaplanowane na 7 listopada zostało przełożone. Drużyna przed dzisiejszym meczem odbyła raptem 2 jednostki treningowe. Podstawowy bramkarz, który przebywał na kwarantannie będzie jutro bez żadnego treningu od dwóch tygodni. Podobnie prawy obrońca Bartłomiej Włodarczyk. Na dodatek, ma zabraknąć środkowego pomocnika Tomasza Zagórskiego. Jeśli wspomnimy o kontuzjach dwóch innych podstawowych zawodników - Wicika i Nogaja, to mamy przekrój tego jak bardzo posypał się szkielet drużyny Oskara.

Dla gospodarzy to można powiedzieć "ostatni dzwonek" jeśli marzą o utrzymaniu. Grać w roli gospodarza potrafią - wygrane 2:1 z Zamłyniem i Prochem Pionki oraz 4:0 z Hutnikiem Huta Czechy nie wzięły się znikąd. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w zespole z Przysuchy występuje kilku byłych "broniarzy" - tzn. Sala, Zagórski, Kołtunowicz, Wicik, Nogaj czy Czarnota (a nie muszę wspominać jakie relacje od wieków panują na linii Radomiak vs Broń). Najważniejsze na koniec, zespół Jarosława Czupryna ma zostać w niedzielę wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny, którzy dzień wcześniej zasiedli na ławce rezerwowych w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (podkreśleni kolorem czerwonym). Niewykluczony jest też 45-minutowy występ Mateusza Radeckiego lub Athanasiosa Scheidta.

Kursy pewnie szybko będą lecieć w dół.

1605422714926.png

1605422844141.png

1605422731048.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
W takim składzie zagrali z Grójcem
Radomiak II: Pajączek - Klimas, Wiech, Wołczyński, Markiewicz - Diane (81. Osiej), Nowakowski, Dorożyński (64. Pankowski), Stępień, Białogłowicz (88. Pacyna) - Podsiadło.

Czerwona kartka: Nowakowski.
Też byli wzmocnieni i nie wyszło.
Jeszcze po kursie 4.5 czy 4 ryzyko warte. Przy obecnym kursie...
 
Do góry Bottom