>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Dzisiaj na szybko, bo czasu mało.

Jutrzenka Drzewce - Orkan Buczek 2 @1.80 STS
Buczek powoli wchodzi na swój poziom, poprzednia kolejka to potwierdziła. Wygrali z wymagającym beniaminkiem z Sulejowa 4-2. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym beniaminkiem. Przeważnie beniaminek z okręgu Skierniewice był najsłabszy i w tym sezonie będzie podobnie. Bez problemu Orkan zgarnie dzisiaj 3 punkty.

LKS Kwiatkowice - Włókniarz Zelów 1 @2.15 STS
Kwiatkowice wbrew zapowiedziom, że będzie im w tym sezonie ciężko jak na razie spisują się bardzo solidnie. U siebie Kwiatki powinny punktować solidnie i ekipę z Zelowa powinni odprawić z kwitkiem.
Włókniarz po odejściu braci Dregier to już nie ta sama ekipa jak kiedyś. W ostatniej kolejce tylko remis z Jutrzenką która jest w tym sezonie słaba. Zapowiada się ciężki sezon przed Włókniarzem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
D 131

dzeko86

Użytkownik
17:00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 1,40 forBET. To jest tylko 1,40 ale bierzcie bo to prezencik. Drukarz solidny, a Ożarowianka? Spadek na 100%. Jak do końca rundy zapunktują to powiem WoW. Byłem na meczu Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Raszyn (0:2). Powiem Wam, że przez cały mecz Ożarów miał tylko 1 sytuację bramkową. Raszyn zdominował gospodarzy. W II połowie Ożarów nie wyszedł z własnej połowy. Ratowały ich poprzeczki... Wybijali z linii... Raszyn zmarnował w II połowie 5 sytuacji 300%. Polecam dodać sobie do kuponu te 1,40 bo w dzisiejszym meczu Drukarz Warszawa wygra moim zdaniem 5:0 lub 6:0. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Drzewce 1 @2.1 Fortuna
Tak jak pisałem tydzień temu, że beniaminek z okręgu Skierniewice jest przeważnie najsłabszą i znalazło to potwierdzenie w ostatnim spotkaniu z Buczkiem gdzie przegrali 1-6 i mieli problem żeby wyjść z własnej połowy przez całe spotkanie. Orkan w tamtym meczu oddał około 30 strzałów i gdyby wykorzystali kilka sytuacji jeszcze to skończyłoby się dwucyfrowym wynikiem. Andrespolia na razie słabo weszła w sezon, ale ma solidny skład i powinna wygrać aplikując kilka bramek Jutrzence.

Ner Poddębice - LKS Kwiatkowice 2 @1.70 STS
Ner to chłopcy do bicia w tym sezonie, na razie wszystko w plecy. Kwiatkowice w ostatniej kolejce miały pecha, bo grały całą drugą połowę w osłabieniu z Zelowem, a mimo to zremisowali 1-1 odrabiając straty, grając w 10 wyglądali nawet lepiej niż ekipa z Zelowa. Gdyby nie czerwona kartka to spokojnie wygraliby to spotkanie.

Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice 2 @5.03 STS
Nie wiem skąd wzięli taki kurs na Świętochłowice, zawsze była to solidna ekipa 4 ligowa. Byłem na ostatnim meczu Ruchu ze Zniczem i naprawdę wyglądali dramatycznie w tamtym spotkaniu, bardzo dużo młodych chłopaków tam gra i będą potrzebowali trochę czasu zanim wejdą na poziom który im pozwoli walczyć w 4 lidze. Po takim kursie grzech tego nie pograć

Astoria Szczerców - KS Niedośpielin 2 @1.65 forBet
Pisałem o Niedośpielin tydzień temu, że ta ekipa przewyższa klasę Okręgową o klasę. Astoria z roku na rok jest coraz słabsza.
Niedośpielin w tygodniu wygrał z 4 ligowym Sulejowem w Pucharze Polski 3-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
M 439

michax100

Użytkownik
4liga wlkp
Ostrzeszów - Tarnovia typ 2 2,43 2-1sts
Warto grać na gości, gospodarze są w wielkim dołku, mają sporo kontuzji i nie mogę skompletowac odpowiedniego składu, grają u siebie ale bez kibiców ze względu na czerwoną strefę, goście to jeden z faworytow ligi, zdobyli 1 pkt ale grali z kaliszem wzmocnionym 2liga i kandydatem bezpośrednim do awansu pogonią Skalmierzyce, ten mecz wygraja stawiam bez większych problemów
Mecz w którym sam Zakrzewski powinien 4 bramki wbić, niewiarygodna nieskuteczność po stronie gości, w tym meczu powinno paść ok 10 goli, choć gospodarze też zmarnowali idealne okazje


Pogoń Nowe Skalmierzyce - Trzcianka typ 1 2,15 7-1 forbet
Pogon bez problemu wygra ten mecz u siebie z młodym zespolem trzcianki, taki kurs to prezent od buka

Ostrovia Ostrów - Dopiewo typ 1 1,75 1-1forbet
Ostrovia od kilku tygodni prezentuje się nieźle, ostatnia porażka z kołem 1-0 było w dużej części tym że grali ok70 min w10, widać że ten zespół odżył po słabym poprzednim sezonie, a goście prezentuja się fatalnie, nawet juniorzy Warty zdominowali mecz z nimi mimo że tylko 0-0 było

Kursy lecą w dół, na Skalmierzyce już 1,6 na forbet
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
4 liga kuj-pom

Chełmża- Wloclavia Włocławek 2 1-1 niespodzianka 1,80 Fortuna

MEGA kurs. Promocja dnia!
Po pierwsze Chełmża gra ponad połowa składu juniorami. Zawodnicy z tantehk sezonu w większości odeszli którzy grali w pierwszym składzie.
Po drugie Wloclavia potężnie wzmocniona zawodnikami nie tylko z 4 ligi ale przed wszystkim z 3 ligi. Jest to zespół który awansuje bez najmniejszego problemu. Pewna wygrana gości.

Dla porównania Forbet daje tylko 1,40
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Dzisiaj u mnie mecze ciężkie w rejonie, jedynie co mi przychodzi na myśl to MKS Myszków @2 Fortuna który gra z RKS Grodziec, który jest słaby i jedynie punkty będą zdobywać u siebie, gdzie ich atutem będzie ich boisko które jest w kiepskim stanie. Na wyjeździe raczej o punkty im będzie ciężko.
Drugi mecz to Orzeł Nieborów @3.88 STS , kursy kompletnie przestrzelone, Orzeł wygląda solidnie i jeżeli myślą o utrzymaniu to takie mecze jak z Jutrzenką muszą wygrać. Jutrzenka wygląda słabo i na razie w meczach mają dużo szczęścia, zobaczymy dzisiaj, ale ja takich kursów nie rozumiem, jak już coś to powinny iść w drugą stronę, ale to już nie mój problem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Oby tylko nie Kujawsko -pomorskie pogrążyło mój kupon .. tam ciągle jest cos nie tak w tej lidze od kilku lat .. na jutro coś macie na oku ,bo dzisiaj to juz za bardzo nie ma co grać?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ogladalem ta Tarnovie to dramat mecz, oni nie potrafili dluzszymi momentami wyjsc z wlasnej polowki gdy przegrywali mecz
Trzeba uwazac na te analizy z tematu choc typ na Pogon bardzo fajny
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Niespodzianki zdarzają się na najwyższych szczeblach rozgrywkowych to co tu się dziwić w 4 lidze.
Zwykły kibic nie ma informacji zazwyczaj o kontuzjach czy jakoś innych absencjach ( wesele, wyjazd, praca) a takie się zdarzają jak obserwuje 4 ligę i czasami słyszę powód nieobecności zawodnika.
Dlatego trzeba grać rozsądnie te ligi i odpowiednie kursy. Niestety nie zawsze wszystko uda się wytypować bo to było by zbyt piękne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 439

michax100

Użytkownik
Dziś nie będę się rozpisywał bo nie mam czasu ale warto zagrać
Trzcianka - Ostrzeszów typ 2 3.06
Odolanów - warta ll typ 1 kurs 2.06
Dopiewo - Kalisz ll typ 2 kurs 1.45
A grzechem też nie zagrać na tarnovie po kursie 8.95 z Wrześnią u siebie, są to wyrównane zespoły z tym że września ma komplet 9 pkt a tarnovia zaledwie jeden, i stąd buki mylnie biorą ten mecz, kursy wg sts



Kalisz wygrał 3-2, z tą tarnovia nie spodziewalem się że tak łatwo ulegną Wrześni
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom 2 @3.28 STS

W Zniczu spore zmiany ostatnio, z klubu odszedł najlepszy zawodnik czyli Kamil Wojtyra który odszedł do Skry Częstochowa, do tego doszło kilka kontuzji i sytuacja kadrowa przed dzisiejszym meczem nie wygląda najlepiej. Szombierki na razie bez szału, ale przy takich problemach Znicz warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
M 439

michax100

Użytkownik
Jeszcze taki kupon, te kursy z Ostrzeszowem i tarnovia, buki się mylą zdecydowanie

Ostrzeszów 2-0 wygrał :)
Tarnovia 5-1 a Wielka lipa 4-0 kto grał ten wygrał :)))
Ładnie weszło, w tym pierwszym z sts na 7 typów tylko kornik niestety chyba nie wejdzie (0-0) :(
Jutro też są mecze z 4 ligi wlkp więc coś postaram podać dobrego
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
I ja swoje dwa grosze dorzucę:
IV Liga Kujawsko Pomorska
Lech Rypin - Kujawiak Kowal - Typ: 1 / Fortuna @2,96

Masakra te kursy na Rypin u buków, rano nawet zaczynały się na czystą jedynkę od 4,20, teraz pospadały, bo Forbet wystawił kursy na niższe ligi. Wystawił na Rypin słusznie 1,80. Rypin dostał ostatnio w czapę od 3 drużyn, które w tym sezonie będą walczyć o awans, od Zawiszy, Sportisu i Wdy. Wszystko to za sprawą kontuzji, które gnębiły zespół, m.in. pierwszego bramkarza, co spowodowało, że między słupkami musiał wskoczyć junior. Teraz zespół zakontraktował poważnego bramkarza jak na tę ligę, czyli Wiktora Beśkę. Grał on wcześniej m.in. w Warcie Poznań, Górniku Konin, czy Mieszku Gniezno. Kujawiak Kowal natomiast to beniaminek, są wyżej w tabeli, bo podejmowali u siebie dwóch innych beniaminków, czyli Brzozę i Start Pruszcz, dwóch kandydatów do spadku. Natomiast w meczu z rywalem o podobnej klasie jak Rypin dostał w plecy, czyli z Chemikiem Bydgoszcz zgarnęli 0:3. Natomiast umówmy się, że Chemik to głównie utalentowani juniorzy i ciągnący ich z przodu Kot. Także kurs bardzo dobry, uważam, że w tym meczu Rypin powinien się odbudować i zgarnąć trzy punkty, bo prezes przebąkiwał o włączeniu się do walki o awans na stulecie klubu.

IV Liga Kujawsko Pomorska
Włocławia Włocławek - Start Pruszcz - Typ 1 / Fortuna @1,45
Kolejna mega promka od Fortuny. Dla porównania kurs w Forbecie @1,12. Włocławia napakowana gwiazdami (jak na ten poziom) z mega zawodnikami z przodu jak Kuropatwiński i Witucki musi takie mecze wygrywać, tym bardziej że celem przedsezonowym jest awans. Start to beniaminek, który jedyne co może to pokusić się o niespodziankę na własnym boisku (już to zrobił z Liderem Włocławek). Ale umówmy się, boisko w Pruszczu to dramat. Wąskie, nie za długie. Idealne dla drużyn z niższych lig, które ustawią w bramce u siebie autobus i nie muszą się trudzić jeśli chodzi o bieganie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Warta Sieradz - ŁKS II Łódź 1 @2.15 STS
Lekkie zdziwienie takim kursem na Sieradz u siebie, ekipa która spokojnie powinna awansować w tym sezonie do 3 ligi. Obie ekipy na razie jeszcze nie straciły punktów w tym sezonie, ale patrząc obiektywnie to Warta na własnym obiekcie nie powinna mieć problemów z rezerwami ŁKS. W Łodzi kilka zrzutów z pierwszej drużynie, ale to same odpady i różnie może być, ufam Warcie i idę dalej w ich stronę.

Pogoń Zduńska Wola - Polonia Piotrków Trybunalski 1 @2.15 STS
Tutaj idę przeciwko Polonii, ponieważ dopóki trenerem będzie tam parodysta Grzesiuk tak o dobrych wynikach mogą zapomnieć. Znajomy która ma grajka w Omedze mówił, że w ostatnim meczu Polonia nie miała sił w 60min, ale jak się ma takiego trenera to się ma co się ma.

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 1 @1.65 Fortuna
Kosztowy to jeden z głównych kandydatów do wygrania tej grupy. Nie wiem czemu aż taki kurs na Kosztowy u siebie. Dąbrowa Górnicza to taka ekipa na środek tabeli i nic więcej, nawet bym powiedział, że dolna połówka. Kosztowy poza wpadką z Jaworznem klepią każdego aż miło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
kacper091097 193,2K

kacper091097

Użytkownik
Warta Sieradz - ŁKS II Łódź 1 @2.15 STS
Lekkie zdziwienie takim kursem na Sieradz u siebie, ekipa która spokojnie powinna awansować w tym sezonie do 3 ligi. Obie ekipy na razie jeszcze nie straciły punktów w tym sezonie, ale patrząc obiektywnie to Warta na własnym obiekcie nie powinna mieć problemów z rezerwami ŁKS. W Łodzi kilka zrzutów z pierwszej drużynie, ale to same odpady i różnie może być, ufam Warcie i idę dalej w ich stronę.
Warto jednak wspomnieć, że tymi zrzutami są Tosik, Rozwandowicz i Vidmajer, którzy grali w ex w tamtym sezonie. Warta to owszem czołówka, ale czwartej ligi. Ja tego spotkania nie ruszam, bo dla mnie może wydarzyć się tu wszystko, ale nie zdziwię się jak z tymi doświadczonymi zawodnikami ŁKS II się postawi Warcie.
EDIT: No i zrzuty dają sobie świetnie radę jak widać ;))
 
Ostatnia edycja:
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Moje pewniaczki na dziś.

Czarni- Andrespolia 2 kurs 1.7
Czarni ekipą do spadku Radzio dziś znów zrobi Show.

Boruta- Warta Działoszyn 1 kurs 1.85
Boruta dziś kończy fart warty Działoszyn, wygrywając wysoko.

Stal Głowno- ceramika 1 kurs 1.5
Ceramika kolejna ekipa do spadku, wysoka wygrana Stali.

Skalnik- ner 1 kurs 1.25

Skalnik dziś dużo postrzela, ner ekipa do spadku o 2 klasy.

Drugi kupon ryzykowny

Warta Sieradz- ŁKS Łódź 2 kurs 2.65

ŁKS gra bardzo dobra piłkę, parę spadow z 1 drużyny, ŁKS chce grać w 3 lidze.
Ogólnie mecz w którym może być 1x2 gram 2.

Pogoń- polonia Piotrków 2 kurs 2.75

Nie zgodzę się że jest grane pod trenera, polonia w kazdym meczu miała po ponad 10 setek, piłka nie chciała wpaść po prostu.Dzis wygrywają

GKS Ksawerów- Konstantynów 1 kurs 2.00

Gram na Ksawerów bo to solidna ekipą, kas jest wysoko Ale dostał walkower, nie przekonuje mnie kas do drużyny Ksawerów która miała 3 miejsce w poprzednim sezonie.

Olimpia Zambrów- polonia Warszawa 2 kurs 2.00

W Polonii pojawiły się pieniądze , przyszło kilku ciekawych zawodników będą szli w górę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
Do góry Bottom