>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Bez owijania w bawełnę bo mecz za półtorej godziny.
Chemik Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Typ: 1 @1.95 Fortuna
Kujawski Pomorska IV liga
Goście zdziesiątkowani przez koronę i kontuzje. Zagrają bez trenera i 7 zawodników pierwszego składu, którzy są z dodatnim wynikiem, albo na kwarantannie. Wnioskowali o przełożenie meczu, ale KPZPN nie wyraził zgody i na mecz jadą w 15 w tym dwóch bramkarzy. Chemik w pełnym składzie, wyczuwam wysokie zwycięstwo Bydgoszczan. Transmisja live z meczu będzie przeprowadzona na stronie FB Chemika.
Tutaj potwierdzenie, ze strony Unii: https://gniewkowo.eu/pl/13_sport/4360_w-unii-koronawirus-kpzpn-kaze-grac-w-sobote-z-chemikiem.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 0

bartek1989

Użytkownik
Bez owijania w bawełnę bo mecz za półtorej godziny.
Chemik Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Typ: 1 @1.95 Fortuna
Kujawski Pomorska IV liga
Goście zdziesiątkowani przez koronę i kontuzje. Zagrają bez trenera i 7 zawodników pierwszego składu, którzy są z dodatnim wynikiem, albo na kwarantannie. Wnioskowali o przełożenie meczu, ale KPZPN nie wyraził zgody i na mecz jadą w 15 w tym dwóch bramkarzy. Chemik w pełnym składzie, wyczuwam wysokie zwycięstwo Bydgoszczan. Transmisja live z meczu będzie przeprowadzona na stronie FB Chemika.
Tutaj potwierdzenie, ze strony Unii: https://gniewkowo.eu/pl/13_sport/4360_w-unii-koronawirus-kpzpn-kaze-grac-w-sobote-z-chemikiem.html
Gol na 2-2 w ostatniej akcji meczu, masakra...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No cóż, utopiłem razem z Wami. Szkoda, bo jeśli chodzi o porównanie składu to Chemik jest półkę wyżej, niż Unia. A dodatkowo Gniewkowo dzisiaj w totalnej rezerwie było, a faktycznie na boisku różnicy aż takiej nie było widać.
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
No cóż, utopiłem razem z Wami. Szkoda, bo jeśli chodzi o porównanie składu to Chemik jest półkę wyżej, niż Unia. A dodatkowo Gniewkowo dzisiaj w totalnej rezerwie było, a faktycznie na boisku różnicy aż takiej nie było widać.
STS rozliczył mi mecz 2:1 dla Chemika😋świeci na zielono👍
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Pomorska
Lipusz-kartuzy Lipusz 1.6sts
Kurs powoli spada.
Mecz że względu na słaby stan murawy rozgrywany w Stezycy.

Dzierzgoń-Karin Dzierzgoń 2.4 sts
"Zmiany nie ominęły również Gwiazdy Karsin. Okazuje się, że w rundzie wiosennej nie zobaczymy niektórych piłkarzy, którzy do tej pory stanowili trzon zespołu z Karsina. Mowa o Mateuszu Borowskim, który będzie reprezentował barwy Gedanii Gdańsk, Marku Steinbornie, kapitanie drużyny, który odszedł do Tęczy Brusy oraz bramkarzu Michale Kartuszyńskim, który zrezygnował z gry.

- Zdaję sobie sprawę, że runda wiosenna będzie bardzo ciężka, tym bardziej, że niektóre drużyny w trakcie przerwy zimowej mocno się wzmocniły, czego przykładem może być Jantar Ustka oraz Wierzyca Pelplin. My natomiast straciliśmy kilku podstawowych zawodników. Wprawdzie dołączyli do naszej drużyny dwaj nowi, obiecujący piłkarze, ale oni występowali do tej pory na poziomie A klasy. Będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, ale czy one wystarczą na IV ligę, to z pewnością okaże się na boisku – stwierdza Andrzej Borowski, trener Gwiazdy"
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Pomorska
Lipusz-kartuzy Lipusz 1.6sts 0:1
Kurs powoli spada.
Mecz że względu na słaby stan murawy rozgrywany w Stezycy.

Dzierzgoń-Karin Dzierzgoń 2.4 sts 1:2
"Zmiany nie ominęły również Gwiazdy Karsin. Okazuje się, że w rundzie wiosennej nie zobaczymy niektórych piłkarzy, którzy do tej pory stanowili trzon zespołu z Karsina. Mowa o Mateuszu Borowskim, który będzie reprezentował barwy Gedanii Gdańsk, Marku Steinbornie, kapitanie drużyny, który odszedł do Tęczy Brusy oraz bramkarzu Michale Kartuszyńskim, który zrezygnował z gry.

- Zdaję sobie sprawę, że runda wiosenna będzie bardzo ciężka, tym bardziej, że niektóre drużyny w trakcie przerwy zimowej mocno się wzmocniły, czego przykładem może być Jantar Ustka oraz Wierzyca Pelplin. My natomiast straciliśmy kilku podstawowych zawodników. Wprawdzie dołączyli do naszej drużyny dwaj nowi, obiecujący piłkarze, ale oni występowali do tej pory na poziomie A klasy. Będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, ale czy one wystarczą na IV ligę, to z pewnością okaże się na boisku – stwierdza Andrzej Borowski, trener Gwiazdy"
 
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Też zwróciłem uwagę na rozstrzał kursów w meczu Lubawka - Żerniki.Nie wiem jak kadrowo,finansowo itp. jednak zagrałem
Lubawka - Żerniki 2 ( STS 2.61 )
✅✅✅ 2:3
Są wyżej w tabeli ( 10 miejsce ) , Lubawka trzecia od końca,12 punktów na koncie i 71 straconych bramek w 19 meczach. Screenshot_20210313-102000_Chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Jako że to początki to wszystko może się zdążyć. Tydzień temu się przekonałem.
Kto wiedział to pograł Kłos Chełm po 2,teraz po 1.25 lepiej się zabawić i zagrać na Unie😋

Ja dziś próbuje Świdnicznka-Łada x2 4.66 sts. 3:0
52min.karny dla Łady. Bramkarz broni, szybka kontra gosc przebiega prawie pół boiska, piłkarze Łady w szoku i gol swidniczanki..za chwilę na dwa zero i po meczu..
Szkoda karnego bo myślę że mecz mógłby się inaczej potoczyć..
Gramy dalej👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Dziś 1 na Andrespolie, gramy w najsilniejszym składzie,Radzio król jesieni, w sparingach strzela 11 goli.
Na koniec lider wloclawek dostaje od nas 9-1 Więc można grać na kowal dziś.
Jutrzenka Warta osłabiona Burski za kartki,dużo kontuzji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +125
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Znalazłem jeszcze kilka ciekawych kursów lecz bez większej orientacji o sytuacjach kadrowych,zimowych przygotowaniach oraz finansach w klubie.Ocena pod względem tabel,ze stawkami bez szaleństw,może ktoś,coś wybierze.

4 liga Opolska
✅ ✅ ✅ 3:1

Chróścice - Walce 1 ( 3.00 Betfan )

Chróścice zajmują 10 miejsce w tabeli,u siebie 5-2-4,zaś LZS Walce są na 20 miejscu z bilansem wyjazdowym 0-1-10.W pierwszym meczu 2:1 dla Chróścic.

4 liga Śląska ( gr.1 )
❌❌❌ 2:2

Unia Kosztowy ( Mysłowice ) - Drama Zbrosławice 1 ( 2.67 STS )

Gospodarze liderują w tabeli z ogólnym bilansem 11-1-4.Drużyna ze Zbrosławic na zupełnie innym biegunie,19 miejsce w tabeli,na wyjeździe 0-3-4.W pierwszym meczu 5:0 dla Unii.

4 liga Kujawsko-Pomorska
✅✅✅ 0:2

Kujawiak Kowal - Lider Włocławek 2 ( 2.30 Betfan )

Kujawiak na 17 miejscu,goście z Włocławka na miejscu 3,z trzema oczkami straty do liderującej Zawiszy Bydgoszcz.Kowal jest beniaminkiem ligi,Lider chcąc awansować musi ogrywać dół tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
Znalazłem jeszcze kilka ciekawych kursów lecz bez większej orientacji o sytuacjach kadrowych,zimowych przygotowaniach oraz finansach w klubie.Ocena pod względem tabel,ze stawkami bez szaleństw,może ktoś,coś wybierze.
To może być mega zgubne bo po przerwie może się okazać że kadry się posypały wiadomo w amatorskim futbolu może być różnie dlatego sytuacja kadrowa wydaje się być kluczową na tym poziomie ale oczywiście życzę zieloności
 
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Przecież lider nie ma drużyny, tam wszyscy odeszli do grodziska mazowieckiego.
Zapraszam na moją stronę klubową i masz opis jak graliśmy z nimi 9-1 I było mało.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Znalazłem jeszcze kilka ciekawych kursów lecz bez większej orientacji o sytuacjach kadrowych,zimowych przygotowaniach oraz finansach w klubie.Ocena pod względem tabel,ze stawkami bez szaleństw,może ktoś,coś wybierze.

4 liga Śląska ( gr.1 )

Unia Kosztowy ( Mysłowice ) - Drama Zbrosławice 1 ( 2.67 STS )

Gospodarze liderują w tabeli z ogólnym bilansem 11-1-4.Drużyna ze Zbrosławic na zupełnie innym biegunie,19 miejsce w tabeli,na wyjeździe 0-3-4.W pierwszym meczu 5:0 dla Unii.
A wiesz o tym, że STS wystawiając wczoraj kursy zaczął od 11.5 na Dramę, by "po ruchu w interesie" po godzinie skorygować na okolice 3, a dziś już tylko 2.2?
Taki ruch nie bierze się z niczego...
Osobiście odpuszczam, czekam na zakończenie meczu i zweryfikowanie tego, co ptaszki ćwierkały przed meczem.
 
Do góry Bottom