>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga Polska

Status
Zamknięty.
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Bukmacher scandic, chyba jako jedyny posiada w swojej ofercie zakłady na czwartą ligę z zachodniopomorskiego. Jutro gra następna kolejka, może jest ktoś z tego regionu i ma jakieś przemyślenia informacje itp., wiadomo że w takich klasach rozgrywkowych łatwiej o przekupstwa, więc może uda się coś trafić, a kursy są wysokie.
Ja ze swojej strony, też postaram się zanalizować mecze i podać jakiś typ, mimo że nie jestem z tego województwa ;)

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wow! szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że jakiś bukmacher odważy się wystawiać kursy na IV-ligowe rozgrywki, no ale jak widać pomyliłem się ;) Nie chodzi mi tutaj o żadne oszustwa czy machlojki, bo mam nadzieję, że mecze rozgrywane są fair-play bez oszustw ;) ale ogólnie o poziom rozgrywek ligowych.

Na lidze zachodniopomorskiej się nie znam, ale gdyby bukmacherzy wystawili ofertę na IV-ligę województwo Lubuskie, to... juz jak najbardziej tak ;)

kursy są tylko i wylacznie na zachodniopomorskie ? czy pozostałe ligi tez są?

tak czy siak poczekam do weekendu moze będą na lubuską lige ;)
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Tak, bo tam jest opcja zakładów lokalnych i narazie jest tylko zachodniopomorskie i różne zakłady z niższych lig w różnych sportach, jeszcze jest chyba lokalny puchar polski na jutro ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
o_O Jak będzie któraś z Śląskich to dajcie znać ja się dość trochę znam i na prawdę szło by dużo wygrać ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Niestety nie ma śląskich drużyn z IV ligi. Jest tylko woj. pomorskie. A szkoda bo można byłoby ładnie zarobić ;).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zachodniopomorskie jest ;) Jednak z tego co wiem to ten bukmacher może stopniowo poszerzać swoją ofertę na co niewątpliwie liczę ;) Tak jak napisał konradk18 w ofercie jest również Puchar Polski na szczeblu lokalnym !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja widziałem właśnie że Scandick ma ofertę na IV ligę, ale ominąłem to szerokim łukiem bo to nie moje rejony zachodnio-pomorskie, wiem tylko że największym faworytem tej ligi jest Pogoń Szczecin. Ja również liczę że bukmacher poszerzy swoją ofertę i doda np. IV ligę grupę łódzką, albo B-klase ???? ale bym kasy nabił
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
oni tam chyba maja siedzibe/filie czy jakiegos działacza w swoich szeregach z tamtego regionu i dlatego tylko ta grupe 4 ligi oferuja.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
No właśnie wszyscy piszecie, że jak by dodali wasze regiony to byście nabijali kasę, ja również to samo stwierdzam, dlatego czekam aż ktoś z zachodniopomorskiego wypowie się o jakimś jutrzejszym meczu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom