>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia (Premier Division) - 2013

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
takiego tematu nie znalazłem, więc najwyższy czas założyć :razz:

Niestety zaczynamy od niemiłej informacji - North Belfast derby zostały odwołane. Dwie najsilniejsze ekipy w Irlandii Północnej tego sezonu, to miał być hit. Może ktoś pomoże zidentyfikować dlaczego zostało to odwołane, bo informacji mało, szczerze mówiąc bardzo się nastawiałem na OVER 2,5 w tym spotkaniu a niestety muszę się obejść smakiem :;/:

Więcej informacji: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21485713
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna;IRLANDIA: Pierwsza Liga
Spotkanie:Shelbourne - Shamrock
Godzina:16:55
Typ:wygrana Shelbourne(I połowa)
Kurs:7.00
Bukmacher:bet365

Sezon irlandzkiej piłki nożnej dopiero się zaczyna(są to początkowe mecze).Pierwsze dwa mecze drużyny Shelbourne w tym sezonie były nieudane przegrana z Bray i Dundalk.Jednak z jednego meczu na kolejny pokazuje,że się rozkręca.W ostatnim meczu z Dundalk strzelili jedną bramkę w pierwszej połowie,wygrywając w pierwszej połowie jednak w drugiej połowie przeciwnicy strzelili trzy bramki.Shelbourne nie miał szans wygrać z oba drużynami.Były znacznie lepsze.Wracając do dziesiejszego spotkania drużyna Shelbourne ma dziś szanse ponownie wygrać w pierwszej połowie spotkania.Ostatnie spotkanie bezpośrednie Shelbourne - Shamrock( pierwsza połowa 1:0,drugra połowa 1:1,wynik końcowy 2:1).Shelbourne ostatni pojedynek wygrał jednak dzisiaj ma znikome szanse na wygraną.Wygrana w pierwszej w połowie jest jak najbardziej prawdopodobna.Sheloburne znajduje się w tym momencie na miejscu spadkowym,więc będzie się starał wygrać dzisiejsze spotkanie.
 
thor30 0

thor30

Użytkownik
Piłka Nożna Irlandia Airtricity League
Bray - UCD 2-2 ⛔
Typ Bray
Kurs. 1.80
Bukmacher - Marathon
Data.29.03.2013 g.20.30
Spotkanie dwóch najsłabszych jak może się wydawać po pierwszych kilku kolejkach drużyn w lidze,
Bray jednak grało do tej pory z silnymi zespołami Sligo, Drogheda i na dodatek na wyjeździe, więc ich dorobek punktowy nie powinien dziwić.
Dzisiaj zagrają z najsłabszym w mojej ocenie zespołem, który już na początku jest uważany za głównego kandydata do spadku i pewnie będą potrafili ten mecz wygrać tym bardziej, zę do składu po kontuzji wraca obrońca S.O’Connor. Jedynym nieobecnym w zespole będzie A. Mitchell.
UCD już od kilku sezonów są blisko przepaści ale jakoś zawsze im się udawało pozostać na powierzchni. Jednak w tym sezonie będzie to bardzo trudne Na tą chwile nie mają wartościowej drużyny, a dodatkowo jeszcze w spotkaniach z Bray w ostatnim okresie czasu zazwyczaj schodzą z boiska pokonani.
Kilka nieobecności w zespole studentów też robi swoje bo ich ławka rezerwowych jest bardzo krótka.
Większe zaufaniem darze zespól Bray i to w nich upatruję zwycięzców tego meczu.

Piłka Nożna Irlandia Airtricity League
Derry - Shelbourne 4-0 ✅
Typ Derry
Kurs. 1.55
Bukmacher - Marathon
Data.29.03.2013 g.20.30
W ostatnim tygodniu Derry wygrało bardzo prestiżowe spotkanie z Cork co znacznie potrafiło nastroje w zespole. Wygrali mimo, ze kilku zawodników leczyło urazy.
Teraz powinni być jeszcze silniejsi bo do zespołu po kontuzjach wraca kilku ważnych graczy (P.Kavanagh,
B.McNamee, D.McCaffrey)
Shelbourne przed sezonem znacznie się osłabił i widać tego efekty w ich wynikach ligowych. Jeden punkt w trzech spotkaniach.
Dzisia również czeka ich ciężka przeprawa. Mają problemy kadrowe w postaci nieobecności kilku kluczowych zawodników.
Hanley(bramkarz) Cronin(pomocnik) są kontuzjowani, a obrońca Graham Gartland jest zawieszony.
Być może nie najlepsze kursy na zwykła wygraną ale 1.58 można jeszcze znaleźć.
Brak wygranej gospodarzy w tym spotkaniu uznam za sporą niespodziankę.
GL.
 
thor30 0

thor30

Użytkownik
Piłka Nożna : Irlandia
Limerick – St. Patrick
Typ : St.Partrick (-0.25)
Kurs. 2.18
Bukmacher – 5dimes
Stawka - 5/10
Data. 30.03.2013 g.20.30

Limerick cztery mecze i pięć punktów to spory dorobek jak na nowo promowana drużynę.
Niektórzy nawet widza już w tym zespole potencjał na pierwszą czwórkę ligi.
Ja jednak poczekam z opinią jeszcze kilka kolejek a dzisiaj zagram przeciwko temu zespołowi.
Przyczyna jest prozaiczna.
Absencję w dzisiejszym spotkaniu. Z powodu zawieszenia nie zagrają środkowy pomocnik Axel Bossekota i Barry Ryan podstawowy bramkarz zespołu. Dodatkowo z powodu kontuzji z ostatniego spotkania nie zagra drugi podstawowy środkowy pomocnik Dave O&#39;Leary oraz były reprezentant Irlandii (7/3) Dominic Foley.
To spore osłabienie zespołu.
St Patrick od lat należy do czołówki ligi Irlandii. Zeszły sezon zakończyli na trzecim miejscu.
Teraz nie mają szczęścia do pogody. Rozegrali zaledwie dwa spotkania, a ostatni mecz przegrali z Shamrock 0-3 ale było to 15.03.2013.
Dzisiaj trener Buckley ma do dyspozycji wszystkich zawodników i to może mieć decydujące znaczenie w tym spotkaniu.
Goście to doświadczona ekipa, a biorą pod uwagę brak kluczowych graczy środka pola w zespole gospodarzy bardzie skłaniam się ku opinii że ten mecz wygrają goście.
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
UCD - Sligo 01/04/2013 godz 20:45
MECZ: UCD - Sligo
KRAJ/LIGA: Irlandia 1 liga
TYP: over 2.5
KURS: 1.80
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
Gra lider po pięciu kolejkach czyli Sligo z wielkim syfem czyli UCD które będzie spadać z ligi w tym roku . Sligo 12-2 w bramkach. UCD 1 pkt 5-15 w bramkach. Bilanse mówią wiele. Obserwowałem Sligo przez kilka kolejek i wiem na co ich stać, oni dziś tą dziurawą obronę rozniosą. Skoro Bohemians wbił im dwie a Bohemians w tym sezonie będzie miał ciężko

Derry City - Bray 01/04/2013

1 @ 1.50 Bet365 8/10
Bray wielki syf będą spadać z ligi razem z UCD, Derry ofensywny zespół, w tym sezonie może namieszać, początkowe kolejki to potwierdzają.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
UC Dublin - Sligo Rovers
Spotkanie pomiędzy zamykającym tabelę zespołem UC Dublin a liderem Sligo Rovers. Faworyt jest tylko jeden i jedyne nad czym można się zastanawiać to rozmiary zwycięstwa zespołu gości. Gospodarze do tej pory na koncie mają tylko jeden punkt, bilans bramkowy 5:15, u siebie dwa mecze, oba przegrane (0:6 z Derry i 1:2 z Dundalk). Goście natomiast komplet zwycięstw, bilans bramkowy 12:2, na wyjazdach już tzy zwycięstwa (1:0 z Derry, 3:1 z Dundalk i 3:0 z Bohemians), wygrali na wyjeździe z zespołami z którymi UC Dublin przegrywało u siebie. Zwłaszcza fatalnie prezentuje się defensywa gospodarzy a dziś nadal zagrają bez podstawowego bramkarza a w obronie szykuje się też sporo absencji, natomiast do składu gości wraca Ventre, myślę że wygrana Sligo 3:0 to będzie najmniejszy wymiar kary.
2 -&gt; 1.40 DOXXbet
AH(1,5:0) 2 -&gt; 2.11 betfair
AH(2,5:0) 2 -&gt; 4.25 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia
Data i godzina: 05.04.2013r. 21.00
Spotkanie: Shamrock vs Drogheda
Typ: Shamrock
Kurs: 1.65
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Oba zespoły w tym sezonie prezentują zbliżony poziom. Odrobinę lepiej jednak wypada Shamrock. Ponadto dzisiaj własne boisko będzie ich atutem. Sezon 2012 nie był dla nich udany, ale pomimo, że wtedy ich gra nie do końca się układała to mimo wszystko pozostali w ligowej czołówce i trzy razy pewnie pokonali wówczas dzisiejszych przyjezdnych. Drogheda ubiegły sezon zakończyła znacznie lepiej, ale w tym górą powinni być bardzo znani i utytułowani Shamrock. Na drugim co do wielkości stadionie w Irlandii nikomu nie gra się łatwo. W tym sezonie Shamrock wygrywali u siebie pewnie z St.Patricks i remisowali z Cork City (ale ten mecz im się nie układał po względem skuteczności). Drogheda na wyjazdach dwa razy zremisowała i raz przegrała. Jest to zespół, który ma potencjał ofensywny, a jednocześnie problemy z obroną. Jeżeli tego elementu nie poprawią, to wyniki mogą być dużo gorsze niż przed rokiem. Shamrock nie traci łatwo bramek i mam nadzieje, że dzisiaj też tak będzie. Jeśli trochę poprawią ofensywę to jestem spokojny o dzisiejszy wynik. Ponadto Shamrock jest żądne rewanżu za puchar ligi, kiedy to na własnym stadionie ulegli Droghedzie. Trzeba dodać, że po serii dwudziestu meczy bez porażki z tym zespołem. Generalnie Shamrock zawsze miało patent na Droghedę, remisów jeden i drugi zespół zantowali ostatnio sporo. Moim zdaniem przyjezdni nie mają aż tylu atutów, aby dzisiaj wygrać. Więc nie pozostaje nic innego jak stawić na Shamrock, które jest faworytem i które powinno dzisiaj łatwo wygrać, aczkolwiek boisko zweryfikuje wszystko.
 
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia
Data i godzina: 12.04.2013r. 21.00
Spotkanie: Shamrock vs Bray
Typ: Shamrock -1 (asian handicap)
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Ósma kolejka irlandzkiej piłki nożnej. Stawiałem na Shamrock tydzień temu i zawiodłem się, bo tylko zremisowali z Droghedą na własnym stadionie. Kibice oczekują od gospodarzy zwycięstwa. Shamrock nie spełnia dotychczasowych oczekiwań. Wprawdzie nie przegrali jeszcze ani razu, ale tylko jedno zwycięstwo i same remisy. Dwie drużyny już uciekły w tabeli na kilka punktów. Shamrock dobrze czuje się na własnym boisku, a przede wszystkim strzela tutaj gole. Gorzej z dyspozycją strzelecką na wyjazdach. Sądzę, że dzisiaj z ekipą jak Bray gospodarze powinni wysoko wygrać. Przyjezdni dotychczas zagrali tylko sześć meczy, z czego zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki. Zaledwie cztery strzelone bramki i aż dziesięć straconych. Bray w ostatnich dwóch meczach nie strzelił nawet bramki. Na tle Droghedy wypadli średnio na początku sezonu, a biorąc pod uwagę fakt, że Shamrock to drużyna kompletniejsza, to sądzę, że dzisiaj powinno być co najmniej 2-0 dla gospodarzy. W przypadku zwycięstwa jedną bramką faworyta dzisiejszej potyczki, co najwyżej dostanę zwrot. Jednak liczę na wysokie zwycięstwo dzisiaj Shamrock. Kursy od kiedy pojawiły się u bukmacherów stale spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Irlandii, godz 20:45
St. Patricks Athletic - Shamrock Rovers
TYP: 1
KURS: 2,59
BUK: Pinnacle

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawy mecz pomiędzy zespołem Patricks z zespołem Shamrock. Faworytem tego meczu są gospodarze ale kursy są bardzo wysokie. I szczerze powiem że ciężko tutaj faworyta wyznaczyć.​
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 3 pozycji z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie rozegrali oni 6 meczy w których to 3 mecze wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 4 bramki. A więc jak widać na własnym stadionie dość dobrze grają. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 3 mecze wygrać i 2 mecze zremisować. A więc dość dobrze się spisują.​
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 16 oczek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 6 meczy w których to 4 mecze zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 2 gole i stracili oni 5 meczy. W ostatnich 5 meczach wygrali oni 2 mecze i 2 zremisowali oraz jeden mecz przegrali. A więc jak widać że słabo się spisują.​
Gospodarze tego meczu wystąpią w najsilniejszym zestawieniu natomiast goście zagrają bez 2 ważnych graczy:​
Conor Powell OB M:9 (zawodnik kontuzjowany)​
Mark Quigley NP M:6 G:1 (zawodnik zawieszony)​
A więc jak widać poważnie może nie SA osłabieni ale zagrają bez dwóch zawodników. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami na stadionie St został rozegrany w 2012 roku i gospodarze wygrali 2:1. Uważam że dzisiaj może również taki sam wynik paść dlatego też stawiam na zespół gospodarzy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 907

pawel-1

Użytkownik
FAI Cup

Shelbourne - Bandon
Bandon DNB @ 13.00 Bet365
remis lub Bandon @ 7.00 Bet365

Zaszaleję sobie. Bandon to jakieś kompletne ogórki, nawet nie wiem w której lidze oni grają. W każdym razie w pierwszej, drugiej i trzeciej ich nie ma. Za to na tapetę biorę gospodarzy. Ubiegłoroczny beniaminek bardzo słabo radzi sobie w lidze w tym sezonie. Po 15 grach mają zaledwie 6 punktów, i do przedostatniego Bohemians tracą 7 oczek. Wpływ na to zapewne miała ostra wymiana kadry, bo odeszło sporo zawodników pierwszego składu z ubiegłego sezonu. Jakość spadła. W zespole gospodarzy istotne braki. W defensywie z powodu kartek nie zagrają Shortall(13/1) i Memery(13/0). Kontuzja wyłączyła z gry pomocnika Crowleya(9/0). W Shelbourne od ubiegłej kolejki mają nowego treneiro. Na wejście dostał w czapkę od Shamrock. Może wyjdzie jego &quot;niezgranie&quot; z zawodnikami, bo w tak krótkim czasie zespołu sobie jeszcze pewnie nie poukładał. W Shelbourne źle się dzieje i widać to gołym okiem. Czy będą chcieli rywalizować na dwóch frontach? Czy może jednak walka o utrzymanie okaże się priorytetem? Zdaję sobie sprawę, że kluby pewnie dzieli przepaść. Bez żalu w razie pudła, bo to typowa próba ustrzelenia niespodzianki, a może nawet sensacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
FAI Cup

Athlone - Bluebell Utd under 2,5 @ 2,00
Bet365

Jedziemy dalej z pucharami, tym razem Irlandia i FAI Cup, gdzie faworytem meczu wydaje się być ekipa Athlone, która znajduje się klasę rozgrywkową wyżej, ale pierwszy mecz między tymi ekipami był dość wyrównany i padł wynik 2:2. Myślę, że było to spowodowane lekkim zlekceważeniem ekipy Bluebell, na początek karny na początku meczu, który poniekąd ustawił pierwsze fragmenty gry. Athlone nie zawiódł jednak ich najlepszy strzelec Sweeney, który strzela jak na zawołanie. W rewanżu gospodarze na pewno zagrają uważniej mając nauczkę z pierwszego meczu, myślę, że wygrają, ale nie spodziewam się żadnego pogromu. Moim zdaniem 2 bramki to max na co możemy liczyć a kurs całkiem fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hakan 256

hakan

Użytkownik
St Patricks vs Limerick

poważne kłopoty kadrowe Limerick:
&quot;Stuart Taylor’s side is up against it as they take on the current league leaders especially as Limerick are missing a host of players for a myriad of reasons. There is one suspension (Alex Bossekota), six injuries (Shaun Kelly, Brian O’Callaghan, Pat Purcell, Robbie Williams, Steven McGann and Craig Curran) while four players (Shane Costelloe, Barry Sheedy, Darragh Rainsford and James McGrath) are not able to travel to Dublin as they are sitting their leaving certificate examinations!&quot;
St Patricks 1.50 Bet 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
St. Patrick - Limerick 1 1.53 / AH(0:1,5) 1 2.62

St. Patrick to lider Irlandzkiej Premier League. W tym sezonie spisują się świetnie i w ostatnim czasie są w doskonałej formie, pewnie ogrywając kolejnych rywali. Dziś ich rywalem jest zespół St. Patrick czyli beniaminek, który radzi sobie dobrze w tym sezonie, zajmując miejsce w środku tabeli. Dziś jednak mają oni ogromne problemy kadrowe, wystąpią dziś bez ważnych zawodników, wypadli: Nzuzi, O&#39;Callaghan, Williams, Kelly, Bossekot, Curran, Reinsford oraz rezerwowi: Purcell, McGann, Sheedy i McGrath. Z tego powodu można dziś liczyć na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
09.06. 16:30
Cork City - Shamrock Rovers Shamrock @1.95 5/10 marathon, paddy

Cork mocno osłabiony. Zabraknie Morriseya (pomocnik, 15/1), Murraya (obrońca, 5/0), Behana (napastnik, 12/2), Duggana (pomocnik, 14/4), Healy&#39;ego (pomocnik, 15/1), Horgana (obrońca, 6/0), McNulty&#39;ego (bramkarz, 15/0). Shamrock bez Ledwitha (obrońca, 5/1), Quigleya (napastnik, 6/1) i Rice&#39;a (pomocnik, 12/1). Goście znowu zawodzą w lidze, choć wygrali trzy ostatnie mecze i to do zera.

✅ 1-2, +4,75j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
10.06. 21:00
Drogheda - Dundalk over 2,5 @1.85 4/10 pinnacle

Obie drużyny z brakami w defensywie. Drogheda musi obejść się bez bramkarza Savy (13/0), Cassidy&#39;ego (pomocnik, 14/0) i Prendergasta (obrońca, 10/0). Dundalk z kolei O&#39;Donnell (pomocnik, 10/1), Sullivana (obrońca, 15/0) i Meenana (pomocnik, 14/1). Bramki w meczach obu ekip to formalność.

⛔ 0-1, -4j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
10.06. 21:00
Drogheda - Dundalk over 2,5 @1.85 4/10 pinnacle

Obie drużyny z brakami w defensywie. Drogheda musi obejść się bez bramkarza Savy (13/0), Cassidy&#39;ego (pomocnik, 14/0) i Prendergasta (obrońca, 10/0). Dundalk z kolei O&#39;Donnell (pomocnik, 10/1), Sullivana (obrońca, 15/0) i Meenana (pomocnik, 14/1). Bramki w meczach obu ekip to formalność.
Właśnie zobaczyłem że ten typ się tutaj pojawił i chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tego meczu. Postawiłem na over 2,5 juz wczoraj wiedząc o osłabieniach obu drużyn itp. Mecz niby ciekawy, jednak poziom sędziowania żenujący ! Ewidentne karne w 37. i 82. dla Dundalk oraz w 90. dla Droghedy !

Do tego mała uwaga co do samej gry... strzały z dystansu są ładne ale... po co strzelać 15 razy i za każdym razem minimum 15 metrów obok lub nad bramką...

PS. Środkowy obrońca Droghedy miał w tym meczu chyba specjalne zadanie - wykopywanie piłki na oślep jak najdalej ...
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
14.06. 21:00
Shamrock Rovers - Limerick Shamrock @1.52 5/10 pinnacle

Shamrock bez Robinsona (pomocnik, 10/0) i Quiglyea (napastnik, 6/1). Pod znakiem zapytania stoi występ McGuinnessa (obrońca, 8/0). Zdecydowanie większe problemy ze składem mają goście. Zabraknie Currana (napastnik 13/2), Kelly&#39;ego (obrońca 13/1), Browna (obrońca 9/2),Robbie Williamsa (obrońca 9/0) i dwóch rezerwowych. Limerick w słabej formie ostatnio, ogromne problemy ze strzelaniem goli. Defensywnie ustawiony zespół w poprzednich meczach, dzisiaj w tej formacji kłopoty więc Shamrock powinien spokojnie to wykorzystać, zwłaszcza że jest w formie.

✅ 1-0, +2,6j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Ja polecam pograc taki kuponik ????
Sligo Rovers-UCD 1 nogoal 1,90
Shamrock Rovers-Limerick 2 +1,5 1,1,93
Dundalk-St Patricks Athletic under 3,5 1,28
AKO:4,69*200=938

Sligo gra wieczorem z UCD i naprawdę powinien być w stanie zachować czyste konto, Sligo ma najlepszy defensywny rekord w lidze. Szanse są wysokie,jeśli Sligo nie strzeli to będzie dla mnie ogromny szok. Shamrock Rovers kontra Limerick na pewno gospodarze mają ochotę wygrać. Jednak to nie będzie łatwe dla nich, ponieważ mają kilka kontuzji w formacji defensywnej defensywnych bramkarz (Barry Murphy) i srodkowy obrońca Jason McGuinness .Limerick zostały przekonująco pokonany przez St Pats w ostatniej kolejce (3-0), jednak wieczorna gra będzie zupełnie inna. Dundalk i St Pats dzisiaj, obie drużyny grające dośc defensywnie
edit: na kuponie był błąd chodziło mi o 2 Limerick ale z handi +1,5, podczas wklejania gdzies mi sie ucieło, za co przepraszam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom