>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2016/2017

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Linfield TYP 1 kurs 1,90 3/10 g.16.00 0:0 BOX
PS: Ten bet ma dla mnie sporą wartość. PopaCZałem bowiem na aktualną formę obu ekip i aktualne absencje.
To są dokonania gości:
10.08.16 NIFL Linfield Coleraine 1 : 1
06.08.16 NIFL Ballinamallard Linfield 1 : 2
07.07.16 EL Cork City Linfield 1 : 1
30.06.16 EL Linfield Cork City 0 : 1
07.05.16 CUP Glenavon Linfield 2 : 0
Dla mnie Linfield na teraz jest bez formy.
Krzyżowcy..
Przegrali mecz z Glenavon o Charity Shield a później w dwóch pierwszych meczach ligowych wykręcili takie wyniki:
10.08.16 NIFL C. Rangers Crusaders 1 : 4
06.08.16 NIFL Crusaders Ballymena 6 : 0
Ten mecz ma jeden minus. Albo i plus. To dwa najbardziej znienawidzone kluby w Irlandii Północnej. Ale z drugiej strony może to działać jeszcze bardziej mobilizująco na..Crusaders.
Popatrzmy na ich ostatnie 8 meczów na Seaview Stadium :
09.04.16 NIFL Crusaders Linfield 2 : 0
12.09.15 NIFL Crusaders Linfield 3 : 0
01.01.15 NIFL Crusaders Linfield 2 : 1
29.09.14 NIFL Crusaders Linfield 2 : 2
12.04.14 NIFL Crusaders Linfield 2 : 3
24.08.13 NIFL Crusaders Linfield 2 : 0
18.03.13 NIFL Crusaders Linfield 3 : 0
22.01.13 CUP Crusaders Linfield 2 : 1
jest GIT, a i mam nadzieje że tak będzie dziś przed 18.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

Crusaders-Portadown TYP -1,5 Crusaders kurs 1,90 5/10 g.16.00 2:1 BOX
PS: Irlandia nie idzie więc po raz drugi robię podejście do rozgrywek w Wielkiej Brytanii i Krzyżowców. Mistrz spotyka się dzisiaj z czerwoną latarnią ligi. Czerwoną latarnią również dlatego że Portadown wystartował do tegorocznych rozgrywek z -12 oczkami. Oczywiście powodem jest kasa. Brak wynagrodzeń dla piłkarzy spowodował taką sytuację. Mało tego ich najlepszy zawodnik a kiedyś mój ulubieniec który kupę lat grał w Shamrock ale dla kobiety wybrał wtedy Portadown Gary Twigg odszedł do Coleraine. Te dwa zespoły na dziś to piłkarsko to różnica minimum dwóch poziomów. Goście z juniorami w składzie powinni to gładko przegrać , pytanie tylko czy Krzyżowcom będzie się chciało jak np: z Ballymeną gdzie wygrali na początku sierpnia 6:0..
W innym spotkaniu prolonguje dzisiaj wygraną Cliftonville.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-C. Rangers TYP -1,5 Cliftonville kurs 1,73 4/10 g.16.00 1:0 BOX
PS: Wielokrotny mistrz prowincji Wielkiej Brytanii na 6 miejscu po 9-10 kolejkach ? To zaprawdę dziwna historia. Gospodarze rozegrali kapitalny mecz w ostatniej kolejce z Krzyżowcami gdzie do 61 minuty wygrywali z nimi na wyjeździe 3:0, przegrywając ostatecznie 3:4. Dwie bramki w doliczonym czasie lidera spowodowały że derby Belfastu należały do aktualnego mistrza kraju. Jeżeli The Reds zachowa formę sprzed tygodnia to o mój typ jestem spokojny zwłaszcza że w Carrick nie dzieje się najlepiej i właśnie został otwarty konkurs na nowego kierownika drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja osobiście planuję over (tak na sucho), ostatni mecz oczywiście mnie &quot;nastroił&quot; do tego typu. Pozdrawiam i GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam Pesti na temat Krzyżowców ???? dzisiaj słychać ?
PS Jakbyś coś wiedział o Linfield to nie żałuj proszę ino ????
Pozdrawiam ciepło ????
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
20:45
Dungannon - Ballinmallard over [email protected] bet365
witam, prezentuje wam spotkanie 1 ligi Irlandii Północnej NIFL Premiership pomiędzy 6 drużyną Dungannon, a 10 drużyną Ballinamallard. Na wstępnie powiem, że nie pierwszy raz decyduje sie obstawiać tą lige w taki sposób jak granie na over 2.5 goli w meczu, gdyż ta liga słynie z tego ile bramek tam pada, dziś w tej lidze rozgrywane są również inne spotkania, ale ja decyduje sie na to z prostego wzgledu mianowicie kurs jest w miare normalny do gry, a obie drużyny wręcz uwielbiają strzelać jak i tracic bramki. Bilans bramkowy gospodarzy to 40:33 w 23 spotkaniach, natomiast gości to 24:45. Te drużyny uwielbiaja też grac miedzy sobą i pada tam mnóstwo bramek, ich ostatnie spotkanie zakończyło sie wynikiem 3:2, a jeszcze wczesniejsze 6:1 więc sadzę iż strzleać będą także i dziś może nie licze na powtórke wyniku 6:1, ale 3 bramki w meczu spokojnie powinny wejśc, polecam to spotkanie jak i poswiecenia troche czau tej lidze gdyż jest to swietna liga na granie wszelakich Overów. Zachęcam do spróbowania i zagrania tego o to spotkania na powyżej 2.5 gola w meczu, życzę wysokich wygranych i za praszam do śledzenia innych typów dodawanych przeze mnie. ;) Start spotkania 20:45 polecam bardzo bardzo bardzo gorąco
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar 1/16.
Crusaders-Ards TYP -1,5 Crusaders kurs 1,50 5/10 g.16.00 2:0 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
To i ja dorzucę coś od siebie. Lider zaplecza podejmuje jedną z najsłabszych drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej.
Warrenpoint - Ballinamallard Typ Warrenpoint 2,50
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-Ards TYP 1 kurs 1,60 6/10 g.16.00 2:1 WIN
PS: Dla mnie ten kurs to nieporozumienie. Niedawno był 1,36 teraz 1,60 ? Zbuki celowo podwyższają kurs żeby odstraszać graczy. Byłem na stronie The Reds i jakoś nie doszukałem się nagłych ubytków w składzie. Mało tego manager Gerard Lyttle mówi nawet że po odpadnięciu z Pucharu zostaje im tylko liga i muszą się bardzo skoncentrować bo nie wygrali od 3 kolejek. Ards to mały klubik z miasta Newtownards który rozgrywa swoje mecze po sąsiedzku w Ballyclare. Ich wyjazdowe wyniki to dno a z Cliffami przegrywali zawsze na wyjeździe od 2011 roku dwoma golami. Reasumując gospodarze powinni spokojnie w końcu ogarnąć temat i wygrać..
A tu poniżej moje propozycje z ligi walijskiej ale mocno przeanalizowane i w razie pytań odpiszę na wszystkie wątpliwości:
WALIA: Premier League, wszystkie mecze o 18.15
Llandudno-Rhyl TYP 1 kurs 1,50 (spadł z 1,85 ja zdążyłem go złapać)
Airbus-Bangor City TYP 2 kurs 1,70
Bala Town-Connah&#39;s Q. TYP BTS kurs 1,73
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Pesti ???? Cliftonville miałem na taśmie (łatwo nie było), a Airbus vs Bangor over 2,5 ????
Przed końcem 1 połowy kursy na over 2,5, a potem 3,5 były mega wysokie - skończyło się 2-2. Niestety nie zdążyłem ???? Bramki padły w 43 i 45 minucie ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Ballinamallard TYP -1,5 Crusaders kurs 1,50 6/10 g.20.45 3:1 WIN
Crusaders-Ballinamallard TYP -2,5 Crusaders kurs 2,26 4/10 g.20.45 3:1 BOX
PS: Zaległa kolejka. Mistrz i lider mając 4 oczka więcej od największego wroga Linfield (tylko on został w walce o tron) spotyka się dzisiaj z Ballinamallard. Ostatnie ich mecze to pogromy tych drugich na Seaview.
24.09.16 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 1
15.08.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 0
03.01.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 0
A dzisiaj z tego co czytam goście..totalnie osłabieni. Do trzech kontuzjowanych dołączyło następnych pięciu graczy: Stuart Hutchinson, Shane McCabe, James McKenna i Steve Feeney. Wobec takich osłabień nie pozostaje mi nic innego jak zaproponować dosyć wysokie zwycięstwo Krzyzowców. Nie gra u nich cały czas kapitan Colin Coates który będzie pauzował już do końca sezonu. Oprócz niego gospodarze wychodzą na to spotkanie w pełnym składzie.
Na koniec taka ciekawostka. Mecz ten transmitować będzie stacja...Sky Sports ! Będzie można go obejrzeć prawdopodobnie w necie i TV co na pewno zmobilizuje piłkarzy do lepszej gry. Zgadnijcie komu bardziej będzie zależeć pokazać się w Europie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Właśnie miałem o tym meczu napisać ???? z hcp -1,5 dla Krzyżowców ???? w dziale australijskim (od czasu do czasu podajemy typy z innych rozgrywek) ???? Pozdrawiam fanów mojego ulubionego i najlepszego zespołu z Irlandii Pn. ????
Po pierwszej połowie 0-1, ale FT 3-1 ???? Dobry pomysł ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
Coleraine-Linfield TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.15.30 0:3 BOX
PS: Finał. Mecz w Coleraine. Goście słusznie faworytem ale...gospodarze przygotowywali się do tego spotkania od miesiąca. W ostatnich 4 kolejkach grali praktycznie cały czas rotacyjnym składem skupiając się tylko na tym spotkaniu. Jeden z najlepszych graczy Coleraine pomocnik Ciaron Harkin mówi że jego koledzy nie mogą się już doczekać tego finału i ze to dla nich najważniejszy mecz od wielu lat..
W ostatnim ich spotkaniu padł wynik 1:5. Obie ekipy w najsilniejszych składach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom