>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Glentoran-Crusaders TYP 2 kurs 2,20 4/10 g.20.45 2:2 BOX
PS: Najlepsza niepisana zgoda w Irlandii Północnej. Nie tylko kibiców bo działaczy również. Pisałem trochę więcej na ten temat w kwietniu przy okazji ligowego meczu:
21 marca rozgrywane były zawody piłki kopanej w półfinale Pucharu tej krainy. Grający u siebie Crusaders podejmował..właśnie Glentoran i..przegrał 0:1. O dziwo wcześniej Krzyżowcy wygrali wszystkie 5 ostatnich meczów strzelając, uwaga..23 gole . Co dawało średnią prawie 5 goli na jedno spotkanie obojętnie czy grali u siebie czy na wyjeździe . I proszę, nagle nastąpił wielki kryzys w meczu pucharowym z Glentoran i chłopaki przegrali u siebie jak już wcześniej wspomniałem 0:1. A po tym meczu pojechali do mocnego wtedy jeszcze Coleraine i wygrali.. 5:1.. ..sorry ja się nie dam nabrać na takie coś. To była dla mnie klasyczna ustawka między tymi drużynami. Powód ? Towarzystwo z Glentoran nie cierpi się mianowicie z Linfield..najgroźniejszym rywalem do zdobycia tronu obok Crusaders. I zrobią wszystko żeby Linfield go nie zdobył. Wtedy nie było jeszcze wiadomo jak potoczą się losy ale od razu spojrzałem na kalendarz i wiedziałem że 18 kwiecień to jest ten dzień kiedy Glentoran grzecznie odda punkty Crusaders w lidze.
No więc dziś podpisuje dalej pod tym obiema rękami. Zasady między tymi dwoma ekipami są dla mnie takie że Krzyżowcy oddają Glentoran Puchar Irlandii Płn i jakieś inne mało znaczące pucharki a Glentoran ligowe punkty. Bo proszę spojrzeć:
Puchary:
01.08.15 CHA Crusaders Glentoran 0 : 1
21.03.15 PUC Crusaders Glentoran 0 : 1
Liga:
18.04.15 PRE Crusaders Glentoran 2 : 0
17.01.15 PRE Glentoran Crusaders 1 : 2
11.10.14 PRE Glentoran Crusaders 1 : 3
30.08.14 PRE Crusaders Glentoran 1 : 0
Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka że mistrzowie przegrali swój pierwszy mecz u siebie z Portadown a Linfield wygrał pewnie u siebie z Ballymeną a dziś gra z beniaminkiem z Carrickfergus i prawdopodobnie wygra.
I teraz moja konkluzja. Wnioskuje że Glentoran i tak spokojnie się w tym roku utrzyma a dalsza strata punktów może mieć jakieś dalsze konsekwencje dla Krzyżowców. Dlatego też stawiam na piłkarzy z Belfastu.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Glenavon-Crusaders TYP BTS/2 kurs 3,35 5/10 g.16.00 1:2 WIN
PS: Zgadzam się z typem kolegi powyżej. Crusaders w końcu zaskoczył pokonując w ostatniej kolejce u siebie Ballinamallard 5:0. Dzisiaj gra z drużyną która od 2012 potrafiła zawsze strzelić gola Krzyżowcom. Ich ostatni wynik z tego roku to..3:7. Kurs 3,35 piechotą nie chodzi i można go zagrać spokojnie w singlu..
Z innych meczów powinien wygrać Cliftonville, Linfield i Dungannon.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Warrenpoint-Cliftonville TYP 2 kurs 1,55 7/10 g.16.00 2:2 BOX
Warrenpoint-Cliftonville TYP -1,5 Cliftonville kurs 2,50 4/10 g.16.00 2:2 BOX

PS: Nie wiem czym sugerują się oddsmakerzy wystawiając takie kursy na gości. Przypomnę tylko że w tamtym sezonie na identyczne zdarzenie ale w środku sezonu kurs oscylował w granicach 1,35. Proszę teraz spojrzeć na tabelę:
http://www.livesports.pl/mecz/bswgm7lG/ ... le;overall
A teraz na to:
15.08.15 NIF Warrenpoint Glenavon 0 : 3
08.08.15 NIF Warrenpoint Ballinamallard 0 : 3
Pomyślałem sobie że może u gości masa kontuzji ? Ale nie, wszystko ok. Manager Tommy Breslin oczywiście truje że to będzie trudny mecz bla, bla ale co ma niby mówić na konferencji prasowej ? Że wygrają gładko 3:0 ?
Warrenpoint znajduje się na południu Irlandii Północnej i w tamtym sezonie cudem utrzymał się w 1 lidze zajmując przedostatnie miejsce i wygrywając dwumecz w barażach z Bangor (0:2, 2:0). Właściwie pisząc &quot;wygrywając&quot; robię nadużycie bo dokładnie wygrali 3:1 w karnych.
Na stronie gospodarzy kibice tylko piszą Hope Hope i Hope...
Reasumując, patrząc na tłuste kursy na to spotkanie i formę gości stawiam zdecydowanie na ich zwycięstwo bo piłkarsko to różnica dwóch klas.
PS1: Moje typy na innych forach:
Błękitni Raciąż-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 2,15 3/10 g. 18.00 1:3 WIN
Glenavon-Crusaders TYP BTS/2 kurs 3,35 5/10 g.16.00 1:2 WIN
Konyaspor-Galatasaray TYP BTS/2 kurs 4,10 3/10 g. 20.15 1:4 WIN
Zagłębie Lubin-Ruch Chorzów TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.18.00 3:1 WIN
Korona Kielce-Pogoń Szczecin TYP BTS kurs 1,83 4/10
g.20.45 1:1 WIN
Zawisza Bydgoszcz-Sandecja Nowy Sącz TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.18.00 2:2 WIN
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzień dobry.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Ballymena-Cliftonville TYP 2 kurs 1,50 6/10 g.16.00 6:1 BOX
PS: W paru zdaniach. Znowu nie mam pojęcia dlaczego rośnie kurs. Podobnie jak wczoraj na Dundalk a każdy wie jak to się skończyło. Goście bez żadnego zwycięstwa od dwóch kolejek w lidze grają dzisiaj z ostatnią Ballymeną i jeżeli nie chcą dalszych strat punktowych muszą dziś wygrać.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Ballymena-Crusaders TYP BTS/2 kurs 2,70 4/10 g.16.00 2:4 WIN
PS: Gospodarze to taki klub że mogą strzelić bramkę każdej drużynie w tej lidze zwłaszcza u siebie. Ostatnio wsławili się wygrywając z Cliftonville..6:1. Niesamowity wynik patrząc jaka dobrą ekipą jest Cliftonville jak na tamte lokalne warunki. Podobnie jak rok temu aktualny mistrz który sezon zaczął nie najlepiej ale wyszedł już na prostą i Linfield będzie walczył ponownie o koronę.
Reasumując, Ballymena która nie przegrała już od 5 kolejek w lidze i potrafiąca zajść każdemu za skórę i Krzyżowcy którzy powinni to spotkanie wygrać (Cliftonville gra dziś z Linfield) i doskoczyć do lidera. Typ nasuwa mi się jeden..
Ich ostatni mecz:
14.03.15 NIF Ballymena Crusaders 1 : 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Warrenpoint TYP -1,5 Krzyżowcy
Linfield-Glentoran TYP 1
AKO 2,32 5/10 g.16.00 BOX
PS: W cieniu eliminacji do mistrzostw Europy proponuję taki o to dubel. Crusaders nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem ostatniej drużyny w tabeli. Taki Linfield o którym zaraz będzie poniżej mowa stuknął ich niedawno 5:1.
W drugim spotkaniu znacznie ryzykuję bo Glentoran to najlepsze ziomy Krzyżowców i zrobią wszystko żeby gospodarze nie wygrali. Zresztą nie ukrywam że Linfield zawsze bardzo ciężko się gra w tych derbach. Jednak patrząc to co robi aktualny lider u siebie (w ostatnich 6 spotkaniach strzelił..26 goli !) stawiam jednak na nich.
Tak na marginesie zagrałem jeszcze dzisiaj dubel -1,5 Chorwację i Norwegię.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Glenavon-Linfield TYP BTS/2 kurs 3,60 4/10
g.16.00 3:2 BOX
Warrenpoint-Crusaders TYP -1,5 Crusaders kurs 1,70 5/10 g.16.00 1:3 WIN
PS: W pierwszym meczu goście z Belfastu jadą do Lurgan po zwycięstwo. Przynajmniej mi się tak wydaję bo i teren tam bardzo trudny a i mnogość zdobywania goli u siebie przez Glenovan jest przytłaczająca (14 goli w..4 spotkaniach). Ale..goście przegrali dwa mecze z rzędu z liderem i wiceliderem i dzisiaj zrobią wszystko żeby zgarnąć trzy oczka. Byłem na stronie Linfield i jest pełna mobilizacja. Ken Garrett twierdzi że to dobry mecz na przełamanie..
Ja osobiście podpieram się wyżej wymienionym typem. Gospodarze naprawdę łupią gole na zamówienie..
Drugi mecz..co tu pisać..gra ostatni zespół z pierwszym..z mistrzem..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Portadown-Linfield TYP 2 kurs 1,95 6/10 g.16.00 2:0 BOX

PS: Wicemistrz kraju z 3 porażkami pod rząd. Takiej złej passy nie zanotowali od wielu lat. Przynajmniej ja takowej nie pamiętam jak interesuję się piłką w Wielkiej Brytanii. Gospodarze złapali trochę formy ale uważam że dzisiaj polegną. Manager gości zapowiedział dzisiaj parę zmian w składzie. Ma dać pograć palącym się do gry zmiennikom. Co z tego wyjdzie ? Mam nadzieję że mój ulubieniec Gary Twigg nie zrobi mi psikusa i będzie dzisiaj pudłował..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Glenavon-C. Rangers TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: To chyba idealny mecz do jakiegoś dubla. Widzę tu dużą różnice jakości. Piłkarze z Lurgan brylują nad beniaminkiem w każdej możliwej ligowej punktacji i nie powinni mieć dzisiaj problemu z ograniem gości. Jakby tego było mało gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach koszą u siebie kogo popadnie:
21.11.15 NIF Glenavon Linfield 3 : 2
07.11.15 NIF Glenavon Ballinamallard 5 : 1
17.10.15 NIF Glenavon Ballymena 3 : 1
03.10.15 NIF Glenavon Dungannon 3 : 1
12.09.15 NIF Glenavon Coleraine 3 : 0
W tych 5 meczach strzelili łącznie 17 goli a dzisiaj ma oczywiście zagrać najlepszy strzelec Bradley. Dziękuję, nie mam pytań, koniec analizy.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-Warrenpoint TYP 1/BTS kurs 2,80 3/10 g.16.00 1:1 BOX
PS: Dzisiaj derby dwóch najbardziej znienawidzonych klubów w Irlandii Płn. czyli Linfield-Crusaders. Goście w tym sezonie wymiatają ale na pewno nie obstawię tego spotkania. Tą potyczkę powinien wykorzystać Cliftonville który gra dzisiaj z ostatnim w tabeli Warrenpoint który ugrał w tym sezonie już..6 oczek
. Może wstawię tabelę:
http://www.flashscore.pl/mecz/Sfp4sizo/ ... le;overall
Ale teraz taka konkluzja..goście mimo 17 porażek w 21 meczach potrafią strzelać gole. Proszę sobie wyobrazić że w ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach strzelili ich..aż 7. Generalnie 3 czynniki zadecydowały o moim typie.
Pierwszy opisałem wyżej. Drugi to taki że jednak The Reds tracą również sporo goli u siebie. Taka Ballymena czy Glentoran i to ostatnio potrafiły im strzelić na Solitude po dwa gole. Mało tego te dwie ekipy które dzisiaj ze sobą zagrają spotkały się ok. 1,5 miesiąca temu w lidze i padł wynik..2:1.
No i trzeci czynnik dla mnie najważniejszy to taki że Warrenpoint najzwyczajniej w świecie nie leży ekipie Cliftonville. Bo proszę spojrzeć:
06.11.15 NIF Cliftonville Warrenpoint 2 : 1
17.01.15 NIF Cliftonville Warrenpoint 2 : 2
07.11.14 NIF Cliftonville Warrenpoint 3 : 1
19.10.13 NIF Cliftonville Warrenpoint 1 : 1
25.01.11 PUC Cliftonville Warrenpoint 0 : 0
17.01.09 PUC Cliftonville Warrenpoint 3 : 1
Przy takiej różnicy klas od samego początku kiedy goście awansowali to 1 ligi to naprawdę mało imponujące wyniki zwłaszcza u siebie..
A teraz abstrahując chciałbym zwrócić jeszcze uwagę już bez opisów i analiz (bo jest do cholery 1 styczeń 2016 roku ok. 10 rano a kto pisze o tej porze na forach bukmacherskich ? Chyba tylko altruiści albo szaleńcy
) na trzy moim zdaniem bardzo dobre mecze do grania:
Coleraine-Ballinamallard TYP BTS
Dungannon-Glentoran TYP BTS
Portadown-Ballymena TYP BTS
Wszystkie mecze o 16 i naprawdę widzę tu duży potencjał do zdobywania goli przez te drużyny.
I na odmulenie dla was wszystkich mój ukochany zespół:
https://www.youtube.com/watch?v=Kc-gEds3eTM
Niech amorficzna siła będzie z wami

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Północna, NIFL Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cliftonville - Warrenpoint
Typ: Cliftonville i over 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj mecz z Irlandii Północnej. Drugie w tabeli Cliftonville podejmuje u siebie ostatnie Warrenpoint. Wicelider, po ostatnich dwóch wyjazdowych meczach w których stracił punkty (porażka z Glentoran i remis z liderem) będzie chciał rozpocząć Nowy Rok przed własną publicznością efektownie. Nadarza się ku temu okazja ponieważ mierzyć będzie się z drużyna, która w dotychczasowych 21 meczach zdobyła raptem 6 punktów (1-3-17). Bilans bramkowy mówi także wiele o tej drużynie (15 strzelonych i aż 52 stracone bramki). Warrenpoint przegrał ostatnie 8 wyjazdowych spotkań. Trzy z nich skończyło się overem 3,5 a dwa kolejne overem 2,5. Cliftonville nie przegrał ostatnich 8 meczy u siebie, w tym wygrał 6 meczy, a 2 zremisował. Trzy mecze skończyli z overem 3,5 a dwa kolejne z overem 2,5. Bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami na boisku Cliftonville, gospodarze wygrali 2 mecze, a 2 zremisowali. Dzisiaj będą mogli poprawić te osiągnięcie w co nie wątpię.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Amorphis to super kapela, a chociażby &quot;Black winter day&quot; to już klasyka ???? . Nie mówiąc o Pestilence ???? )))
Pozdrowienia i powodzenia w Nowym Roku!
PS Szkoda, że Yogiego dawno nigdzie nie czytałem ???? Kiedyś Irlandia dawała zarobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Amorphis to super kapela, a chociażby &quot;Black Winter Day&quot; to już klasyka ???? . Nie mówiąc o Pestilence ???? )))
Pozdrowienia i powodzenia w Nowym Roku!
PS Szkoda, że Yogiego dawno nigdzie nie czytałem ???? Kiedyś Irlandia dawała zarobić.
Dziękuje bardzo ! Jestem w kontakcie z Yogi cały czas. Właściwie od wielu lat. Siedzi teraz w Dungannon.
Pozdrawiam..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Dungannon TYP -1,5 Crusaders kurs 1,77 6/10 g.16.00 2:0 WIN
PS: Wchodzę grubiej w ten typ chociaż dla mnie to przezabawna liga. Dlaczego ? Aktualny mistrz i lider Wielkiej Brytanii z Irlandii Północnej ogrywa bowiem 19 marca beniaminka Carrick Rangers na wyjeździe 4:0 by za 3 dni..polec tam 3:4. Układy albo totalna amatorka. Ja wiem że Krzyżowcy jak będą chcieli to rozjadą dzisiaj Jeżyki i 5:0. Mi wystarczy zwycięstwo różnicą dwóch goli. Wicelider Linfield wygrał z z Dungannon w lutym 6:0. Sprawdziłem składy, parę nieistotnych absencji. Linfield przedwczoraj ledwo wygrał z Warrenpoint ale zbliżył się do Crusaders. Gospodarze dzisiejszego meczu muszą udowodnić kto rządzi w tej lidze..
29.08.15 NIF Crusaders Dungannon 4 : 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
Linfield-Lurgan Celtic TYP over 3,5 kurs 1,60 7/10 g.16.00 3:0 BOX
PS: Mecz za chwilę. Spotykają się zespoły które dzieli minimum dwa-trzy poziomy. Gospodarze przystąpią do tego spotkania w pełnym składzie natomiast goście nie dość że to 2 liga to jeszcze mega osłabieni. Pod nieobecność dwóch podstawowych bramkarzy między słupkami stanie jakiś małolat. To już półfinał a w finale czeka już mocny w tym sezonie Glenavon który ograł wczoraj u siebie mistrzów Crusaders 4:3. Wracając do meritum dla mnie pewna wygrana Linfield różnicą minimum 4 goli..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa spadkowa
Warrenpoint-Dungannon TYP 1 kurs 2,05 5/10 g.16.00 1:1 BOX
Edit: Gospodarze stracili gola w 95 minucie i spadli z ligi

PS: Ostatnia kolejka. Sytuacja jest w tym meczu niby prosta a i zarazem skomplikowana. Gospodarze muszą wygrać to spotkanie żeby się utrzymać.
http://www.flashscore.pl/mecz/nNgzCzUO/ ... le;overall
Jak widzimy Carrick gra dzisiaj z Ballinamallard. Widzimy również to że Warrenpoint chce się zdecydowanie utrzymać bo wygrał na miękko dwa ostatnie spotkania z Portadown 2:0 i Ballymeną 4:1.
Więc co jest skomplikowane skoro to grupa spadkowa i ktoś pomyśli że Dungannon i tak już o nic nie gra ? Otóż żeby uatrakcyjnić tą ligę w tym sezonie wprowadzono zasadę że pierwszy zespół z grupy spadkowej dopuszczony jest do barażów o kwalifikacje Ligi Europejskiej. Zagrożenie jest więc takie że Jeżyki nie mogą tego spotkania przegrać bo gdy Ballymena wygra dzisiaj z Portadown to automatycznie przeskoczy Dungannon. Mogę się mylić ale zaznaczam że to właśnie Ballymena cały czas prowadziła w tej grupie i nagle przegrała dwa spotkania z rzędu...jakby co ? Dla mnie jakby nie chciała zająć tego 1 miejsca. Jeżyki to też niezłe cyrkowce bo przegrali tydzień temu z ostatnim w tabeli Carrick. Chyba oba zespoły doskonale wiedzą że od razu odpadną w play-offach. Moje meritum jest zatem takie że Warrenpoint wygra dzisiejsze zawody i się utrzyma w lidze (remis teoretycznie daje im baraże o utrzymanie pod warunkiem że wygra Ballinamallard) ale Ballymena nie wygra z Portadown i Jeżyki i tak zajmą pierwsze miejsce abstrahując od tego czy w ogóle chcą tam grać..
Kryta trybuna Warrenpoint. Tylko się nie śmiejcie:

 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Baraż o utrzymanie
Ballinamallard-Institute TYP 1 kurs 1,90 4/10 g.20:45
PS: Każdy podniecony Euro z pewnością nawet tu nie zajrzy dlatego bez zbędnej analizy. Drugi mecz o awans lub utrzymanie w 1 lidze brytyjskiej. W pierwszym Ballinamallard wygrał na wyjeździe 2:1. Dzisiaj powinni dopełnić formalności.
Jeszcze a propos M.E. taka moja drobna dygresja. Po obejrzeniu pierwszych meczów i wnikliwej analizie wszystkich drużyn stwierdzam że najbardziej przereklamowane ekipy to:
1. Francja
2. Belgia
3. Austria
4. No i oczywiście od lat Portugalia która nie ma nawet porządnego napastnika.
Oczywiście po 2 meczach sytuacja może zmienić się diametralnie ale póki co ja bym uważał na obstawianie tych ekip.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom