>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2023 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

qowalsky6 700,7K

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam się dzieje ?! Haha
Co to zdziwiony jesteś? :) Irlandia w pełnej krasie :) Szamroki dostały 3 czerwone kartki, a i tak Cork się męczyło i "tylko" 1-0 wyciągnęli... Przez chwilę był na Korek live przy czerwach @ 1,75... Takie jaja... Warto czasem się pochylić nad Irishami ;)

edit No to się pochylam :)
Tonight Sligo vs Derry, kierunek win Derry po @ 2,10 za miedziaka...,
typ chciałem wrzucić już wczoraj po tym co odjeb... się w Cork. Filozofii w tym becie jak na lekarstwo. Każdy, kto troszkę kmini tą jakże zacną ligę ten pewnie pomyślał podobnie. A jak nie kmini, to można popatrzeć na tabelę. Ad rem, wczoraj nie znałem jeszcze składów, dziś widzę, że oba teamy nie zagrają w optymalnych zestawieniach. Trener Sligo trochę bardziej narzeka, ale to nie jest powód bym lekceważył Bit'O Red. Gospo potrafią wygrać z Patrykami i Szamrokami więc to nie ogórki, mimo słabej pozycji w tabeli. Dlatego też stawka na stole nie powala... A Candystripes? Jak nie wykorzystają takich potknięć jakie im funduje konkurencja, to po prostu będą miękkimi fajami, a tego im nie życzę :)
edit1
ft 1-0, na prawdę? ktoś w to uwierzy? jako psychofan Derry powiem krótko "burn, Candystripes, burn" ... :(
PS Nie chcecie mistrza, to nie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
Psychosocial 376,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo-Derry TYP 2 kurs 2,10 5/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Dobra szansa na odskoczenie od Shamrock który wczoraj przy pomocy sędziego:
dostał trzy czerwone kartki i można było zapomnieć od pozytywnym dla nich wyniku. Gospodarze ostatnio dołują, grają słabo (1-0-4). Dobrą informacją dla mnie jest fakt że po kontuzjach do Derry wraca Mark Connolly i Patrick McEleney. Sligo dalej z wieloma nieobecnymi.

Trener gospodarzy

"Ważne jest, abyśmy skupili się na dobrym występie w sobotnią noc. W ostatnich dwóch meczach zagraliśmy słabo i nie osiągnęliśmy oczekiwanych rezultatów.
Przechodzimy przez trudny okres z kontuzjami i dostępnością zawodników, co powoduje dodatkową presję, ale wierzę w tę grupę zawodników i personelu.
W tym roku pokazaliśmy naprawdę dobrą formę, więc ważne jest, abyśmy to zauważyli, trzymali się razem i nadal się poprawiali, wiedząc, że wyniki odejdą od tego.
Derry odniosło ostatnio kilka ważnych zwycięstw. Wiemy, że to będzie trudny test"

Trener gości:

"Wygraliśmy sześć i zremisowaliśmy dwa z naszych ośmiu meczów poza domem w tym sezonie i jest to rekord, z którego jesteśmy dumni i chcemy go chronić.
W ciągu ostatnich kilku lat nasz rekord „wyjazdowy” był prawdopodobnie najlepszy w lidze.
To nie jest coś, co uważamy za pewnik; wiemy, że musimy dalej ciężko pracować, ale w grupie jest naprawdę niezłomna determinacja, by iść dalej"

Kontuzje:

Sligo: Conor Walsh, Garry Buckley, Gary Boylan, Mark Byrne, Karl O'Sullivan, Fabrice Hartmann i James Finnerty.

Derry: Colm Whelan i Ciaron Harkin.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom