>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Superpuchar

Shamrock-Rovers-Dundalk TYP BTS kurs 2,07 3/10
g.20.45 1:1 WIN

PS: The Hoops:

Główny trener: Stephen Bradley

Stadion: Tallaght Stadium

Przyszli: Danny Mandroiu (Bohemians), Chris McCann (Oldham Athletic), Sean Hoare i Sean Gannon (obaj Dundalk), Darragh Nugent i Max Murphy (Shamrock Rovers II)

Odeszli: Greg Bolger (Sligo Rovers), Jack Byrne (APOEL), Aaron McEneff (Hearts), Sean Callan (Bray Wanderers), Danny Lafferty (Derry City), Rhys Marshall (Glentoran), Thomas Oluwa (Bohemians), Brandon Kavanagh (Bray Wanderers - wypożyczony)

Drwale:

Menedżer: Shane Keegan

Stadion: Oriel Park

Przyszli: Ole Erik Midtskogen (KI Klaksvik), Alessio Abibi (bez drużyny), Raivis Jurkovskis (FK Liepaja), Sonni Nattestad (B36 Torshavn), Sam Stanton (Phoenix Rising), Peter Cherrie (Derry City), Junior Ogedi Uzokwe (Sligo) Rovers), Jesus Perez (bez klubu) Ryan O'Kane (Cliftonville)

Odeszli: Joshua Gatt (Pittsburgh Riverhounds), Sean Hoare (Shamrock Rovers), Sean Gannon (Shamrock Rovers), Jimmy Corcoran (Wexford), Georgie Kelly (Bohemians) Nathan Oduwa (zwolniony), Gary Rogers (na emeryturze), John Mountney ( St Patrick's Athletic), Dane Massey (Drogheda United), Stefan Colovic (FC Cuckaricki) , Jamie Wynne (Cork City), Will Patching (Derry City - wypożyczenie), Andrew Quinn (Bray Wanderers - wypożyczenie), Taner Dogan (Athlone Town - wypożyczenie), Terique Mohammed (Athlone Town - wypożyczenie)


Pierwszy mój typ w nowym sezonie obarczony sporym ryzykiem ale kurs jest naprawdę zacny. Największa strata aktualnych mistrzów to odejście Jacka Byrne do A.P.O.E.L i Aaron McEneff do Hearts. Mogę tylko napisać że tych dwóch zawodników w tamtej edycji strzeliło łącznie 16 goli. Przyszedł za to Sean Gannon który z kolei osłabił Dundalk. Mógłbym wiele pisać o transferach ale pierwsze kolejki wszystko zweryfikują...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Premier Division

Drogheda-
Waterford
Shamrock Rovers -
St.Patricks

PS: Inauguracja, 1 kolejka nowego sezonu..w dzisiejszych spotkaniach upatruję dwóch faworytów którymi dla mnie są gospodarze.

Drogheda-Waterford TYP 1 kurs 2,15 4/10 g.18.45 1:0 WIN

Beniaminek Drogheda przed sezonem kupił parę fajnych i obiecujących grajków. Dane Massey, Dinny Corcoran i Gary Deegan powinni być mózgami tej ekipy. Do tego manager Tim Clancy ma w swoich szeregach również piłkarza roku 2020 First Division, Marka Doyle'a.

W Waterford na posadzie trenera zadebiutuje Kevin Sheedy i od razu zostaje dla mnie postawiony pod ścianą ponieważ klub opuściło wielu piłkarzy z poprzedniego sezonu. Do drużyny dołączyło na ich miejsce aż 10 nowych i młodych graczy i może minąć jakiś czas aż się zgrają.

Reasumując pomimo że to 1 kolejka, Drogsi to beniaminek i liga półzawodowa większe szanse daję gospodarzom.

Shamrock-St. Patricks TYP 1 kurs 1,72 2/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: W ostatnich ich 3 spotkaniach padł wynik bezbramkowy co czyni ten mecz podwyższonego ryzyka. Dwa najbardziej znienawidzone kluby w Irlandii + 1 kolejka. Dlatego stawka tylko 2/10. O The Hoops pisałem tydzień temu przy okazji superpucharu. Z kolei do doświadczonych piłkarzy gości doszło parę nowych graczy. Jednym z nich jest, jest Paddy Barrett, który grał w Dundalk, Waterford i Galway United i właśnie wrócił po krótkim okresie gry w Kambodży.

Reasumując przy kolejnym skróconym sezonie Shams muszą wygrywać od początku ligi więc powinni wymęczyć 1:0..

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W końcu rusza Irlandia, jak zwykle wiele przetasowan w składach i samych klubach.
Dziś w derbach Dublina myślę, ze kości będą trzeszczeć. Jak Psychosocial opisał obie ekipy się nie kochają, może będą chciały bardziej sobie przeszkadzać niż pokazywać wirtuozerię. No to under wezmę za drobne na przetarcie po @ 1,50. I symbolicznie x po @ 3,40... Zobaczymy
Edit
No i fajnie, ale łatwo nie było, kto oglądał ten wie :) 88 min. I się zaczęło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Premier Division

Finn Harps-
Bohemians

Sligo Rovers-
Dundalk

Finn Harps-Bohemians TYP 2 kurs 2,12 4/10 g.19.00 1:0 BOX

Sligo R.-Dundalk TYP 2 kurs 2,10 4/10
g.19.00 1:1 BOX

PS: Noooo...takich kursów się nie spodziewałem...dwóch zdecydowanych faworytów. Zarówno Cyganie jak i Drwale powinni ograć dwa przeciętne zespoły gospodarzy. O Dundalk nie muszę się rozpisywać, natomiast przypominam że Bohemians to aktualny wicemistrz Irlandii.
Posprawdzałem oczywiście składy i gra jest warta świeczki.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
20 Mar 2021 7:00pm Sligo Rovers vs. Dundalk Showgrounds

Over 2 Goals @ 1,54
Both Teams To Score @ 1,90



Ja wrzucę dwa inne typy na to spotkanie. Widzę tutaj również zwycięstwo przyjezdnych, ale po co wrzucać taki sam typ co Psycho.
Oba zespoły spore zmiany w składach i o ile dyspozycja Dundalk jest mi coś tam znana, bo oglądałem dwa spotkania (z Drogheda i Shmarock) to trochę niewiadomą jest dyspozycja Sligo. Liczę jednak na to, że znowu będą głównie punktować u siebie. O wzmocnieniach nie ma sensu pisać, bo i tak mało co komu powiedzą. Osobiście jestem ciekaw jak będzie prezentował się Greg Bolger który przyszedł z Shamrock Rovers.

Pogram oczywiście zwycięstwo swoich i tak samo jak Psycho jestem zdziwiony wysokim kursem.
Także zdecydowanie Bohemians @ 2,00.

W trzecim spotkaniu niby zwycięstwo Derry, ale gdybym miał cos tutaj grać to poszukałbym jednak bramek, np.
Over 2 @1,55, BTTS @1,95 lub Over 2.5 @2,11


Pierwsza kolejka więc ze stawkami spokojnie.
Ze sportowym pozdrowieniem.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
ten temat powinien byc dopiero otwierany w polowie sezonu... ;)

Edit od Psycho: masz trochę racji ale z tym jest taki mały problem że jak te ekipy się zgrają to będzie koniec sezonu :p:ROFLMAO::p
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Otrzymane punkty reputacji: +38
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dzisiaj są trzy mecze do gry:

Dundalk-Finn Harps

Cork-Cobh Ramblers

U.C.Dublin-Athlone

Zdecydowałem wybrać stawkowane spotkanie po prostu z największym kursem:

U.C.Dublin-Athlone TYP 1 kurs 1,85 4/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Pierwsza kolejka. Jest powód że idę w stronę Studentów abstrahując że goście od paru lat zajmują ostatnie miejsca w lidze. Co prawda gospodarze bez najlepszego strzelca tamtego sezonu Yoyo Mahdy który przeszedł do Shelbourne i obrońcy Josha Collinsa który zasilił Waterford ale za to z nowymi graczami: Samem Toddem, Seanem Brennanem, Donalem Higginsem i Adamem Lennonem którzy dołączyli do UCD z Finn Harps, Southampton, Galway United i Athlone.

Ale to jest nic w porównaniu ze składem Athlone. Odeszło sporo zawodników i...dołączyło..17 nowych piłkarzy! No nie mam pojęcia jak oni mają się zgrać w tej kolejce dlatego dziś stawiam na Studentów.

Na koniec wklejam ich ostatnie 10 meczów między nimi z których wynika że klub ze stolicy wygrał je wszystkie:


09.10.20DIVAthloneUC Dublin2 : 4
17.08.20DIVUC DublinAthlone2 : 1
27.07.18DIVAthloneUC Dublin0 : 1
18.05.18DIVUC DublinAthlone3 : 0
27.03.18LCAthloneUC Dublin0 : 2
16.03.18DIVAthloneUC Dublin1 : 3
07.10.17DIVAthloneUC Dublin0 : 4
21.07.17DIVUC DublinAthlone4 : 0
26.05.17DIVAthloneUC Dublin0 : 2
08.04.17DIVUC DublinAthlone4 : 1


Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
27 Mar 2021 5:00pm Bohemians Dublin vs. Longford Town Dalymount Park
2:2
Over 2 Goals @ 1,60
Both teams To Score @ 2,24




27 Mar 2021 5:00pm St. Patrick's Athletic vs. Drogheda United Richmond Park

2:1
Over 2 goals @1,67
Both Teams To Score @ 2,29


Później jak znajdę chwilę to napiszę kilka zdań, na razie czasu brak i tylko wrzucam to co dzisiaj gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bohemians vs Longford
Live,
Poczatek ligi i niespodzianki są. Wczoraj zobaczyłem wpadkę Dundalk, to czemu dziś nie może być x?
@ 3,60 symbolicznie pobieram...
Ps
W Irlandii powazniejsze granie to tak raczej po 3,4 kolejkach jak dla mnie ofc...
Edit
Ooo ja sobie pisalem a tu 1-0, teraz x ma @ 8,0... Mistrzowski timing :)
2-0 teraz to value :)...
Edit 2
Ft 2-2 kochana Irlandia, @ przy 2-0 wynosił 21, w drugim meczu Patsi ledwie co wygrali... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA Dywizja 1

Bray-
Treaty United TYP 1 kurs 1,56 4/10 g.16.00 0:0 WIN


PS: Gospodarze to dla mnie jedni z głównych kandydatów do awansu. W poprzednim sezonie zabrakło im jednego punktu do Premier. W barażach przegrali jakimiś cudem z Galway 0:1. W tym sezonie manager Gary Cronin postarał się o mieszankę młodości i doświadczenia, zatrudniając Marka Byrne'a z Shelbourne i Conora Clifforda z Derry City, Richiego O'Farrella z Droghedy, Stevena Kinselli z Cabinteely, Seana Callana, Kiana Clarke i Brandona Kavanagha (na wypożyczeniu ) z Shamrock Rovers, Andrewa Quinna (wypożyczony) z Dundalk i Darrena Cravena, który był kapitanem Malahide United do tytułu Leinster Senior League w zeszłym sezonie. Dla mnie więc zdecydowanie się wzmocnili.

Treaty United to nic innego jak stary Limerick który zmienił nazwę rok temu. Managerem jest Tommy Barrett który sprowadził wiele nowych nazwisk. Doświadczonych, np: bramkarza Tadhga Ryana, który grał z Huddersfield, Waterford, Cork City i Galway United, oraz Jacka Lyncha, syna byłego Tommy'ego Lyncha z Limerick i Waterford. Oprócz nich jest też wielu młokosów i nowicjuszy np: Matt Keane z Killarney Celtic i Callum McNamary z Newmarket.

Reasumując ja tu nic innego nie widzę jak pewne zwycięstwo Mew a jak znowu goście wyrównają w 95 minucie jak w ostatnim typie albo w ogóle typ nie wejdzie to pies jeb....ł ta ligę;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
28 Mar 2021 4pm Bray Wanderers vs. Treaty United Carlisle Grounds

Both Teams To Score @ Over 2.5 @2,25


Też widzę tutaj zwycięstwo Mew, ale od jakiegoś czasu jeśli chodzi o FD to gram przede wszystkim tylko bramki.

Bray powinno znowu powalczyć o awans do PD, w poprzednim sezonie nie wiem jak mogli to spier...., bo w ciągu tygodnia najpierw przegrali ligowe spotkanie z Galway 0:1 przez co spadli na drugie miejsce w tabeli (gdyby nie ta porażka raczej na pewno mieli by awans bezpośredni), później w barażach ponownie trafili na Galway i kolejna porażka 0:1
Wzmocnili się w tym sezonie i walka o awans. Tyle.

Nowy stwór w FD, Psycho już wyjaśnił jak powstał i co to za zespół.
Generalnie jedna wielka niewiadoma. Szybko zbierany skład, brak doświadczenia poza kilkoma graczami. Liczę jednak na to, że z początkiem sezonu będą grać na maxa. Atmosfera dobra, fani podobno też w większości wszystko poparli.
Przed sezonem grali dwa spotkania towarzyskie które zremisowali: Waterford 1:1 i Athlone Town 0:0.

Typ ryzykowny, ale nie takie rzeczy w FD widziałem zwłaszcza, że jest to pierwsza kolejka.

GL.

EDIT:
Może i pora odpuścić bramki w FD :sneaky:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
LIVE 22'
0:1
Longford Town vs. Sligo Rovers

Both Teams To Score @ 3,00



Dzisiaj tak, bo przed chwilą powrót z pracy i ogólnie zapomniałem, że dzisiaj jedno spotkanie startuje wcześniej.
Sligo dobrze wyglądało w poprzednich dwóch spotkaniach i nie mam na myśli tutaj tylko i wyłącznie wyników jakie ugrali, maja fajny skład w tym sezonie, doszło doświadczenie i to będzie procentować. Longford to dla mnie spore zaskoczenie, że tak dobrze weszli w sezon. Ostatnio ugrany remis gdzie na początku było 2:0 mysle, że mocno podbudował. Ciekawe co dziś pokaże Davis jak wejdzie z ławki. Przed rozpoczęciem spotkania dla mnie jeden z pewniejszych typów w tej kolejce.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
3 Apr 2021 7pm Bohemians Dublin vs. St. Patrick's Athletic Dalymount Park

Over 2 Goals @ 1,82
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 2,04

Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 3,40


Przedświąteczne zamieszanie, więc na razie wrzucam tylko to co gram. Kursy wysokie i typy dość ryzykowne, ale można "ugryźć" to co gram trochę inaczej i po swojemu
Mam jeszcze 3-4 typy z pozostałych dwóch spotkań ale jeszcze się zastanawiam.
Później wrzucę i napisze kilka słów.

Edit:
RR w palcem w d... Bohs tragiczne wejscie w sezon, Patsi koljny raz II połowa zdecydowanie lepiej

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
UC Dublin-
Bray TYP BTS kurs 1,60 5/10
g.20.45 0:0 BOX

PS: Przecieram oczy ze zdumienia co się dzieje w moich ukochanych ligach a zwłaszcza w pierwszej. Od lat nie widziałem takich underdogów. Pomyślałem że odpuszczę typowanie na parę tygodni ale wpadł mi w oko ten mecz i nie mogę przejść obok niego obojętnie. Dwie ofensywne ekipy nastawione przede wszystkim na strzelanie goli. Gospodarze raczej w pełnym składzie a goście bez Garrego Shawa i Darragha Lyncha.
Ostatnie ich trzy mecze to grad goli nawet w 2016 roku.:


09.03.21CFUC DublinBray3 : 3
02.10.20DIVUC DublinBray1 : 3
20.05.16FAIUC DublinBray4 : 3

Reasumując liczę na sporo bramek, stawka wysoka 5/10 jak dziś to nie wejdzie to trzeba się zastanowić nad sensem typowania tych lig bo od wielu sezonów takiej nieprzewidywalności i entropii nie spotkałem na zielonej wyspie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś 2 mecze na tapecie, dubel za drobne, dobra, krótko :
Dundalk vs Bohemians, oba zespoly poniżej oczekiwań, oba rozczarowują. Jednak ciut wyżej cenię Drwali, "muszą" w końcu zdobyć 3 pkt. Hoban ostatnio strzelił honorową, może dziś zwyciężą?
1 pobralem jeszcze po @ 1,73...
Patsi vs Derry, kolejny sezon ch... wyglada dla Candystripes, ba nie da sie ich oglądać, Patryki nieźle wyglądają, punkt z Szamrokami, 3 pkt w derbach z Cyganami. Robi wrażenie. Wahałem się pomiedzy 1, a underem i ostatecznie wybrałem under 2,5 po @ 1,50. Razem mam dubla po @ 2,59... GL!
Edit
Kilka słów : Patsi vs Derka wg planu, czy to 1, czy under.
Dundalk? 1 myśl - chcą wyeba... "trenera" póki czas. Może się mylę, ale tak to wyglądało po dzisiejszym meczu. A może jeszcze inaczej. Trener do wyeba.... Wstyd, ogon tabeli, kopanina, a są piłkarze, którzy grali w pucharach.
ps
Żeby nie było, f... obejrzałem oba mecze, w Dublinie masakra nie dało się tego oglądać, czerwo zmieniło sytuację na korzyść Patryków, ale Derry to i w 11 dno było. Dundalk, jakby chcieli żeby ktoś powiedział: "patrzcie on (trener) nie umie nas trenować/ustawić/sprawić byśmy w końcu wygrali". Męki Pańskie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
9 Apr 2021 8:45pm Dundalk vs. Bohemians Dublin Oriel Park
0:1
16 RR
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 1,87
Over 9.5 RR @ 2,00
Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 3.25


typy mocno ryzykowne ale inaczej się chyba tutaj nie da. Jedni i drudzy tragiczne wejście w sezon i każdy będzie chciał za wszelką cenę zgarnąć 3 punkty.
O ile Dundalk wyglądał całkiem dobrze w ostatnim spotkaniu przeciwko The Hoops to Bohs wyglądali tragicznie.
Wyjdzie teraz tutaj może zboczenie co do gości-ale dzisiaj obstawiam, że zagrają najlepsze jak dotąd spotkanie w lidze i mocno postawią się gospodarzom.


W FD zagram podobnie to co zaproponował Psycho.


9 Apr 2021 8:45pm UC Dublin vs. Bray Wanderers UCD Bowl
0:0
Both Teams To Score & Over 2.5 Goals @ 2,15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
10 Apr 2021 7:00pm Sligo Rovers vs. Shamrock Rovers Showgrounds
1:1
3:6 RR
Over 2 Goals @ 1,76
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 1,94
Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 3,30




10 Apr 2021 7:00pm Finn Harps vs. Waterford Finn Park
2:1
12:3 RR
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 2,10
Over 7.5 RR @ 1,70


Po wczorajszym brak słow. RR siadły gładko a bramkę zawalił Dundalk, ale planowo Bohs się postawiło.
Dzisiaj gram tak i jeżeli nie wejdą co najmniej 4 typy, dziekuję do widzenia​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +427
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry City-
Dundalk TYP 2 kurs 1,90 3/10
g.20.45 1:1 BOX

PS: Tym razem bez długiego opisu. Ostatnie dwie ekipy które jeszcze w tym sezonie nie wygrały. Derry ostatnie, Dundalk przedostatni, śmiechu warte. Managerowie Dundalk Shane Keegan i Filippo Giovagnoli zwolnieni do tego to wyjazd dlatego tylko 3/10. W ostatnich 3 spotkaniach zawsze wygrywali Drwale. Stawiam na gości, jak dziś nie wygrają to będzie koniec przyjezdnych..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Parę dni temu napisalem:
[/QUOTE]
(...)
Dundalk? 1 myśl - chcą wyeba... "trenera" póki czas. Może się mylę, ale tak to wyglądało po dzisiejszym meczu. A może jeszcze inaczej. Trener do wyeba.... Wstyd, ogon tabeli, kopanina, a są piłkarze, którzy grali w pucharach.
ps
(...) Dundalk, jakby chcieli żeby ktoś powiedział: "patrzcie on (trener) nie umie nas trenować/ustawić/sprawić byśmy w końcu wygrali...
[/QUOTE]
Stało sie, trener i menager wyeb..., w tygodniu jak Psychosocial dawał na ich przełamanie w Derry jeszcze sobie odpuściłem, bo i Candystripes mieli nóż na gardle. Dziś już nie ma wymowki.
W pojedynku Dundalk vs Drogheda @ na 1 który pobrałem wynosił 1,65, teraz chyba już spadł. Stawka miedziak... GL
Edit
2-1 no nie było bata aby Lillywhites nie wygrali :) to co cieszy to fakt, że przypadkiem i Derry też zaliczyło pierwsze 3 pkt. Same plusy jak dla mnie... Good Night :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
24 Apr 2021 7:00pm Sligo Rovers vs. Derry City Showgrounds

Over 2 Goals @ 1,76
Over 8.5 RR @ 1,67
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 2,00
Over 2.5 Goals & Over 9.5 RR @ 5,10

Both Teams To Score & Over 7.5 RR @ 3,60


Raczej jedyne spotkanie które dzisiaj ruszę, no może pomyślę nad Bray z FD za 2,00 i overami, bo jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, reszta zaczyna odskakiwać więc powinni zacząć punktować.
Sligo rewelacyjne wejście w sezon 4 zwycięstwa 2 porażki i w mojej opinii z meczu na mecz wyglądają lepiej. Derry mocno poniżej oczekiwań, dół tabeli i na razie jako jedyni bez zwycięstwa w lidze, w ostatnim spotkaniu uratowali remis "dziwną" bramka z Dundalk. Nowy trener i jestem ciekaw co pokażą dzisiaj na boisku.
Kusi mnie pograć jeszcze Sligo @ 1,88.

Jeżeli chodzi o pozastałe dwa spotkania to niby Dundalk powinien wygrać, ale ciężko im zaufać po tym co pokazywali do tej pory. Nie zdziwi mnie kolejna strata punktów.
Waterford vs. Longford. Jedni i drudzy siebie warci. Waterford strzelone 4 gole i wszystkie ze stałych fragmentów gry, Longford nie wiem jak nie przegrał w ostatniej kolejce z Finn Harps, może remis?
Oba spotkania do obserwacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom