>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia 2009

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Drogheda United - Sporting Fingal
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 19 Drogheda United będzie podejmować na własnym stadionie Sporting Fingal w ramach Pucharu Ligi Irlandzkiej.
Fingal to jedna z najbogatszych druzyn w Irlandii, prężny sponsor, wiele ciekawych transferow przed sezonem i przede wszystkim, ku uciesze kibiców Sportingu świetna gra na zapleczu Irlandzkiej Eircom League. Po 9 meczach dzisiejsi goście zajmują trzecie miejsce, ale z niewielką stratą do dwóch pierwszych zespołów. Przed sezonem Fingal był wymieniany jako główny faworyt do awansu, a kurs 1.40 na awans tej ekipy mówi sam za siebie. Na przeciwko nich stanie rozpadająca się drużyna Droghedy, która jeszcze kilka lat temu biła się o mistrzostwo kraju. Teraz to już przeszłość i kibice gospodarzy dzisiejszego spotkania powinni przyzwyczajać się do tego, że w przyszłym sezonie ich druzyny w pierwszej lidze nie będzie, o ile wogóle zostanie dopuszczona do kolejnych rozgrywek. Po 10 meczach ligowych zaledwie trzy punkty i tylko trzy strzelone gole, a więc dorobek bardzo marny.
Stąd też mój typ w tym spotkaniu. Sądzę, że piłkarze Droghedy są w takich nastrojach, że na awansie do dalszej fazy pucharu ligi i walki o to trofeum kompletnie im nie zależy, mimo, że w poprzedniej rundzie pewnie pokonali Bray. Sporting to jednak wyższa półka, która ma spore ambicje i na pewno wykorzysta, że ich dzisiejszy rywal jest w rozsypce. Obstawiam 2-0 dla gości.

Rezultat: 0-2 ✅ a więc dokładny wynik równiez trafiony.. ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Puchar Ligi Irlandzkiej na dziś:

Waterford United - Shamrock Rovers​


Mecz 2 czołowych drużyn ligi. Z jednym szczegółem, Waterford gra w 2 lidze. Zajmuje tam wysokie 2 miejsce i jest jednym z faworytów do awansu w tym sezonie. Shamrock też jest w czubie, 4 miejsce w Premier League. Obie drużyny wiadomo w dobrej formie, gospodarze na ostatnie 9 meczów wygrali 8, dopiero w ostatniej kolejce zremisowali z liderem Division 1 UCD. U siebie w ostatnich 5 meczach porażka z Shelbourne, a potem seria 4 wygranych. Shamrock w ostatnich 7 meczach odnieśli 6 zwycięstw, przedzielonych porażką, w meczu u siebie z Bray Wanderers. Jeżeli zaś chodzi o wyjazdową formę to ostatnie 5 meczów to remis i 4 wygrane z rzędu. Statystyki tych obu drużyn są podobne, ale nie należy zapominać, że gospodarze grają 1 klasę rozgrywkową niżej. Jest jeszcze jedna rzecz, która przemawia za drużyną Shamrock, otóż ostatnia przegrana z Waterfordem miała miejsce w 2005 roku, a od tamtego czasu 3 mecze to 2 wygrane Shamrock i jeden remis.


Moje typy:
Shamrock Rovers 2.05 Expekt
over 2.5 2.40 Expekt
Shamrock -1 remis 3.60 bet365
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bray – Cork City ✅ ✅
Lider rozgrywek ligi Irlandzkiej Cork City rozegra spotkanie z przed ostatnim w lidze Bray. Cork City nie przegrał od 3 sezonów z drużyną gospodarzy. Goście którzy teraz znakomicie rozpoczęli sezon na 12 spotkań 8 zwycięstw , 2 remis i zaledwie 2 porażki dziś powinni powiększyć swoje konto zwycięstw , Bray gra fatalnie w tegorocznych rozgrywkach i uważam że nie jest w stanie zatrzymać rozpędzonej drużyny Cork. Typuje zwycięstwo gości po ciekawym kursie 1,74.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Shamrock Rovers - Drogheda United​

3 ekipa gra u siebie z ostatnią. Gospodarze po 13 kolejkach mają na koncie 22 punkty, goście 7. Obrazuje to różnicę między tymi drużynami. Analiza prosta i krótka. Shamrock gra u siebie gdzie się dobrze spisuje. Przegrali co prawda jakiś czas temu z Bray, ale to raczej jednorazowa wpadka. Drogheda na wyjazdach słabiutko. Wygrali 2 razy z Bray co prawda, ale poza tymi 2 meczami, w ostatnich 10 spotkaniach 7 porażek i remis (dawno temu). Ewidentnie gra na wyjazdach jest słabą stronę ekipy gości i wg mnie gospodarze to spokojnie wykorzystają, ale rozmiary wygranej wg mnie nie przekroczą 1 bramki.
Moje typy:
Shamrock 1.61 bet365
Shamrock -1 remis 3.25 bet365
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Spotkanie: Derry City - St. Patricks Athletic 0:1
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Buk:bet365

Analiza:
Dzisiaj niezbyt ciekawa oferta i ogólnie oprócz tenisa grają same drugie ligi ale swoją piętnastą kolejkę rozgrywa Premier League w Irlandii,zwróciłem uwagę na mnie mecz Derry z St. Patrickiem. Czemu stawiam na Remis w handicapie w tym meczu ? Hm Derry jest dobrą drużyną zajmuje aktualnie trzecie miejsce w lidze ze stratą czterech pkt. do prowadzącej dwójki, St. Patricks dużo gorzej bo jest to dopiero siódme miejsce ze stratą 12 pkt. Tak więc widzimy różnica jest dosyć spora, jeszcze jedno co możemy zauważyć to liczba strzelonych/straconych bramek gospodarze mają je na plusie 10 a goście dokładnie tyle samo tylko że na minusie- tak więc widzimy różnica między tymi zespołami jest spora i nie pozostawia wątpliwości kto jest lepszy z tej pary ale ... St. Patricks jest drużyną nieobliczalną i nie skreślałbym jej zaraz na początku, chłopaki na pewno nie przyjadą do Derry z nastawianiem na porażkę już z góry, na pewno nie odpuszczą i nie odstawią nogi bo na 10 drużyn zajmując 7 miejsce to nie jest tak różowo i na pewno każdy punkt jest na wagę złota. W ostatnich trzech meczach nie przegrali zdobywając 5 pkt, strzelając 4 bramki a tracąc 3, gospodarze natomiast w ostatnich trzech meczach zdobyli 7 pkt. zdobywając 4 bramki nie tracąch żadnej. Jak widzimy mecz może stać na wysokim poziomie, moim zdaniem przez dłuższą część meczu będzie utrzymywał się remis jednak tą decydującą bramkę na wagę 3 pkt. zdobędą gospodarze :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
✅✅✅ 1:0 ????
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Mervue United - Dundalk (puchar Irlandii)
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Interwetten

Analiza:

Spotkanie w ramach pucharu Irlandii w którym zmierzą się drugoligowy Mervue United z pierwszoligowym Dundalk. Gospodarze tego spotkania rozegrali w II lidze 7 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 8. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 8 spotkań wyjazdowych w I lidze w których udało im się 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 4x przegrali strzelając przy tym 7 bramek a stracili 14. Trener goście zapowiada poważne potraktowanie tego pucharu i zabrał na ten mecz najsilniejszy skład. Myślę, że różnica jaka dzieli I ligę od II będzie tutaj widoczna a kurs 1.60 na wygraną Dundalk jaki możemy znaleźć w Interwetten jest warty zaryzykowania.

1:3 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Limerick – ST. Patricks (puchar Irlandii)
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Spotkanie w ramach pucharu Irlandii w którym zmierzą się drugoligowy Limerick z pierwszoligowym ST. Patricks. Gospodarze tego spotkania rozegrali w II lidze 7 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 2x zwyciężyć 4x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 4. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 8 spotkań wyjazdowych w I lidze w których udało im się 3x odnieść zwycięstwo a 5x przegrali strzelając przy tym 5 bramek a stracili 10. Goście to utytułowany zespół Irlandzkiej Premiery Divison któremu w tym sezonie nie wiedzie się za dobrze dlatego też puchar kraju możemy być dla trenera Jaffa Kenna priorytetem. Reasumując postanowiłem zaryzykować i postawić na wygraną gości po dobrym kursie 1.70 jaki znaleźć możemy w Gamebookers.

0:1 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Waterford United – Carrigaline United (puchar Irlandii)
Typ: Handicap Waterford -2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Spotkanie w ramach pucharu Irlandii w którym zmierzą się drugoligowy Waterford United z występującym w niższej klasie rozgrywkowej zespołem Carrigaline United. Gospodarze tego spotkania rozegrali w II lidze 7 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 4x zwyciężyć 1x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 13 bramek a stracili 4. Goście natomiast zakończyli już sezon w swojej klasie rozgrywkowej a zawodnicy musieli przygotowywać się indywidualni do tego spotkania. Na domiar złego z zespołu odszedł pierwszy bramkarz i trener gości Canice Kennedy musiał załatać dziurę ściągając bramkarza z drużyny młodzieżowej. Trener gospodarzy Stephen Henderson zapowiada wystawienie najsilniejszego składu i ma do dyspozycji wszystkich podstawowych zawodników. Reasumując patrząc na ostatnie statystyki gospodarzy zauważyć można, że są oni w lekkim dołku po dwóch z rzędu porażkach dlatego też to spotkanie będzie doskonałą okazją na odbudowanie formy. Kurs 2.00 jaki znaleźć możemy w Betsafe na wygraną 3 bądź więcej bramkami gospodarzy jest moim zdaniem wart zaryzykowania.

6:0 ✅
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Dundalk +0.5,+1 v Derry City ✅ FT 1:0
@ 1.60
Bet365
6/10
+3.6


Derry bez 6 zawodników, 2 obrońców i 4 pomocników. Problem w obronie zostanie rozwiązany gdyż mają kim zastapić. Co nie zmienia faktu, że podstawowi obrońcy jednak będą nieobecni. W pomocy gorzej bo będą musieli wystawić albo jednego, który do tej pory w ogóle nie zagrał albo ściągnąć kogoś z rezerw, juniorów, etc.

Lista nieobecnych: Stephen Gray,Clive Delaney, Gareth McGlynn, Kevin Deery, Barry Molloy, Liam Kearney.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Finn Harps v Sporting Fingal ⛔ FT 3:2
Typ: Sporting Fingal
Kurs: @ 1.72 [jak obstawiałem, teraz spadł do 1.65]
Bet365
2/10
Finn Harps bez kilku ważnych zawodników, m.in. najlepszego strzelca i 3 podstawowych pomocników. Gra obronna może im się kleić bo tylko 1 podstawowy obrońca nie będzie obecny ale w środku pola i ataku mogą mieć problemy. Pewnie będą bronili wynika za wszelką cenę jednak przy zmasowanych atakach gości powinni ustrzelić choć 1 bramkę. . . o ile takie będą. ;)
Lista nieobecnych: Conor Gethins, Johnny Havlin, Marc Brolly, Oisin McMenamin, Mark Forker, Gavin Cullen, Ruairi Harkin.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Dundalk vs. Bohemians
Dundalk
4,90
betfair

Spotkanie Irlandzkiej Premiership zapowiada się bardzo emocjonująco. Do Dundalk przyjedzie jak na razie niekwestionowany lider a mianowicie Bohemians Dublin. Bohemians gra bardzo dobrze, czy to u siebie czy to na wyjeździe. Jest to bardzo wszechstronny zespół i z każdym potrafią nawiązać równorzędną walkę. Ja jednak jestem dzisiaj za zespołem gospodarzy. Dundalk obecnie zajmuje 5 lokatę, ale ta 5 lokata nie odzwierciedla formy jaką prezentują ostatnio. Grają naprawdę pewnie, stanowczo i konsekwentnie. To analogicznie przekłada się na wyniki. Ostatnie 4 mecze Dundalk ma wygrane. Dwa mecze w lidze z Derry City 1:0 oraz z Bray Wanderers 3:0 u siebie oraz jedno na wyjeździe z Cork City 1:2. Pomiędzy spotkanie w Pucharze wygrane z Mervue United 1:3. Passa 4W prezentuje się bardzo okazale tym bardziej kiedy patrzymy na poprzednie osiągi Dundalk. Remisowali, przegrywali, grali mozolnie i bez werwy. Teraz są bardzo zmobilizowani i dodając trochę oliwy do ognia, grając z liderem, który ich dziesiątkuje w spotkaniach h2h, to możemy zobaczyć dzisiaj gospodarzy zmobilizowanych podwójnie, którzy zrobią wszystko by z nimi wygrać i zainkasować cenne 3 pkty. Poza tym jeżeli Dundalk ma gdzieś wygrywać to przede wszystkim u siebie. Ich mocniejszą stroną są starcia at home. Pozdrawiam.
 
J 0

jaras09

Użytkownik
Irlandia EIRCOM 1ST DIVISION 2009
Wexford - UC Dublin

Spotkanie pomiędzy 3 drużyną ligi UC Dublin a 5 Wexfordem Youths. Zdecydowałem się zagrać tutaj under 2.5 bramek powodów jest sporo. W szeregach gospodarzy zabraknie Holden&#39;a, pierwszego GK tej drużyny , napastnika Dempsey&#39;a i kilku zawodników. Drużyna gości także bez pierwszego goalkeepera Barron&#39;a, oraz swojego najlepszego strzelca Kilduff&#39;a. Średnia bramek na mecz Wexford u siebie to zaledwie 0.88 , zachowując czyste konto przez 2 spotkania . Więcej tracą niż strzelają. UC strzela więcej na wyjazdach niż u siebie w domu , w 4 meczach wyjazdowych zachowali czyste konto. Historia UC dwukrotnie przegrywało u siebie 0-1 i 1-2. Przy odrobinie szczęścia myślę ,że nie zobaczymy tutaj więcej niż 2 bramek.

Mój Typ: Under 2.5
1,68 Unibet
 
J 0

jaras09

Użytkownik
Wexford - UC Dublin

Spotkanie pomiędzy 3 drużyną ligi UC Dublin a 5 Wexfordem Youths. Zdecydowałem się zagrać tutaj under 2.5 bramek powodów jest sporo. W szeregach gospodarzy zabraknie Holden&#39;a, pierwszego GK tej drużyny , napastnika Dempsey&#39;a i kilku zawodników. Drużyna gości także bez pierwszego goalkeepera Barron&#39;a, oraz swojego najlepszego strzelca Kilduff&#39;a. Średnia bramek na mecz Wexford u siebie to zaledwie 0.88 , zachowując czyste konto przez 2 spotkania . Więcej tracą niż strzelają. UC strzela więcej na wyjazdach niż u siebie w domu , w 4 meczach wyjazdowych zachowali czyste konto. Historia UC dwukrotnie przegrywało u siebie 0-1 i 1-2. Przy odrobinie szczęścia myślę ,że nie zobaczymy tutaj więcej niż 2 bramek.

Mój Typ: Under 2.5
1,68 Unibet
Wynik 0-1 ✅
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Bohemians v Derry City [Połowa czasu] ⛔ 1:0
Typ: &lt;0.5
Kurs: @ 2.40
Gamebookers
Spotkania pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj są zacięte bez konkretnego zaznaczenia swojej wyższości żadnej z drużyn. O dziwo Bohe najczęściej na swoim boisku remisowali z Derry i padało bardzo mało bramek. Bohe nie tylko w tych spotkaniach strzela mało bramek. Mało bramek równiez traci. Gospodarze nie moga przegrać żeby nie stracić dobrej passy natomiast Derry musi się trzymać czołówki. Tak czy siak obie drużyny będa broniły się przed stratą gola. Poza tym obaj trenerzy zapowiedzieli, że będa trzymać najważniejszych graczy na ławie na rezerwowy mecz w Europejskich pucharach obu drużyn więc zmiennicy nie powinni raczej oczarować swoja grą i ta gra raczej nie powinna się kleić i przewiduję tutaj walkę w środku pola o każdą piłkę. Żadnych zażartych ataków nie przewiduję więc spotkanie pewnie będzie wyjątkowo nudne. Bohe na swoim terenie raczej późno strzela bramki nawet jeśli wygrywają np. 3:0 to większość bramek strzelanych jest w drugiej części spotkania.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Drogheda United - Shamrock Rovers Dublin
Zakład: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?
Typ: X
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie dziś wieczorem w Irlandii. Przedostatnia w tabeli Drogheda United zagra z zajmującym obecnie drugie miejsce Shamrock Rovers. Gospodarze to sprawcy największej niespodzianki ostatniej kolejki - podejmowali u siebie lidera Bohemians i po bardzo dobrym meczu zremisowali 1:1. &quot;Tylko&quot; zremisowali, bo wyrównującą bramkę goście z Dublina zdobyli dopiero w 90. minucie. Mimo, w zasadzie straconych 2 punktów, morale w ekipie Droghedy jest wysokie, a piłkarze zapowiadają dziś walkę na całego o wygraną. Podobne nastroje w Shamrock. Ostatnie zwycięstwo w ważnym meczu z Derry City 2:1, przy remisie Bohemians, pozwoliło zmniejszyć stratę do lidera i obecnie obydwa zespoły dzielą tylko 3 punkty...
Wszystko to sprawia, że spodziewać się dziś możemy bardzo zaciętego pojedynku, w którym niełatwo wyłonić zwycięzcę. Myślę, że łatwiej przewidzieć będzie wynik do przerwy. Ja typuję remis. :smile:
EDIT: ✅
Do przerwy 0:0.
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
21:00 Division 1 , Irlandia
Wexford Youths
vs.
Monaghan United
Zakład bez remis
2
2.10/William Hill
0:2✅



Mecz irlandzkiej 2ligi pomiędzy Wexford a Monaghan . Jest to jeden z najbardziej ciekawy piątkowych mecz . W ostatnich 4 meczach bezpośrednich wszystkie mecze wygrali goście w wszystkich strzelali min 2 w wszystkich był over 2.50 i w wszystkich obie drużyny strzelały bramke . Nie wiem dlatego buki wystawiły jako faworyta Wexford ponieważ wszystkie statystkich jakie sprawdzałem maja gorsze :
#1# Mecze bezpośrednie 0-0-4 6-11
#2# Forma ostanie 5 meczy Wexford 2-0-3 3-6 Monaghan United 2-2-1 3-4
#3# Forma ostanie 5 meczy z uwzglednieniem gospodarza HOME Wexford 1-0-4 2-7 AWAY Monaghan United 3-0-2 10-8
#4# Forma ostanie 10 meczy Wexford 5-0-5 8-10 Monaghan United 5-2-3 15-11
#5# Forma ostanie 10 meczy z uwzglednieniem gospodarza HOME Wexford 4-0-6 7-12 AWAY Monaghan United 4-2-4 16-22
#6# Tabela ligowa z uwzglednieniem gospodarza HOME Wexford 4-0-6 7-12 AWAY Monaghan United 4-2-4 16-22.

Monaghan ma na patent na ogrywanie gospodarzy . Wyraźnie widać że Wexford ma problemy z napastnikami i nie jest w formie zwłaszcza u siebie . Twierdze żę monaghan jest w stanie ograć Wexford lecz zagrałem mnie ryzykowna wersje zakładu bez remisu .


Inne Typy:

Over 2.5 2.10/Bet365 0:2⛔
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
St Patricks Athletic - Bohemians Dublin - pisze o tym meczu tylko dlatego, że kilka osób uznaje ten mecz za pewniaka w typach dnia (oczywiście nie neguję takiej analizy chciałbym tylko przedstawić odmienne zdanie).
A ja bym omijał go szerokim łukiem - fakt w tabeli Bohemians ma miażdżąca przewagę, i Athletic im nie zagrozi ale:
- te &quot;leszcze&quot; skazywane na porażkę odprawiły w LE Krylię Samarę strzelając na wyjeździe 2 bramki (3-2 przegrana) a u siebie wygrywając 1-0
- tak to prawda Athletic dostawał nawet u siebie 3-1, ale też o czym koledzy w typach dnia nie wspomnieli (lub nie zauważyłem) w czerwcu 2009 odprawili dublińczyków 3-1.
- po porażce w dwumeczu z RedBullem Bohemians trochę odpuścili -w pucharze ligi wygrali u siebie ze słabym Sligo Rovers dopiero po dogrywce (mocniejsze Cork pokonali 1-0 żeby być obiektywnym) , a Atletic w LE gra dopiero 20 sierpnia więc nie powinni się jakoś specjalnie oszczędzać - a jak widać z tabeli punkty im sa potrzebne jeśli chcą za rok sprawiać takie niespodzianki jak z Krylią
Moim zdaniem może tu paść każdy wynik (osobiście optuję za remisem bądź nawet gospodarzami ale to takie &quot;gdybanie&quot;) i radziłbym nie sugerować sie typami dnia i po prostu odpuścić ten mecz ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Bohemians wygrali - niemniej zdania i tak nie zmieniam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom