>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Interwetten za darmo 5 ojro!!!!!!

daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam znalazlem promocje wystarczy wysłac sms-a pod numer 00447781482169 lub +447781482169 o treści&quot;ZOCKEN&quot;.
Dostajemy zwrotnie voucher na 5 Euro do Interwetten.

Wysłalem na ten 1 numer z ery i kod dostalem po 10 sekundach ,weszlem na stronke zarejestrowałem sie i wpisalem kod i dostałem 5ojro min do wyplaty to 30 ojro
Akceptuja Moneybookers :wink:
Nie wiem ile razy trza obrócic.....
AAA i wyslalem o tresci ZOCKEN bez &quot; &quot;
sms kosztowal mnie niecała złotówke
 
P 0

piotrek198321

Użytkownik
Można jeszcze dodatkowe 5 euro dostac, wysyłając smsa na nr. +447781482169 o treści: MEH.

Wpisalem kod i mam w sumie 10 EURo na koncie.


P.S.
Mogę odstąpić jeden kod.
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Można jeszcze dodatkowe 5 euro dostac, wysyłając smsa na nr. +447781482169 o treści: MEH.

Wpisalem kod i mam w sumie 10 EURo na koncie.


P.S.
Mogę odstąpić jeden kod.
Jest 5 ojro, dzieki :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Można jeszcze dodatkowe 5 euro dostac, wysyłając smsa na nr. +447781482169 o treści: MEH.

Wpisalem kod i mam w sumie 10 EURo na koncie.


P.S.
Mogę odstąpić jeden kod.
to jak sie wysle pusty esemes na powyzszy numer to sie dostaje 5 euro a ja sie wysle o tresci MEH to 10 euro czy zle mysle?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A mogłem mieć już 100 ojro :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

http://img163.imageshack.us/img163/7402/zaklad4ux.jpg
rzeczywiscie pech przez duze P.
i to ostatni mecz nie wszedl.
szkoda.
naprawde ci wspolczuje bo sam wiele razy mialem wlasnie takie kuponiki gdzie nie wchodzil mi jeden mecz.

gram narazie na bet24 i chyba bym sie juz u siebie doliczyl co najmniej z 30 kuponow gdzie jeden mecz szlag wziol

ale mysle ze nastepnym razem sie uda i tobie i mi
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Można jeszcze dodatkowe 5 euro dostac, wysyłając smsa na nr. +447781482169 o treści: MEH.

Wpisalem kod i mam w sumie 10 EURo na koncie.


P.S.
Mogę odstąpić jeden kod.
to jak sie wysle pusty esemes na powyzszy numer to sie dostaje 5 euro a ja sie wysle o tresci MEH to 10 euro czy zle mysle?
Za pusty sms chyba nic nie ma :roll: piotrek198321 ma 10E bo wysłał jeden sms o treści ZOCKEN, a drugi MEH, czyli po 5E za kod :wink:

A mogłem mieć już 100 ojro :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

http://img163.imageshack.us/img163/7402/zaklad4ux.jpg
rzeczywiscie pech przez duze P.
i to ostatni mecz nie wszedl.
szkoda.
naprawde ci wspolczuje bo sam wiele razy mialem wlasnie takie kuponiki gdzie nie wchodzil mi jeden mecz.

gram narazie na bet24 i chyba bym sie juz u siebie doliczyl co najmniej z 30 kuponow gdzie jeden mecz szlag wziol

ale mysle ze nastepnym razem sie uda i tobie i mi
Myślałem, że wywale monitor przez okno jak to zobaczyłem :zy3ou: Ale szybko przyszła kasa to i szybko poszła :wink: Teraz mam kolejne 5E i spróbuje ograć tego buka ???? Oby nam już się nie trafiały takie kupony :roll:
 
B 0

barteko

Użytkownik
Kuźwa ???? Takie smsa dostaje: Ihr, Interwetten.com Gutschein Code: NoBonusAvailableForThisCountry

Czemu Wy wszyscy macie bony a ja nie? :roll:
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
a ja dostałem smsa o takiej treści:
&quot;Ihr Interwetten.com Gutschein Code: NoBonusAvaibleForThisCountry ????
Już wiadomo Polacy po 40 kont na babcie i dziadka i się sępili na bonusy i takie są tego skutki...
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
No i chyba po koncie 8) Już nie moge się zalogować, bo dostaje komunikat &quot;Unknown user&quot; ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Tak nie nacieszylismy sie duzo poblokowali konta wszystkim polakom, predzej czy pozniej.....
wiec po promocji ????
A sie zapowiadało bardzo obiecujaco :/
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Dostałem smsa z kodem po kilku tygodniach od wysłania smsa . Zarejestrowałem sie na tej stronie ale nie wiem gdzie wpisać ten kodzik . POmóżcie prosze
 
Do góry Bottom