>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Internet Stacjonarny 2011/12

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Cześć,kończy mi się umowa z TP,dzwonią już do mnie z opcją przedłużenia,powiem szczerze,że mam ją już prawie 5 lat i mimo kilku akcji z brakiem dostepu do internetu i z rozłączaniem go nie narzekam jakoś zbytnio,wiadomo - zmienne IP to spora korzyść,nie muszę czekać przy oglądaniu filmu i bać się limitów itp,moja prędkość to 1MB,więc jak na te czasy nic specjalnego,Kobieta,która zadzwoniła,proponuje mi w podobnej cenie jaką płacę teraz(ok 60zł/m) 2 MB,czyli po tylu latach cena wcale nie spada,z 2 MB to też mało,większa prędkość to już spory wydatek miesięcznie,co byście mi doradzili??nie siedzę teraz w promocjach,nie wiem,która firma ma najlepszą ofertę i prędkość,najchętniej przedłużyłbym z nimi,ale nie zaproponowali mi z tego co widzę żadnej fajnej oferty,a na necie 2Mb niedługo nie pooglądam już nawet pewnie w miarę spokojnie meczu,bo będzie ciąć.....doradźcie,bo na pewno korzystacie z różnych firm,Pzdr !
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
He, nie tylko do Ciebie dzwonili ???? U mnie w domu umowa też dobiegała końca i jakoś miesiąc temu przyjęliśmy ofertę przedłużenia, net śmiga elegancko, a w ramach &quot;prezentu&quot; dostaliśmy chyba kilka miesięcy za free (nie wiem czy 3 miesiące, czy pół roku).
 
Z 3

zeus112

Użytkownik
mam netię juz 4 rok na początku miałem 1 mega za 50 zł. Teraz mam 2 mega za 49 zł.
masz to samo co w TP zmienne ip, brak limitów ściągania zadzwon spytaj sie co Ci zaproponują bo napewno maja jakies oferty tylko kwestia dogadania się. IWdze ze w okolicach krakowa mieszkasz naetia ma ma tam węzeł LLU uwolniony wiec jak sie na niego załapiesz możne być ładna oferta
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cześć,kończy mi się umowa z TP,dzwonią już do mnie z opcją przedłużenia,powiem szczerze,że mam ją już prawie 5 lat i mimo kilku akcji z brakiem dostepu do internetu i z rozłączaniem go nie narzekam jakoś zbytnio,wiadomo - zmienne IP to spora korzyść,nie muszę czekać przy oglądaniu filmu i bać się limitów itp,moja prędkość to 1MB,więc jak na te czasy nic specjalnego,Kobieta,która zadzwoniła,proponuje mi w podobnej cenie jaką płacę teraz(ok 60zł/m) 2 MB,czyli po tylu latach cena wcale nie spada,z 2 MB to też mało,większa prędkość to już spory wydatek miesięcznie,co byście mi doradzili??nie siedzę teraz w promocjach,nie wiem,która firma ma najlepszą ofertę i prędkość,najchętniej przedłużyłbym z nimi,ale nie zaproponowali mi z tego co widzę żadnej fajnej oferty,a na necie 2Mb niedługo nie pooglądam już nawet pewnie w miarę spokojnie meczu,bo będzie ciąć.....doradźcie,bo na pewno korzystacie z różnych firm,Pzdr !
Ja korzystam z Multimo. Też nie narzekam, ceny korzystne, niestety u mnie najwyższa dostępna opcja to 6mb, a kusiło to 10, czy nawet 20mb :jezora:

http://www.multimo.pl/
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
jak są u Ciebie kablowki to raczej w stronę ich właśnie bym się skłaniał. vectra, ewentualnie aster. Jeśli nie, to bym netie przy takiej ofercie tepsy brał, na pewno dostaniesz z 4 mb za te cenę.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Zawsze możesz sprawdzić jaką max prędkość zaoferuje Ci Netia na Twoim łączu. Zadzwoń do nich i zapytaj co mają dla Ciebie korzystnego lub też druga opcja. Na stronie masz czat z nimi i tam także mogą sprawdzić dla Ciebie takie możliwości techniczne.
Co do kablówek to rzeczywiście są konkurencyjne. Np u mnie TV+Net 10Mb= 84 złote ????
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ja w takiej sytuacji (z tatą) piszemy wypowiedzenie i się zaczyna dzwonienie na maxa, mówisz że inna firma oferuje Ci większą prędkość za podobną cenę, oni się do tego dostosują i będzie miał lepszego neta po starej cenie.
Osobiście mam dialog: Telefon+Internet(4 mb)+Telewizja(dużo kanałów) i płace tylko 110zł.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Szkoda sie mordować na tej prędkości w TPSA, szczególnie po tej cenie
Netia do 20 mega zdecydowanie lepsza choć dwucyfrowa to ona jest rzadko,a cenowo też bez porównania
tyle że zwykłe modemy nie obsługują tej prędkości, potrzebny jest z synchronizacją ADSL 2+
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Marcin ja też mam z TPSA, wiąże się to z telefonem, pamiętam, że jakiś czas temu podpisywałem nową umowę, mniej więcej taka sama cena [ 65 zł ] i zwiększyli prędkość z 1 MB do 2 MB także szału nie ma.Generalnie jakby taka cena i prędkość była to nie mógłbym narzekać, ale w sumie dochodzi do tego rachunek telefoniczny i jest prawie stówa więcej mimo, że prawie nie dzwonie ze stacjonarnego i myślę nad likwidacją i zmianą dostawcy internetowego, poczytam Wasze opinie i będę myślec, ale raczej kolejne lata z TPSA odpadają.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
O z tym Netia i co proponują max internet jaki masz drut to radzę poczytać haczyki w umowie bo jest co poczytać.
M in fakt, oferują maksymalną prędkośc, ale słowa nie ma o najmniejszej. będzie ci szło 0.5mb to nie będziesz mógł umowy rozwiązać bo oni zasłonią się tym że oni ci świadczą max usługe.
Ogólnie netia jest na drutach TPSA. Z tego co poczytałem oferty mają dobre ale jest też sporo problemów. Wiadomo TPSA robi co chce.
ja mam NEO. za rok się gdzieś umowa kończy to coś się pomysli nad innym. Zawsze wmawiano mi , że za daleko mieszkam od centrali i nic szybkiego miał nie będę. Im bliżej umowy to tym więcej bedę miał argumentów
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
O z tym Netia i co proponują max internet jaki masz drut to radzę poczytać haczyki w umowie bo jest co poczytać.

M in fakt, oferują maksymalną prędkośc, ale słowa nie ma o najmniejszej. będzie ci szło 0.5mb to nie będziesz mógł umowy rozwiązać bo oni zasłonią się tym że oni ci świadczą max usługe.

Ogólnie netia jest na drutach TPSA. Z tego co poczytałem oferty mają dobre ale jest też sporo problemów. Wiadomo TPSA robi co chce.

ja mam NEO. za rok się gdzieś umowa kończy to coś się pomysli nad innym. Zawsze wmawiano mi , że za daleko mieszkam od centrali i nic szybkiego miał nie będę. Im bliżej umowy to tym więcej bedę miał argumentów
zawsze jest do iluś megabitów
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie chyba naprawdę ta Tepsa będzie najlepsza,rozmawialem z kumplami i niektórzy narzekają na innych dostawców,tutaj wadą jest tylko prędkość,rzadko mnie rozłącza.....sam nie wiem...Ja nie napisałem wszystkiego,mam tą usługę neostrada+tv,a fajnie by mi było mieć ją wciąż u siebie,a z tv 60zł to wcale nie dużo,mimo,że nie ma zbyt wielu kanałów,mam czas do jutra,może utarguję coś z Kobitą;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak masz do wyboru tepse albo Netie czy inne Dialogi to proste że o wiele bardziej opłaca sie TP. Tak ja napisał konrad Netie itd oferują swoje usługi na łączach telekomunikacji i od nich biorą informacje o faktycznych możliwościach łącza więc w praktyce więcej niż TP zaproponować nie mogą, oczywiście konsultant może naopowiadać bajek i obiecać niewiadomo co ale jemu płacą prowizje za każdego przekonanego klienta a na to sie potem dzieje to ma już wyjeb****
Poza tym reklama nie jest ofertą a większość prędkości jest wirtualna, Polska to nie Japonia, nie ma sie co napalać ja niewiadomo jaki net lepiej wziąć mniejszą predkość i przy każdym uruchomieniu komputera nie zastanawiać się czy połączy sie z internetem czy nie.
Inna sprawa jak ktoś jest w zasięgu łączy Netii bo mają swoje ale jest ich nieporównywalnie mało, albo ma możliwość uwolnienia tylko węzła od TP tzn internet w technologi LLU to wtedy faktycznie mogą zaproponować lepsze warunki, a tak nawet nie ma sie co zastanawiać:]
Najlepszą alternatywą są usługodawcy lokalni tutaj w każdym mieście inaczej to wygląda lub kablówka, w Warszawie hierarchia jest prosta, najpierw UPS potem długo nikt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mam tepse od 5 lat..obecnie 10MB co w zupełności mi wystarcza.Od 5 lat tylko raz zerwało mi połaczenie,nigdy nie mialem problemów z predkoscią zawsze maks download maks upload.Pingi na poziomie 15-23ms.Obsługa w porzadku,zawsze na zakończenie umowy dzwonia proponują i zawsze idzie sie ugadać na cos opłacalnego.Jedynym słowem ja zastrzeżeń nie mam i dlatego polecam tepse.A do tego router TP-Link TD-W8960N
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja również jestem zadowolony z TP SA, kiedyś miałem z nimi 2 tygodnie katorgi, ale okazało się, że to jakaś awaria spowodowana żywiołem. Aktualnie mam tego całego LiveBoxa, ale z TV nie korzystam, net śmiga idealnie.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jak masz możliwość to bierz UPC, mam 6MB za 66 zł na czas nieokreślony ???? . W TPSA kosztuje to ok 25o zł.
Działa super, nie mam żadnych problemów.
 
Do góry Bottom