>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Informacje ogólne i dyskusje

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Po krótkiej przerwie postanowiliśmy wrócić do chlubnej tradycji forum włączenia się w akcje charytatywne. Rusza Szlachetna Paczka, a my postanowiliśmy wziąć w niej udział.
Link do tematu ostatniej akcji: https://forum.bukmacherskie.com/forums/pomagamy-wygrywamy-iii.568/
Wybraliśmy rodzinę z okolic Radomia, której pomożemy w tym roku:
Pani Ania (31 l.) samotnie wychowuje trójkę dzieci: Kasię (13 l.), Anetkę (11 l.) oraz Krzysia (4 l.).
Rodzina jeszcze rok temu była szczęśliwa i kompletna. Trudności zaczęły się po przeprowadzeniu się
do nowego mieszkania. Mąż pani Katarzyny powrócił do dawno zapomnianego nałogu alkoholowego i
zaczął znęcać się nad rodziną. Kobieta nie raz musiała uciekać z dziećmi z domu, aż poważne
pobicie przez męża oraz próba uderzenia najmłodszego dziecka doprowadziła do wyprowadzenia się matki
wraz z dziećmi. Przez długi czas rodzina nie miała własnego domu, dopiero kilka miesięcy temu udało
jej się znaleźć mieszkanie na miarę swoich możliwości finansowych. Obecnie mąż pani Katarzyny
przebywa w zakładzie karnym oraz toczy się sprawa rozwodowa. Domownicy powoli odzyskują spokój po
drastycznych zmianach w ich życiu. Pani Ania razem ze swoim tatą musiała wyremontować mieszkanie gdyż początkowo nie nadawało się do mieszkania. Kobieta nadal spłaca zaległą kaucję właścicielowi
mieszkania. Rodzina utrzymuje się z pensji pani Ani która pracuje na 5/8 etatu oraz z zasiłku
rodzinnego i 500+ (razem 2930 zł) po odliczeniu kosztów mieszkania oraz opłaty za przedszkole Krzysia
rodzinie pozostaje 321 zł na osobę. Rodzina w wolnym czasie jeździ na wycieczki rowerowe na wieś, do
rodziców pani Ani, dzieci razem z mamą uwielbiają spacerować po tamtejszym lesie. W chłodne wieczory
rodzina gra wspólnie w gry planszowe. Członkowie rodziny uzdolnieni są plastycznie i muzycznie. Nie ma
dnia, w którym Krzyś by czegoś nie malował. Pani Ania czynnie udziela się w wolontariacie. Kiedyś
nigdy nie spodziewałaby się, że to ona będzie potrzebowałaby pomocy. Do najważniejszych potrzeb
rodziny należy kołdra dla Krzysia, ponieważ jedyna, którą posiada pochodzi jeszcze z dziecięcego
łóżeczka i jest już dla niego za mała, przez co musi spać z mamą. Rodzina prosi także o środki
czystości i żywność.
Sam wybór rodziny jest bardzo trudny. Przeczytałem wszystkie opisy rodzin z moich okolic. Priorytetem w wyborze była dla mnie pomoc rodzinie z małymi dziećmi.
Paczka będzie tworzona przeze mnie. Gdyby ktoś chciał pomóc bezpośrednio przy zakupach lub transporcie to proszę o kontakt na PW.

▶ Zbiórka środków
Zbiórka środków będę prowadził poprzez Skrilla i przelewy na rachunek bankowy. Osoby chcące wspomóc akcję proszę o kontakt na PW, gdzie podam dane do przelewu. Dodatkowo proszę o dodawanie wpisów w tym temacie, gdzie na bieżąco będzie można śledzić przebieg zbiórki. Wystarczy wpisać kwotę wpłacaną i dodać ją do puli podaną przez poprzedniego usera (podobnie jak w ubiegłych latach).
Jeśli ktoś będzie chciał pozostać anonimowy to proszę o informację na PW, wtedy ja będę dopisywać przekazaną kwotę.
Przy przelewach w tytule proszę o podawanie nicka z forum. Będzie to ułatwiać weryfikację wpływu na rachunek z tematem z deklarowanymi wpłatami.
Wszystkie wydatki będą udokumentowane zdjęciami paragonów i rachunków. Po zakończeniu akcji cała zbiórka zostanie rozliczona i podsumowana.
UWAGA!!!
Rozmiar pomocy jest zależny od tego, jak dużo środków uda się nam zebrać. Jeśli zbiórka będzie tak udana jak w latach poprzednich to w trakcie będziemy reagować i decydować się na rozszerzenie pomocy na inne osoby. Tak więc nie zamykamy się tylko na paczce dla powyższej rodziny, chcemy pomóc jak największej ilości osób w ramach tego, co uda się nam zebrać.
Jeśli ktoś ma taką możliwość proszę o promowanie akcji, żeby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało i mogło dołączyć.
▶Terminarz akcji:
18.11.2018 - rozpoczęcie zbiórki
05.12.2018 - wstępna data zakończenia zbiórki
08-09.12.2018 - dostarczenie paczek do magazynów Szlachetnej Paczki
Do 17.12.2018 - przelanie pozostałych środków na jeden z celów charytatywnych (zostanie ustalony w późniejszym terminie).
Do 24.12.2018 - podsumowanie całej akcji.
O akcji będzie można przeczytać również na naszym profilu na fb:
https://www.facebook.com/gramzforum/
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Łączy nas wszystkich pasja do sportu i chęć ogrania buków. W tym najbliższym czasie pokażmy jednak, że pieniądze to nie wszystko, że chęć pomocy ludziom potrzebującym, którym w życiu nie układa się jak by tego chcieli, których trapią choroby jest dla nas ważniejsza i pokażmy, że potrafimy zrezygnować z postawienia kuponu w szczytnym celu. Każdy może wspomóc akcję na ile jest w stanie, nieważne czy to jest 5, 50 czy 100PLN - ważniejszy jest udział i gest dobrej woli.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wczoraj przy opisie rodziny tak ogólnie napisałem co potrzebują w pierwszej kolejności. Dziś chciałbym Wam przybliżyć więcej szczegółów na jakie rzeczy będziemy przeznaczać uzbierane środki.
W pierwszej kolejności jest to ciepła kołdra dla jedynego chłopaka w tej rodzinie. Krzyś choć ma już 4 lata musi spać z własną mamą. Najlepiej byłoby kupić kołdrę spinaną (dwuczęściową). Pełniłaby swą funkcję w zimę i lato. Czy kołdra musi mieć jakieś wymagania np. antyalergiczne będę jeszcze dziś dopytywał opiekuna tej rodziny. Jak kołdra to należałoby także pościel. Kolejnym głównym celem jest zapas żywności z długą datą ważności oraz środki czystości. Chciałbym by te zapasy mogły w znacznym stopniu odciążyć budżet rodziny na dłuższy czas. Jak sami wiecie dzieci szybko rosną, więc ubrania w tym wieku są niezbędne bo szybko się z nich wyrasta. Mam nadzieję, że uda się zakupić nowe spodnie dla Krzysia i Kasi w których nie będą się wstydzić chodzić na zajęcia. Cała trójka uczęszcza do szkoły lub przedszkola więc zeszyty, kredki i inne artykuły szkolne z pewnością dadzą wiele radochy dzieciakom. Jak wiecie z opisu Krzysio ma wielki zapał do rysowania/malowania dlatego powinniśmy dać mu możliwości do pracy nad swoim talentem. Gdyby starczyło nam funduszy to zakupilibyśmy także materace do łóżka obu dziewczynek. Te na których śpią są już mocno zużyte.
Na koniec prezenty dla każdego z domowników. Zawsze sądziłem, że prezent to ma być coś co uszczęśliwi i da frajdę w czasie wolnym. W tej rodzinie jest nieco inaczej. Pani Ani marzy się nowa duża patelnia aby można było za jednym razem przyrządzić obiad dla całej rodziny. Krzysia bardzo fascynują samoloty (mimo, że lotnisko w Radomiu znane w całej Polsce ???? ) dlatego tego typu zabawka byłaby dla niego spełnieniem marzeń. Kasia uwielbia się przeglądać dlatego dla niej lusterko, które postaramy się zakupić. Anetka marzy o piżamie jednorożca w której będzie mogła się długo wylegiwać w każdy weekend.
Prezenty o jakich marzy ta rodzina są skromne i raczej nie mają na celu zabawy czy relaksu w wolnym czasie. Gry planszowe w które gra cała rodzina to moim zdaniem najlepszy prezent dla wszystkich członków rodziny.
Akcja trwa, są pierwsze odzewy i pierwsze kwoty przelewane na konto co bardzo cieszy. Wierzę, że podobnie jak w poprzednich latach staniemy wspólnie na wysokości zadania i damy wielką radość w przed dzień świąt Bożego Narodzenia sporej grupie osób.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
UWAGA!
Dla wygody dodajemy trzeci możliwy sposób wpłat na akcję: poprzez ecopayz.
Chętnych skorzystania z tej opcji proszę o kontakt na PW, gdzie podam dane do przelewu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zbiórka trwa, wpływają kolejne pieniądze jednak naszła mnie taka refleksja.
Do tej pory ludzie którzy wpłacali, nie oszukujmy się, sypali grubymi monetami za co im jestem bardzo wdzięczny. Nie oznacza to jednak, że poniżej takiego poziomu nie powinno się schodzić. Wręcz przeciwnie, przeznaczona kwota to sprawa osobista i drugorzędna. Liczy się to, że jako brać forumowa potrafimy się razem złączyć w takiej akcji i mimo, że posiadamy różne poglądy na temat piłki, siatkówki, hokeja, koszykówki czy innych sportów łączy nas wspólna myśl pomocy potrzebującym teraz, przed zbliżającymi się świętami. W tym jest właśnie nasza siła, że prócz wspólnej pasji łączy nas także chęć pomocy. ???? Myśl o tym, że Szlachetna Paczka budowana jest także Twoją indywidualną cegiełką jest z pewnością czymś miłym i powodującym dumę.
Jeśli zastanawiacie się czy nie będzie wstyd wpłacić kwoty mniejszej niż te, które do tej pory się pojawiły to mogę Was zapewnić, że nie. Widzę, że każda wpłata i wtedy i teraz odbija się sporą falą uznania, podziękowania, reputacji czy lajków.
Pamiętajcie, że w tej chwili istnieją trzy możliwości wpłaty:
- konto bankowe;
- Skrill;
- ecopayz.

Szczegóły odnoście kont u mnie za pośrednictwem PW.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Weekend, a więc centrum wydarzeń sportowych. Św. Mikołaj jednak nie próżnuje i poszukuje prezentów dla naszej rodzinki. Już udało się zakupić kołdrę wraz z pościelą, o które prosiła wybrana przez nas rodzina. Poniżej pierwsze zdjęcie, a z czasem będzie ich coraz więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nasza Szlachetna Paczka zaczyna się rozkręcać na dobre co bardzo cieszy ???? . Coraz więcej osób pyta o zbiórkę oraz chce wesprzeć akcję pytając o dane do przelewów. Ja nie zawsze jestem na forum dlatego postanowiliśmy jeszcze bardziej sprawę ułatwić dając też szansę wsparcia naszym gościom, którzy jeszcze nie zdecydowali się na założenie u nas swojego konta, a forum przeglądają niemal codzień. Podajemy dane do konta w Ecopayz oraz Skrill. Jeśli interesuje Was konto bankowe zapraszam do kontaktu na PW ze mną. Odpowiem najszybciej jak to możliwe. Pamiętajcie aby w tytule przelewu wpisać swój nick z forum (lub gość-Imię jeśli nie posiada się konta [ja będę dodawał kwoty]). Pozwoli nam to na weryfikację wpisów w temacie do wpłat.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Minął kolejny tydzień zbiórki więc raport z frontu św. Mikołaja ????
Dziś udało się zrobić największe zakupy, gdzie skupiłem się na artykułach spożywczych i chemicznych. Przy tworzeniu listy zakupów brałem po uwagę jedynie produkty o długim terminie ważności, takie jedynie mają sens przy tak wielkich zakupach. Dodatkowo zaopatrzenie w chemię oraz rzeczy typowo szkolne jak zeszyty, długopisy, farby itd. Talenty plastyczne w rodzinie trzeba wspierać i rozwijać, dlatego to traktowałem jako trzecią, osobną kategorię oprócz artykułów spożywczych i chemicznych.
Ciągle szykuję prezenty dla poszczególnych osób. Jeden zamówiłem przez internet w środku tygodnia, dziś bardziej wziąłem pod uwagę prezenty, z których będzie mogła korzystać cała rodzina. Jak pisałem w pierwszym poście wieczorami lubią wspólnie grać w gry planszowe dlatego poszedłem w tym kierunku, a także kupiłem puzzle - mogą się okazać zbyt trudne dla najmłodszego Krzysia, dlatego zakupiłem również takie, z którymi sobie poradzi. Przy okazji dziś kupiłem już prezent dla niego - marzy o samolocie (takie zainteresowania popieram i ten punkt musiał być spełniony:p).
Sporo rzeczy już zostało zakupionych ale to nie znaczy, że wszystko już mamy i zbiórka się kończy. Brakuje jeszcze niektórych prezentów, które w tym tygodniu będę kompletował. Na koniec planuję zrobić ostatni zakup, o którym wspominałem już wcześniej. Dziewczynki śpią na starych, niewygodnych materacach i to jest ten punkt, który będzie kosztował najwięcej. Kto w ostatnim czasie interesował się tematem wie, że w miarę porządny materac do spania to spory wydatek. Tutaj mamy ten koszt x2. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważne jest mieć możliwość porządnie się wyspać i przede wszystkim wypocząć w wygodnym łóżku. Gdyby nam się udało zebrać na dobre, wygodne i solidne materace dziewczynki miałyby to zapewnione na lata.
Tak więc zbiórka się nie kończy ale dalej prowadzimy i zachęcamy do dołączenia do akcji. Kwota jest sprawą drugorzędną - najważniejszy jest gest dobrej woli, pokazanie, że potrafimy nie tylko brać ale też dzielić się z innymi, którzy w danym momencie może bardziej potrzebują niż my. Tak jak pisałem w pierwszym poście - pani Ania udziela się w wolontariacie, mimo że sama nie ma łatwo. Pokażmy, że czynione dobro wraca do ludzi. Wszystkim, którzy wsparli zbiórkę bardzo dziękuję.
Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszych zakupów. Więcej będzie się pojawiać w trakcie tygodnia:




 
Otrzymane punkty reputacji: +138
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Takie pytanko. W zeszłym roku kilka firm bukmacherskich wspierało akcję. Czy i tym roku nie można zrobić podobnie? To pytanie chyba bardziej należy kierować do xsebax chyba, że jest coś o czym nie wiem?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pozostało jeszcze troszkę więcej jak 24 godziny do końca zbiórki, a więc to niemal ostatnia szansa na wsparcie naszej akcji. Pamiętajcie - zbiórka odbywa się do jutra do północy!!!
To, że zbiórka powoli się kończy nie oznacza końca pracy Mikołaja. Coraz bliżej do przekazania paczek dla naszej rodzinki, a pracy jest co nie miara. Wczoraj dostarczona została piżamka. Organizowane są pudła by wszystko było prostsze do transportowania. Cały czas trwają poszukiwania ubrań, jednego prezentu (lusterka) i materacy. Liczę, że w najbliższych dniach i z tym się uporamy. A potem tylko pakowanie wszystkiego do sań i w trasę.
W ostatnich dniach jak wiecie byłem na zakupach i wrzucam kolejne zdjęcia. Tym razem są to rzeczy najważniejsze dla każdego urwisa, a więc słodycze oraz towary bez których ciężko przetrwać - artykuły spożywcze. Mam nadzieję, że pomoże i odciąży budżet taki prezent na dobrych parę miesięcy.
Pamiętajcie! To ostatnia chwila by dołączyć do naszej akcji!

 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś kolejne zakupy ubrań i prezentów. Misja jedna z cięższych, bo pewnie wszyscy wiecie jak ciężko jest kupić jakiś fajne ciuchy na siebie, a co dopiero na kogoś obcego, kogo się na oczy nie widziało. Mimo to udało się, a poniżej przesyłam fotkę. Na fotce też piżama, lusterko oraz patelnia - prezenty o które proszono.
Moi drodzy, dziś wpadło kolejnych parę stówek i nadal są pytania o konta do przelewu dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie zbiórki o jeden dzień.
Przedłużamy zbiórkę o jeden dzień - TRWA DO KOŃCA 06.12.2018
Jest to termin ostateczny. Może jeszcze ktoś z Was będzie chciał dołączyć się do naszej zbiórki by wspólnie zrobić dla potrzebujących mikołajkowy prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
sumada90 szacun za całą akcję, dla nas to &quot;tylko&quot; pieniądze, a dla tej rodziny złapanie oddechu i chociaż przez jakiś czas normalnie egzystowanie. Bezcenne!
Osobne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli akcję
kitex
pukon
matbie
grac45
jozzy22
xsebax
ranczo0123
psotnick
rasijskij
waldi1979
mchal
robin.on.
karciarz
siunek23
wlodek02
sumada90
morpheus
briko
bordo
bezcenny
rekretyper
piotrex007
sixeros
theluk
michal91
jeszcze raz wszystkim razem i każdemu z osobna ogromny szacun i podziękowania, razem możemy więcej. Pomagajmy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na początku chciałbym bardzo podziękować Wam za pomoc w akcji. Bez wspólnej zbiórki nic by nie udało się zrobić. Bez rad i wspólnych przemyśleń pewnie spędziłbym o wiele więcej czasu nad załatwianiem spraw. Serdecznie dziękuję, że każda wpłata, komentarz był odbierany pozytywnie, a reputa i polubienia lały się strugami. Dziękuję moderatorom, a w szczególności psotnick (on wie za co ???? ) oraz adminowi xsebax za promowanie całej akcji na naszym forum i facebooku. Dzięki zielonym nie dało się nie zauważyć naszej akcji na forum.
Śmiało można powiedzieć, że wygraliśmy wiele więcej niż wygrywamy na co dzień wymieniając się typami. Pomoc na dniu dzisiejszym jeszcze się nie kończy. Nadal pozostało trochę sałaty w skarbcu którą należy rozdysponować.
Dla mnie ten dzień był bardzo pracowity. Dziś rozpoczął się finał Szlachetnej Paczki, gdzie miałem przekazać wszystko wybranej przez nas rodzinie. Z samego rana zakupiłem dwa materace, które zostały od razu przewiezione do rodziny. Z załatwieniem transportu pomógł mi opiekun rodziny. Sprawa nabrała wagi państwowej, bo jak się okazało transportem zajęła się jednostka wojskowa z miasta (zawsze lubiłem lotników). Z tego wszystkiego nie udało mi się zrobić żadnych zdjęć ale mogę powiedzieć, że materace są z wyższej półki. 7 stref komfortu, ponad 260 sprężyn kieszeniowych, dwustronny co jeszcze bardziej wydłuża czas użytkowania, z włóknem kokosowym to szczegóły dla osób które orientują się w tematyce leżakowania. Ja na przekazanie paczek umówiłem się na godzinę 15. Do tego czasu ostatnie pakowanie i oklejanie paczek. Ostatecznie wyglądało to jak na poniższym zdjęciu.
Chwila odpoczynku i przed 15 wyjazd do magazynu Szlachetnej Paczki. Tam już czekała na nas opiekunka Milena. Wchodzimy do środka, gdzie panuje iście świąteczna atmosfera. Gra muzyka, ludzie robią sobie zdjęcia, inni noszą i pakują pudła do samochodów. Można usiąść przy kawie i herbacie. Parę formalności dotyczących akcji, przekazanie dyplomu i dalsza jazda do rodziny. Ta rodzina pozwoliła na odwiedziny darczyńców za co im serdecznie dziękuję. Widok radości osób którym się pomaga pozostanie do końca życia. Jest to wyjątkowe uczucie, które każdemu życzę.

Zajeżdżamy pod kamienice, jak się okazało w centrum miasta. Z zewnątrz nigdy bym nie pomyślał, że komuś tu może czegokolwiek brakować. Wchodzimy na klatkę schodową i czar ładnego domu powoli pryska. Widać było, że kamienica swoje lata już ma. Dostajemy się na kolejne piętro gdzie czeka na nas Pani Ania. Szybkie przeniesienie paczek i przywitanie. Lokal w którym mieszka ta rodzina jest świeżo po remoncie ale widać, że przy tak starym budynku wiele pracy i pieniędzy trzeba było włożyć by nadać temu mieszkaniu kolorów. Po chwili rozpoczęło się to na co wszyscy czekali, a więc sprawdzenie co znajduje się w paczkach. Dzieciaki od razu rzuciły się do prezentów. Mały Krzyś złapał samolot, którego nie odpuścił ani na chwilę. Anetka szybko wskoczyła w swoją nową piżamę i już do końca naszego pobytu w niej była ubrana. Sądzę, że to będzie jeden z jej podstawowych strojów w domu. Kasia także była zadowolona z lusterka ale zaskoczyło mnie w niej co innego. Jak powiedziała mi jej mama ona nie oczekiwała prezentu, bo wystarczającym prezentem było dla niej wszystko inne co dostanie rodzina. Spodnie które były też dla niej i Krzysia okazały się dobrym wyborem. Bardzo się martwiłem, że rozmiarowo nie trafię, a mimo to znów sukces. Pani Ania także z uśmiechem przyjęła swój prezent. Jak wspominała, nareszcie nie będzie musiała korzystać z pomocy swoich sąsiadów w tej kwestii. Nowe materace też przysporzyły wiele radości. Sama Pani Ania żartowała, że gdy będzie tylko taka okazja to sama chętnie będzie na jednym z nich spać.
Po przejrzeniu wszystkich paczek starszyzna usiadła do stołu i przy herbacie i cieście rozmawiała. Dzieci tymczasem zaczęły się bawić nowymi puzzlami i samolotem. Tylko Krzyś co chwilę donosił swoje słodycze chcąc się dzielić z gośćmi. Pani Ania opowiadała o swoich kłopotach, jak to w ostatnim roku się zmieniło wiele i co działo się w ostatnim czasie w domu. Jest to kobieta silna która jak tylko może próbuje sama krok po kroku stanąć na nogi. Bardzo się cieszę, że udało się trafić na taką rodzinę bo jestem pewien, że ta nasza pomoc nie poszła na marne i zostanie mądrze wykorzystana w kolejnych miesiącach. Zakupione artykuły w znacznej części odciążą budżet który nadal jest potrzebny na inne, zaległe cele. Pani Ania w poprzednich latach sama pomagała w Szlachetnej Paczce oraz Akademii Przyszłości. Bardzo liczy, że w kolejnych latach będzie mogła do tego wrócić gdy jej sytuacja się poprawi. To też pokazuje, jak przewrotny jest los i o ile w tym roku mogliśmy pomóc to nie wiadomo, czy niedługo my sami nie będziemy potrzebowali pomocy w trudnych momentach.
Od rodziny otrzymaliśmy kartkę świąteczną z życzeniami oraz dwa zestawy własnoręcznie pieczonych ciasteczek. Wielokrotne podziękowania od rodziny pragnę przekazać Wam na poniższych zdjęciach.

Z tego co wiem, Pani Ania oraz opiekun paczki Pani Milena przyglądali się naszej zbiórce na forum oraz od czasu do czasu czytają co się tu dzieje. Jeśli pragniecie podzielić się własnymi słowami z Tą przemiłą rodzinką będzie im z pewnością bardzo miło. To chyba pierwszy raz gdy nasze społeczeństwo ma szansę poprzez każdego z osobna napisać parę słów do osób, które wsparliśmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny Pani Ani, z całego serca życzę wszelkiej pomyślności i jak najwięcej radości w życiu codziennym, wszystko na pewno ułoży się po Waszej myśli.
W swoim imieniu, po raz kolejny, serdecznie podziękuję każdemu kto przyczynił się do powodzenia akcji - jeszcze raz serdeczne podziękowania i wyrazy wielkiego uznania dla Was.
Serdeczne podziękowania również dla Pani Mileny, za pomoc Naszemu głównodowodzącemu sumada90 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Udało się zamknąć akcję szlachetna paczka ale dzięki Waszej szczodrości to nie koniec pomocy. Początkowo plan był taki, żeby to co pozostanie z akcji przelać na jeden z celów zbiórek prowadzonych przez internet. Końcówka zbiórki przerosła wyobrażenia i dzięki temu kwota, jaka nam pozostała jest na tyle duża, że możemy pomóc jeszcze jednej rodzinie. Teraz jednak wybór będzie na własną rękę, dlatego potrzeba mi więcej czasu, żeby rozejrzeć się, dowiedzieć się jak najwięcej. Chcę, byśmy trafili do osób najbardziej potrzebujących, dlatego muszę wszystko spokojnie przemyśleć i zebrać maksymalnie dużo informacji. Z tego względu więcej będę mógł napisać Wam w drugiej połowie tygodnia. Wtedy powinienem być już trochę mądrzejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przyszedł czas pierwszych podsumowań akcji przy Szlachetnej Paczce.
Jak wiecie kasa była zbierana poprzez Skrill, Ecopayz i konto bankowe. Abym mógł z wszystkich zasobów korzystać w pełni musieliśmy część tej wpłacanej na Ecopayz przetransportować na inne konto. Suma wpłat na Ecopayz to 950 zł z czego 2% zostały przekazane na wypłatę z bankomatu natomiast 3% na przewalutowanie środków. W sumie uzbieraliśmy 3511 zł. Spora część została wydana na materace, kołdrę, pościele i prześcieradła o które rodzina prosiła najbardziej. Reszta zakupów to między innymi artykuły spożywcze, chemiczne, ubrania, zabawki i innego rodzaju prezenty.
W sumie na tą rodzinę wydaliśmy 2021 zł. Dochodzą do tego opłaty w Ecopayz w wysokości 50 zł. Prosta matematyka pozwala na wyliczenie tego co na dzień dzisiejszy nam pozostało, a jest to 1440 zł. Tak jak pisałem, od początku tego tygodnia poszukuje rodzin w swoim okręgu którym możemy pomóc. Miała być to jedna rodzina ale dostałem cynk na dwie. Chcę je jeszcze osobiście sprawdzić na ile to możliwe. Mam nadzieję, że jeszcze przed weekendem będę mógł powiedzieć więcej na ich temat i wtedy też zacznę działać
Poniżej przedstawiam wszystkie rachunki z zakupów dla rodziny ze Szlachetnej Paczki.

 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom