>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Informacje, aktualnosci itp dotyczace pozostałych sportów

K 0

karoleks85

Forum VIP
Dział stworzony został w celu wymiany informacji, aktualności pewnych zdarzeń dotyczących pozostałych sportów. Poza tym jest to miejsce w którym można dyskutować ogólnie na temat &quot;pozostałych sportów&quot;.

Zapraszam ????
 
redrum 0

redrum

Użytkownik


Duńczyk Michael Rasmussen, do środy lider Tour de France, stracił nie tylko żółtą koszulkę, ale i kontrakt z holenderską grupą Rabobank, która zwolniła go dyscyplinarnie. - On mnie okłamał, to główny powód zwolnienia. Nie ma żadnego śladu dopingu. Chodzi tylko o brak zaufania - powiedział dyrektor sportowy grupy Theo De Rooy.

Szef Rabobanku dodał, że odkrył kłamstwo Rasmussena w środę. Duńczyk utrzymywał, że w czerwcu przygotowywał się do Tour de France w Meksyku, rodzinnym kraju swej żony, a naprawdę - jak twierdzi De Rooy - ukrył się we Włoszech, co miał poświadczyć były kolarz, a dziś komentator telewizji RAI Davide Cassani.

- Mój szef jest wariatem - ripostował Rasmussen w wywiadzie dla duńskiej gazety B.T. - To dzieło człowieka zdesperowanego, na skraju wyczerpania nerwowego - dodał. - Nie byłem we Włoszech. To historyjka człowieka (Davide Cassaniego - przyp. red.), który myślał, że mnie rozpoznał. Ale nie ma na to najmniejszego dowodu - oświadczył Rasmussen.

Rasmussen opuścił kolumnę Tour de France jeszcze w środę późnym wieczorem, kilka godzin po zwycięstwie na przełęczy Aubisque. Decyzję o jego wykluczeniu podjęło jednogłośnie całe kierownictwo Rabobanku. Na cztery dni przed zakończeniem Wielkiej Pętli Duńczyk był zdecydowanym faworytem. W klasyfikacji wyprzedzał Alberto Contadora o ponad trzy minuty.

Na Rasmussenie ciążyły od kilku dni podejrzenia, że przygotowywał się do wyścigu w sposób niedozwolony. Za unikanie kontroli antydopingowych duńska federacja ukarała go 19 lipca wykluczeniem z kadry na mistrzostwa świata i olimpiadę w Pekinie.


Zrodlo : http://www.onet.pl
 
shen 408

shen

Użytkownik
He,kto by się po nich spodziewał :-D,trochę kiepska pora transmisji ale jest good
Sobota,5 grudnia 22:40,powtórka Polsat Sport Extra,Niedziela, 6 grudnia 21:10,ciekawe jak z komentarzem,pewnie koleś co komentuje w sportklubie będzie komentował.:spokodfhgfh:NFL w Polsacie,he:-D.Ted wiesz czy na C+ w tym roku pokażą coś więcej niż SuperBowl?,ponoć mecze postseason mają pokazać?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
hehe Polsat Sport głupoty wypisuje ????
&quot;Ostatnimi czasy w naszych mediach pojawia się nieco więcej informacji na temat NFL, za sprawą gwiazdy Oakland Riders - polskiego kopacza Sebastiana Janikowskiego, który spisuje się znakomicie. Inna sprawa, że akurat w tym sezonie jego ekipa spisuje się kiepsko, a niedawno poległa na własnym obiekcie właśnie z NYJ aż 0:38, co można porównać np. do 0:8 w klasycznym meczu piłki nożnej...&quot;
 
Do góry Bottom