>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IndyCar

szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Witam
Chciałbym trochę napisać i może rozkręcić temat moim zdaniem jednych z najlepszych i najciekawszych serii wyścigowych na świecie - IndyCar.
O samej historii i zasadach tej serii nie będę pisać bo każdy może poczytać sobie sam w sieci. Na zachętę napiszę tylko że po Super Bowl wyścig Indianapolis 500,który jest jednym z wyścigów Indy, jest największym wydarzeniem sportowym w Stanach.
Co do sezonu 2018 to poniżej macie kalendarz:

Za nami pierwszy wyścig w St. Petersburgu,który wygrał Sébastien Bourdais. Co ciekawe zawodnik ten wygrał ten wyścig drugi rok z rzędu. Dodatkowo w 2017r. wygrał startując jako ostatni a w tym roku z 14 miejsca co naprawdę pokazuje jak te wyścigi są nieprzewidywalne i ciekawe.
Kolejny wyścig czeka na nas w Phoenix:

Będzie to pierwszy wyścig z tegorocznej serii na torze owalnym.250 okrążeń po 1 mili każde. Poniżej lista zawodników :

Według buków faworytem do wygrania jest Scott Dixon. Kolejnymi w kolejce są zeszłoroczny zwycięzca serii Josef Newgarden oraz zeszłoroczny zwycięzca z Phoenix Simon Pagenaud. Według mnie jednymi z tych którzy mogą zagrozić faworytom są Will Power, Takuma Sato(najszybszy w otwierający teście) i Graham Rahal. Ja osobiście będę kibicował trójce z Team Penske a najbardziej Simonowi.
Team Penske to naprawdę ekipa fantastycznych kierowców a co mnie najbardziej interesuje w teamie tym jeżdzą (co prawda w serii IMSA) moi ulubieni kierowcy Helio Castroneves i Juan Pablo Montoya. Helio to jeden z najlepszych kierowców jaki jeździł w Indy no i ogólnie fantastyczny facet. Poniżej macie jak potrafią się bawić razem:
981531852702978054
Zapraszam bardzo serdecznie do dyskusji i komentowania.
Może jest jeszcze ktoś kto interesuje się IndyCar ????
 
Do góry Bottom