>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ile zakładów dziennie ???

crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
witam jestem świeży na forum nie wiem czy zaczynam temat w dobrym dziale ,moje pytane kieruje do graczy obstawiających single , przeglądając ofertę danego dnia gracie wszystko co wam odpowiada np: piętnaście zdarzeń czy ograniczacie liczbę zakładów tylko do tych do których jesteście najbardziej przekonani ???
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
Ja mam problem ze znalezieniem optymalnej liczby :) o ile taka wogule istnieje. Głównie obstawiam piłkę nożną, o ile na tygodniu nie mam problemu, gram najczęściej trzy zdarzenia z wyższym kursem często powyżej 3zl trafienie jednego daje już plus, ale w weekend jest ból głowy z całej masy zdarzeń wybrać optymalna liczbę
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja mam problem ze znalezieniem optymalnej liczby :) o ile taka wogule istnieje. Głównie obstawiam piłkę nożną, o ile na tygodniu nie mam problemu, gram najczęściej trzy zdarzenia z wyższym kursem często powyżej 3zl trafienie jednego daje już plus, ale w weekend jest ból głowy z całej masy zdarzeń wybrać optymalna liczbę
Ja jestem zdania że lepiej obstawiać w tygodniu a weekend przeznaczyć na odpoczynek. Tak jak piszesz mniej zdarzeń łatwiej przeanalizować i wybrać coś do zagrania.
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
Coś w tym jest, że lepiej się gra na tygodniu u siebie zauważam lepsza skuteczność, nawet dziś na cztery typy trzy trafione, a w weekend duży wybór równa się duży dylemat choć ciężko obstawiając piłkę nożną nie zagrać w weekend i odpuścić taką ofertę
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Nie ma zasady ile zakładów postawisz na dzień. Najważniejsza jest selekcja. Wybierz te zakłady, które danego dnia według Ciebie mają największą szanse wejścia. Jeżeli dziś nic nie ma odpuść, jutro nic nie ma odpuść, ale jeżeli następnego dnia według Ciebie jest 5 dobrych zakładów to postaw. Według mnie selekcja zdarzeń jest drogą do sukcesu, a później jaki system kto wybierze to jego sprawa. Ktoś lubi ako, ktoś tasiemki a ktoś single.. itd
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Nie ma zasady ile zakładów postawisz na dzień. Najważniejsza jest selekcja. Wybierz te zakłady, które danego dnia według Ciebie mają największą szanse wejścia. Jeżeli dziś nic nie ma odpuść, jutro nic nie ma odpuść, ale jeżeli następnego dnia według Ciebie jest 5 dobrych zakładów to postaw. Według mnie selekcja zdarzeń jest drogą do sukcesu, a później jaki system kto wybierze to jego sprawa. Ktoś lubi ako, ktoś tasiemki a ktoś single.. itd
O jakiej Ty selekcji piszesz... Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz siatkówki na ME gdzie o ustawkach itd. można zapomnieć. Rosjanie przegrywają z kebabami 1:3 prowadząc przy stanie 1:1, 15:11 Możesz sobie i cały dzień studiować, że Rosja ich oklepie warto pograć itd. ale koniec końców liczy się tylko kurs, prawdopodobinstwo wejscia a to czy wygraja czy nie to juz mało istotne przy wiekszej liczbie typow.
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
O jakiej Ty selekcji piszesz... Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz siatkówki na ME gdzie o ustawkach itd. można zapomnieć. Rosjanie przegrywają z kebabami 1:3 prowadząc przy stanie 1:1, 15:11 Możesz sobie i cały dzień studiować, że Rosja ich oklepie warto pograć itd. ale koniec końców liczy się tylko kurs, prawdopodobinstwo wejscia a to czy wygraja czy nie to juz mało istotne przy wiekszej liczbie typow.
Coś jest w tym studiowaniu, że faktycznie można czas zmarnować, analizujemy analizujemy i wychodzi w drugo stronę, niestety sport jest pełen niespodzianek wydaje mi się że najlepiej grać wyższe kursy powyżej dwa niż te ponizej dwa
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Coś jest w tym studiowaniu, że faktycznie można czas zmarnować, analizujemy analizujemy i wychodzi w drugo stronę, niestety sport jest pełen niespodzianek wydaje mi się że najlepiej grać wyższe kursy powyżej dwa niż te ponizej dwa
To czy grasz kurs 20 czy 1,01 nie ma wlasciwie zadnego znaczenia pomijajac fakt, ze stawki i wariancja bedzie sie roznic.
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Coś w tym jest, że lepiej się gra na tygodniu u siebie zauważam lepsza skuteczność, nawet dziś na cztery typy trzy trafione, a w weekend duży wybór równa się duży dylemat choć ciężko obstawiając piłkę nożną nie zagrać w weekend i odpuścić taką ofertę
Dlatego warto grać wtedy, kiedy mamy do czynienia ze sportem o którym masz jakąś wiedzę. Np. mma jest częściej w weekendy, nie ma jeden odpowiedz. Według mnie najlepiej stawiać 1 typ na 1-2 dni wtedy do wszystkiego podchodzimy z głową. Dzięki temu nasz budżet, dobieranie stawek jest lepiej zarządzane.
 
A 2,9K

Adas_84.23

Użytkownik
Myślę że dwa trzy zdarzenia dziennie można znaleźć raczej dwa no i kurs na pewno powyżej dwóch ale nie dwadzieścia hehe pozdro
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Ciężko stwierdzić jaka liczba zakładów będzie optymalna. Ilość zdarzeń na pewno warto ograniczyć, bo wszystkiego nie da się przeanalizować. Ja dla świętego spokoju jakiś czas temu na betexplorerze zaznaczyłem sobie tylko te ligi które mnie interesują do obstawiania. Dzięki temu nie spoglądam nawet na pozostałe, a skupiam się na tych wybranych.
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
Ciężko stwierdzić jaka liczba zakładów będzie optymalna. Ilość zdarzeń na pewno warto ograniczyć, bo wszystkiego nie da się przeanalizować. Ja dla świętego spokoju jakiś czas temu na betexplorerze zaznaczyłem sobie tylko te ligi które mnie interesują do obstawiania. Dzięki temu nie spoglądam nawet na pozostałe, a skupiam się na tych wybranych.
Część faktycznie fajny patent z tym zaznaczeniem ulubionych lig obstawiasz to czym się interesujesz, a inne nie kuszą pzdr
 
dawid-michalik 365

dawid-michalik

Użytkownik
Najlepiej nie za dużo na dzień, jutro tez jest parę meczy pojutrze tez nic na siłę albo masz wczutke na mecz i dajesz na slipa a jak na gorąco dodajesz coś aby aby to może być napoli napoli kupon Ci spier...
 
jaszczii 363,4K

jaszczii

Użytkownik
Tak jak mówią koledzy to zależy od człowieka, postawisz 2-3 wejdą to nadal chcesz grać a to czasem prowadzi do tego że przegrywasz wszystko i za wszelką cenę chcesz się znów odegrać
 
Do góry Bottom