>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami III runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png.


Pora na III rundę Ekstraligi w sezonie 2023. Póki co sezon nie rozpieszcz, dużo przekładek i roszad. Tym razem może być podobnie, choć póki co wiemy tylko, że nie pojadą w Lublinie, gdzie Motor miał podjąć Wilki Krosno. Zapraszam do typowania i analizowania pozostałych trzech spotkań tej serii.

• 21.04, godz 20:30 Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzó
• 23.04, godz 16:30 GKM Grudziądz - Unia Leszno
• 23.04, godz 19:15 Apator Toruń - Sparta Wrocław
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Włókniarz - Stal Gorzów (0-6.5) 2 2.03 (fortuna)

Idę w tym kierunku w handicap gości. Mimo tego, że Włókniarz potwierdził, że Woryna jedzie, to nie wierzę, że ten zawodnik w przypadku dość groźnej kontuzji barku w sytuacji gdy w niedzielę nie mógł jechać z Lublinem nagle w 5 dni cudownie wyleczył uraz. Przypomne, że w meczu z Lublinem zastępstwo za Worynę zrobiło 0,2*,3,1*, czyli 6+2. Czy Woryna jadąc na "siłę" zrobi więcej? Śmiem wątpić. Problemem Włókniarza jest słaba forma Miśkowiaka + niepewni i młodzi juniorzy.
Goście zaczęli sezon powyżej tego na co ich się skazywało. Po odejściu Zmarzlika duch drużyny nie został złamany. Nadspodziewanie dobrze jedzie Fajfer, a dodatkowe "moce" wstąpiły w Thomsena i Woźniaka. Gorzów ma trzech mocnych seniorów i w każdej chwili mogą zrobić RT, chociaż sądzę, że ten mecz będzie na styku.
Włókniarz jedzie z "ciśnieniem" i "musem" z nie do końca doleczonym Woryną, a Gorzów chce iść za ciosem i jadąc bez presji sprawić niespodziankę. Patrząc na to co gorzowianie jechali w Toruniu i u siebie z GKM-em nie stoją na straconej pozycji. Tym bardziej, że Stali tor w Częstochowie bardzo odpowiada - a liderzy - Thomsen, Vaculik czują się tam jak ryba w wodzie.
Idę w bezpieczną opcję na Stal +6.5 handicapu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1076
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
#1 M. Vaculik powyżej 9.5 | 1.75 | fortuna

Dzisiaj idę w stronę Martina, który powinien być liderem Gorzowa. Przed rokiem w wywiadzie stwierdził, ,, Częstochowa to faktycznie jeden z moich absolutnie ulubionych torów...". Zatem jak przez ostatnie lata wyglądała jego zdobycz punktowa na tym owalu. Rok temu dwa starty ligowe na torze w Częstochowie i 14+2(6startów), 15+1(6 startów), rok 2021 - 11+3 (5startów), myślę również że te punkty bonusowe, które zostały przywiezone za Bartkiem Zmarzlikiem, dzisiaj przełożą się na główną zdobycz punktową i spokojnie 10 punktów będzie zaksięgowane na koncie Vacula.

Dodatkowo dwa typy w stronę Martina:

#2 1 wyścig H2H Drabik - Vaculik | 2 | 1.70 | sts

#3 M Vaculik wygra co najmniej 3 wyścigi(wszystkie starty) | TAK | 2.70 |
 
Ostatnia edycja:
7 3

777przemo777

Użytkownik
#1 M. Vaculik powyżej 9.5 | 1.75 | fortuna

Dzisiaj idę w stronę Martina, który powinien być liderem Gorzowa. Przed rokiem w wywiadzie stwierdził, ,, Częstochowa to faktycznie jeden z moich absolutnie ulubionych torów...". Zatem jak przez ostatnie lata wyglądała jego zdobycz punktowa na tym owalu. Rok temu dwa starty ligowe na torze w Częstochowie i 14+2(6startów), 15+1(6 startów), rok 2021 - 11+3 (5startów), myślę również że te punkty bonusowe, które zostały przywiezone za Bartkiem Zmarzlikiem, dzisiaj przełożą się na główną zdobycz punktową i spokojnie 10 punktów będzie zaksięgowane na koncie Vacula.

Dodatkowo dwa typy w stronę Martina:

Kolega Adams ma jakies typy na dzisiaj?
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Częstochowa Wygra 2 wyścig
Tak
2.25
Unibet Jakim starym takim głupim. Pierwszy raz zagrałem jeden bieg i ostatni.Juniorzy Lwów katastrofa.

Bardzo wysoki kurs,ale swoje robi to że jest to zakład 3 drogowy. Mimo wszystko biorę to bo Duet Lwów jest dość równy pod kątem talentu i obecnej formy. Gorzej to wygląda u Gorzowian bo Bartkowiaka w tym biegu jako typujacy skreślam więc przy takim kursie zostaje do pokonania jeden, wiadomo że to Paluch, ale bardzo się różni od Palucha z 2022. Myslę, że w Czewie dziś mocne ciśnienie po meczu z Lublinem I ta para jest w stanie zrobić przynajmniej 4-2 i dobrze rozpocząć mecz


Częstochowa - Gorzów
Częstochowa -8,5
Kurs 2.20
Unibet Gdyby po 11 wyścigu ktoś mi powiedział przy 41-31, że to skończy się remisem przy Madsenie i Mikkelu to rzuciłbym bukmacherkę. I to robie - ale tylko w formie publicznej, do czasu aż uznam, że jestem tutaj zaproponować jakość a nie minusy
Kompromitacja Częstochowy. mając rywala na deskach


A ja czuję dziś inaczej, Woryna potwierdził jazdę dziś i myśle ze na nie robił by tego na siłę. Dla każdego to praktycznie poczatek sezonu więc wiele nie stracił, zresztą pierwsze jazdy już miał. Częstochowa podrażniona po porażce z Lublinem. W której słabo pojechali juniorzy, tu mają miejsce do poprawy bo potencjał jest i na obecną chwilę mają wiekszę szanse na zrobienie różnicy nad duetem juniorów z Gorzowa (zresztą o tym pisałem wyżej) W meczu z Motorem widoczny był brak Woryny, można pogdybyać, że gdyby był mecz by się kręcił w okół remisu Dziś jest i myslę że spokojnie jest w stanie objeżdzać rywali tym bardziej u siebie i tym bardziej wątpie że decyzja o jego starcie zapadła dziś więc czas na trennig też był. Słaby Misiek no ale przecież to nie jest zły zawodnik licze na małe przebudzenie bo jest nam do typu bardzo potrzebny. Obowiązkowo punkty na Bartkowiaku i Jasińskim oraz walkę z Fajferem. Juniorzy mają zostawiać w tyle Bartkowiaka i ustrzelać Palucha. Mikkel Leon to podstawa do wygrania meczu/typu muszą być bezbłędni.

Po drugiej stronie Woźniak start sezonu kapitalny no i jakoś mu dziś nie ufam tak samo jak Martinowi, który punkty robi ale zdarzają się rozczarowania. Upatruję w nim liderskiej dziury w Gorzowie. a jest jeszcze Fajfer który może a nie musi. Thomsen jak Woźniak dobry początek no ale jeden z nich musi zostać zdetronizowany. a mamy jeszcze dziurę czyli Jasińskiego który mam nadzieję nikomu krzywdy dziś nie zrobi. Szymka bardzo lubię ale czy on sobie dziś poradzi w Częstochowię? Rzucam wątpliwość a sam Szymek da mi znać za parę godzin.

Czuję ten mecz, że będzie pokaz siły i wyznaczenie poziomu pomiedzy aspiracjami na top 4 a pozostałymi zespołami. Czuję że będzie mecz pod dyktando gospodarzy, którzy mają kim odpierać rezerwy taktyczne. Podrażnione Lwy zaskakująco dobrze sobie radzący Gorzów. Piękny wynik w Toruniu, jednak Motoarene każdy zna i kocha owalu przy Olsztyńskiej już nie. Zresztą mecz meczowi nie równy.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś odpuściłem ,nie czuje tego meczu choć bliżej mi do handi Gorzowa 8.5 ale tego nie zagrałem bo nawet nie mam co dobrać do dubla 😉--nastawiam się na jutro bo moim zdaniem mogą być dwa fajne typy które mam w głowie...ale one zostaną zweryfikowane przez buki gdy wystawią linie...😉😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Częstochowa - Gorzów Wlkp.

Thomsen A. - under 9,5
Kurs: 2,22 STS

Zaryzykuje ten zakład, kurs zachęca. Obstawie, że Thomsen nie pokryje linii. Liczę na to, że po prostu mu mecz nie wyjdzie, a z Częstochową po przegranej z Lublinem może by trudno. W pierwszym swoim biegu pojedynek z Michelsenem, następnie trafia na Madsena i Worynę. Bieg 10 chyba najłatwiejszy, ale potem znowu trudno. Oby szczęście dopisało ;)


Miśkowiak J. - over 4,5
Kurs: 1,70 STS

Jeszcze jeden zakład na ten mecz, linia niska więc spróbuje. Mam nadzieję, że Miśkowiak się przełamie i zdobędzie choć 5pkt. Tacy zawodnicy jak Jasiński, Fajfer czy juniorzy powinni być w zasięgu Jakuba.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
M. Michelsen powyżej 10,5 pkt 1.7 @totalbet 10 pkt. Końcówka słabiutka...

Mikkel w pierwszym meczu w Częstochowie za wyjątkiem 1 pkt w swoim pierwszym biegu wygrał pozostałe biegi. Piszę pozostałe, ponieważ 2 razy przegrał że Zmarzlikiem, który był niełapalny tamtego dnia. Dziś moim zdaniem będzie najlepszym zawodnikiem zawodów.
 
Ostatnia edycja:
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Fricke M.(-1) - Jakobsen F. 1 @1.60 Fortuna (pierwsze 5 startów) 3pkt-9pkt

Jak dla mnie Fricke jest poziom wyżej niż Jakobsen, który ma co prawda lepszy nr startowy, ale chłopacy z Leszna mam nadzieję, że tanio skóry nie sprzedadzą.

N.Pedersen - liczba wygranych biegów (pierwsze 5 startów) +2.5 @1.33 Fortuna 2

Dominator, jak nie będzie przegrywał startów to jestem spokojny. Kołodziej pewnie z nim powalczy, ale pewnie jeden ostrzejszy wjazd w Janka i temat będzie wyjaśniony.

D.Bewley over 7,5 pkt @1,60 Fortuna (pierwsze 5 startów) 11pkt

Na Motoarenie z reguły śmigał bardzo ładnie. Widać, że forma jest od początku sezonu, także 8pkt do zrobienia to nie jest jakiś wygórowany rezultat.

W.Lampart (-1) - Kowalski B. 2 @1.80 Fortuna (pierwsze 5 startów) 2pkt-7pkt

Kowalski parę tych punktów z juniorami wywalczy. Natomiast Lampart ma bardzo ciężkie te biegi w tym meczu. Sparta jest mocarna na pozycjach seniorskich i o te punkty będzie bardzo ciężko, a na dodatek będzie pierwszy do zmiany taktycznej, bo pewnie Apator będzie musiał takowych w tym meczu szukać. Dodatkowo ten handicap w stronę Kowalskiego.
 
Ostatnia edycja:
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
F.Lindgren poniżej 2.5 wygranych biegów (liczy się pierwszych 5 startów) | 1.70 | betfan

Jeżeli pogoda dopisze to dziś, odbędzie się zaległe spotkanie IV kolejki. Stawiam tutaj na mniej niż 3 wygrane biegowe Fredki, który jest dziś ustawiony pod ,,4" numerem startowym w drużynie Motoru. Nie ma zbytnio łatwych biegów na wygrywanie. Prawdopodobnie 2x Zmarzlik, 2xDoyle, doparowym jest Holder, który w obecnej formie jest w stanie wygrywać biegi, a wystrzelić w jakimś biegu może chociażby Lebiediew, do tego jakieś rezerwy taktycznie ze strony gości, mogą utrudnić wygrywanie biegów.
 
Ostatnia edycja:
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Zmarzlik wieciej punktów od Doyle etoto 1.75 ✅

Ciezko mi uwierzyc, ze Doyle zrobi wieciej punktów od Bartka nawet w 6 biegow. Fredka i Jackie Boy w formie, Hampel wciąż jeździ w kratkę, ale tylko ze Sparta nie zaliczył chociaż jednego wygranego biegu. Brak Kubery powoduje najprawdopodobniej odjechanie pięciu biegów przez Cierniaka, a dwa kolejne przypadną Grzelakowi lub Vuolasowi. Gdzie Jason pojedzie lub może pojechać z RT będą obok duże nazwiska.
O Zmarzlika chyba nie ma co się bać, powinien się zakręcić w przedziale 13-15 pkt
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom