>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

III Runda eliminacji: Slask Wroclaw - Lokomotiv Sofia / Gaziantepspor-Legia Warszawa

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
UEFA Europa League

3 runda eliminacji


WYNIK: 0:0
W kasach stadionu przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu nie ma już biletów na czwartkowy mecz eliminacji Ligi Europy pomiędzy Śląskiem a Lokomotiwem Sofia. Około siedmiu tysięcy wejściówek zostało sprzedanych w ciągu trzech dni. Kapitan Śląska Wrocław Sebastian Mila przestrzega przed lekceważeniem Lokomotiwu Sofia. - Tylko po przejściu Bułgarów powiem, że awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej jest na wyciągnięcie ręki - mówi Sebastian Mila. W poniedziałek zajęcia indywidualne wznowił napastnik Śląska Łukasz Gikiewicz - informuje oficjalna witryna dolnośląskiego zespołu. Gikiewicz trenował indywidualnie pod okiem Pawła Barylskiego. Towarzyszyli mu Cristian Diaz i Johan Voskamp, którzy narzekają na drobne urazy.

WYNIK: 0:1

Gaziantep to tureckie miasto położone tuż przy granicy z Syrią. Według prognozy pogody w dniu, w którym przyjdzie rozegrać tam mecz warszawskiej Legii temperatura w cieniu może dochodzić do 42 stopni Celsjusza. Przed sezonem 2011/12 kadrę Gaziantepsporu zasiliło dziewięciu zawodników. W tym samym czasie szeregi &quot;Jastrzębi&quot; opuściło siedmiu piłkarzy. Najgłośniejszym wydarzeniem letniego okienka transferowego w ekipie z Gaziantep było sprowadzenie defensywnego pomocnika Rapidu Wiedeń - Yasina Pehlivana. Za Austriaka z tureckimi korzeniami czwarta drużyna Super Lig miała zapłacić około miliona euro. Według doniesień prasowych 650 tysięcy euro kosztował inny zawodnik występujący w drugiej linii - 17-letni Taskin Calis, który wcześniej występował w juniorach Borussi Moenchengladbach. Na stadion Kamil Ocak trafili Bekir Ozan Has (Buraspor) oraz Cetin Gungor (Galatasaray). Z wypożyczeń wrócili bramkarz Cuma Bezgin (Belediye Bingolspor), obrońcy Mehmet Yigit i Bulent Tek (obaj Sanliurfaspor) oraz napastnicy Beto (Bucaspor) i Zafer Kargoglu (Sanliurfaspor).
W tym samym czasie Gaziantepspor opuścili obrońca Yalcin Ayhan (Orduspor), pomocnicy Jorginho (Rio Ave), Argentyńczyk Cristian Zurita i Ibrahim Coskun (obaj Mersin Idmanyurdu) oraz napastnik Julio Cesar (Figuirense). Do Ankaragucu wrócił Hurriyet Gucer, a przed inauguracją sezonu &quot;Jastrzębie&quot; wypożyczyły do Caykuru Rizespor Gokhana Ozturka.
W swoim ostatnim meczu sparingowym przed czwartkowym spotkaniem do eliminacji Ligi Europejskiej z Gaziantepsporem Legia Warszawa pokonała Żalgiris Wilno 2:0. Jedną z bramek strzelił nowy nabytek drużyny z Warszawa - Danijel Ljuboja. Odnośnie transmisji tego spotkania: w czwartek o godz. 20 czasu polskiego Legia zmierzy się na wyjeździe z tureckim Gaziantepsporem. Spotkanie pokazywać będzie Polsat Sport, co oznacza, że transmisja będzie zakodowana. Wcześniej Polacy nie mogli się porozumieć z Turkami w sprawie udostępnienia sygnału..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Ja bym tu zagrał remis na Śląsk. Na Legię raczej nie ryzykowałbym, bo grają w kratkę i nawet kiedy im coś wychodzi to marnie i bez polotu to wygląda. Natomiast Śląsk wydaję mi się faworytem w tym dwumeczu. Remis zachęca, kurs 3.60 na sportingbet. Dlaczego ? otóż myślę że Wrocławianie będą spokojnie grać piłką, będą próbowali coś ustrzelić ale głównym priorytetem będzie nie stracić bramki. Obie drużyny powinny w tym meczu grać zachowawczo o korzystny wynik przed rewanżem. Czysto teoretycznie podejrzewam, że będzie wynik 1 : 1 lub 0 : 0. Także śmiało można grać na remis ;) Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duda 380

duda

Użytkownik
Totalnie nie zgadzam się z kolegą wyżej. Piłkarze Śląska będą chcieli wypracować sobie solidną zaliczkę przed rewanżem w Sofii, gdzie mogą dziać się różne cyrki (przekupni sędziowie i te pe).
A doświadczenie zdobyte w II rundzie w dwumeczu z Dundee powinno zaowocować właśnie teraz.
Widzieliśmy pierwszy mecz, szkoccy zawodnicy na stadionie we Wrocławiu byli osrani, a wrocławianie nastawili się &#39;&#39;nie stracić bramki&#39;&#39;. Z kolei co innego działo się w meczu wyjazdowym, gdzie już całkiem nieźle sobie pogrywali.
Myślę że Orest, tak ustawi skład i pouczy swoich zawodników, aby nie grali tak zachowawczo jak ostatnio, jeśli chcą awansować - muszą wygrać mecz u siebie, najlepiej przewagą co najmniej dwóch bramek. To możliwe.
Na Pewno warto grać na zwycięstwo Śląska (nie ma tu innej opcji), ale i warto zastanowić się nad typem z handi, który też - według mnie - jest bardzo prawdopodobny.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Z założeniem nie stracic bramki to przyjedzie raczej Lokomotiv bo oni mają rewanż na własnym obiekcie, a nie Śląsk. Śląsk będzie chciał ten mecz wygrac najlepiej do zera . 2-0 ich zapewne zadowoli i trzymajmy kciuki żeby tak było .
 
suti 16

suti

Użytkownik
Co do tych meczy to to ... W meczu Śląska myślę ze można próbować under. STS proponuje under 3.5 po dość ( jak na tak wysoki under ) dobry kurs 1.30. Uważam ze nie będzie jakieś wielkiej ofensywy w pierwszym meczu a co dopiero w pierwszych 30 minutach. Moa teoria to - pierwsze 30 - 40 minut spokojne badanie rywala, dużo gry w środku pola. Do kuponu ako kurs jak znalazł. Spodziewam się remisu. Mogę się mylić ale poniżej 3.5 bramek w tym meczu raczej będzie. Podejrzewam ze będzie to mecz podobny do pierwszego meczu ze szkockim Dundee. Co do Legii to mam przeczucie ze awansuje. To jest takie zwykłe własne przeczucie - bez analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
ŚLĄSK WROCŁAW - LOKOMOTIV SOFIA
W czwartek po południu piłkarze Śląska Wrocław rozegrają pierwsze spotkanie trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Podopieczni Oresta Lenczyka tym razem podejmować będą bułgarski Lokomotiv Sofia. W poprzedniej rundzie drużyna Śląska stoczyła dramatyczną walkę ze szkockim Dundee United. Po wygranym 1:0 meczu przed własna publicznością, Wrocławianie z optymizmem lecieli do Szkocji. Niestety Dundee juz po 4 minutach sprowadzilo na ziemie Wrocławian, jednak pilkarze Oresta Lenczyka się nie poddali i strzelili bramkę kontaktową. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 3:2, co dalo Śląskowi upragniony awans. Dobry mecz rozegral Waldemar Sobota, który po wejściu przeprowadził kilka groźnych rajdów na bramke Dundee. Zespół Oresta Lenczyka musi wyciągnac wnioski i juz nie popelniac takich błedów. Przeciwnik w 3 rundzie to czwarta druzyna bułgarskiej ekstraklasy, której trenerem jest Dian Pietkov. Bułgarzy przeszli 2 rundę kwalifikacyjna nie bez problemów. Ich rywalem był Metalurg Skopje, pierwszy mecz 0:0, drugi 3:2 dla Lokomotivu. jednak w drugim meczu Lokomotiv dwukrotnie przegrywał, dopiero dwie bramki w koncowce dały im awans. Rywal mi się wydaję, że jest jak najbardziej w zasięgu Śląska Wrocław. Do mistrza kraju Litexu, Lokomotiv tracil 23 oczka. Śląsk pierwszy mecz rozgrywa u siebie więc powinien zwyciężyć, publiczność na pewno będzie dwunastym zawodnikiem. Śląsk ma kilku ciekawych piłkarzy jak Voskamp, Sobota czy Mila, który w ostatnim meczu gral mimo to że mial problemy żoładkowe. Stawiam na zwycięstwo Wrocławian.

Typ: 1⛔
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betclic
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Legioniści ostro trenują przed meczem eliminacyjnym!


&quot;W poprzednim sezonie dużo mówiło się o tej wielkiej presji, z którą rzeczywiście piłkarze sobie nie radzili. Teraz powinno być im łatwiej&quot; - mówi Skorża.
Trener zauważa, że legionistów czeka ciężka przeprawa i podkreśla, że tylko maksymalna motywacja i dobra dyspozycja piłkarzy zapewni Legii korzystny rezultat. &quot;Jeśli zagramy na najwyższym poziomie, wykorzystamy swój potencjał, a każdy z piłkarzy da z siebie wszystko, czyli nie będzie lęku w ich głowach, to tanio skory nie sprzedamy. Turcy są faworytem, ale w pucharach wszystko się może zdarzyć. Nasz cel to przywieźć dobry wynik z Turcji. Bardzo liczę, że u siebie potrafimy osiągnąć taki wynik, który da nam awans. Na pewno nie będzie jednak łatwo. Oni mają dobre wyszkolenie techniczne, dobrą organizację gry i są silni fizycznie. Ciężko u nich o słaby punkt, ale mamy na niektórych pozycjach lepszych zawodników niż Turcy. Znamy ich mankamenty i będziemy starali się je wykorzystać&quot; - mówi szkoleniowiec warszawskiego zespołu.
źródło: http://legionisci.com/
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Kilka informacji na temat najbliższego przeciwnika Śląska - drużyny ze stolicy Bułgarii - Lokomotiv Sofia.
Przed sezonem drużynę z Sofii zasiliło sześciu zawodników : V. Velev (pomocnik, wcześniej Rakovski 26/0), macedoński napastnik M. Andonov ( wcześniej Rabotnički 9/1),bośniak M. Mešić (napastnik, wcześniej Rudar), T. Dyako (obrońca, wcześniej Cherno More 28/1), L. Bozhinov (pomocnik, wcześniej Chernomorets Pomorie 29/4) oraz K. Yanev (pomocnik, wcześniej CSKA Sofia). Pomimo licznych wzmocnień zespół opuściło trzech podstawowych graczy : S. Dyakov, I. Dimitrov i J. Johnson.
T.Dyako, L. Bozhinov, K. Yanev oraz V.Velev stali się od razu podstawowymi graczami drużyny, wszyscy zagrali w poprzedniej rundzie z FK Metalurg Skopje. Lubomir Bozhinov nawet zdobył bramkę. Lokomotiv Sofia to doświadczona ekipa, którą w większości tworzą zawodnicy powyżej 25 roku życia. Kapitanem zespołu jest znany kibicom Lecha Kristian Dobrev (26/1), który w 2007 był wypożyczony do Lecha, właśnie z Lokomotivu w którym gra już od 2003 roku. W obronie Dobrevowi towarzyszy również doświadczony, grający od 2004 roku w Lokomotivie serb Darko Savić Jeśli chodzi o pomoc do uwagę należy zwrócić jeszcze na 23 Bułgara Vladislava Romanova, wychowanka CSKA Sofia, którym kiedyś interesowały się włoskie kluby. Na prawdziwego jokera wyrasta 22-letni Bułgar Preslav Yordanov (19/5), który zdobył 2 bramki w meczu z Metalurgiem Skopje, zagrał jedynie 2 połowe meczu.
Z całej drużyny Lokomotivu okazję zagrania w reprezentacji kraju mieli jedynie nowy nabytek Kosta Yanev (3/0 A) ,Kaloyan Karadzhinov (2/1 A) rezerwowy bramkarz Boyan Peykov (1/0 A) oraz Marcho Dafchev (1/0 A)
Za drużyną Lokomotivu przemawia przede wszystkim rutyna oraz doświadczenie poszczególnych zawodników. Jako zespół raczej nie mają ogrania na arenie międzynarodowej. Myślę, że jest to zespół spokojnie w zasięgu Śląska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
O Śląsk jestem spokojny, o ile nie przydarzy im się taka chwila braku koncentracji jak na początku rewanżu z Dundee to wygrają. Śląsk widać że jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie a do tego grają bardzo twardą piłkę co pokazali w meczu ze Szkotami. Ważną rzeczą będzie też postawa obrony, jeżeli nie będą popełniali tak kolosalnych błędów jak z Dundee (gdzie tylko dzięki tym błędom gracze ze Szkocji zagrażali bramce Śląska) to raczej Bułgarzy nic ciekawego nie pokażą w ofensywie. Warto wziąć pod uwagę że Lokomotiv raczej będzie się bronił bo rewanż na własnym boisku to zawsze dobra rzecz, jednak myślę że chociaż 1 bramką wygra Śląsk.
Co do Legii to nie jestem ich pewny, w sparingach nawet ze słabeuszami mieli ogromne problemy, cała drużyna gra dosyć słabo, a na przeciw nich staną Turkowie. Nie jestem też przekonany co do Skorży, już udowadniał nam w przeszłości że przygotowania do pucharów Europejskich, lekko mówiąc, nie wychodzą mu. Sercem jestem za Legią ale w tym dwumeczy wydaje mi się że to Turkowie wyjdą zwycięsko z tej rywalizacji.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Kilka informacji na temat najbliższego przeciwnika Legii - drużyny Gaziantepspor Kulübü.
Gaziantepspor to zespół złożony głównie z młodych zawodników. Młodzi zawodnicy są odpowiedzialni za ofensywę, zaś w defensywie można dopatrzeć się bardziej doświadczonych zawodników: Emre Güngör (26/1) - 26 letni piłkarz, reprezentant Turcji (4/1 A), brazylijczyk Ivan, Kameruńczyk Dany Nounkeu, mający za sobą występy we francuskich zespołach Pau FC, Toulouse FC.
Podstawowym bramkarzem jest reprezentant Litwy (54/0 A) Žydrūnas Karčemarskas Największą gwiazdą zespołu jest Brazylijczyk Wágner, zawodnik min. Cruzeiro, Lokomotivu Moskwa. Ważnymi zawodnikami formacji pomocy są także: Olcan Adın 25 letni Turecki pomocnik, filar kadry U21, za swoich lat rozegrał (46/7g ), &lt;b&gt; nowo pozyskany defensywny pomocnik Bekir Ozan Has, 20 letni zawodnik Cenk Tosun (14/10), posiadający niemiecki i turecki paszport.Zawodnik powoływany regularnie do młodzieżowych kadr reprezentacji Niemiec. Zawodnik bardzo ofensywny, mogący grać zarówno w ataku oraz jako ofensywny pomocnik.
Jeśli chodzi o przednią formację to należy zwrócić uwagę na Bułgarskiego środkowego napastnika Ivelina Popova (28/2). W kadrze Bułgrarii (24/7 A). Towarzyszy mu przeważnie Argentyczyk Ismael Sosa (17/3)
Latem drużynę opuściło aż 5 piłkarzy. Największą stratą jest brak Jorginho. Poza doświadczonym Brazylijczykiem z klubem pożeganli się : C. Zurita, Öztürk, Julio Cesa oraz I. Coskun.
W lecie do klubu sprowadzono : Y. Pehlivana z Rapidu Wieden, B. Hasa z Bursasporu, Ç. Güngöra (wcześniej Galatasaray) i T. Çalişa (wcześniej Borussia Monchengladbach).
Klub raczej nie wzmocnił się zbytnio, nie było żadnych spektakularnych transferów. Gaziantepspor to raczej młody, ambitny zespół. Wydaje się trudniejszym przeciwnikiem dla polskiego zespołu, niżeli Bułgarski Lokomotiv Sofia.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Po kilku dniach sprzecznych informacji dziś Moshe Ohayon podpisał roczną umowę z Legią z opcją przedłużenia na dwa lata. Jak zaznaczył wcześniej trener Maciej Skorża piłkarz ma zaległości treningowe, które może nadrobić najszybciej za trzy tygodnie. Wszystko jednak wskazuje na to, że Izraelczyk będzie miał szybszą szansę na debiut. Jak poinformował dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak, nowy zawodnik został już zgłoszony do bieżącej edycji rozgrywek Ligi Europejskiej.

************
Niestety, piłkarscy kibice w Polsce nie zobaczą meczu 3. rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej Gaziantepspor – Legia Warszawa. Polsat do ostatnich chwil próbował negocjować z turecką stroną, jednak nie osiągnięto porozumienia. - Oczekiwania finansowe Turków były zdecydowanie zbyt duże - mówi w rozmowie z &quot;Super Expressem&quot; Paweł Wójcik, zastępca szefa Polsatu Sport, Mariana Kmity. - Za cenę, którą nam podyktowano, moglibyśmy pokazać kilka innych meczów. Dlatego zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów – wyjaśnia.

*************
Z tego co mi wiadomo mecz ma pokazać jakaś Turecka stacja.Wie ktoś jaka i czy jest ona dostępna na Cyfrze+ lub Cyfrowym Polsacie????​
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo mecz ma pokazać jakaś Turecka stacja.Wie ktoś jaka i czy jest ona dostępna na Cyfrze+ lub Cyfrowym Polsacie????​
To kanał TRT1, nadawany na 43E, więc jeśli masz Cyfrę czy CP (13E) nie odbierzesz tego kanału.
 
D 6

dominho

Użytkownik
A co sądzicie o Śląsk Wrocław czyste konto? 1.90@bet365

Łokomotiv stracił ostatnio swoich dwóch dobrych napastników. Genkov (13/11) gra w Wiśle , a Asamoah (14/7) gdzieś w Chinach. Ściągnięty Bośniak Mesić podobno bardzo zawodzi, dodatkowo nie wystąpią obrońca Tanko Dyakov oraz pomocnik Kosta Yanev, więc chyba goście nastawią się na zupełne murowanie bramki.
 
B 15

blady+

Użytkownik
Jeśli chodzi o Śląsk.. Różnica Śląska do Wisły jest podobna do tej, która dzieli Litex i Lokomotiv. Także wzorując się na tamtym meczu, i oferowanych kursach.. Zagrałbym na Bułgarów z handicapem. Jednakże z mojego doświadczenia odnośnie meczów wyjazdowych w Bułgarii.. zagrałbym zdecydowanie na Śląsk. Under nie wchodzi w grze przy takiej obronie.. Over też nie, bo jest możliwość że Bułgarzy się zamurują.. Krótko mówiąc, to nie jest mecz na pierwszy rzut oka, jutro spędzę trochę czasu nad analizą, ale myślę że jeśli już grać, to na wynik remisowy.
Legia a Turcy.. Tutaj wystarczy porównać zachowanie polskich ekip w upale, gdy przeciwnikami były drużyny znacznie słabsze, typu Kazachowie, Azerowie.. Jeśli rywal będzie sporo mocniejszy, wynik powinien być niekorzystny. Po kursie w okolicach 1,75 - 1,90 zdecydowanie zagram na Turków. Skorża mnie zdecydowanie nie przekonuję.
 
columba 14

columba

Użytkownik
Skorża mnie zdecydowanie nie przekonuję.
Tutaj się absolutnie zgodzę. Trener Legii chce uchodzić za twardego faceta ale niestety stracił dużo w moich oczach kiedy został w Legii po końcówce zeszłego sezonu kiedy go najpierw działacze zastąpili Słowakiem, a potem powierzyli mu prowadzenie zespołu.
Teraz zawodnicy mają władzę, wiedząc, że jak się coś będzie działo wystarczy trochę źle pograć i już Skorzy nie ma.
A co do meczów...
Slask wolę oglądnąć w telewizji i cieszyć się kiedy zwycięży niż obstawić jakiś wynik w tym spotkaniu, bo na własnym boisku mimo kibiców to jednak nie najlepiej gra mu się kiedy przyjedzie drużyna, której zależeć będzie na remisie, a chyba tak właśnie będzie z Bułgarami, więc będę się bardzo cieszył jak po stronie Lokomotivu będzie na koniec tego meczu widniało &quot;0&quot; i rostrzygnięcie pozostanie na rewanż..
A co do Legii... Szkoda trochę, ale wydaje mi się, że to będzie kolejny stracony sezon w pucharach europejskich. Nie będę tu pisał, ze Turcy sa lepsi bo tak naprawdę liga Turecka nalezy do najdalej omijanych przez moją osobę przy typowaniu i zupełnie nie wiem co tam się dzieje, ale po prostu patrząc na Legię to nie mogę miec zaufania do niej na krajowym podwórku, a co dopiero w pucharach...
Zresztą dzisiaj jest kilka innych meczy gdzie można spokojniej przewidzieć przebieg wydarzeń na boisku.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Pierwsza na dzis analiza i propozycje.
Przegladalem wlasnie oferty bukow no i powiem ze jest z czego dzis wybierac.
Jednak nie bede orginalny i sprobuje dzis wybrac cos ciekawego z meczu Slaska Wroclaw i Lolomotivu Sofia.
Wg mnie Slask pod wodza trenera Lenczyka wykonal olbrzymi progres w poprzednim sezonie i zasluzenie awansowal do pucharow europejskich.Co prawda tylko do eliminacji ale jak pokazaly wczesniejsze mecze radza sobie w nich naprawde przyzwoicie.Trener poukladal druzyne madrze taktycznie a i wytrzymalosciowo z meczu na mecz prezentuja sie coraz lepiej,co prawda w Dundee troche sie przestraszyli twardo grajacych szkotow ale udalo sie osiagnac korzystny wynik dajacy awans do kolejnej rundy,co wg mnie dalo zawodnikom poteznego energetycznego kopa i mase pozytywnej energii a przede wszystkim wiary w swoje umiejetnosci ,co wg mnie dzis sie przelozy sie na korzystny wynik dla ekipy z Wroclawia.
Jak przeczytalem na kilku forach druzyna gosci zdecydowanie rozni sie od tej z poprzedniego sezonu gdyz odeszlo z niej kilku waznych graczy stanowiacych o sile Lokomotivu.Czy nowi zawodnicy zdazyli sie zgrac z reszta druzyny ??Szczerze w to watpie gdyz ci co przyszli to raczej zawodnicy drugiego garnituru pozyskani za darmo lub za symboliczne kwoty,wiec raczej Lokomotiv nie bedzie az tak grozny jak pilkarze ze Szkocji,dlatego w dzisiejsze popoludnie typuje zwyciestwo Slaska Wroclaw.
Moje propozycje:
Slask Wroclaw-Lokomotiv Sofia-1 (1,70)
Slask Wroclaw-Lokomotiv Sofia LB 2,5-1 (1,65)
wszystkie kursy toto mix

 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Dzisiaj Śląsk Wrocław podejmować będzie bułgarski Lokomotiv Sofia w kolejnej rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Polski zespół powinien pokonać kolejną przeszkodę i awansować do kolejnej rundy. Piłkarze Śląska zebrali bezcenne doświadczenie w meczach z Dundee wiedzą jak ważne jest nie stracić bramki w meczach u siebie ale wiedzą też jak ważna jest zalicza z pierwszego meczu podczas wyjazdowego rewanżu. Dodatkowo tamta konfrontacja powinna jeszcze dodać charakteru i scementować drużynę trenera Lenczyka. Co do porównywania drużyny Lokomotivu do oglądanego we wtorek Litexu i odniesienia tego do różnicy między Wisłą a Śląskiem to tabele statystyki i takie tam wskazują, że jednak Śląsk jest bliżej Wisły niż Lokomotiv Litexu. Rożnica w tabeli na koniec poprzedniego sezonu Śląsk -7, Lokomotiv -23, Śląsk na wiosnę nawet pokonał naszego mistrza u siebie 2-0 remisując jesienią 0-0 a Lokomotiv od dość dana nie może sobie poradzić z Litexem na rodzimym podwórku w ostatnim sezonie przegrał 1-3 i 0-1. Abstra***ąc od tego wady i zalety pewnie podobne do Litexu (chaos w obronie, szybkie skrzydła, wrzutki w pole karne, stałe fragmenty) dlatego należy ich przycisnąć i powinni gubić się jeśli Śląsk zastosuje pressing. W końcu stracili dwie bramki na własnym stadionie w poprzedniej rundzie grając z Metalurgiem Skopje. Trzeba dodać, że metody szkoleniowe trenera Lenczyka kładą nacisk na wytrzymałość, siłę, kondycję więc zawodnicy mają predyspozycję żeby &quot;wskoczyć&quot; na plecy rywalowi i nie puszczać aż do osiągnięcia korzystnego rezultatu. Do tego silną stroną wrocławian są stałe fragmenty gry potrafią też strzelić z dystansu więc jak rywale zagęszczą obronę powinni ruszyć trochę na przebój i jakiś faul w okolicach pola karnego może otworzyć ten mecz. Mając w perspektywie rewanż w Bułgarii mam takie przeczucie trzeba się mieć na baczności podobnie jak z Azerbejdżanami i temu podobnymi, że może się zdarzyć duża niedyspozycja sędziego ew. jakiś dziwny karny więc warto mieć zaliczkę kilku bramek i konsekwentnie do tego dążyć o czym doświadczony trener (chociaż lubujący się w obronie) i tacy zawodnicy ograni w europejskich pucharach jak kapitan Śląska Mila powinni wiedzieć jak również wyciągnąć podobne do moich ;) wnioski (nie wolno bać się rywala trzeba go twardo atakować w każdej części boiska) z meczu Wisły z Litexem. Co do braku koncentracji na początku meczu z Dundee to raczej nie możliwe żeby popełnili ten błąd dwa razy pod rząd. Zawodnicy powinni być też bardzo zmotywowani bo świetną robotę wykonuje Polsat promując ten zespół (czego moim zdaniem brakuje w przypadku ITI i Legii) plus perspektywa nowego stadionu przy grze w Europie przez całą jesień daje gigantyczne pole do rozwoju i promocji zespołu, pozyskania sponsorów, co za tym idzie kasy i premii dla zawodników jak również sportowego awansu poszczególnych graczy. Podsumowując wszystko jak również doceniając troskę trenera Lenczyka o zero w tyłach liczę dzisiaj na 2-0.
28/07 16:45 Śląsk Wrocław vs. Lokomotiv Sofia
Typ: 1 AH(Śląsk -1)
Kurs: 2,2
(Bet365)
Wynik: 0-0 // no comment

Legii dzisiaj nie dotykam bo mam wrażanie panuje tam okropny bałagan organizacyjny i każdy inny. W piątek trener mówi, że zawodnik ma zaległości i będzie gotowy za 3 tygodnie w poniedziałek działacze podpisują z nim kontrakt i zgłaszają do Ligi Europy. Ewidentnie nie wszyscy ciągną wózek w tą samą stronę. Do tego tradycyjny falstart Skorży na początku rozgrywek. Źle to widzę a przeciw nim nie chcę grać bo będę oglądał i się łudził, że jednak awansują. Obym się mylił w ocenach tego meczu. Poczekam i popatrzę.
PS. Czemu mi wygwiazdkowało takie inteligentne ;) słówko ???? wulgaryzmy nie były moją intencją i może Admin by to poprawił?? ????
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Przeglądałem właśnie oferty różnych bukmacherów na mecz Śląska z Lokomotiv Sofia i widzę że kursy potrafiły pospadać nawet do 1,56.Dla mnie to jest totalna kpina ze strony bukmacherów.Po kursie niższym niż 1,80 nawet tego spotkania się nie tykam.Gdzieś tutaj na forum pisałem przed meczem Wisły że jestem optymistą jeśli chodzi o nasze drużyny i Europejskie Puchary ale według mnie zbyt mocno jest pompowany balon o nazwie Śląsk Wrocław.Fakt faktem ogranie Dundee to dobry wynik ale przecież kiedyś musi przyjść ten gorszy moment.1,56 na Śląsk mija się z celem.Dodając fakt że multum osób ładuje pieniądze w win Wrocławian ja postaram się za drobne ukłuć coś w stronę Bułgarów.
Moje typy na ten mecz :
Lokomotiw strzeli--&gt; 1,70
x2--&gt; 2,10
x --&gt; 3,40
 
columba 14

columba

Użytkownik
TeddyBoys
To nie jest kpina to po prostu konsekwencja rzucenia się na to spotkanie ogromnej rzeszy ludzi. Na zachodnich forach atmosfera się udzieliła również ludziom piszącym tam. Nie zdziwi mnie jak około 16.00 kurs będzie na granicy 1.50, co jest oczywistą bzdurą...
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Śląska drużyna robi się mega faworytem dzisiejszego spotkania według bukmacherów. Szkoda że kursy już tak pospadały
W bet365 jeszcze 1,61 ale bwin lub sts 1,55..
Jestem ciekaw jaką taktykę obiorą Bułgarzy. Z Macedońskim zespołem Metalurgiem Skopie Bułgarzy zremisowali 0-0 i w tamtym meczu nie oddali żadnego celnego strzału!!
Śląsk według mnie jest o wiele lepszą druzyną i przynajmniej 1 bramkowe zwycięstwo odniesie. Jeżeli z Dundee u siebie narzucili swój styl to nie widzę powodu aby w dzisiejszym meczu nie było podobnie.
Dlatego sensowne dla mnie na obecną chwile wydaję się kursy na zdarzenia:
-Śląsk wygra do 0 @ 2,4
-Śląsk wygra i poniżej @ 2,5 gola
Osobiście dla smaczku jak i kasy zagram na to 1 zdarzenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom