>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-18 o 16.35.39.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm - X2 - @1.55
Wisła Sandomierz podejmie na własnym obiekcie drużynę z Chełma . O Wiśle dużo się nie wypowiem , ale biorąc pod uwagę ich wyniki sparingowe oraz transfery i porównując to do ruchów transferowych Chełmianki uważam , że to goście wyglądają zdecydowanie lepiej na papierze i są faworytem do wygrania tego meczu , typuję remis lub wygraną gości .

Stal Kraśnik - Korona II Kielce - X2 - @1.42
Stal Kraśnik podejmie rezerwy Korony . W stali spore odmłodzenie szatni . Pierwsze mecze sparingowe wygrane , ale ekipa z Kraśnika mierzyła się z niżej notowanymi rywalami , następnie padły 3 porażki , które pokazują że Stal w tym sezonie powinna walczyć jedynie o utrzymanie . Korona tez jest nie wiadomą po spadku pierwszej drużyny , aczkolwiek szkolenie w tym zespole młodych zawodników z pewnością stoi na wyższym poziomie niż w Kraśniku dlatego uważam że goście tego meczu nie przegrają .

Wiązownica - Hetman Zamość - 1 - @1.50
Gospodarze to beniaminek tegorocznych rozgrywek , drużyna młoda , waleczna , natomiast Hetman gra w zupełnie innym składzie niż rok wcześniej , duże problemy organizacyjne i finansowe , mieli nawet nie przystąpić do rozgrywek ale udało się uzbierać skład , zaledwie jeden lub dwa mecze sparingowe rozegrane . Uważam , że gospodarze tego meczu powinni przywitać się z 3 ligą zwycięstwem . Powodzenia !
Kursy STS .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Stal Krasnik-Korona II 1 @2.45 sts

Ja tutaj odwrotnie i gram w kierunku Stali.

 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm - X2 - @1.55
Wisła Sandomierz podejmie na własnym obiekcie drużynę z Chełma . O Wiśle dużo się nie wypowiem , ale biorąc pod uwagę ich wyniki sparingowe oraz transfery i porównując to do ruchów transferowych Chełmianki uważam , że to goście wyglądają zdecydowanie lepiej na papierze i są faworytem do wygrania tego meczu , typuję remis lub wygraną gości .

Stal Kraśnik - Korona II Kielce - X2 - @1.42
Stal Kraśnik podejmie rezerwy Korony . W stali spore odmłodzenie szatni . Pierwsze mecze sparingowe wygrane , ale ekipa z Kraśnika mierzyła się z niżej notowanymi rywalami , następnie padły 3 porażki , które pokazują że Stal w tym sezonie powinna walczyć jedynie o utrzymanie . Korona tez jest nie wiadomą po spadku pierwszej drużyny , aczkolwiek szkolenie w tym zespole młodych zawodników z pewnością stoi na wyższym poziomie niż w Kraśniku dlatego uważam że goście tego meczu nie przegrają .

Wiązownica - Hetman Zamość - 1 - @1.50
Gospodarze to beniaminek tegorocznych rozgrywek , drużyna młoda , waleczna , natomiast Hetman gra w zupełnie innym składzie niż rok wcześniej , duże problemy organizacyjne i finansowe , mieli nawet nie przystąpić do rozgrywek ale udało się uzbierać skład , zaledwie jeden lub dwa mecze sparingowe rozegrane . Uważam , że gospodarze tego meczu powinni przywitać się z 3 ligą zwycięstwem . Powodzenia !
Kursy STS .
Stal Kraśnik - Korona II Kielce 1:2
:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm - X2 - @1.55
Wisła Sandomierz podejmie na własnym obiekcie drużynę z Chełma . O Wiśle dużo się nie wypowiem , ale biorąc pod uwagę ich wyniki sparingowe oraz transfery i porównując to do ruchów transferowych Chełmianki uważam , że to goście wyglądają zdecydowanie lepiej na papierze i są faworytem do wygrania tego meczu , typuję remis lub wygraną gości .

Stal Kraśnik - Korona II Kielce - X2 - @1.42
Stal Kraśnik podejmie rezerwy Korony . W stali spore odmłodzenie szatni . Pierwsze mecze sparingowe wygrane , ale ekipa z Kraśnika mierzyła się z niżej notowanymi rywalami , następnie padły 3 porażki , które pokazują że Stal w tym sezonie powinna walczyć jedynie o utrzymanie . Korona tez jest nie wiadomą po spadku pierwszej drużyny , aczkolwiek szkolenie w tym zespole młodych zawodników z pewnością stoi na wyższym poziomie niż w Kraśniku dlatego uważam że goście tego meczu nie przegrają .

Wiązownica - Hetman Zamość - 1 - @1.50
Gospodarze to beniaminek tegorocznych rozgrywek , drużyna młoda , waleczna , natomiast Hetman gra w zupełnie innym składzie niż rok wcześniej , duże problemy organizacyjne i finansowe , mieli nawet nie przystąpić do rozgrywek ale udało się uzbierać skład , zaledwie jeden lub dwa mecze sparingowe rozegrane . Uważam , że gospodarze tego meczu powinni przywitać się z 3 ligą zwycięstwem . Powodzenia !
Kursy STS .
Chełmianka
Wiązownica
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Widzę, że STS wystawił już kursy na 3 ligę więc trzeba szybko atakować.

GKS Wikielec - KS Wasilków 1 @1.75 STS 3 Liga gr. 1
Grupa 1 3 ligi jest mi najbliższa i na niej skupiam swoją uwagę, i od razu piękny kursik na beniaminka z Wikielca. Z całym szacunkiem dla Wasilkowa, ale to drużyna która na pewno poleci z tej ligi. W sparingach oklep od drużyn z tego samego poziomu rozgrywkowego nie zwiastuję niczego dobrego dla tej drużyny. Już w zeszłym sezonie byli najsłabszą ekipą w tej grupie. Wikielec w zeszłym sezonie na 17 meczów 17 wygrał, to mówi samo za siebie.

Pelikan Łowicz - Broń Radom 1 @1.65 STS 3 Liga gr. 1
Tutaj też nie spodziewam żadnej niespodzianki, Broń Radom mocno przebudowany, i zespół w głównej mierze opierał się będzie na młodych zawodnikach, potrzeba tam czasu żeby wszyscy się zgrali. Pelikan natomiast bardzo stabilny, wczoraj przegrany finał PP z Unią Skierniewice 3-2 gdzie do 86 minuty prowadzili 2-1. Szkoda mi ich porażki, bo upatruję ten zespół jako czarnego konia w tym sezonie, doszedł do nich konkretny sponsor i zrobili kilka wzmocnień.

RKS Radomsko - Legia II Warszawa 2 @2.30 STS 3 Liga gr. 1
Piękny kurs na rezerwy Legii, Radomsko po tym co się wydarzyło w PP z Unią Skierniewice, gdzie wygrali 2-1 a dostali później walkowera, bo grał zawodnik który powinien pauzować za żółte kartki, mocno się posypał. Prezes złożył rezygnację, sponsorzy zastanawiają się czy dalej ich sponsorować, a zawodnicy wydają się być zdezorientowani tym co się dzieje. W sparingach po tym spotkaniu 1-1 z Myszkowem i porażka z Ursusem 2-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To niezła fortuna kołem się toczy, limit niby 500zł mają na 3 ligę, chciałem zagrać Wikielec za 400 i to nie jest jedyne zdarzenie na kuponie a tylko ono dotyczy niższych lig czyli dla nich idealna sprawa a tu jeb, odmowa i ubicie od razu do 1,57. Jak tu ich poważnie traktować..
 
Ostatnia edycja:
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Witam. Obserwuję Was od dawna (choć częściej IV liga). Może coś uda się ugrać.

Takie moje spostrzeżenia:

Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1 Fortuna 1.72 gr. II Gospodarze nie wykorzystali karnego a dobitka trafiła w poprzeczkę, ale to jeszcze przy 0-1. Na stronie Sokoła: "Remis jak porażka..."
Kurs spadł z 1.80 (po tyle złapałem)

Oglądam czasem Pomorka. Nikt znaczący nie przyszedł, a odszedł świetny napastnik Witucki do Włocłavii (IV liga). Trzon drużyny stanowią młodzi zawodnicy z regionu. Kilku chłopaków z rocznika 1999 z czasów gdy Elana grała w CLJ, ogrywający się w poprzednim sezonie w rezerwach w klasie okręgowej. Najlepszym zawodnikiem jest stoper, trener zespołów juniorskich - Więckowski, ale to zawodnik max na III ligę. Nikt kasy nie pompuje w Pomorzanina więc chłopaki grają dla siebie i pod kątem dalszej kariery.

W 1 kolejce dlatego złapałem Bałtyk Gdynia grając przeciw gospodarzom (i wspomnianą Włocłavię w 4 lidze).
Ponadto odpuściłbym w tej grupie mecz Unii Janikowo. Grali oni w środę finał pucharu Polski na szczeblu okręgowym z Zawiszą Bydgoszcz 3:3 po dogr, gdzie wygrali po karnych dopiero, ale zainkasowali 40 000 zł (stąd w 1 kolejce zagrałem Flotę po kursie +/- 2.10).

O Sokole Kleczew nie wiem zbyt wiele, ale widzę że bramkę strzelił w 1 kolejce Łukasz Zagdański - a to były zawodnik II-ligowej wówczas Elany Toruń. Skoro stać ich na takiego zawodnika, to nie może być słaby zespół.

PS. Ktoś wie dlaczego kurs na Lecha II Poznań tak wzrósł w pucharze Polski przeciwko Elanie? Torunianie 2 miesiące temu ledwo tam zremisowali, a teraz gdy skład budują na nowo mieliby tam wygrać? Nikomu w Elanie nie jest potrzebny ten puchar, ale może czegoś nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Stal Brzeg - Polonia Nysa godz. 18.00 (grupa III)
1 / 1.95 (etoto)
Z racji tego, że ta grupa III ligi rozgrywana jest w jednym z regionów w którym mieszkam, to czasami mam okazję do śledzenia tych rozgrywek, spróbuję tutaj podzielić się swoimi "mądrościami" - mam nadzieję, że nie zaniżę Wam za bardzo poziomu w temacie.
Gospodarze po dwóch już rozegranych kolejkach zdobyli punkt (1-1 z Lechią Zielona Góra, 1-2 z Rekordem Bielsko-Biała), ekipa gości bez punktów (1-2 z Gać, 0-5 z Rybnikiem). Dla Stali będzie to okazja do zrewanżowania się rywalom za niedawny, przegrany wojewódzki finał PP (5 sierpnia przegrali z Nysą po serii rzutów karnych 5-6). Relację z meczów Stali, z Zieloną Górą i tą pucharową potyczką, wskazują, że zawodnicy z Brzegu przy lepszej skuteczności spokojnie mogli sięgnąć tam po wygrane. Mecz z Rekordem już oglądałem i naprawdę wyglądało to solidnie w ich wykonaniu. Co prawda wrócili bez punktów, ale trzeba pamiętać, że rywale to jeden z mocniejszych zespołów tej grupy i do tego, od 35 minuty grali w dziesiątkę (zresztą w PP z Nysą też grali osłabieni całą dogrywkę), po czerwonej kartce Ogrodowskiego. W moim odczuciu, byli zespołem nawet trochę przeważającym, wizualnie lepszym - bramkarz Rekordu miał bardzo dobry dzień, m.in. obronił karnego, kilka klarownych sytuacji, ratowała go też poprzeczka, po raz kolejny zabrakło lepszej skuteczności - jeżeli w taki sposób potrafia zagrać z silnym rywalem, to zakładając, że dyspozycja będzie podobna, ale z lepszą skutecznością, to dlaczego nie mają powalczyć z rywalem już jak najbardziej w ich zasięgu. Nysa, jako tegoroczny beniaminek, jak na razie bardziej to zbiera cenną naukę w tej lidze, porażki z Gać i Rybnikiem, które raczej czołówką tej ligi nie będą, trochę to obrazują - zresztą to chyba nie przypadek, że w ostatnich sezonach nowe zespoły w III lidze z tego akurat regionu, zazwyczaj długo na tym poziomie nie pograli. Mecze derbowe pewnie mogą toczyć się swoim prawami, tak jak to pokazał ten ostatni pucharowy pojedynek, gdzie Brzeg był trochę większym faworytem i nie dał rady, ale w moim odczuciu to drużyna gospodarzy ma ogólnie większy potencjał do lepszych wyników w tej grupie - możliwe, że oba zespoły będą walczyć o uniknięcie spadku (Nysa raczej tak), ale przy większej stabilizacji Stali, wydaje się, że mogą i powinni bardziej starać się o bezpieczny środek tabeli. Pewnie jeszcze za wcześnie na daleko idące wnioski, ale ten początek ligowy wygląda lepiej po stronie Stali Brzeg. Warto też dodać, że ekipa z Nysy już w sobotę zagra w I rundzie PP z Górnikiem Łęczna, dla nich to zapewne świetna okazja do pokazania się na centralnym poziomie i możliwe, że to spotkanie jest teraz bardziej w głowach graczy z Nysy.
7-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
MKS Kluczbork - Ruch Chorzów
obie strzelą gola @ 1.55
iforbet

Obie ekipy mocno weszły w sezon. Na trzy rozegrane spotkania obie drużyny po komplecie punktów. MKS z siedmioma strzelonymi golami, Ruch natomiast ustrzelił ich jedenaście. Dla obu ekip bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o awans do II ligi. Myślę, że gole są tu najlepsza opcją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga Grupa IV
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość - 1 - @1.30 Fortuna 3:0


Kurs mały , ale uważam go za bardzo pewny , można dorzucić do jakiegoś AKO . Sieniawa bardzo mocna u siebie , w 3 kolejkach mają komplet oczek , a Hetman ma ogromne problemy organizacyjne czy finansowe . W tym tygodniu w drużynie Hetmana zwolniono trenera . Doszły mnie słuchy , że objąć miał to trener Ziarkowski , ale gdy przyszedł na trening i zobaczył jak to wygląda sam z tego zreygnował . Mnóstwo chaosu , zamieszania w drużynie gości , uważam że gospodarze odniosą pewną wygraną . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga Grupa IV

Hetman Zamość - Orlęta Radzyń - 2 - @1.60 STS


Jutro kolejna kolejka w 3 lidze grupie 4 . Outsider ligi Hetman podejmie na własnym obiekcie zespół Radzynia Podlaskiego . Nie ukrywam , że nie wierzę na jakąkolwiek zdobycz punktową jutrzejszego dnia przez ekipę z Zamościa . Jest to zespół zebrany na ostatnią chwilę , przed sezonem rozegrał tylko jeden lub dwa sparingi , w ostatnim czasie jest spore zamieszanie jeśli chodzi o nowego trenera , w ostatnim meczu w Sieniawie prowadził zespół dotychczasowy asystent , natomiast Radzyń rozegrał dotychczas 3 spotkania z czego dwa wygrał , uważam że takie mecze jak jutrzejszy muszą wygrywać by nie walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie a może o coś więcej niż środek tabeli . Typuję wygraną gości .

Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik - 1 - @1.60 STS

Siarka podejmie na własnym stadionie drużynę z Kraśnika. Siarka dotychczas przegrała dwa mecze domowe i jestem przekonany że zrobią wszystko by jutro zdobyć 3 oczka . Ekipa z Tarnobrzega jest zespołem aspirującym w dużo wyższe cele niż goście z Kraśnika . W ostatniej kolejce Siarkowcy pokonali na wyjeździe KS Wiązownice 7:1 , natomiast Stal Kraśnik przegrała u siebie z Lewartem Lubartów gładko 3:0 . Stal jest mocno przebudowanym zespołem , potrzebują czasu by się zgrać , ale moim zdaniem jedyne o co będą walczyć w tym sezonie to o utrzymanie . Typuję pewną wygraną gospodarzy .

Wisłoka Dębica - Wisła Puławy - 2 - @1.98 Fortuna

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Dębicy . O Wisłoce niewiele wiem , ale patrząc na wyniki , powinni być w środku tabeli , potrafili przegrać u siebie ze Stalą Kraśnik , ale również wygrać na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg . Goście tego spotkania zanotowali 5 wygranych w 5 meczach i wyrastają na głównego kandydata do awansu . Wisła Puławy zrobiła bardzo ciekawe transfery i co widać były to dobre decyzje . Uważam , że jutro odniosą kolejne zwycięstwo . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ursus - Concordia 1 DNB @1.55 STS Pewna wygrana Ursusa :D
Obie drużyny szorują po dnie tabeli i obie grały pierwsze trzy kolejki z czołówką. Mimo to lepiej w tych meczach prezentował się Ursus, który był skuteczniejszy i porażki notował w mniejszych rozmiarach. Concordia słaba na wyjazdach (bilans 1:7 w dwóch meczach) i dodatkowo nie imponuje skutecznością. Myślę, że Ursus jest faworytem tego meczu.
Orlęta - Chełmianka X2 @1.46 STS Tutaj też pewna wygrana i dominacja Chełma :)
Orlęta co prawda mniej rozegranych meczów i więcej zdobytych punktów niż Chełm, ale warto zwrócić uwagę na parę rzeczy. Ostatni mecz Orląt był beznadziejny. Z ostatnim Hetmanem, który nie zdobył wcześniej punktów udało im się nie wygrać. Grali beznadziejnie i mieli tak naprawdę parę akcji do zdobycia gola, ale wtedy wykazywali się bardzo słabą skutecznością i nie zmuszali nawet bramkarza do wysiłku. Jeżeli chodzi o Chełm to mieli oni dotychczas mecze z samym TOP 10. Trzeba też przyznać, że we wszystkich tych meczach strzelali gola i większość nich była na styku. Jeżeli Orlęta nie zagrają o niebo lepiej niż z Hetmanem i nie poprawią skuteczność to Chełmianka może wyjechać nawet z 3 punktami ze stadionu w Radzyniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 2 Fortuna 1.52

Między klubami nie ma spiny ani chorej rywalizacji. Od lat pieniądze były pompowane w Elanę. Ktoś kto nie łapał się do składu mógł grać gdzieś w 4 lidze gdzie płacą a w ostateczności szedł do Pomorka. W ogóle może dojść do ciekawej rywalizacji, gdzie stoper Pomorzanina jest zatrudniony jako trener juniorów w Elanie i może grać przeciwko swoim byłym podopiecznym jeśli oni wejdą z ławki. Spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim, gdzie jest piękne boisko z dobrą murawą, co powinno sprzyjać Elanie.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
III Liga , GRUPA IV

Jutrzenka Giebułtów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - 1X - @1.99 Forbet 0:4


Jutro o godzinie 11 Jutrzenka Giebułtów podejmie na własnym obiekcie zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego . W KSZO nerwowa atmosfera , mieli walczyć o awans , a obecnie plasują miejsca w dolnej części tabeli i nic nie wskazuje na szybką poprawę . W tym mecz zdecydowałem się typować wygraną gospodarzy bądź remis . Obie drużyny mają aktualnie po 6 oczek , ale co jest warte uwagi Jutrzenka zdobyła je w 4 meczach , a KSZO potrzebowało na to aż 7 spotkań . KSZO notuje 4 porażki z rzędu co naprawdę nie wróży nic dobrego , a Jutrzenka gra u siebie , mecz jest dość wcześnie bo o 11 a KSZO ma do pokonania niemal 200 km . Według mnie KSZO tego meczu nie wygra .

KS Wiązownica - Wisła Puławy - 2 - @1.55 Forbet 1:4

KS Wiązownica podejmie na własnym obiekcie lidera tabeli i głównego kandydata do awansu Wisłę Puławy . Wisła w 9 meczach zdobyła 24 oczka , zanotowała 8 wygranych i przegrała tylko raz po wyrównanym meczu w Tarnobrzegu z Siarką . Wiązownica ma tych punktów 7 , i co ciekawe słabo spisuje się w meczach domowych . Na 4 takie spotkania wygrała tylko raz i trzykrotnie przegrała . Wisła chce zrobić awans więc mecze z niżej notowanymi rywalami czy beniaminkami musi wygrywać . Typuję zwycięstwo Wisły .

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa - X2 - @1.58 STS 0:0

Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się w Sandomierzu , gdzie tamtejsza Wisła podejmie Sokół Sieniawę . Będzie to spotkanie aktualnie czwartej oraz trzeciej siły w lidze . Wisła zaczęła bardzo dobrze sezon , bo od 4 wygranych . Następnie wyniki były nieco słabsze , co prawda Wisła punktowała , ale w pozostałych 4 meczach zanotowała wygraną w Kraśniku , dwa remisy i porażkę . Uważam , że teraz Wisła będzie notować słabsze wyniki , nie jest to zespół w moim odczuciu który mógłby namieszać w lidze . Innego zdania jestem o Sieniawie . Jest to bardzo solidny zespół , który jako jedyny dotychczas nie doznał goryczy porażki , i uważam że jutro ta passa zostanie przedłużona . Typuję remis lub wygraną drużyny gości .

POWODZENIA !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Jutrzenka Giebultów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | KSZO | 2,06 | 1xbet 0:4

Ja odniosę się do typu kolegi powyżej.
Idę w odwrotnym kierunku, typuje zwycięstwo przyjezdnych, o ile po pierwotnych kursach czyli 1,60 na KSZO nie opłacało się grać o tyle kursy powyżej podwojenia wydają się być dobra okazja do zarobienia pieniędzy.
Jutrzenka to idealny rywal do przełamania niemocy zespołu który zawodzi na początku sezonu a aspiracje są ogromne. Jutrzenka "u siebie" ale w Zabierzowie. Bilans meczów "domowych" w bramkach 1:9 przegrana z Avia Świdnik 0:6 i 1:3 z Wisłą Puławy.

W KSZO może nastąpić efekt nowej miotly, stery przejął dobrze znany przy Świętokrzyskie Tadeusz Krawiec a kilka dni temu kontrakt podpisał stoper Przemyslaw Dwórzynski.

Z takimi zespołami KSZO musi wygrywać i to zdecydowanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga Grupa 1

Błonianka Błonie - Huragan Morąg - 1 - @1.52 - STS 2:3


Błonianka podejmie na własnym obiekcie przedostatni aktualnie zespół Huraganu Morąg . Błonianka jest na 8 miejscu , ma 10 punktów, z czego aż 9 zdobyła na własnym obiekcie . U siebie gra im się bardzo dobrze , a goście są jedną ze słabszych ekip w stawce dlatego typuję pewną wygraną gospodarzy .

3 liga Grupa 4

Wisła Puławy - Stal Kraśnik - 1 - @1.35 - STS 2:0


Lider 3 ligi grupy IV podejmie na własnym obiekcie drużynę z Kraśnika . Stal Kraśnik przeszła bardzo dużą roszadę w składzie przed sezonem , odeszło sporo doświadczonych zawodników a przyszli młodsi . Stal radzi sobie tragicznie w meczach domowych , na 6 takich spotkań zremisowali jedno a pozostałe 5 przegrali , na wyjazdach idzie im zdecydowanie lepiej bo tam zanotowali 3 wygrane i remis, ale nie ma co ukrywać te wyjazdy były do ekip ze środka stawki albo z dołu tabeli . Dziś mecz w Puławach będzie zupełnie inny . Wisła rozegrała 10 spotkań , , wygrała aż 9 i tylko raz dość pechowo uległa w Tarnobrzegu Siarce . Zespół z Puław pewnie zmierza ku 2 lidze i takie mecze jak dziś musi wygrywać .
 
Ostatnia edycja:
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
3 liga Grupa 1, Niedziela 27.09, godz.11:00

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 ❌

Typ 1, aktualny kurs 3.10 (LVbet); (na STS 3.07)


Legia II zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli mając na koncie 11 pkt (bilans u siebie 1-2-0). Świt to w tej chwili czwarta ekipa z dorobkiem 14 pkt (bilans wyjazdowy 1-2-0). Jak widać kurs ne rezerwy Legii jest dość wysoki patrząc na obecne osiągnięcia obu ekip. W dodatku wczoraj pierwszy zespół awansował do kolejnej rundy Ligi Europy. Przez to mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław który miał być rozegrany w niedzielę został odwołany. Sądzę, że przez to paru grajków obijających się o kadrę meczową pierwszej drużyny może się pojawić na boisku w spotkaniu zespołu rezerw. To także byłaby okazja dla trenera Czesia aby zobaczyć jak prezentują się zawodnicy, którzy w czwartkowym meczu w europejskich pucharach nie zagrali. Typ ryzykowny, ale myślę że kursy mogą trochę lecieć w dół. Można spróbować to pograć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom