>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
3 Liga 3 Grupa
POLONIA BYTOM - ŚLĘZA WROCŁAW
(15:00)​
Arcy ciekawe spotkanie na szczycie tabeli.Polonia to jedyny niepokonany zespół w tej grupie,jednak zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach...Ślęza natomiast punktuję podobnie zarówno u siebie jak i poza Wrocławiem.Mega trudny mecz do typowania.Niby w lepszej formie gospodarze,ale na przełamanie u siebie mają wymagającego przeciwnika.Bytomianie zostawili sporo zdrowia podczas spotkania (wygranego) w Żmigrodzie ,a także stracili Patryka Stefańskiego i...trenera ,który dziś zasiądzie na trybunach.Goście narzekają na braki kadrowe ,ale zapowiadają walkę o punkty.Jeśli chodzi o gospodarzy to mają jeszcze w szeregach wicelidera strzelców-Adama Żaka (11 trafień).Powtarzam ,ciężko tu o typ na wygraną ,może jedynie BTS ,jak to często bywa w spotkaniach w czubie tabeli (może ktoś z Bytomia ma świeższe info?).Smaczku dodaję też fakt iż mecz będzie dostępny w systemie PPV !! w cenie 10 zł.Na pewno nie będzie to gorsze spotkanie niż dzisiejszy ,,super,,puchar pomiędzy Legią a Cracovią,a przypominam iż jest to 4 poziom rozgrywkowy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Polonia Bytom- Slęza Wrocław
09.10 godz. 15.00
Typ BTS, KURS 1.65 S sts

Obie druzyny bardzo bramkostrzelne , po 25 bramek, mało straconych bo tylko po 10 ale dziś moze się to zmienić.
Kolega powyzej mnie uprzedził z typem ale uwazam ,że mogę podbić ten Typ, bo w ostatnich 5 meczach obie ekipy miały 4 x wymianę goli z obu stron więc dziś powinno takze do tego dojsc.
Kolega powyzej juz opisał sile rażenia obu ekip. w ostatnich 2 meczach Bytomianie mieli w meczu 5 bramek...
Kursy lecą w dół na undery ale co tam, kursy nie grają:) Ja bym celował ze obie strzelą już w 1 Polowie po kursie 4.00 .Pozdrawiam
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
a jednak wygrana gości!Polonia- pierwsza ligowa porażka i klątwa stadionu Szombierek trwa... czy wykorzysta to jutro Ruch na wrogim terenie ROW Rybnik? Ciekawie robi się w czołówce.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga , Grupa 4

Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm - 2 - @2.00 - STS 0:1

Bardzo dobry kurs na Chełmiankę w meczu , w którym zmierzą się na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów . Na forbecie jest już 1.60 . Jutrzenka ma 12 oczek w 12 spotkaniach , Chełmianka o 3 więcej ale rozegrała o jedno spotkanie więcej , dlatego ten mecz jest bardzo ważny dla Chełmianki by odskoczyć drużynom z dołu stawki . W drużynie Chełmianki drzemie dużo większy potencjał niż u gospodarzy . Jutrzenka mało strzela , dużo traci , jest jedną z najsłabszych ekip w stawce , dodatkowo chcieli przełożyć ten mecz więc możliwe braki kadrowe z ich strony . Typuję wygraną gości .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga , Grupa 4

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy - 2 - @2.50 - STS 0:3


Bardzo ciekawe spotkanie , Przed sezonem obie drużyny były typowane do walki o awans , obie są w czołówce , Stal zajmuje 5 miejsce , a Wisła jest zdecydowanym liderem . Stal Stalowa Wola mimo zajmowanego wysokiego miejsca w tym sezonie częściej zawodzi , w tym sezonie gubili punkty z przeciętnymi zespołami , natomiast Wisła kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa , po drodze remisując z mocnymi Podhalem Nowy Targ oraz Sokołem Sieniawa i tylko raz dość pechowo przegrywając w Tarnobrzegu z Siarką . Uważam , że Wisła jest na fali i dziś udowodni że to jej się nalezy awans i wygra w Stalowej Woli . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 Liga , Grupa 4

Avia Świdnik - Wisła Puławy - 2 - @1.95 - STS 1:1


Bardzo ciekawy mecz , spotkanie 4 drużyny w tabeli z liderem , dodatkowo 'małe derby Lubelszczyzny'. Avia ma w swoim dorobku 31 oczek, goście o 13 więcej . Wisła w 17 spotkaniach wygrała aż 14 spotkań , 2 zremisowała i tylko raz w tym sezonie doznała goryczy porażki . Różnica pomiędzy tymi ekipami jest taka , że dla Avii 4 miejsce to ogromny sukces , natomiast Wisła od początku deklarowała walkę o awans i jestem przekonany że będą jak najszybciej chcieli to przypieczętować w jak najlepszym stylu dlatego typuję wygraną gości .

Hetman Zamość - Lewart Lubartów - 2 - @1.70 - STS 0:2

Kolejny mecz z udziałem dwóch ekip z Lubelskiego , tym razem spotkanie ostatniego w tabeli Hetmana z Lewartem Lubartów , który plasuje się na 12 miejscu . Hetman walczy , próbuje ale różnie z tym wychodzi . Ostatnio wygrywali do przerwy w Dębicy 1:0 , a ostatecznie przegrali aż 5:1 . Lewart jest drużyną ze środka tabeli i zabierał już w tym sezonie punkty drużyną znacznie lepszym niż Hetman , dlatego typuję wygraną gości . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Tobiasz, Stolarski, Astiz, Cholewiak i Rocha zagrają jutro w meczu Legia II - Huragan Morąg.
Mecz o godzinie 12:00
 
Ostatnia edycja:
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Hetman Zamość - Wiązownica 2 @1,50 STS / @1,25 forbet :poop:
0-3 (0-2)


Co tu dużo pisać. Czerwona latarnia ligi jest jeszcze słabsza niż jesienią. Odszedł najlepszy strzelec Kruczkowski i najlepszy obrońca Myszka. Hetman w ostatni weekend nie zebrał nawet składu na sparing. Nie warto też sugerować się ich wynikami z meczów rozegranych zimą. Grali z bardzo słabymi drużynami (chociażby wygrana 5-4 z Ładą Biłgoraj inną czerwoną latarnią ale 4 ligi) lub drużyny markowane 3-ligą wystąpiły przeciw Hetmanowi bardzo głębokimi rezerwami, stąd jakieś nieliczne wygrane. Z drugiej strony Wiązownica, która pozyskała kilku naprawdę ciekawych i doświadczonych graczy jak Trochim czy Kmiotek. Zimą potrafili ograć w sparingu nawet 1-ligową Resovię.

Chełmianka - Wisła Sandomierz 1 @2,80 STS / @1,50 forbet 😂 (innych firm nie podaje bo to kopiarki od w/w)
3-0 (1-0)


Kursy pojechane po tabeli, bez jakiejkolwiek wiedzy o tym co działo się zimą w obu klubach. A działo się dużo zwłaszcza w Sandomierzu. Z drużyny odeszło bodajże 10 zawodników, w tym cały trzon stanowiący o sile zespołu. W ich miejsce pozyskano bardzo młodych chłopakow, którzy do tej pory nie powąchali nawet 3 ligowego poziomu. Gdyby nie duża przewaga punktowa po jesieni, to Sandomierz byłby jednym z głównych kandydatów do spadku. Chociaż przy odrobinie pecha i w takim zestawieniu kadrowym też łatwo nie będzie się utrzymać... Zimą bilans sparingów piłkarzy z miasta Ojca Mateusza to 7 meczów (1 zwycięstwo - 6 porażek). Bilans bramek: 11-23
Jedyna wygrana ze słabeuszem z 4 ligi. Wszystkie sparingowe potyczki z drużynami 3 ligowymi kończyły się wyraźnymi porażkami. Chełmianka to z kolei bardzo solidny ligowiec. Ich skład w porównaniu do jesieni praktycznie nie uległ zmianie. W sparingach wyglądali bardzo solidnie. Mając w składzie doświadczenie w postaci zdrowych Brzyskiego czy Bonina takie mecze powinni bez problemu wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Korona II Kielce - Stal Kraśnik - X2 - @1.55 STS 0:0

W drużynie Stali doszło do kilku ciekawych uzupełnień i wzmocnień składu , dobre wyniki w sparingach , porażka z Bronią Radom na początku okresu przygotowawczego a potem 6 wygranych i remis , w tym wygrane z KSZO 2:1 , ze Stalą Stalowa Wola 1:0 czy remis z Avią Świdnik 2:2 . Po stronie Korony nowy trener , najlepszych dwóch strzelców odeszło , doszli wyłącznie młodzi gracze.

Hetman Zamość - KS Wiązownica - 2 - @1.30 STS 0:3

W Hetmanie doszło do paru zmian kadrowych , ale w mojej opinii nie są to wzmocnienia , kadra nawet wydaje się być słabsza niż na jesieni , sparingi może i wygrywane ale rozgrywane przeciwko słabszym ekipom . Wiązownica zapowiada walkę o utrzymanie , ciekawe wzmocnienia , myślę że dziś zgarniają pewne 3 oczka .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów 2 @3,50 sts / @2,40 forbet

Tak jak prosiliście odczekałem żeby kumaci mogli połapać wcześniej po lepszych kursach. Takowe były wczoraj, co widać na screenie.

3liga4.png

Od razu zastrzegam, że nie jest to jakiś świr tylko bardzo duże value. Wtajemniczeni od dawna wiedzieli, że chociaż gospodarzem meczu jest Siarka to spotkanie zostanie rozegrane w Lubartowie. Drużyny stoją na bardzo zbliżonym poziomie. Miesiąc temu odbył się nawet sparing pomiędzy w/w zespołami zakończony remisem 2:2

Także domów nie stawiajcie, ale warto iść w stronę Lewartu, zwłaszcza po mocno zawyżonych kursach.
Post automatycznie złączony:

tak z ciekawosci, czy wiazownica tez byla w ofercie live i jesli tak to jakie byly kursy?
Był live ale tylko w forbet i bodajże STS. Nikt inny nie miał. Kursy były dobre. Zresztą tam bardzo szybko padła bramka która ustawiła mecz i same kursy (handicapy) też mocno zjechała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Od razu zastrzegam, że nie jest to jakiś świr tylko bardzo duże value. Wtajemniczeni od dawna wiedzieli, że chociaż gospodarzem meczu jest Siarka to spotkanie zostanie rozegrane w Lubartowie. Drużyny stoją na bardzo zbliżonym poziomie. Miesiąc temu odbył się nawet sparing pomiędzy w/w zespołami zakończony remisem 2:2

Także domów nie stawiajcie, ale warto iść w stronę Lewartu, zwłaszcza po mocno zawyżonych kursach.
Zgodnie z pierwotnym terminarzem najbliższe ligowe spotkanie z Lewartem Lubartów piłkarze Siarki rozegrają jednak na własnym stadionie.

Długo utrzymująca się zimowa aura sprawiła, że planowano zmienić gospodarza i mecz rozegrać na sztucznej nawierzchni w Lubartowie. Jednak wiosenna aura jaka zapanowała ostatnio w naszym mieście sprawiła, że murawa Stadionu Miejskiego nadaje się do gry i mecz rozegrany zostanie w Tarnobrzegu.

Początek spotkania o godzinie 14:00. Mecz będzie rozegrany bez udziału publiczności.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 @1,75 betfan

U gospodarzy szpital. Już w ostatnim meczu z Podlasiem brakowało 6-7 piłkarzy. Jutro będzie brakowało ich co najmniej 10. Większość z nich to kluczowi gracze. Nikt przez ostatni tydzień nie ozdrowiał, a doszły kolejne urazy. Zapowiada się ciężka przeprawa przed Orlętami. W normalnej sytuacji kadrowej byłby to wyrównany mecz, być może ze wskazaniem na Radzyń. W tym wypadku każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie dużą niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
3 liga , grupa 4

Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik
17.04.2021 , 17:00
Typ : 1
Kurs : @1.70 forBet

Forbet wystawił bardzo wysoki kurs na Podhale , gdzie u większości bukmacherów waha się w okolicy 1.50 . Podhale w świetnej formie , 5 meczów wygranych z rzędu , zaledwie 2 stracone bramki na wiosnę , super atmosfera w szatni , awansowali na 3 miejsce w tabeli i z pewnością chcieliby już z niego nie spaść , Stal tuż nad strefą spadkową , bardzo dużo młodych zawodników , brak tu doświadczenia , myślę że się utrzymają ale dziś nie sprostają świetnie grającym piłkarzom Podhala , którzy od kilku lat są czołową ekipą 3 ligi . Typuję wygraną gospodarzy . Powodzenia !
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Górnik Zabrze 2 - ROW Rybnik
over 2,5 bramki @1,70 betfan ✅
over 3,5 bramki @2,75 betfan✅

Przeglądając dzisiejsze mecze zwróciłem uwagę na ten mecz ze względu na dużą ilość bramek w meczach obu drużyn.
I tak: Górnik ma ogólną średnią bramek na poziomie 3,2, z czego na własnym boisku ta średnia jest jeszcze większa i wynosi 3,7. Natomiast ogólna średnia bramek Rybnika to 3,11 z czego w meczach wyjazdowych ta średnia wynosi 3,15.
Widać więc tendencję do meczów overowych w spotkaniach obu drużyn. Generalnie mecze trzecioligowe to mecze, w których pada duża ilość bramek. Ponieważ zawodnikom brakuje jakości i umiejętności, aby realizować dokładnie założenia taktyczne dotyczące zadań defensywnych. Skupiają się raczej na grze ofensywnej, często zapominając o obronie. Z kondycją też pewnie jest różnie. Jak zapędzą się do przodu to często brak sił na powrót do obrony. Nie ma się co dziwić, z drugiej strony, są to rozgrywki w pół amatorskie.
Obie drużyny sąsiadują w tabeli tuż nad strefą spadkową i nie są jeszcze pewne utrzymania, więc powinny zagrać o pełną pulę i nie kalkulować czy remis będzie dobrym rozwiązaniem. W związku z tym aby wygrać mecz to trzeba strzelać bramki.
Wydaje mi się że powinniśmy zobaczyć w tym spotkaniu kilka goli (wystarczą trzy, a może będzie więcej).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
czemu jescze niema kurs na Polonia Warszawa - Legionovia ? dla mnie Polonia bede wygrac bo gosci ostro oslabeni nie bedo zagrac Kluska i Trubeha

narazie zagrauem SOKOL ALEKSANDROW 1.80 bo dla mnie wygriwaion i nawet wysoki kurs 1.80

tez niema kursi na Pogon- Znicz i Swit- Jaga2 dla mnie gospodarczy bedo wygrac obwoj match

RADUNIA 1.90 zagrauem na inna grupa, dla mnie jutro wygraion

Elana Torun za niski kurs nie bede napewno typowac, i tak samo Kotwica za bardzo niski kurs

na 3grupa zagruaem lekko FOTO-HIGENIA-GAC 2.60 bo na gosci pauzuje za kartka wazne pomocnik Cwielong
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Ty obcokrajowiec że tak kaleczy język?
Ja widzę że wszystkie spotkania są dodane .
Sokół mimo że walczy o ligowy byt bym odpuścił, jak dla mnie ciężkie spotkanie.
 
Do góry Bottom